Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    @ redmoon gardaşım bakımına bu kadar para harcamışken motoru değiştirmen mantıklı olmayabilir. Güzel motorun var bence yaptırmışken 40-50 km daha bin de acısı çıksın. 250 cc geçince masraflar düşecek diye bişey de yok. Ha satarım sıfır ya da sıfıra yakın makina alırım diyorsan bilemem.
    Wozy bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @redmoon Koray son durum nedir değişen parçalar nedir bi bilgi verebilirsen sevinirim
    Aga durum ne olacak, sabah evden çıkarken boş garaja bakıyorum hüzünlü, motor serviste yatıyor aç mı-açık mı belli değil, bütçe yine delindi, durum bu

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ redmoon gardaşım bakımına bu kadar para harcamışken motoru değiştirmen mantıklı olmayabilir. Güzel motorun var bence yaptırmışken 40-50 km daha bin de acısı çıksın. 250 cc geçince masraflar düşecek diye bişey de yok. Ha satarım sıfır ya da sıfıra yakın makina alırım diyorsan bilemem.
    Evet aga bir süre satmam zaten yazıktır yav bir sonraki sahibine mi yaptık bu kadar masraf
    Wozy bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Satma zati kışın güzel bi aksesuar çılgınlığı yapacağım ohhh

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Sanada şöyle güzel bi çanta ayarlarız bide gezi camı tamamdır
    Redmoon bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bu akşam baklava şöleni var değil mi , bir değişiklik var mı planda ?
    karapara bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya tamam arkadas biz de 5 yasinda olsun da 5000 km de olsun demedik ne kiziyonuz ki Sadece eger secme sansim olsaydi, 500 belki 1000 daha fazla verip az km de olani almak isterdim demeye calistim, tabii az km olan diger buldugum motor kadar temiz ve iyiyse, yoksa sadece km az diye gidip de kazali kotu motor alinmaz tabii. Yani ben bu sartlarda alirsam zaten tahminen yilda 10000 bile yapamiycam

Selcuk istirham ediyorum km saplantimi biraktim ben, ama sirf sen rica ettigin icin valla, seni mi kiracam, getirin 38000 deki er6 yi aliyom ulennn Ama once benimkini satmam lazim, ufak bir ayrinti tabii

Bu Yunus bebesi ramazandan sonra ayar tutmadi olm, baksana gecenin korunde hala forumda olduguna gore
    Nabak olm ramazanda düzeni bozduk zati...

Bu arada sıkılma la bülo
    Alırsan Sıfır Kilometre Cava var hemide en beyazından

Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin yarın görüşürüz. ne getirdin bize bakalım teee oralardan.
    Abi oralarda alkol ve sigara ucuz..
    Alkol alamadığım için sigara aldım onuda zaten bizim ekipten içen bir-iki kişiyiz şansına küs

Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 ayda 10.000 km yaptım...

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

Debriyaj balatalarını değiştirirken sacları ve yayları da aynı anda değiştir. Bu şekilde olmazsa performans kaybı oluyor tecrübeyle sabit...
    Abi o balata ve saç olayı senin motorda sabit olabilir lakin bizim motorlarda öyle değil Bizde sadece balatalar değişiyor yaylar ve saçlar sabit..

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam sıraya girin hepinizi öpücem, yalnız hiç yakıt benzin masraf hesabı yapmayan bana da hesap yaptırdınız, evet ben yaşar usta gözümü kırpmadan bir hesap yaptım beyim ;

Ortalama km'de 0,25 kuruş ki artabilir de 15.000 km'de = 3.750 TL eder / 5 ay(sezon) = 750 TL/ ay .
    La Ziyaaa olm benim motordan çok yakıyo la er-5 Oku olm bunları okuda öğrenn...

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray nc700 e kafa göz dalar bence, söylemedi demeyin

Arkadaş bu Turgay denen herif bankacıydı di mi, km de er5 ile 0.25 kuruş yakıyosan, 10 lira veririm o motora temizinden Len mada fakir, yine güldürdün beni heeee
    La millete gaz veripde galeyana getirmeyin sanki siz ödeyeceksiniz taksitleri...Adam yaptırsın motoruna binsin paşa paşa endülü istiyosa onu sattığı paraya alırız bidene endülü...

Bu arada geçmiş olsun korayım..Yalnız cidden sağlam masraf ettin alete aldığından beri..

Bu akşam baklava şöleni var değil mi , bir değişiklik var mı planda ?
    Yok beyler,
    Osman abinin gözü korktu heralde sesi çıkmıyor çamura yatacak galiba olsn en kötü ben çay demlerim size bide yunusgil meşhur dürüm döner olayı yaparız
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Arkadas baklava var ya da yok ben anlamam ben bu aksam yunusgil parktayim, ruyalarima girmeye basladi, cok ara verdik heralde, gecen eskisehir yolundan atakuleye dogru giderkene az kalsin yunusgil parka donuyodum da son anda yirttim, ulen dedim ben gitmesem motor gidiyor yani o derece, refleks olmus artik

Bu kadar masraftan sonra Koray istese de satmaz onu, bir sure daha siyah otobusuyle yollarda bize eslik edecek otobus ama endulu otobusu, baksana toz toprak heryerde geziyor valla
    GaCCaLL ve karapara bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    aksam Kac kişi geliyor...herkesi beklerim...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

[/...not.bana kişi sayıdır ve ne kadar yaptırmaz gerektiğini yazın lutfen...

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada geçmiş olsun korayım..Yalnız cidden sağlam masraf ettin alete aldığından beri..
    Saol kardeşim, güya temiz motor aldık la, bir de sıkıntılı motor olsa ne olacakmış acaba

Motosikleti
    HD xl 883
    La Ziyaaa olm benim motordan çok yakıyo la er-5 Oku olm bunları okuda öğrenn...
    Olm ben o 25 kuruşu farz-ı misal olsun genel bir ortalama diye yazdım er5 le alakası yok, bülo'da er5 için yazdım diye anlamış valla da billa da öyle bişey yok iki gözüm önüme aksın er5 ne akdar tüketiyo bilmiyorum bile =)

**Osman Abi ben bi de misafir getiricem akşama hatta senin motora talip hem ziyaret hem ticaret=)
    ** 1 tepsi ortalama 3.5-4 kg civarı oluyor ama zannetmiyorum ki o kadar yiyebilelim, 2 kg yeter diye düşünüyorum tadımlık.
    karapara bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksam Kac kişi geliyor...herkesi beklerim...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

[/...not.bana kişi sayıdır ve ne kadar yaptırmaz gerektiğini yazın lutfen...
    Abi facebookda 16 kişi görünüyo ama telefonda dediğim gibi sen onu 20 kişilik ayarla,
    Saat 18.00 demiş onuda 18.30-19.00 olarak diyebiliriz
    Kişi başı 250gr baklava desek 250*20=5kg eder bi tepsi kaç kilo acaba?? tadımlık olacağı için sıkıntı olacağını sanmıyorum ben...

Listeyide buraya aktaralım gelmek isteyen yine adını yazsın madem...

1-Yunus
    2-Hüseyin
    3-Gökhan Ekbiç
    4-Erhan
    5-Ziyaaa
    6-Bülo
    7-Selçuk Abi
    8-Ekrem Can
    9-Özgür yertutan
    10-Ünalx
    11-Bögütay
    12-Ahmet Koç
    13-Burak Yenilmez
    14-Murat Dirildir
    15- Kudret Kaan Şirin
    16-Talip Demirci
    17-Akraba
    18-Kuvvetmacunu
    19-Osman Abi (Madur)

Şimdiden zaten 20 kişiyiz öleyse 25 kişilik olması daha mantıklı bence...
    ejlover ve karapara bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yunus 19 kisiye zaten 20 kisiyiz demis ya, o beni 2 kisi saymasindan kaynaklaniyor, sorun yok, hersey serinn, normal
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Abi facebookda 16 kişi görünüyo ama telefonda dediğim gibi sen onu 20 kişilik ayarla,
    Saat 18.00 demiş onuda 18.30-19.00 olarak diyebiliriz
    Kişi başı 250gr baklava desek 250*20=5kg eder bi tepsi kaç kilo acaba?? tadımlık olacağı için sıkıntı olacağını sanmıyorum ben...

Listeyide buraya aktaralım gelmek isteyen yine adını yazsın madem...

1-Yunus
    2-Hüseyin
    3-Gökhan Ekbiç
    4-Erhan
    5-Ziyaaa
    6-Bülo
    7-Selçuk Abi
    8-Ekrem Can
    9-Özgür yertutan
    10-Ünalx
    11-Bögütay
    12-Ahmet Koç
    13-Burak Yenilmez
    14-Murat Dirildir
    15- Kudret Kaan Şirin
    16-Talip Demirci
    17-Akraba
    18-Kuvvetmacunu
    19-Osman Abi (Madur)

Şimdiden zaten 20 kişiyiz öleyse 25 kişilik olması daha mantıklı bence...
    İşim çıktığı için gelemiyorum ne yazik ki. Ama erken biterse hemen orda biticem, baklava kalmasa da mühim değil maksat YunusPark'a ayak basmak
    karapara bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Baklava bahane,sizleri tanımak için ord OLMyı çok isterdim,lakin akşamki maç sebebiyle işyerimden ayrılamıyorum:( benim ehliyet kutlamasında,ve tabi size de uyarsa kahvaltı yapalım birlikte benim dükkanda.Şimdiden afiyet olsun ağzınızın tadı hiç bozulmasın
    ejlover, karapara ve nezih77 bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ne kadar çok aç varmış la...başka zaman gelmeyen baklavayı duyunca geliyo

şaka ya gelin tabi...
    ejlover bunu beğendi.

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    uğur baklavaları götürüp kaçmayız herhalde, saat:22:00 kadar durulur diye düşünüyorum. çay demlenecek, bülent aperatif tatlı yediği için içi kıyılır, karnı acıkır. bi koşu gider 3 tl'ye tavuk dürümleri alır geliriz )) iş çok sen gel.
    ejlover ve karapara bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baklava bahane,sizleri tanımak için ord OLMyı çok isterdim,lakin akşamki maç sebebiyle işyerimden ayrılamıyorum:( benim ehliyet kutlamasında,ve tabi size de uyarsa kahvaltı yapalım birlikte benim dükkanda.Şimdiden afiyet olsun ağzınızın tadı hiç bozulmasın
    Hocam sizin dükkan neresi ?Dışarda bir organizasyon olduğunda kafe tarzı bir yer ise yabancıya gitmesin mantığıyla hareket edilebilir.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin hatırın için kahvaltı da yaparız ne olacak, yoksa yemeği sevmemizle bir ilgisi yok bunun...
    nezih77 bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur baklavaları götürüp kaçmayız herhalde, saat:22:00 kadar durulur diye düşünüyorum. çay demlenecek, bülent aperatif tatlı yediği için içi kıyılır, karnı acıkır. bi koşu gider 3 tl'ye tavuk dürümleri alır geliriz )) iş çok sen gel.
    Park burası mı bu arada?
    http://goo.gl/maps/xHzKj

Total vardı galiba orda onun dibinden mi giriyoruz naapıyoruz?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    selam ankara Bu araca dikkat edin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97441670/detay
    satıcı telefonda okadar guzel anlatıyorkı sadece boya var, birde ön tapon boya ıstıyor , trıger setı baskı balata 180000 kmde değisti araç masrafsız sadece klimya gaz bastıracan dedi
    Alanyadan otobuse bındım, aracın yanına gıttım ilk gordugumde on cam 8 cm ıle 12 cm arası çatlak, neyse bosver dedım, klıma çalısmadı, aracın motoru gıdısı frenı guzeldı.
    Aracı opelın yetkılı servıs Opak goturdum, Araçta Değisen cıkmadı
    Degısmesı gereken parçalar!!!!!
    !!! Hava debimetresi
    !!!Emme manifotu sensörü
    !!!Arka sağ sol dingil burçları
    !!!Karterde yağ kaçağı
    !!! Klımaya bakılması gerekır
    !!!Ön cam catlak
    Bunları duyduktan sonra adamı gonderdım,lanet olsun okadar yolu bosuna mı geldıgıme yanarsın yada çektıgın eziyetemi
    Bıktım araba aramaktam
    Honda civic 2 adet yetkili servise soktum= 285 tl Antalya Konya
    Renault clio Alanya 2004 model 85 tl
    Opel 1.8 cd vectra Ankara 60 tl
    Yetkili servise sokmadığım araçlar golf,passat,focus,polo
    2,5 ayda Baktığım araçlar belki 20' geçmiştir
    makseli bunu beğendi.
    YAMAHA

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    **Osman Abi ben bi de misafir getiricem akşama hatta senin motora talip hem ziyaret hem ticaret=)
    ** 1 tepsi ortalama 3.5-4 kg civarı oluyor ama zannetmiyorum ki o kadar yiyebilelim, 2 kg yeter diye düşünüyorum tadımlık.
    Herkese, tüm katılımcı ve katılımcı misafirler,arkadaş,eş,dost,kızarkadaş ve yengelerimize kapılarımız açık... Herkesi beklerim.... ben 5 kg baklava 1 kg şöbiyet sipariş ettim bile hepsi bitecek akşama....Baklava vs yetmezse gider alırız yine ne olacak...
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler