Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla fazla bişi yok Erhan, olanlar bu kadar.

Usta çalışıyorrrr...

Parlıyor beeee...

Aslında Erhan ın kafa burda çıkacaktı ama son anda Yunus hapşırmaya karar verdi

veee burda da Yunus ve lakabı aynı karede

erro bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hüseyin abiyi aradım sordum bende, yazdıklarım dışında kendine plastik bardak fln al dedi.. bu arada senin hakkında mesaisi olabilir fln dedi hiç hoşuma gitmedi açıkcası bırak ya cek resti gel ne mesaisiymiş
    bel fıtığıda her insanda olan bir sıvıdır, eğilip kalktıkca birbirine girip çıkan 2 makine dişlisi gibi düşünün omurga kemiğini, o dişliler arasında bulunan sıvı ani eğilip kalkma ve zorlamada dişli dediğim kemiklerin arasından dışına çıkıyor ve kemikler birbirine direk temas edip aşındırıyor.. dayımın bel fıtığı ameliyatında refaket etmiştim hekimin anlattığı böyle.. Geçmiş olsun Erhan abi.
    bende sinirlerin o omurlar arasına sıkışması diye okudum..neyse saolasın bakalım geçer inşallah...geçse bile her zaman tekrarlama riski mevcut...

beyler kendinize ait bardağınızı getirin.olurda çaya çorbaya plastik bardak dayanmaz.kalın uzun kollu giyecek ve ihtiyacı olan bere getirsin.gece çok soğuk olacaktır.aydınlatma için fener,ışıldak gibi bişeyler.bıçak lazım olacak.geri kalan şeyleri ben getireceğim.bir önceki sayfada mevcut.kahve içmek isteyen kahve getirsin.ben demlik çay şeker vs.getiriyorum.
    fotoğraf makinesi de olsa güzel olur...
    saat 14:00 da ahlatlıbel kavşağının oralarda buluşuruz.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yanınıza mazot alın çadırınızın çevresine dökün haşerattan uzak tutar...

bu arada insanlar cc büyütmek için neden acele ediyolar giderek daha iyi anlıyorum insan istiyor ki motor yağ gibi aksın, sürekli vites değiştirmesin...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben yarın çalışıyorum, normalde 2 de bitiyor iş ama yarım saat erken çıkarım, zaten atakulenin ordayım, turan güneşten yardırıp gelirim, 15 dakika sürmez gelmem, turan güneşin tepeden Konya - gölbaşı istikametine doğru dönüp uygun bir yerlerde beklerim.

Valla öyle vurkapıyı çık olamıyo bu aralar maalesef Ahmetcim elemanlardan biri işten ayrıldı, onun yerine adam gibi biri gelene kadar bizim işler artacak, bi de bir kişi de tatile çıkıyor bu hafta, yani önümüzdeki 1 ay biraz yardırıcaz gibi gözüküyor, gerçi öğlene kadar rahatım ama öğleden sonra akşama kadar koşturacam. Şu mazot olayını deneyelim olmazsa, ben nacak mıdır nedir, ufak baltayı da getiriyorum, baltalı ilah Zagor gibi hissettim kendimi valla ama aletin ucu kör, yarın biryerlerde biletmek lazım onu.
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Selam arkadaslar, ninjamla aranizdayim artik. Musait bi zamanda tanisalim. Bu arada ben fizyoterapistim bel fitigi iki omurga arasindaki diskin sıkışarak, dışa dogru bombe yapmasi ve neticesinde sinire basi yapmasi durumudur. Fitigin cesitli tedavi teknikleri var, su an en etkini manual terapi
    dedigimiz tedavi sekli. Yardimci olabilecegimiz bi konu olursa elimizden geleni yapariz. Hayirli gunler
    nezih77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Havatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar, ninjamla aranizdayim artik. Musait bi zamanda tanisalim. Bu arada ben fizyoterapistim bel fitigi iki omurga arasindaki diskin sıkışarak, dışa dogru bombe yapmasi ve neticesinde sinire basi yapmasi durumudur. Fitigin cesitli tedavi teknikleri var, su an en etkini manual terapi
    dedigimiz tedavi sekli. Yardimci olabilecegimiz bi konu olursa elimizden geleni yapariz. Hayirli gunler
    hoşgeldiniz, bekleriz..
    çok yanlış anlattı o hekim bana o zaman adam benim motorcu olduğumu öğrendi önce, senin anlayacağın dilden anlatayım bende eski motorcuyum fln diye birşeyler dedi böyle anlattı ki sıvı flnda demedi benim gibi, direk motor yağı dişlisi gibi diye düşün fln dedi.. ama kemik aşınması var dedi 20 gün istirat yazmıştı.. bu arada motorunuz ninjama gtrmı?

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Yok fitikta kemik asinmasiyla alakali bi durum yok, sadece aradaki diskin aldigi hasara bagli olarak agriya yada baska komplikasyonlara sebep oluyor.

Bu ara da bilgileri guncelleyemedim hala, motorumla duzgun bi resmim olsun hemen guncelleyecem Motorum ninja 636

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    bizim dayıda hem fıtık hem aşınma fln olmuş heralde ki 20 gün istirat fıtık için fazla demişlerdi iş yerinden..
    1 sene içinde baya büyütmüşsünüz motoru maşallah, buluşmalarda görmek, dinlemek isteriz

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Insallah, bi kac gun sonra musait olurum. Bulusalim bi yerlerde, bi cay ismarlayim size. Once siz anlatin sonra ben

biz biraz kalabalığız demedi deme

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Caniniz sagolsun kac kisisiniz ? Bide motorlar nedir ???

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Günaydın Ankara MT. Kocaelinden selamlar tabi yaaa balıklar güzel mi götür :D:D.. Afiyet olsun hepinize dikkatli gidin Allaha emanet olun iyi bakın kendinize...
    nezih77 ve qsTah bunu beğendiler.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Caniniz sagolsun kac kisisiniz ? Bide motorlar nedir ???
    10-15 kişi oluyoruz ama çay ısmarlayacaksanız takribi 20kişi oluruz bence

Hoşgeldiniz
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çayla püsküüt var dediler geldik
    buberk bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Ankara MT. Kocaelinden selamlar tabi yaaa balıklar güzel mi götür :D:D.. Afiyet olsun hepinize dikkatli gidin Allaha emanet olun iyi bakın kendinize...
    Saol, canımsın
    soa bunu beğendi.

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim sağolasın.
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol, canımsın
    koray telefonun kapalı.ulaşamıyorum sana.
    soa bunu beğendi.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kendinize ait bardağınızı getirin.olurda çaya çorbaya plastik bardak dayanmaz.kalın uzun kollu giyecek ve ihtiyacı olan bere getirsin.gece çok soğuk olacaktır.aydınlatma için fener,ışıldak gibi bişeyler.bıçak lazım olacak.geri kalan şeyleri ben getireceğim.bir önceki sayfada mevcut.kahve içmek isteyen kahve getirsin.ben demlik çay şeker vs.getiriyorum.
    fotoğraf makinesi de olsa güzel olur...
    saat 14:00 da ahlatlıbel kavşağının oralarda buluşuruz.
    Herkese selam. Ben Gölbaşı girişi mezarlığın karşısındaki petrol ofisinde bekleyeceğim.

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:11 ----------

söylemeyi unuttum akşam geri döneceğim.. Hani gelmeyi düşünen ama kalmayacak olanlardan gelen olursa diye....Belirteyim dedim.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Aynısından da kaynımda da var aynısııııı .. :DDD Hoşgeldin Ninjanla giriş harika olmuş Ki Müdürün dediği gibi biz biraz kalabalığız ki fıtık olasılığı yüksek adamlar mesafeni iyi koru :D Bazı arkadaşlar manavgatta festival de ÇAdır kuruyolar ahh ulen.

Diğerleri de olta attıyorlar .. Ben şimdi saddlebag i mi bitirdim güzel bir temzileyip koyup resmini. senin de paylaşımlarını herzaman bekleriz. Görüşmek dileğiyle Sağlıcakla Kal.

cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarın sabah yola çıkacak evli mutlu çocuklu tayfası yer vesaat bildirirseniz beraber kköprüye gidebiliriz, izin tamam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler