Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasalara bakıyom yunus ya...öncekiler bisiklet gibi geliyo...gerçi hiç yakından görmedim hep foto...eski kasa düşünsem fiyatları da güzel..
    Senin acemiliğini atacağın motor olacağı için yüksek meblalar ödememen taraftarıyım motora erhan.. bisiklet gibi bin işte 1 sene üste kalan paranada git eğitim al madem ileri sürüş teknikleri vs. veyahut sonraki alacağın motora ayır derim..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin acemiliğini atacağın motor olacağı için yüksek meblalar ödememen taraftarıyım motora erhan.. bisiklet gibi bin işte 1 sene üste kalan paranada git eğitim al madem ileri sürüş teknikleri vs. veyahut sonraki alacağın motora ayır derim..
    eğitim aldık patron ya...temel seviye...şimdi de ona uygun motor alıyorum..eski kasa alırsam satılmaz diye de tırsıyom..olum bi de oldu mu biraz kendini göstersin ya..yeni kasa bile lastikler açısından cılız duruyo..cbr250 diye kafamı kurcalayanlar var ama maddi olarak kasar beni...hatun da kasar zaten 9000 lira motora veren aklına tüküreyim diye...6000 e 125 uygun gibi..seneye satar 250 ye geçerim...

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    arkadaslar nerde gezıler hanı yıll 2012 ama gezi yok grup dagılmıs mayıs ayında gezı duzenleyelım ankara gruplarında motorcular hayalet gıbıler

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı TUĞR@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar nerde gezıler hanı yıll 2012 ama gezi yok grup dagılmıs mayıs ayında gezı duzenleyelım ankara gruplarında motorcular hayalet gıbıler
    yok hoca çok teessüf ederiz, yeni hareketleniyor ortalık.
    haftasonu bi kızılcahamam yapılıyor galiba, üstteki mesajlarda olacak.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim aldık patron ya...temel seviye...şimdi de ona uygun motor alıyorum..eski kasa alırsam satılmaz diye de tırsıyom..olum bi de oldu mu biraz kendini göstersin ya..yeni kasa bile lastikler açısından cılız duruyo..cbr250 diye kafamı kurcalayanlar var ama maddi olarak kasar beni...hatun da kasar zaten 9000 lira motora veren aklına tüküreyim diye...6000 e 125 uygun gibi..seneye satar 250 ye geçerim...
    Erhan dostum ertan motoru satmaktan vazgeçti kafasına uyan bir motor bulamadığı için. Bence bu alternatiflerin hepsini çöpe at abi. cbr250 tek silindir, spor motor için çok zayıf, at çöpe. gt250r sürüş pozisyonu çok kötü, 100 km gittim la dedim yeter yok binmiyorum... gt250 comet biraz daha iyi gibi gibi. apache hk birşey diyemem ama commuter sevmiyorum ben cbr125 çok ince ufacık tefecik batıkent karfura birisi park ediyor, her gördüğümde gülüyorum resmen nası cbr lan bu diye. hedefim transalp, v-strom falan demissin bi mesajında ve gidip cbr125e 6000-6500 falan veriyorsun. Yapma etme lütfen ya git o paraya kral bir tane pegaso 650 al. ne 125cc ile uğraş ne hayallerinden vazgeç. Pegaso kullanan ve sonra v-strom alan arkadaşlarım var hala anlatırlar pegasonun ruhu bambaşkaydı diye, italyan motor abi sonuçta çok farklı. pegasoyu enjeksiyonlu almayacaksın, karbüratörlü alacaksın bakacaksan aklında olsun, enjeksiyonlularda sorun oluyor, karbüratörlüler taş 180 kg. makina şehir içide sıkıntı olmaz gayet rahat kullanırsın, çokda rahat yaa adam Sen endurocu adamsın pegasoyla başlarsın 3-5 sene sonra bi tane capanord alırsın sonra herşey çok güzel olur

Hatta şöyle bir ilanda gözüme çarptı nedir ne değildir bilmiyorum ama;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77224884/detay
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan dostum ertan motoru satmaktan vazgeçti kafasına uyan bir motor bulamadığı için. Bence bu alternatiflerin hepsini çöpe at abi. cbr250 tek silindir, spor motor için çok zayıf, at çöpe. gt250r sürüş pozisyonu çok kötü, 100 km gittim la dedim yeter yok binmiyorum... gt250 comet biraz daha iyi gibi gibi. apache hk birşey diyemem ama commuter sevmiyorum ben cbr125 çok ince ufacık tefecik batıkent karfura birisi park ediyor, her gördüğümde gülüyorum resmen nası cbr lan bu diye. hedefim transalp, v-strom falan demissin bi mesajında ve gidip cbr125e 6000-6500 falan veriyorsun. Yapma etme lütfen ya git o paraya kral bir tane pegaso 650 al. ne 125cc ile uğraş ne hayallerinden vazgeç. Pegaso kullanan ve sonra v-strom alan arkadaşlarım var hala anlatırlar pegasonun ruhu bambaşkaydı diye, italyan motor abi sonuçta çok farklı. pegasoyu enjeksiyonlu almayacaksın, karbüratörlü alacaksın bakacaksan aklında olsun, enjeksiyonlularda sorun oluyor, karbüratörlüler taş 180 kg. makina şehir içide sıkıntı olmaz gayet rahat kullanırsın, çokda rahat yaa adam Sen endurocu adamsın pegasoyla başlarsın 3-5 sene sonra bi tane capanord alırsın sonra herşey çok güzel olur

la onun karburatörlüsü f650yle aynı motoru kullanıyo rotax öve öve öküz ettin yani hee.. bende 2000 sonrasını alması taraftarıyım ona bakarsan enjeksiyonlu canavar makine harbiden az yakıyo gerçi 4.44 de değil ama gezgin motorda bi tane tibet var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62431517/detay

gayette cillop bi alet ama hala ilk dediğimde ısrarcıyım öle milletin gazına gelipde, vay o motormu vay bu bisiklet vs öle park yerinde gördüm güldüm falan... büyük motor alma eğerki hiç kullanmadıysan. Al ufaktan bişi 1 sene değil de 6 ay kullan acemiliğini at, hüsey,n abinin dediği gibi trafiği okumayı öğren, söyleyebileceğim tek şey bu zira bu şekilde alıpda bi yerde patlayan bi yerde papyon olan adam sayısı az değil neticede can bu parayla kıyaslanamaz Erhan...
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kenan söyledikerlinde haklısın fakat 650 cc ye binebilecek kapasitede değilim şu an..motor tecrübem çok çok kısıtlı...7-8 saat sürdüm eğitim aldım ama trafik tecrübesi yok...CBR250r ı spor özelliğinden dolayı istemiyorum. zaten kendisi racing sınıfında olsa bile 250 cc racing olmaz...zaten oturuşu bile dik...şehir içi ve kısa süreli şehir dışında iş görür diye düşünüyorum..zaten honda, ikinci el piyasası çok güzel...125 r lar dediğin gibi 2010 öncesi çok cılız bisiklet gibi...2011 modelleri fiziksel olarak çok daha iyi..250 ile hemen hemen aynı..kafa grenajları birbirine oluyor...

gt250 comet güzel ama temiz yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

la onun karburatörlüsü f650yle aynı motoru kullanıyo rotax öve öve öküz ettin yani hee.. bende 2000 sonrasını alması taraftarıyım ona bakarsan enjeksiyonlu canavar makine harbiden az yakıyo gerçi 4.44 de değil ama gezgin motorda bi tane tibet var

gayette cillop bi alet ama hala ilk dediğimde ısrarcıyım öle milletin gazına gelipde, vay o motormu vay bu bisiklet vs öle park yerinde gördüm güldüm falan... büyük motor alma eğerki hiç kullanmadıysan. Al ufaktan bişi 1 sene değil de 6 ay kullan acemiliğini at, hüsey,n abinin dediği gibi trafiği okumayı öğren, söyleyebileceğim tek şey bu zira bu şekilde alıpda bi yerde patlayan bi yerde papyon olan adam sayısı az değil neticede can bu parayla kıyaslanamaz Erhan...
    kardeş doğru söölüyon...650 yi kaba etlerim yemez benim..ki zaten ağırlıklı şehir içi kullanıcısıyım..(herhalde öyle olucam)

gv250 alacam derken kimse düşük cc al demiyodu ama cbr 250 ye niyetlensem motor gücü çok mu olur?

yunusu yani cbr 125 yerine 2,5 daha kasıp cbr 250 alınmaz mı...adam gibi 3-5 sene bineyim gitsin...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800

Bilirum olm rotax motor olduğunu, senin motorunuda övüyorum olm, ama pegaso bi başka derler, binmek nasip olmadı ama Gördüm tibeti ilanlarda ama aprilla pegasoda enjeksiyon işini beceremedi abi, tamam az yakıyor falan ama sorun çıkardımı iyi sorun çıkarıyor dostum.

Gaza gelecek bir durum yok kardeşim ben regali aldım 250cc 1 ayda tamam dedim ya. 1 ay hacı ya 1 ay... sonra sıkıla sıkıla kullandım o motoru. Erhan bunu yaşasın istemiyorum ki benim tanıdığım bir adam var, adamın ilk motoru vn800'dü =) tabii ki o kadar olsun demiyorum ama pegaso 650 ile gayette başlanabilir, kişinin kendinde biter gaz açıp açmayacağı. Hem ben senin motora bindim olm, öyle hiçde biryere patlanacak bir motoru yok adamın, gayet oturaklı, muntazam ve güzel bir motor

Ben pek bilmem ama dostum araba kullanıyorsan trafiği gayet iyi okursun, arabaların ne yapacağını falan kestirdikten sonra motorla arabanın hiçbir farkı yok ilk etapta. Yinede sen bilirsin, benden sadece tavsiye illa 125cc, 250cc ile başlanacak diye bir şart yok, nice adamlar var en500 ile başlıyorlar motora, hala sapasağlam motor kullanıyorlar

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Bizi kimse sallamıyo mu arkadaş...! Bi motor da bana bulun la... Artist Kenan, çevrem geniş diyosun, bi motor bul dedik, hiç sallamadın... Hüseyin Reis'e şikayet edicem seni...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Pazr günü yağmur var gibi arkadaşlar...
    http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    neo nasıl bır makına ıstıyosun kardes..

Motosikleti
    La hacı endülü bu torku yüksek en500 dediğinin torku 39nm f650nki 57nm. sonra en500ün bi silindiri çalışmıyo falan ..Neyse bu mevzu uzar iyisimi hiç dallanıp budaklandırmayalım

Erhan sana gelince tarzım değil diyorsun cbr250 r a ama alıp sorunsuz binilebilecek aletlerin başında geliyor hele ki 3-5 sene binicem sıkılmicam diyorsan arkasında honda var parca skntın yok servis skntın yok.birde zaten modelli satmaya kalkdığında da fazla değer kaybetmicek bi alet.
    Ha birde şu durum var senin ev ile iş arası benim ev ile iş arası kadar tahminim 4-5km var veyahut yok ben bile acıyorum benim motora çalıştırıyosun motor ısındım diyesiye zaten iş yerine varıyosun oda bi ayrı tartışma konusu işte.Yani hyosung naket alıpda 1-2 sene binersin satar kafandaki enduroyu alırsın hem fazla zarar etmemiş olursun hemde gönlüne yatar sanki??

Birde şu durum var ki hala ısrarcıyım madem ilk etapda gönlündeki motoru alamıyorsun gider bi commuter alırsın koray gibi bin 5-6 ay (ki eski kasa CBR parası zaten) sonra aklındaki aleti alırken en fazla 500tl zararla satarsın bu o kadar ekstrem bi mebla değil bilmiyorum sen ne düşünürsün?
    ANGARAJ

Valla mehmetcim bi tane ulusanda var tertemiz sıfır gibi ama fiyat işte.biraz fazla.ama alır 2 sene binerim diyorsan değerlendir derim.

Motosikleti
    erhan kardesım haklısın sıteye yabancılıktanmıs

Motosikleti
    tracer 900
    La hacı endülü bu torku yüksek en500 dediğinin torku 39nm f650nki 57nm. sonra en500ün bi silindiri çalışmıyo falan ..Neyse bu mevzu uzar iyisimi hiç dallanıp budaklandırmayalım

Erhan sana gelince tarzım değil diyorsun cbr250 r a ama alıp sorunsuz binilebilecek aletlerin başında geliyor hele ki 3-5 sene binicem sıkılmicam diyorsan arkasında honda var parca skntın yok servis skntın yok.birde zaten modelli satmaya kalkdığında da fazla değer kaybetmicek bi alet.
    Ha birde şu durum var senin ev ile iş arası benim ev ile iş arası kadar tahminim 4-5km var veyahut yok ben bile acıyorum benim motora çalıştırıyosun motor ısındım diyesiye zaten iş yerine varıyosun oda bi ayrı tartışma konusu işte.Yani hyosung naket alıpda 1-2 sene binersin satar kafandaki enduroyu alırsın hem fazla zarar etmemiş olursun hemde gönlüne yatar sanki??

Birde şu durum var ki hala ısrarcıyım madem ilk etapda gönlündeki motoru alamıyorsun gider bi commuter alırsın koray gibi bin 5-6 ay (ki eski kasa CBR parası zaten) sonra aklındaki aleti alırken en fazla 500tl zararla satarsın bu o kadar ekstrem bi mebla değil bilmiyorum sen ne düşünürsün?
    dostum haklısın, ilk başlarda comet uygundu benim için hala öyle...ama karpuz gibi anasını satayım iyi mi çıkar kötü mü bilmiyorum. cbr 250 uzun süre binerim..ev iş arası yakın..çalıştır ısıt derken arabayla aynı problemler mevcut..aslında mantıklı bi yol senin dediğin ama ev iş askerlik çocuk derken baya bekledim..artık yeter amk...almışken içime sinen geçiş motoru olmasın diyorum...gv 250 o klasmandaydı benim için ama ankara da pek yok...cbr 250 nin oturumunu gördükten sonra neden olmasın dedim kendi kendime..hem honda...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    İlgine Teşekkür ederim Tuğra Hocam...

Arkadaşlar öyle çok büyük bi bütçem yok malesef... Bünyeme ve cebimdeki paraya uygun bana uyan motorsiklet olarak Regal raptoru düşünüyorum... Zaten daha önceden de almış sorunsuz kullanmıştım... Bi anlık gaza gelip sattım ve daha iyisini alayım derken Mondial 250 MCT ye kaldım... Onunla da sanayiden kurtulamadım tahmin ettiğiniz gibi... Bilenler biliyor zaten... Şimdi tekrar bi Regal alıp bütçeyi yükseltene kadar binmek istiyorum... Günde en az 3 saatim internette motorsiklet aramakla geçiyor... Ama malum Ankara piyasası zayıf... İstanbul'a veya uzak illere gitme durumum da yok, yoğunluktan... Neyse lafı çok uzattım yine...

Özetle... Maksimum 3.800 - 4.000 TL'ye temiz kullanılmış, sorunsuz, Öncelikli T gidon olmazsa kartal gidon, bir Regal raptor tercihimdir... Ama eşinizde, dostunuzda, güvendiğiniz, bu fiyat aralığında önerebileceğiniz, sanırım bana en uygun tarz chooper/cruiser tarzı motorsikletler olursa ilgilenebilirim... Farklı tarzlarda olabilir... Yakın illere de gidip alabilirim... Anlayacağınız motora binme isteğim tavan yaptı... Düşük bütçeyle sorunsuz bi motor arıyorum... İlginize...

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla mehmetcim bi tane ulusanda var tertemiz sıfır gibi ama fiyat işte.biraz fazla.ama alır 2 sene binerim diyorsan değerlendir derim.
    Hüseyin Abi, hepsi takibimde ama fiyatlar uçuk... Ksımet artık hiç bişey yapamazsam senin gibi scooter alıcam ama benim bünye malum scootera yazık olur...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi kimse sallamıyo mu arkadaş...! Bi motor da bana bulun la... Artist Kenan, çevrem geniş diyosun, bi motor bul dedik, hiç sallamadın... Hüseyin Reis'e şikayet edicem seni...
    kardeş önce benim işi halledelim bi dur hele

Motosikleti
    hocam bıde bız arastıralım bakalım kımlerde ne motorlar varmıs ...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgine Teşekkür ederim Tuğra Hocam...

Arkadaşlar öyle çok büyük bi bütçem yok malesef... Bünyeme ve cebimdeki paraya uygun bana uyan motorsiklet olarak Regal raptoru düşünüyorum... Zaten daha önceden de almış sorunsuz kullanmıştım... Bi anlık gaza gelip sattım ve daha iyisini alayım derken Mondial 250 MCT ye kaldım... Onunla da sanayiden kurtulamadım tahmin ettiğiniz gibi... Bilenler biliyor zaten... Şimdi tekrar bi Regal alıp bütçeyi yükseltene kadar binmek istiyorum... Günde en az 3 saatim internette motorsiklet aramakla geçiyor... Ama malum Ankara piyasası zayıf... İstanbul'a veya uzak illere gitme durumum da yok, yoğunluktan... Neyse lafı çok uzattım yine...

Özetle... Maksimum 3.800 - 4.000 TL'ye temiz kullanılmış, sorunsuz, Öncelikli T gidon olmazsa kartal gidon, bir Regal raptor tercihimdir... Ama eşinizde, dostunuzda, güvendiğiniz, bu fiyat aralığında önerebileceğiniz, sanırım bana en uygun tarz chooper/cruiser tarzı motorsikletler olursa ilgilenebilirim... Farklı tarzlarda olabilir... Yakın illere de gidip alabilirim... Anlayacağınız motora binme isteğim tavan yaptı... Düşük bütçeyle sorunsuz bi motor arıyorum... İlginize...
    bence koray ın ybr yi düşün tertemiz...o satacak sanırım üstad...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır alacaksan bunu düşün derim benim hoşuma gitti.
    http://motosiklet.suzuki.com.tr/Moto...nk-Secenekleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler