Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı lewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun bır ara verdıgımız cumartesı akşamları bulusmaları onumuzdekı haftadan ıtıbaren tekrar baslayacaktır. daha once katılmayanlar ıcın hatırlatalım;

Her cumartesi akşamı ışıklar caddesı bızım city karşısı tranvay yolu uzerı. saat:20:00
    ilk defa duyuyorum şimdiye kadar neredeydiniz...geliriz tabii....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    sımdıye kadar org. a katıldık. aslında grup da burada tanısmıstı. uyelık tarıhımden de anlasılacagı gıbı 2010. raftıng yat turu gezıler falan. bende motorsıklet olmayınca bır araya toplanamadık. malum nişanlılık donemı olunca bu işler biraz aksıyor ama baglarımızı hıc koparmadık. haftaya sızlerıde gormerk tanısmak ısterız. hafta ıcı canı sıkılan gezmek ısteyen varsada haber verebılır

100.yıl caddesındekı Gold teknolojı marketlerınde calısıyorum. yolunuz duserse beklerım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

oncekı senelerden örnek fotograf gostereyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef öyle 3500 de filan başlıyor düzgünleri acaba ybr filan bakarsizmısın abi yada tvs onlara da bakarız istersen haftasonu bi manin yoksa tanışabiliriz de abi mt antalya şuan ben ve gökan 2 kişiyiz

merak etmeyın ıkı kısı degılsınız 1 senedır pasıf durumdaydık oncekı sayfalara bakarsanız guzel bulusmlar ve gezılerın fotograflarını gorebılırsınız
    kartalizma07 bunu beğendi.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alaşılan sayfayı sonunda hareketlendirebildim. İnş güzel bir gezi olur ))
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

hadi hayırlısı....

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lewo arkadaşımızı tanıyorum
    yaklaşık 3 sene veya 4 sene önce antalya temsilcisi ve organize eden arkadaştı. ama ben çalıştığım için gidemiyordum.
    yeni iş buldum maalesef hafta içi izinli olacağım ama gelmeye çalışırım.
    lewo facebook arkadaşım ve geçen sene yapılan 29 ekim kortejini organize eden kişidir. facebook antalya grubundan da ben teşfik etmek için uğraşmıştım biraz diğer kişileri ama çoğunluk yaya olarak gerçekleştirdi. MT Antalya olarak duyuru yapılmamıştı.
    uzun zamandır Antalya grubu hareketsiz inş bundan sonrası iyi olur. ama pazar günleri yine ters gelecek gibi. hayırlısı olsun
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

bu uçan su... google amca 52km dedi bence gayet uygun başlangıç için iyi....tanışma gezisi gibi olur...sonrasına allah kerim....

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu uçan su... google amca 52km dedi bence gayet uygun başlangıç için iyi....tanışma gezisi gibi olur...sonrasına allah kerim....
    bende başlangıç için iyi olacağını düşündüm hakan abi dediğin gibi sonrasında daha uzak yerler olur ben birkaç yıl önce gitmiştim hala unutamadım süper bir yer onun için ilk başta oraya girmeyi teklif ettim zaten
    güncel liste :
    thazreal
    gk070
    brds
    kartalizma07
    lewo
    ozganugur
    fat280

inş daha da artar organizasyon için gelecekler bana özelden telefonlarını yazarsa memnun olurum. inş daha gelen olur
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    abi km olarak yanlışınız var alanyadan bile 70-75 km civarı uzaklıkta sizin oradan 200 km yi bulur tahmini bilginiz olsun birde dönüşü var 375-400 zaten dönüşte akseki manavgat üzerinden geliriz size daha yakın o taraf hem değişiklik olur
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar bizim için uygun bi havaya baktım ama yok gibi önümüzdeki 15 gün içinde hep kötü malesef :( gün için önerilerini bekliyorum herkese uygun bir gün olucak tabiki 3 yada 4 hafta sonrası uygun gibi ama herkesin fikrini almak isterim http://www.havadurumu15gunluk.net/ha...15-gunluk.html

Motosikleti
    CBR 125R
    gençlik kimse yokmu

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    birini görmek iyi isim nedir kardeşim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Hadi Antalyalılar şu topiği biraz canlandıralım ...
    kusura bakmayın cevap veremedim adım Ali 200 ST kullanıcısıyım Görüşmek dileğiyle.

---------- Post added at 11:46 ---------- Previous post was at 11:44 ----------

Alıntı lewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun bır ara verdıgımız cumartesı akşamları bulusmaları onumuzdekı haftadan ıtıbaren tekrar baslayacaktır. daha once katılmayanlar ıcın hatırlatalım;

Her cumartesi akşamı ışıklar caddesı bızım city karşısı tranvay yolu uzerı. saat:20:00
    başkanım beni de bilgilendirebilir misiniz

Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=blow07;2679038]kusura bakmayın cevap veremedim adım Ali 200 ST kullanıcısıyım Görüşmek dileğiyle.[COLOR="Silver"]

kardeşim seni de gezide görmek isteriz

3-4 hafta neredeyse 1 ay çok uzun bir süre bence birazcık ıslanıverelim olmazmı...bir gezi için 1ay uğraşırsak sezon sonuna 2-3 yere bile gidemeyiz...

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    [QUOTE=TheAzReaL07;2679302]
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın cevap veremedim adım Ali 200 ST kullanıcısıyım Görüşmek dileğiyle.[COLOR="Silver"]

kardeşim seni de gezide görmek isteriz
    İnşallah olur hocam ya çalışmaz isek neden olmasın
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    3-4 hafta neredeyse 1 ay çok uzun bir süre bence birazcık ıslanıverelim olmazmı...bir gezi için 1ay uğraşırsak sezon sonuna 2-3 yere bile gidemeyiz...
    haklısın aslında abi ama uymuyor herkese

herkese uygunsa 10 haziran pazar günü saat 7 de buluşup gidicez fatih abi ile gebiz kavşağında buluşup hep beraber gidecez inş ... herkese uygun demi 10 haziran pazar günü mangal işi için yardımını bekliyoruz bu arada hakan abi )

mangal işi için yardımını bekliyoruz bu arada hakan abi )
    lafı bile olmaz...tarihin uyup uymayacağı 3-5 güne netleştiririm...
    sağlıcakla kalın...
    thazreal
    gk070
    brds
    kartalizma07
    lewo
    ozganugur
    fat280

listede eksik gedik olmasın güncelleyelim...
    fatih naptınya ıspartadamı bu...antalya ısparta 150 filandı enson...isim karışıklığı varsa düzeltelim...bu uçansu gebizin orada değilmi ...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi diyorsunuz, Uçansu diyorsunuz bana haber vermiyorsunuz... Otomobille katılabilir miyiz

Uçansu Şelalesi Gündoğmuş'a 28km. Antalya'ya(Topçular Kavşağı) 164km mesafede.
    112ciyiz

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi diyorsunuz, Uçansu diyorsunuz bana haber vermiyorsunuz... Otomobille katılabilir miyiz

ayıpsın kardeşim herkese açık buyur gel bu arada arkadaşlar antalya merkezden katılcaklar için söylüyorum kalkış yerimiz neresi olacak topçular benim önerim ne dersiniz yolumuzun üzeri zaten

güncel liste

thazreal
    gk070
    brds
    kartalizma07
    lewo
    ozganugur
    fat280
    acil122

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emin abi gündoğmuşdakine demiyorlarmış onlar bende ilk başta orası sandım serikte de varmış uçansu şelalesi orayı diyorlarmış

hakan abi senin dediğin yere gidecekmişiz ben bizim gündoğmuşda da varda uçansu şelalesi orası sandım ilk başta sonra yorumları okuyunca orası olmadığını öğrendim hayırlısı benim için farketmez zaten oraya hiç gitmedim orayada gitmiş olurum
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lewo arkadaşımızı tanıyorum
    yaklaşık 3 sene veya 4 sene önce antalya temsilcisi ve organize eden arkadaştı. ama ben çalıştığım için gidemiyordum.
    yeni iş buldum maalesef hafta içi izinli olacağım ama gelmeye çalışırım.
    lewo facebook arkadaşım ve geçen sene yapılan 29 ekim kortejini organize eden kişidir. facebook antalya grubundan da ben teşfik etmek için uğraşmıştım biraz diğer kişileri ama çoğunluk yaya olarak gerçekleştirdi. MT Antalya olarak duyuru yapılmamıştı.
    uzun zamandır Antalya grubu hareketsiz inş bundan sonrası iyi olur. ama pazar günleri yine ters gelecek gibi. hayırlısı olsun
    sefacım bende senın gıbı hafta ıcı ızınlıydım yaklasık 1 senedır. ama 100.yıl gold bılgısayar subemıze gecınce pazarları oldu ıznım. malum nişanlıda olunca. artık agırlık verıyorum. bu sene 19 mayıs kortejınıde ayarlıyoru. bulusma yerı yıne aynı. laura avm otoparkı akşam 20:30

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler