Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CROSS
    heh abi bu iş harika oldu bu arada mangal dumanı içinde boğulabilirim sıkıntı olmaz hatta ohh misss sigara da için beraber öksürürüz sıkıntı yok yeterki bir arada olalım bişeye benzesin !! ...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bugün akşam motorla bir tur attım, hava güzeldi. Hatta Cuma günü için işe motorla gitmeye karar vermiştim. Biraz önce balkona kafamı uzattım ne göreyim lapa lapa kar.
    Pozisyonda vermiştim motora (Yola çıkmak için) .
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

FatihKARAKAŞ bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı gonyaulax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh abi bu iş harika oldu bu arada mangal dumanı içinde boğulabilirim sıkıntı olmaz hatta ohh misss sigara da için beraber öksürürüz sıkıntı yok yeterki bir arada olalım bişeye benzesin !! ...
    Bahadır özlettin kendini ya, bi gelde yüzünü hatırlayalım

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün akşam motorla bir tur attım, hava güzeldi. Hatta Cuma günü için işe motorla gitmeye karar vermiştim. Biraz önce balkona kafamı uzattım ne göreyim lapa lapa kar.
    Pozisyonda vermiştim motora (Yola çıkmak için) .
    Abi şaşırdım ya, bir yere kara yağacaksa orası Pursaklar olmalıydı :D Sizin oralardan önce buraya yağardı kesin :D

Umarım pazara yağmur yağmaz ya, çamurdan geçilmez valla o zaman endülücü olsak eyvallah çamur falan dinlemeyiz de chopper cı adamın ne işi var deri giysileriyle çamurun içinde =) Hoş endülücü arkadaşlarda çıkmıyor benim çıktığım havalarda

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler haritaya bakarken bi dolmuş gördüm...ben araçla gelicem ama ulaşım sıkıntısı olanlar için ziya oralay caddesinde gördüğüm dolmuşun hangi dolmuş olduğunu söylerseniz faydalanılabilir...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler haritaya bakarken bi dolmuş gördüm...ben araçla gelicem ama ulaşım sıkıntısı olanlar için ziya oralay caddesinde gördüğüm dolmuşun hangi dolmuş olduğunu söylerseniz faydalanılabilir...
    Hee bak onu bilmiyorum, özgür bilir onu müdür ya :D

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kenan zaten gözümü hırs bürüdü, sabah giyindim üstümü, çıkardım motorun brandasını çıktım yola.
    Ancak şehir içindeyken bir baktım benim hararet yükseliyor, neredeyse su kaynatacak kadar oldu termostat açmadı. Ben bugün 4.44e bir uğrayayım diyorum.
    Belki Lastik fiayatlarınıda bir sorarım. Ustası nasıl 4.44 ün biliyor musun ?
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şaşırdım ya, bir yere kara yağacaksa orası Pursaklar olmalıydı :D Sizin oralardan önce buraya yağardı kesin :D
    Umarım pazara yağmur yağmaz ya, çamurdan geçilmez valla o zaman endülücü olsak eyvallah çamur falan dinlemeyiz de chopper cı adamın ne işi var deri giysileriyle çamurun içinde =) Hoş endülücü arkadaşlarda çıkmıyor benim çıktığım havalarda

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Kenan zaten gözümü hırs bürüdü, sabak giyindim üstümü, çıkardım motorun brandasını çıktım yola.
    Ancak şehir içindeyken bir baktım benim hararet yükseliyor, neredeyse su kaynatacak kadar oldu termostat açmadı. Ben bugün 4.44 bir uğrayayım diyorum.
    ooo kötü olmuş abi ya, radyatörde mi sorun var acaba ? Ya da yağlamada mı sorun var ? Umarım ciddi birşey yoktur abi, erkenden göstermekte yarar var.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bugün Tolgaya haber versende ben motoru götürdüğümde hızlıca bir bakıverseler motora olur mu?

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Bugün Tolgaya haber versende ben motoru götürdüğümde hızlıca bir bakıverseler motora olur mu?
    Tolganın oğlu oldu abi, bi yiğiti arayım bakayım orada mı iş durumu nasıl, buradan haber veririm sana birazdan

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

Fatih Abi, Yiğitle konuştum, bi caponord bide vzr1800 varmış elinde baktığı, ama bir uğrasın ne sorunu varmış, neymiş bakarız ona göre konuşuruz dedi.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Sağol Kenan şimdi işteyim öğle arası ben uğramaya çalışayım.
    Teşekkürler
    Tolganın oğlu oldu abi, bi yiğiti arayım bakayım orada mı iş durumu nasıl, buradan haber veririm sana birazdan

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

Fatih Abi, Yiğitle konuştum, bi caponord bide vzr1800 varmış elinde baktığı, ama bir uğrasın ne sorunu varmış, neymiş bakarız ona göre konuşuruz dedi.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Sağol Kenan şimdi işteyim öğle arası ben uğramaya çalışayım.
    Teşekkürler
    Rica ederim abi ne demek, geçmiş olsun diyelim.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Olm reklam kokan hareketlerde bulunmuyoz diye neo hemen vay endülücü arkadaşlar benim çıktığım havada çıkmıyor vs??la biz kaç zamandır matorun üstünden inmiyoruz ki sen ne diyonn
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm reklam kokan hareketlerde bulunmuyoz diye neo hemen vay endülücü arkadaşlar benim çıktığım havada çıkmıyor vs??la biz kaç zamandır matorun üstünden inmiyoruz ki sen ne diyonn
    Bi endülücü sen misin lan, sen niye üzerine alınıyorsun :D bak bana chopperla ilgili kötü bir muhabbet olursa ben yokum, ama övgü varsa anında biterim =P

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kenan uğradım 4.44 motora biraz önce. Yiğit ve Tolga orada idiler. Yiğit ellerinde iş olduğundan en erken pazartesi dedi. Hararete dikkat ederek kullanabilirsin bir şey olmaz dediler.

Ayrıca trafikte ike motorda su dolaşım sesini duyuyorum ama Termostat fanı hiç devreye girmiyor. Ya müşür arızalı yada Fan motoru.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Kenan uğradım 4.44 motora biraz önce. Yiğit ve Tolga orada idiler. Yiğit ellerinde iş olduğundan en erken pazartesi dedi. Hararete dikkat ederek kullanabilirsin bir şey olmaz dediler.

Ayrıca trafikte ike motorda su dolaşım sesini duyuyorum ama Termostat fanı hiç devreye girmiyor. Ya müşür arızalı yada Fan motoru.
    geçmiş olsun abi ya. eğer hararete dikkat edere kullanabilirsin derlerse iyi abi en azından motorsuz kalmazsın. ama seninde max devir çok yaa olabildiğince düşük devirlerde kullanmak lazım

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Motoru biraz önce Yıldırım Motor isimli servise (Altındağ Büyük Sanayi içinde) götürdüm. Kontrol sonucunda müşrün arızalı olduğunu gördük. Elinde müşür olmadığından, motoru yarına teslim edecek. Genel bir kontrol yapmasını da isetedim bu arada.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben diyom kırmızı pabuç sen diyon yeşil kravat. mangal kokusu nerdee, benim anlattığım hikaye nerde? motor felsefesi süper biz rahata düşmanız o da süper de benim sizden istediğim rahata düşkün olmanız, mangalın dumanını yok etmeniz, bana yemek hazırlamanız, beni sakın ha yerde oturtmayıp da rahat koltuklar döşenmeniz, sigaralarınızı içmeye bir son vermeniz filan değil. altı üstü geleceğim mekanda sigara içilecek mi içilmeyecek mi? yağmur yağınca ne yapılacak? bunun net bir cevabını vermenizdi o kadar. olayı hastalıklı titiz rahatına düşkün motorcu felsefesinden anlamaz dingil hazır yiyici adama bağladınız. bakın hala gideceğimiz evde yağmur yağıp da herkes içeri girince sigara içilecek mi sorusuna bir cevap yok ortada. yoksa tamam elini taşın altına sen koyuyorsun, mangalın başında hepimiz için çaba harcıyor dumanına mağruz kalıyorsun bunların hepsini saygıyla müteşekkirliğimle karşılıyorum. yalnız verdiğin cevabın dediklerimle hiç ama hiç alakası yok. "birader şu işin ucundan tutulacak sen de şu işe yardım et" dediniz de "olmaz ben rahatına düşkün adamım ellemem" mi dedim? bir de pek çok arkadaş beğenmiş verilen cevabı. bir kişi de çıkıp "hüseyin abi adamın dediğinin senin yazdığınla ilgisi yok ki" dememiş. demek ki ben yazı yazarak kendimi anlatamıyorum. en iyisi yüzyüze anlatmaya çalışayım.
    o da olur senide like'ladım
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Özgür nerelerde acaba, pazar günkü mangalı unutmuş olamaz değil mi biz sürekli onun mekanından bahsediyoruz ama gittiğimizde kapı-duvar olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler