Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM CEMAAT..!!

Arkadaşlar BiLeniniz var biLmeyeniniz var beLki.. Nasip oLursa Eğer Bayramdan Sonra 11-12 aralık gibi Askere gidyorum.. Bu vesiLeyle Bu pazar (30.11.2008) günü bi yemek vermeyi düşünüyoruz.. öle çok büyük mevlüt gibi bişey oLmyacak.. Ama yine de gelmek isteyen arkadaşlar buyursunLar geLsinLer..

Arora nın parası niyetine yemeklerini yesinLer :D

Ev Sütçülerde, Düden ŞelaLesi yoLu Üzerinde... Çınarlı Öğrenci Yurdunu geçtikten sonra sağlık ocağı var.. Gelmek isteyen Arkadaşlar Sağlık ocağının önünde beklerlerse.. Ben 12:00'de almaya gelirim sizi..
    gelicem inşallah
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    tamam ramo aroranın paralarınla mevlütmü yapıon vay seni çakal vay sağlık ocağı önünde toplanalım eğer oreyıda bilmeyen varsa çarşıda toplanıp gidelim...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    İNŞ orada olucaz...

Motosikleti
    PİAGGİO SKİPPER
    Alıntı efendy_093 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader bi konuşalım benm msn adresi aliguler_89@hotmail.com bana ulaş biz kendi motorlarmızı boyuyoruz seninkinide boyarız...
    ok kardeş ekledimm free_eagle_07ant@hotmail.com

arkadaslar bnm otor tamirciden çıktıı muaynede yaptırdımmı aranısdayımmm :D

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    ii aksamlar mt antalya
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    tamam ramazan abı gelıcez ıns..benım ev yakın zaten......
    MT ANTALYA

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    beyler bnceyne çarşıda toplanıp gidelim dha gusel olur ayrı gayrı olmasın en guseli böle olur...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    tmm inşallah bende dersaneden yırtarımda gelirim
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    CEMAAT..! Yeniden Merhaba.. Kusuruma Bakmayın. Bizim Kısa dönemler Normal Şartlarda Aralığın 11-12 si gibi gönderiyorlardı.. Bu yüzden geçengün yemek tarihini bu hafta sonu (30.11.2008) olarak yazmıştım. FAKAT Bugün Askerlik Şubesini Aradım. ve 15 inden sonra teslim olacağımı söylediler. Yemeği Bu Hafta versek çok erken olacağını düşündüğüm için.. İptal Etmiyoruz.. Sadece Erteliyoruz.. Bayramdan sonra olacak.. Ayrıntıları yazmaya devam edicem...

Kusuruma Bakmayın.. Eğer gelebilirsem toplantıda ayrıntılı konuşurus..
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    s.a arkadaşlar cuma antalyaya geliyorum organize sanayide ineceğim de organizeden antalyaya dolmuş oluyormu bilen varmı
    lifan 100

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    valla kardeş orlar çok karıştı sen otogarda in ordan terminal otobusne bin derim bnce
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CEMAAT..! Yeniden Merhaba.. Kusuruma Bakmayın. Bizim Kısa dönemler Normal Şartlarda Aralığın 11-12 si gibi gönderiyorlardı.. Bu yüzden geçengün yemek tarihini bu hafta sonu (30.11.2008) olarak yazmıştım. FAKAT Bugün Askerlik Şubesini Aradım. ve 15 inden sonra teslim olacağımı söylediler. Yemeği Bu Hafta versek çok erken olacağını düşündüğüm için.. İptal Etmiyoruz.. Sadece Erteliyoruz.. Bayramdan sonra olacak.. Ayrıntıları yazmaya devam edicem...

Kusuruma Bakmayın.. Eğer gelebilirsem toplantıda ayrıntılı konuşurus..
    bu ne olm çocuk oyuncağı gibi bi gelin bi gelmeyin biz sana göre program mı yapacaz alah alah

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Arkadaşlar 10 senelık türübün hayatında basından sevdıgım abılerımden olan Sabah akdenız spor muhabiri cengız Altaylı bizlerle hafta sonu Antalyaspor dergısı ıcın 4-5 sayfalık resım ve röportaj yapacaktır.Kendıne hem takıma destek oldugumuzu göstermek , hemde Antalyada motorsıklet kullanıcılarının sıkıntılarını dertlerını ve grup olarak etkınlıklerımızı paylaşacağız. Bu pazar (30 kasım 2008) Toplantı yerini ayarlayıp.(buyuk ıhtımal karaalıoglu parkı yada eskı yer varyant başı)

Hakan dab bugun kendım ıcın Antalyaspor stıcker ı ıstemıstım oda sankı ıcıne dogmus gıbı 25 tane fılan basmıs

Hafta sonu Motorsıkletlerımızın onune yapıştıracagız. ve cengız abının de ıstegı Antalyaspor atmosferı olması o gun. Yanı ustumuze kırımızı beyaz renklerde gıyınmeye ozen gosterırsek ıyı olur. sadece kırmızı yada sadece beyaz renk varsa yada 2 sınınde bulundugu giysimiz. yada Antalyasppor formamız. ki aramızda turubunden olan arkadaşlarda var.Herkez yine arkadaşlarına söylesın.20 motorsıklet fılan olmamız lazım [/b] yıne aynı grup.

Bu arada grubumuzun sitesi açıldı. samet bana ulaşda yenı logoların basılması lazım hafta sonuna kadar.röportaja kuru kuru cıkmayalım. hakan Antalyaspor logolarını ulaştırdı.grup logolarınıda basıcaktı ama krızden dolayı ısden 1o gun ızınlı.

1) lewo
    2) bRaun
    3)uniAkrep_07
    4) hakan
    5)Fatih
    6)tevfik

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    hade bklm hayırlısı beyler pazar günü ordayız...

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    günaydın ey millet napiorsnz bakalm
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    biz işteyiz sen evde yatıyosun )

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    adam karpuz büyütüo...reklamcı seni bunlar reklam kokak hareketler kanka senin gibi gençleri yalımda egsoz patlatırken görmek isteriz..zuhahahahaha
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı lewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10 senelık türübün hayatında basından sevdıgım abılerımden olan Sabah akdenız spor muhabiri cengız Altaylı bizlerle hafta sonu Antalyaspor dergısı ıcın 4-5 sayfalık resım ve röportaj yapacaktır.Kendıne hem takıma destek oldugumuzu göstermek , hemde Antalyada motorsıklet kullanıcılarının sıkıntılarını dertlerını ve grup olarak etkınlıklerımızı paylaşacağız. Bu pazar (30 kasım 2008) Toplantı yerini ayarlayıp.(buyuk ıhtımal karaalıoglu parkı yada eskı yer varyant başı)

Hakan dab bugun kendım ıcın Antalyaspor stıcker ı ıstemıstım oda sankı ıcıne dogmus gıbı 25 tane fılan basmıs

Hafta sonu Motorsıkletlerımızın onune yapıştıracagız. ve cengız abının de ıstegı Antalyaspor atmosferı olması o gun. Yanı ustumuze kırımızı beyaz renklerde gıyınmeye ozen gosterırsek ıyı olur. sadece kırmızı yada sadece beyaz renk varsa yada 2 sınınde bulundugu giysimiz. yada Antalyasppor formamız. ki aramızda turubunden olan arkadaşlarda var.Herkez yine arkadaşlarına söylesın.20 motorsıklet fılan olmamız lazım [/b] yıne aynı grup.

Bu arada grubumuzun sitesi açıldı. samet bana ulaşda yenı logoların basılması lazım hafta sonuna kadar.röportaja kuru kuru cıkmayalım. hakan Antalyaspor logolarını ulaştırdı.grup logolarınıda basıcaktı ama krızden dolayı ısden 1o gun ızınlı.

1) lewo
    2) bRaun
    3)uniAkrep_07
    4) hakan
    5)Fatih
    6)tevfik
    7)samedemre
    lewo stikırlar basıldı biraz önce yarın toplantıya getiririm...

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    tmm dır beyler bu işte hazır yarın toplantıda hem AS hemde Logolarımız hazırdır gelenlere verilecektir.Lütfen gelmeye çalışsın herkez...

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    tişörtleri nezman bastırıyoruz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler