Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Arkadaşlar Antalyada motor kullanıcısı mı yok biraz canlandıralım topiği gezi filan da yapalım
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Antalyada motor kullanıcısı mı yok biraz canlandıralım topiği gezi filan da yapalım
    Antalya sayfası ölü yaa

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya sayfası ölü yaa
    birini görmek iyi isim nedir kardeşim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Hadi Antalyalılar şu topiği biraz canlandıralım ...
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Üniversite için antalyaya yerleştim. Ehliyetimi alalı yaklaşık 2 yıl oluyor. Fakat motor almak bir türlü kısmet olmamıştı. Şimdi parayı ayarladım cbf150 bakıyorum. Etrafınızda satılık varsa benimle özelden irtibata geçebilirmi? Bir an önce alıp sizinle gazlamak istiyorum

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ozganugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite için antalyaya yerleştim. Ehliyetimi alalı yaklaşık 2 yıl oluyor. Fakat motor almak bir türlü kısmet olmamıştı. Şimdi parayı ayarladım cbf150 bakıyorum. Etrafınızda satılık varsa benimle özelden irtibata geçebilirmi? Bir an önce alıp sizinle gazlamak istiyorum
    İnşallah bulursun kardeşim motor için ayırdığın bütçeyi filan söylersen daha iyi bakabiliriz... yaş kaç kardeşim..

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Bütcem 3000tl fakat bunun 200lirasını kask'a ve korumalıklara ayırmak istiyorum Yaş 19

Motosikleti
    CBR 125R
    Bnm 17 bigün tanışırız inş. cbfye de bakarım bulmaya çalışacağım hadi hayırlısı karşımıza iyi bişey çıkar heralde ..

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Tanışırız kardeşim Umarım kısa zamanda düzgün bir cbf bulurum...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ozganugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanışırız kardeşim Umarım kısa zamanda düzgün bir cbf bulurum...
    sahibinden.com da baktımdı abi orda bi kaç tane var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Antalya grubu hadi biraz canlanalım daha gezi yapıcaz 3 4 hafta sonra )))

Motosikleti
    Küba cg100 action
    sahibinden.com da baktımdı abi orda bi kaç tane var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Antalya grubu hadi biraz canlanalım daha gezi yapıcaz 3 4 hafta sonra )))
    Evet bende baktımda, Fazlasıyla fiyatları yüksek. Yüksek olmayanlarda da çok fazla hasar var.

Motosikleti
    CBR 125R
    malesef öyle 3500 de filan başlıyor düzgünleri acaba ybr filan bakarmısın abi yada tvs onlara da bakarız istersen haftasonu bi manin yoksa tanışabiliriz de abi mt antalya şuan ben ve gökan 2 kişiyiz

biz neciyiz kardeşim...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz neciyiz kardeşim...
    kardeşim yaş kaç ? hepimiz beraber gezi filan yapalım diyorum katılmak istersiniz demi 3 hafta sonrası için filan okullar bitttikten sonraki hafta

Motosikleti
    CBR 125R
    Antalyalılar gezi yapıcaz gelmek isteyenler (3 - 4 haftaya kadar ) Ne kadar kalabalık o kadar iyi ))

Motosikleti
    Küba cg100 action
    Ybr de olabilir esasında. Ama tvs de vibrasyon varmış. O yüzden istemiyorum

kardeşim yaş kaç ? hepimiz beraber gezi filan yapalım diyorum katılmak istersiniz demi 3 hafta sonrası için filan okullar bitttikten sonraki hafta
    38 .....ama ruhum genç olurmu....
    ben size biraz ağır kalırım benim motor son hızı çok düşüktür...ama gideceğiniz yere vakit bulursam uğrarım....sizi yavaşlatmayayım...
    iyide mangal yaparım....

Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=brds;2676864]38 .....ama ruhum genç olurmu....
    ben size biraz ağır kalırım benim motor son hızı çok düşüktür...ama gideceğiniz yere vakit bulursam uğrarım....sizi yavaşlatmayayım...
    iyide mangal yaparım....[/QUOT

motorun ne önemi var hakan abi önemli olan birlikte bişeyler yapmak ruhu genç adamlar lazım zaten önderlik yaparsın hakan abi şöyle 3 4 haftaya kadar kendini hazırla hakan abi sende katılırsan şuan 4 kişi olucaz galiba kadro şöyle
    TheAzReaL
    gk070
    ozganugur
    brds

Hadi Hayırlısı bakalım inş daha gelen olur ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Arkadaşlar katılımlarınızı bekliyorum. rota önerim de uçansu ne dersiniz günü birlik süper bir yer bence

buda uçansuyla ilgili bir yazı : http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=26042

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inş katılabilirim, maddi olarak iyi olursam günüde uyarsa katılabilirim. antalya grubu maalesef ölü, 3 sene önce hareketliydi ozamanlarda fırsatım olmazdı pazar günleri iş olurdu. geçen sene 29 ekim kortejine katıldım onuda motordelisi üyeleri organize ediyolardı.
    19 mayısta etkinlik olabiir mesela
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar 2 hafta sonra yaparsanız gelirim ondan sonra anca 2-3 hazirandan sonraki haftalarda gelirim sebebi sınavım var haziran başında antalyada olacağım bu uçan suyun orasını karış karış bilirim bizim köyün altında bende gelmek isterim dediğim tarihlerde olursa alanya ya gelirsiniz buradan gideriz size uyarsa
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    uzun bır ara verdıgımız cumartesı akşamları bulusmaları onumuzdekı haftadan ıtıbaren tekrar baslayacaktır. daha once katılmayanlar ıcın hatırlatalım;

Her cumartesi akşamı ışıklar caddesı bızım city karşısı tranvay yolu uzerı. saat:20:00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler