Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ozganugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bilmiyorum fakat bulurum . Biliyorsun mehmet bu sene antalyaya geldim . Bu arada bir sorum olacak; Tramvay yolunda motorların gitmesi serbestmi? Yani trafik polisi yakalarsa bir işlem uygularmı?
    yapar uğur abi bi aragörmüştüm adam yardırıyodu tranvay yolundan polis dur felan dedi bastı gitti plakayı aldığını ceza makbuzuna yazdığını gördüm artık 6 ay sonra faiziyle gider arkasından yani biraz sakat bir iş ama genede yapan çok senn gelişin basit zaten uğur abi migros kavşağından 100. yıla giden yola girdinmi bütün tünellere gireceksin 3 tünel olması lazım virajlı bir tünel gelecek ona girdikten sonra tranvayla anayolun kesiştiği yere çıkıp hiç bir yere sapmadan anayolu takip ediceksin
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Bu ceza olayını öğrenmem iyi oldu . Birdaha kullanmam artık tramvay yolunu.
    Tamamdır mehmet. Zaten 45 dk erken çıkarım yola .

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ozganugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ceza olayını öğrenmem iyi oldu . Birdaha kullanmam artık tramvay yolunu.
    Tamamdır mehmet. Zaten 45 dk erken çıkarım yola .
    erken çıkmak iyidir yavaş yavaş gelirsin uğur abi
    Bu arada en büyük eksiğimizi söylemedik fotoğrag makinası ve gprs gprs olmasa da olur ama fotoğraf makinesi şart kimde var
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    bız duzenledıgımız gezılerde menuyu belırler ona gore bulusma yerınde adam bası para toplar malzemelerı alırız. mesala tavuk-sucuk gıbı 2 secenek olabılır. seven ver sevmeyen olabılır tek secenek olursa. ve cesıt olması acısındanda ıyıdır. uçansuyu daha once hıc gormedım. gelmeye calısacagım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    güzel bir gezi olacağa benziyor şimdiden
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olacağa benziyor şimdiden
    öle olacak inş dediğin gibi fatih abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

iyi bir fotoğraf makinesi olan bir arkadaş varmı acaba gezinin en önemli ögesini unutmayalım

bende sanyo var 6mp ama mercekler iyi durumda...profesyonel değil tabiki ben getiririm zaten varsa başkada bulunsun...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sanyo var 6mp ama mercekler iyi durumda...profesyonel değil tabiki ben getiririm zaten varsa başkada bulunsun...
    getirirsen çok iyi olur hakan abi

Motosikleti
    slm arkadaşlar bu geziyi bu hafta sonu yapma şansımız yok mu acep yada haftaya yoksa benim gelmem sakata bindi

arkadaşlar zaten pazar günü gidecez okul yok bişey yok zaman bulursunuz bence...10 haziran banada uzak görünüyor...o tarihte fatih gelemezsede
    biz yine başka bir yere gideriz...ama herkezin fikri ne olur bilemem...

Motosikleti
    CBR 125R
    fatih abi hakan abi siz gelmezseniz olmaz bu pazar yapalım ama acil 112 ye lewoya ve gelcekleri arıyalım haber verelim

Motosikleti
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih abi hakan abi siz gelmezseniz olmaz bu pazar yapalım ama acil 112 ye lewoya ve gelcekleri arıyalım haber verelim
    gelmememin sebebi benden kaynaklı değil kardeşim lgs mi lys mi ne ise işte ona girecek sınavlarda antalyada onu ben götürüp getireceğim annem öğle dedi sınavlarda 10-17 haziranda imiş o yüzden ama bu hafta sonu ve haftaya boşum anca o zamanlara ayarlarsanız gelirim anca

Motosikleti
    CBR 125R
    bu hafta yapıyoruz fatih abi saat kaçta gelebilirsin en erken fatih abi

Motosikleti
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta yapıyoruz fatih abi saat kaçta gelebilirsin en erken fatih abi
    6,30-7 civarı çıkarım erken toplanacaksan 8-8,30 gibi de gebiz kavşağında olurum inş. sizce nasıl daha mı erken çıkayım yoksa yola biraz daha geç mi size bağlı

Motosikleti
    CBR 125R
    fatih abi herkesle konuşalım ama ne kadar erken o kadar iyi bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

mesajını aldım...kesin tarihimiz 20.05.2012 fatih sen 08 de gebizde olacak şekilde çık biz 07 de topçularda olacaz geç kalan vs vs derken 07.15 de yola çıkarız...
    sekize çeyrek varken gebiz kavşağında oluruz...seni biraz bekler bi cigara molası vs vs 08.15-08.20 vur rampaya...
    ------------------------------------------
    tavuk pirzola meselesi ne olacak ortak almak iyi hoş da erken yola çıkıyoruz...sabah sabah açık dükkan bulamayız evvelce ayarlanmazsa yemek çok
    oyalar önceden alsak kime bırakacaz...
    --------------------------------------------------
    ben mangalı ve kömürü getirecem herkez ne pişirtmek istiyorsa yanında getirsin bence bir gece önceden sosa yatırmak istiyenler kendini ayarlasın
    sucuk isteyen(ben sevmem mesela)...kendine köfte hazırlatan olur...çiğ olarak getirdiklerini buyur kardeşim buda pişmiş hali der koyarım önüne...
    bu bana daha uygun geldi...siz bilirsiniz...benim tercihim belli sade tavuk pirzola...tek tip olsa daha iyi olur...

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    İşte bu tarihi çok sevdim Ayın 10'u finallerimin tam ortasına denk geliyordu. Umarım diğer kişiler içinde uygundur.

Motosikleti
    CBR 125R
    hakan abi doğugarajından alıp gelebilirim herzaman aldığımız yer var adam eti kağıt gibi açıyor gözü kapalı onun için diyorumberaber alalım herkes ne yediğini yazsın alıp ortak yapabiliriz birde hakan abi uğur abi fatih abi ve ben harici gelem yokmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

hakan abi doğugarajından alıp gelebilirim herzaman aldığımız yer var adam eti kağıt gibi açıyor gözü kapalı onun için diyorumberaber alalım herkes ne yediğini yazsın alıp ortak yapabiliriz birde hakan abi uğur abi fatih abi ve ben harici gelem yokmu

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    19 Mayıs korteji..

bulusma yerı: laura avm otoparkı.

saat: 20:30

4 senedir duzenledıgımız 29 ekım Cumhuriyet konvoylarının ardından bu sene de 19 mayıs kortejını duzenlıyoruz. Antalyadakı arkadaşlarıda aramızda gormek ve tanısmak ısterım.

Motosikleti
    CBR 125R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler