Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Gezilerinize çıkmadan önce buraya yazsanız da bilsek arkadaşlar..
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle planlı birşey değildi hacı ya, çıkalım mı çıkalım mı, haydi çıkalım şeklinde gelişen bir durumdu =)

ki bir kaç arkadaş yazmıştı biz şuraya gitmeyi düşünüyoruz gelmek isteyen haber versin diye...
    Alıntı hattsaffa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sözünüzü balla kesiyorum ama; pazar günü iki motor beynam ormanlarına dolaşmaya gidiyoruz. katılmak isteyen olursa bizi sevindirir.. (buluşma için yer saat konuşmak için cumartesi akşama kadr özelden msj atabilirsiniz)
    saygılar sunup koşarak uzaklaşıyorum...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kahvaltı etkinliğine katılmayı düşünen var mı?

http://www.motosiklet.net/forum/etki...bulusmasi.html

ben 7,30 gibi istanbul da olcam...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş dostum, bizde 3 kişi çıkmıştık ertan ben ve salih, ama dün hava çok güzeldi yaa parmaksız eldivenlerle gezdim bütün gün =) dünkü havaya bak bugünkü havaya bak arkadaş...
    Evet abi Pazar öğlene doğru güzeldi gerçekten ama dönerken karanlığa kaldık, akşam soğuk bir hayli hissettirdi kendini, Bir daha ki sefer birlikte takılalım

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan'ın söylediği gibi aslında organize eden arkadaş buraya yazmıştı ama üstüne muhabbeti yapılmayınca arada kaynamış olsa gerek, fuardan sonraki hafta yine yaparız inş. şart!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahvaltı etkinliğine katılmayı düşünen var mı?

http://www.motosiklet.net/forum/etki...bulusmasi.html

ben 7,30 gibi istanbul da olcam...
    Aslında oradaki arkadaşlarla tanışmak güzel olurdu ama ben o kadar erken inemem muhtemel ist.a aktarmalı geleceğim için, bir de mekanı bilmek lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Arkadaşlar buluşma hala günceldir, katılmak isteyenleri bekleriz

29 şubat 2012 - Saat: 19:30 - Fuar öncesi organizasyonu - Yer: Voodoo Bar - Adres: Selanik 2 Caddesi No: 61 Kızılay ( metropol sinema karşısı )

1- Hüseyin - selma
    2- Koray
    3- erhan
    4- geberik
    5- Nur
    6- Yunus
    7- Viragon (Özgür)
    8-
    9-
    10-

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    herkese selamlar... tanışma başlığında da yazdığım üzere;

Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar. Foruma üye olalı hayli zaman olmasına rağmen kendimi bu başlık altında hiç tanıtmamıştım.
    İsmim özgür 28 yaşındayım, ankarada ikamet ediyorum.. 2 ay önce çocukluk hayalim olam motocrossa başlangıç olması adına kuba str 250 aldım. daha önce de mondial kt 125, hyosung gt 250 ve gv 650 motorum oldu. Cross ve enduro motor konusunda pek deneyimli değilim arazide hiç motor kullanmadım. o yüzden tecrübesizliğimi aşmak için ankarada haftasonları kendilerini araziye vuran arkadaşlarla tanışmak ve deneyimlerinden yararlanmak isterim.
    saygılarımla
    tüm motorcu arkadaşlarıma kazasız belasız sürüşler dilerim, rüzgarınız bol olsun...

Motosikleti
    tracer 900

tüm motorcu arkadaşlarıma kazasız belasız sürüşler dilerim, rüzgarınız bol olsun...
    hoşgeldin özgür..senin konsept baya bi genişmiş..umarım aradığın mutluluğu cross da bulursun

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800

Hoşgeldin dostum, cross konusunda ben sana pek yardımcı olamayacağım ama aramızda endülüsü olan arkadaşlar var, misal yunus-f650, hakan-r1150gs, Fatih Abi-XT600 gibi. Buraya da sık sık yazarlar kar yerden kalksın güzel geziler düzenlenir ama asfalt adamıyım ben maalesef =) gv650 ile girmeyeceksin değil mi araziye :D:D

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hoşgeldin dostum, cross konusunda ben sana pek yardımcı olamayacağım ama aramızda endülüsü olan arkadaşlar var, misal yunus-f650, hakan-r1150gs, Fatih Abi-XT600 gibi. Buraya da sık sık yazarlar kar yerden kalksın güzel geziler düzenlenir ama asfalt adamıyım ben maalesef =) gv650 ile girmeyeceksin değil mi araziye :D:D
    ben GV650'nin araziye girebilme hayalini sevdim, Kuba STR'nin slick lastik ile asfaltı ağlatıp drift yapılabilme ihtimailini sevdim, Mondial kt125 ile tın tın güneşin batışına sürebilme ihtimalimi sevdim kenan anlıyormusun beni??

Özgür hoşgeldin, çarşamba günü Kenanın mekanı Voodoo da buluşuyoruz kop gel sende
    ANGARAJ

hattsaffa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 600E (2000)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben GV650'nin araziye girebilme hayalini sevdim, Kuba STR'nin slick lastik ile asfaltı ağlatıp drift yapılabilme ihtimailini sevdim, Mondial kt125 ile tın tın güneşin batışına sürebilme ihtimalimi sevdim kenan anlıyormusun beni??

Özgür hoşgeldin, çarşamba günü Kenanın mekanı Voodoo da buluşuyoruz kop gel sende
    bende geliyim mi? bende geliyim mi? (yüzsüz ce kendini davet ettirme çabaları. çaba:1) :D

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    hoşgeldin özgür..senin konsept baya bi genişmiş..umarım aradığın mutluluğu cross da bulursun
    hoşbulduk. aslında ben hep cross motor hayaliyle başladım motorculuğa ama koşullar hep farklı tarzlara sürükledi beni

hoşbulduk sağolun.. gv650 ile girdim araziye ama altı sürttü gv 650 olsaydı sizinle (vn 800) yol yapmak isterdim, zaten kaliteyi bi kenara bırakırsak görüntü olarak beğendiğim ikinci cruiser vn 800 dür. Ama maalesef onroad'u bi kenara bırakıp yoldan çıkmak istediğim içindir ki başlangıç için bir made in china klasiği olan crosslardan aldım araziye ne kadar gider bilmiyorum artık...

hattsaffa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 600E (2000)

nolur nolur nolur beni de alın aranıza :D (yüzsüz ce kendini davet ettirme çabaları. çaba:2) :D

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    bende geliyim mi? bende geliyim mi? (yüzsüz ce kendini davet ettirme çabaları. çaba:1) :D
    Yazdım seni dostum

29 şubat 2012 - Saat: 19:30 - Fuar öncesi organizasyonu - Yer: Voodoo Bar - Adres: Selanik 2 Caddesi No: 61 Kızılay ( metropol sinema karşısı )

1- Hüseyin - selma
    2- Koray
    3- erhan
    4- geberik
    5- Nur
    6- Yunus
    7- Viragon (Özgür)
    8- Safa
    9-
    10-

Motosikleti
    nolur nolur nolur beni de alın aranıza :D (yüzsüz ce kendini davet ettirme çabaları. çaba:2) :D
    Sen kazana düştün

Ne demek tabikide gelll illa yaldızlı davet mi bekliyorsunuz
    ANGARAJ

Sevgili arkadaşlar...
    Bu buluşma açık bir organizasyondur.motosikleti olan olmayan gönlünü motosiklete kaptırmış olan herkese açıktır.
    Yaptığımız listeye isminizi kendiniz yazarak gelmeniz yeterlidir.
    Cc marka model meslek ayrımı yapmıyoruz.aramızda devamlı kalabilmek için adam gibi adam olmak yeterlidir.
    RamuthRa ve ~~NEO~~ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar...
    Bu buluşma açık bir organizasyondur.motosikleti olan olmayan gönlünü motosiklete kaptırmış olan herkese açıktır.
    Yaptığımız listeye isminizi kendiniz yazarak gelmeniz yeterlidir.
    Cc marka model meslek ayrımı yapmıyoruz.aramızda devamlı kalabilmek için adam gibi adam olmak yeterlidir.
    Abi isim yazdırılmasına bile gerek yok ki :D adam çıkıp gelse senin burda ne işin var git ismini yazdır öle gel mi dicez hem özgür ve kenan iyi bilir aspavadan çıkınca karşılarına denk gelen arkadaşı maksat gönüller bir olsun
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Abi isim yazdırılmasına bile gerek yok ki :D adam çıkıp gelse senin burda ne işin var git ismini yazdır öle gel mi dicez hem özgür ve kenan iyi bilir aspavadan çıkınca karşılarına denk gelen arkadaşı maksat gönüller bir olsun
    dün behzatç de aspava, bu gece burda sen aspava...bilerek mi yapıyonuz anlamadım ki..?

Abi isim yazdýrýlmasýna bile gerek yok ki :D adam çýkýp gelse senin burda ne iþin var git ismini yazdýr öle gel mi dicez hem özgür ve kenan iyi bilir aspavadan çýkýnca karþýlarýna denk gelen arkadaþý maksat gönüller bir olsun
    Yok o manada değil hattsaffa arkadaşımız kabul ettirme çabası demiş onun için dedim.yani liste var yaz adını çık gel anlamında.ya sorma o elemanı.onunla yine karşılaşmıştım.allah korusun.aman aman

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    dün behzatç de aspava, bu gece burda sen aspava...bilerek mi yapıyonuz anlamadım ki..?
    Abi gideceksin bol soslu bol soğanlı bi dürüm, cacık gelecek, acı biber gelecek, soslu patates gelecek... Ama vallaha canım çekti yaaa :D Olsa da yesek ...

Biz ne zaman özgürle beraber çıkışta biriyle karşılaştık la, bir kere seninle karşılaşmıştım, iş arkadaşlarıyla bi muhabbet vardı benim o gün, ama özgürle gitmişken ?? Hafızam zayıf bro yapacak birşey yok...

Motosikleti
    olm hüseyin abi anında hatırladı bak..
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    olm hüseyin abi anında hatırladı bak..
    la benim hafıza o kadar iyi değil ya ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler