Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

gündoğmuştakine başka zaman artık....önce şunu halledelimde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hakan abi şimdi nasıl yapıcaz geziyi neler alıcaz filan nerde buluşacaz 10 haziran pazar saat 07:00 GİBİ TOPÇULAR UYARMI BİLMEYEN VARMI
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

bana heryer uyar aslında ama benim motor yavaş olduğundan sizi sıkmak istemiyorum...ben sizi gebiz kavşağında beklesem daha iyi...
    dönüşte kopma olursa çok mühim değilde giderken hep beraber gitmiş oluruz...
    ----------------------------------------------
    ben tavuk pirzola diyorum...yanlız mangalı napcaz...bende çanta yok bagaj yok...

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana heryer uyar aslında ama benim motor yavaş olduğundan sizi sıkmak istemiyorum...ben sizi gebiz kavşağında beklesem daha iyi...
    ben tavuk pirzola diyorum...yanlız mangalı napcaz...bende çanta yok bagaj yok...
    Abi bende yeni motor aldım küba cg100 Beni yalnız bırakma. Beraber arkadan tın tın gideriz

Motosikleti
    CBR 125R
    bagaj sorun değil nerden alıcaz etleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

hep beraber gideriz zaten ayrı gayrı olmaz öyle
    birde mangal yerine tel alsak daha iyi olmazmı
    araba ile gelcek arkadaş vardı artık yükleri ona vericez gelirse
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Alıntı ozganugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende yeni motor aldım küba cg100....
    0km alasaydım senin motordan alacaktım...ama şimdiki motorumu buldum nasip değilmiş dedim geçtim...ama içimde kaldı...nasıl
    memnunmusun...hayırlı olsun buarada...en kısa sürede bir ön tanışma ayarlayalım arkadaşlar olmuyo böyle...
    kent ormanı vs vs neresi olursa...sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    CBR 125R
    0km alasaydım senin motordan alacaktım...ama şimdiki motorumu buldum nasip değilmiş dedim geçtim...ama içimde kaldı...nasıl
    memnunmusun...hayırlı olsun buarada...en kısa sürede bir ön tanışma ayarlayalım arkadaşlar olmuyo böyle...
    kent ormanı vs vs neresi olursa...sağlıcakla kalın...
    hakan abi yarın işin yoksa buluşma ayarlabiliz durum ne ona göre söyliyem hmn

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Hakan abi yarın mehmetle ufak çaplı bir geziye çıkacağız. Gelirsen bizi çok mutlu edersin. Bu arada motorumdan gayet memnunum. Sürekli sorun çıkarcak bir motora benzemiyor.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hakan abi ayrı gayrı gitmeyin yavaş yavalş gidin sonuç da bende alanyadan gelecem sizin 30-40 km yolunuz var benim 90-100 km acele etmenize gerek yok yani
    TheAzReaL07 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 125R
    ayrı gayrı yok zaten fatih abi hep beraber gidip hepberaber gelcez inş

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrı gayrı yok zaten fatih abi hep beraber gidip hepberaber gelcez inş
    aynen hayırlısı ile o gün güzel bir etkinlik olacak inş.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tarih kesinleşsin ben de nöbetleri ayarlayacağım.
    112ciyiz

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Büyük ihtimalle yarın belli olur abi kesin tarihi. Diğer kişilerlede konuşalım. Hepimize uygun bir zaman ayarlarız herhalde.

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar herkese uygun bir tarih ayarladık 10 haziran pazar günü antalya merkezden çıkacalarla topçularda yada bilmeyen varsa daha farklı bir yerde buluşabiliriz biz de tarihin biraz geç olduğunu düşünmüştük ama herkese uyabilmesi için böyle oldu antalya merkezden gelcekleri buluşma yeri olarak bir önerisi olan varsa söyleyebilir yoksa topçular veya meydan toplama durağı da olabilir birde mangal işini ayarlıyalım mangalcımız (hakan abi) var ama etleri alabileceğimiz iyi bir yer bilen varmı ben doğugarajının altındakini iyi diye bişiyorum ama daha iyi bir yer varsa ordan alalım herkese iyi pazarlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

bu gezi biraz geç olucak ama yaza girdikten sonra 2haftaya bir yada haftada bir yaparız inş

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

bu gezi biraz geç olucak ama yaza girdikten sonra 2haftaya bir yada haftada bir yaparız inş

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam rotayı da görebilir miyiz?
    112ciyiz

tavuk pirzolada sorun yoksa a101 den alıp geçecez...en güzeli şeker piliç...ilerleyen zamanda ortakmı alalım herkez kendi zevkine göre yanındamı getirecek...
    pişirme kısmını toptan yaparız zaten...konuşulur...
    rota şöyle manavgattan geleceğin için gebiz sapağından sağa dönecez orada 2.buluşma yapılacak sonrada hayırlısı ile uçarsu
    gebiz kavşağından itibaren 30km civarı gerisi herkezin kendi güzergahı...uydu fotosu ekleyecem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

anlaşılmayan bir yer varsa dönüş yapalım....
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    CBR 125R
    eti hep beraber alıp ortak ödesek daha iyi olmazmı çeşit çeşit alırız herkes istediğini alır birde tarihi belirledik de ilk toplanma yerimiz neresi olacak tam

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Topcuları açıkcası ben bilmiyorum. Ama kampüsün ordan tarif ederseniz gelmekte sıkıntı yaşamam.

Motosikleti
    CBR 125R
    en güzeli herkes antrayın son durağına meydana gesin bilmeyen varmı orayı

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Ben bilmiyorum fakat bulurum . Biliyorsun mehmet bu sene antalyaya geldim . Bu arada bir sorum olacak; Tramvay yolunda motorların gitmesi serbestmi? Yani trafik polisi yakalarsa bir işlem uygularmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler