Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Sabah uyanan arar tek tek nereye gidiyoz diye

Ben bu pzaar pass diyorum. bidahakine inş.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 Haziran 2012 saat 10:00 Ankara Çubuk tarafı karagöle gelmek isteyenler listeye adını yazsın. Ankara - Karagöl arası yaklaşık 42 km dir. Buluşma yeri Altınpark girişi.

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

Hem gezi diyosunuz, hem de ilgilenmiyorsunuz...Çok ilginç.
    Hüseyin abinin işleri varmış, gelemiyor..
    Şener geleceğim dedi,
    Erhan ve Bülent abide belki diyorlar..

yav arkadaşlar,aranızda para toplayıp bana bi motor alın her hafta sonu organizasyon yapayım gidelim.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende anlamadım, herkesin işi var sanırım bu pazar.. Çoğunluğu oluşturursak mutlaka gidelim.. Sms servisi aktif

Haziran 2012 saat 10:00 Ankara Çubuk Karagöl

1- Ünal
    2- Ahmet
    3- Osman
    4-
    5-
    Altınpark girişi 10:00'da mı buluşuyoz...... 3 kişide olsak gidelim be...Karagölde dünya güzellik şampiyonası varmış..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    ‎17 Haziran Çubuk - Karagöl gezisi. Toplanma yeri saat 10:00 Altınpark giriş kapısı(Havalanı yolu tarafındaki) dır. Duyduk duymayan kalmasın..
    İrtibat tel:
    Ünal karaca 0532 595 24 81
    Ahmet Cihad 0555 856 16 50

1- Ünal
    2- Ahmet
    3- Osman
    4-
    5-

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    huseyin senin meslek ne idi

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Serbest Meslek Erbabı

Wuuhuu hep bunu söylemek istemişimdir
    nezih77 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Arkadaşlar dün Soner abinin ordaydım sabah 10'dan akşam 6'ya kadar motora bindim. Sonrasında oturduk konuştuk Fazer kullanırsın ama sıkılırsın dedi. Ben de anlamıştım neden böyle birşey dediğini. Bana sana bi Honda VT750 Shadow alalım dedi 1-2 yıl kullan sonra geçiş yaparız dedi o arada da bitane 750'lik Shadow geldi bende tamam dedim. Önceki söylediklerim tam anlamıyla motosiklet cahilliğinden ama motoru iyi kullanıyorsun dedi kullandığım motorda 4. ve 5. viteslerde gezdim hep. Yani sonuç olarak 2008 model Honda Shadow 750 olacak. Eğer bi problem çıkmazsa motoru sahibi çarşamba akşamı getirecek. Sahibi doktormuş çok temiz kullandığını söylediler. Sahibinden . com içinse gerçek piyasadan çok farklı gerçekçi değil dediler (ev aldığımızda da durum aynen böyleydi). Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum ama asıl yardımlarınıza aldıktan sonra ihtiyacım olacak. İyi gezmeler herkese kazasız belasız gidip gelmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serbest Meslek Erbabı

Wuuhuu hep bunu söylemek istemişimdir
    ohhh kebap...tınnn yani
    nezih77 bunu beğendi.

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    huseyin senin meslek ne idi
    güvenlik amiriydim.şimdi çalışmıyorum.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güvenlik amiriydim.şimdi çalışmıyorum.
    Hüseyin Abim Gönüllerin çalışanı hala ağzımda mangal ve çiğ köfte tadı var yaaw. . Bu arada herkese selamlar. Ahh be Hüseyin abi oraya geldiğimde bileydim senden bol ruslu bekarlığa veda partisi isterdim bol ruslu bol bol ruslu :D:D. (bkz: Hüseyin Abi profil fotoları). Evet abilerim önümüzdeki hafta cumartesi akşamı Allah nasip ederse nişanım var bundan sonra evimin kocası çoçuklarımın babası olmaya adım atacağım :D. Kendinize iyi bakın ramazan gelmeden 1 kere daha kaçmak istiyorum en yakın zamanda görüşmek üzere...
    karapara ve nezih77 bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün Soner abinin ordaydım sabah 10'dan akşam 6'ya kadar motora bindim. Sonrasında oturduk konuştuk Fazer kullanırsın ama sıkılırsın dedi. Ben de anlamıştım neden böyle birşey dediğini. Bana sana bi Honda VT750 Shadow alalım dedi 1-2 yıl kullan sonra geçiş yaparız dedi o arada da bitane 750'lik Shadow geldi bende tamam dedim. Önceki söylediklerim tam anlamıyla motosiklet cahilliğinden ama motoru iyi kullanıyorsun dedi kullandığım motorda 4. ve 5. viteslerde gezdim hep. Yani sonuç olarak 2008 model Honda Shadow 750 olacak. Eğer bi problem çıkmazsa motoru sahibi çarşamba akşamı getirecek. Sahibi doktormuş çok temiz kullandığını söylediler. Sahibinden . com içinse gerçek piyasadan çok farklı gerçekçi değil dediler (ev aldığımızda da durum aynen böyleydi). Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum ama asıl yardımlarınıza aldıktan sonra ihtiyacım olacak. İyi gezmeler herkese kazasız belasız gidip gelmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.
    hayırlı uğurlu olsun...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Merhaba arkadaşlar;
    Yaklaşık 3 haftadır Enduro, Touring ve Sport Touring tarzlarından birini almak için sahibiden.com dan çıkmaz olmuştum. 13 Haziran 2012 Çarşamba mesai çıkışı favorilerime eklediğim Capanord, V-Strom ve Honda Nt 700 Deuville motorlarının sahiplerini teker teker aradım. En sonunda aklıma yatan Deuville için Çayeli'ndeki Mehmet Abi ile 22:30 a kadar pazarlık ettim. Pazarlık tamam olunca Ankara -> Rize için bilet telaşı sardı beni. Zorda olsa bulduk bileti.
    14 saat süren yolculuk sonrası yeni motorumun satışını aldım.

By fkarakas at 2012-06-17

14 haziran saat 16:30 gibi Çayeli'den Samsun'a teker çevirdim.

Aksilik buya telefonum şarjı bitti, güzelim manzaralar sadece benim hafızamda saklı kaldı

Saat 20:45 sularında Samsun'a ulaştım.

Samsun'dan birkaç kare

17 Haziran günü artık Samsun'dan ayrılma vakti geldi. Önce Samsun çıkışı motorumuzun karnını bir doyuralım. Tüm yol boyunca hesaplamalarıma göre 4.6lit./100 km yakıt tüketimi oldu.

Merzifonda kısa bir ihtiyaç ve çay molası. Eşimde çok memnun motordan. Bizim HYO GV 650 alınmasın ama....

Çorum üzeri Ankara'ya gelmek sıkıcı olur diye Ilgaz üzeri gelmeye karar verdim. Osmancık yolundan kareler..

Tosya'da yemek ve ihtiyaç molası. Çorba ve karnıyarık tercih ettim. Yemek sonrası 3 bardak çay süper oldu....

Ilgaz'dan Çankırı'ya dönünce rampa ve çok ser virajlar var. İlgisini çeken arkadaşlar olabilir. Yaz olmasına rağmen rüzgar çok esiyor ve motoru itmeye çalışıyor.

Çankırı'dan sonra Şabanözü istikametine dönüyorum. Manzara süper virajlar çoooook keskin. Viraja yatmak neymiş anlıyorsunuz. 1-2 km zikzak virajlar var.

karapara, nezih77 ve pinkkuvars bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Tekrardan hayırlı uğurlu olsun, tekerin hep düz bassın, fotolar da çok güzel ama bence en güzeli yengenin de bu sevdaya ortaklık etmesi
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hayırlı olsun Fatih Abi keyifli bir yolculuk olmuş , yalnız o fotoğrafta görünen karnıyarığın yağını hararetini anca 3 demlik çay alır az bile içmişsin =)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    tekrar hayırlı olsun fatih abi...gv650 macerası kısa sürdü

motor güzel valla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Abim Gönüllerin çalışanı hala ağzımda mangal ve çiğ köfte tadı var yaaw. . Bu arada herkese selamlar. Ahh be Hüseyin abi oraya geldiğimde bileydim senden bol ruslu bekarlığa veda partisi isterdim bol ruslu bol bol ruslu :D:D. (bkz: Hüseyin Abi profil fotoları). Evet abilerim önümüzdeki hafta cumartesi akşamı Allah nasip ederse nişanım var bundan sonra evimin kocası çoçuklarımın babası olmaya adım atacağım :D. Kendinize iyi bakın ramazan gelmeden 1 kere daha kaçmak istiyorum en yakın zamanda görüşmek üzere...
    lan daha yaşın kaç okul iş? öncelik abinin? vay be şaşırdım valla, umarım doğru karar vermişsindir Allah mesud etsin demek düşer heralde

Fatih bey hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan daha yaşın kaç okul iş? öncelik abinin? vay be şaşırdım valla, umarım doğru karar vermişsindir Allah mesud etsin demek düşer heralde
    23 be abi o kdr da küçük sayılmaz:D. kız arkadaşım 15 yaşımdan beri sevgilim 7 yılı geçtik karar yerindedir artık yaa . Abimden sırasını 1 gidon saatine satın aldım . Sağol abi amin..
    nezih77 ve pinkkuvars bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 be abi o kdr da küçük sayılmaz:D. kız arkadaşım 15 yaşımdan beri sevgilim 7 yılı geçtik karar yerindedir artık yaa . Abimden sırasını 1 gidon saatine satın aldım . Sağol abi amin..
    adam harbi ciddi şaka bir yana 7 yılda tanımışınızdır yeteri kadar hadi hayırlısı bakam, mutlu olursunz inş
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Hayırlı uğurlu olsun abi motorun tekerin düüz bassın Çantaları falan çok şık bi ara bende niyetlenmiştim bu motora ) yakıt tüketimi gayet uygun geldi bana benim danadan sonra virajlar falan rahatmıydı ve rüzgar sıkıntı yarattı mı?? bu arada söylemeden edemicem çok şanslısın öyle bir eşle evli olduğun için çoğu bayan karşı çıkıyo motora )
    Somebody Else Is Lover

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler