Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki dl 650 orta sehpa 437 TL koruma demiri 390 TL .. buna yakın fiyat olur.. benimde ilk olmazsa olmazım koruma demiri..
    zamanla yaparız ihtiyacımız doğrultusunda..
    Suzuki yedek parça ve aksesuarda öper adamı hatta yalar yutar.Sanırım bu motor çoğalınca piyasada yan sanayileri boy gösterecektir
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki yedek parça ve aksesuarda öper adamı hatta yalar yutar.Sanırım bu motor çoğalınca piyasada yan sanayileri boy gösterecektir
    biz ana gövdeyi bi alalım da gerisi sonraa olsun bari..
    suzukiye mail atayım bakayım fiyatlar ne olmuş (aksesuar) pazartesi gelecek diyordu

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki dl 650 orta sehpa 437 TL koruma demiri 390 TL .. buna yakın fiyat olur.. benimde ilk olmazsa olmazım koruma demiri..
    zamanla yaparız ihtiyacımız doğrultusunda..
    Orta sehpanın fotolardan görünen yapısı DL-650 nin orta sehpaya çok benziyor, belkide aynı sehpadır.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta sehpanın fotolardan görünen yapısı DL-650 nin orta sehpaya çok benziyor, belkide aynı sehpadır.
    yani bende öyle tahmin ediyorum, mesela givi malzeme üretiyorsa suzuki demirbaş malzemelerin vidalama yerlerini ona göre üretiyordur..
    koruma demiri hariç; çanta demiri olsun, orta sehpa olsun aynıdır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Suzikicilere hizmet ibadettir,buyrunuz Suziki Aksesuar fiyatları..
    http://www.youtube.com/watch?v=SmAbGF_Df5U
    Drayke ve c90 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zuhahahahahah
    bu neya, fiyatlar çok uçuk abi.. alınmaz bu susuki yahu
    ekonomik çöküntüye gireriz vallahi..
    sonra bırakıp giden tekniktör gibi adımız çıkar

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Koray merhaba,
    İlk motorumu kısmetse bende inazuma aldım ... Scooter ile motora hiç bulaşmama arasında dolaşırken, araba bakmak için gittiğim fuarda gördüm ve aldım.
    velahasıl bugün parasını da ateşledim. Tipi çok hoşuma gitti, teknik özellikleri anladığım kadarıyla iyi gözüküyor. Kasım ayı içerisinde gelir diye söylediler, aslında kış vakti motor almak iyi fikir mi , mart ayında alsam model yaşı açısından daha mı iyi olur gibi şeylerde kafamı kurcalamadı değil ... Aksesuar konusunda Rüzgarlık ve koruma demiri olmazsa olmaz gibi gözüküyor. daha sonra sizlerden bilahare bilgi rica edeceğim.
    selamlar,

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Fuarda 15 Marttan önce teslimat yapılamayacağı söyleniyordu yetkili bayan tarafından siz nasıl alabildiniz acaba.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Daha önce ödemesini yapmış ancak vazgeçen biri fuarda cihazı inceliyordu. tamamen kısmet ! başıma bunları o açtı sayılır ...
    yazılar arasında 2 motor var diye birşey okuduğumu hatırlıyorum. gerçekten şuan kalmamış mı ?

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad ben de reklamın geçip suzuki aksesuar fiyatlarının çıkmasını bekliyorum ki adam bir zamanlar Levent Kırca'nın yaptığı " İSKİ" parodisininin bir benzerini yarışma haline getirmiş .Ağzına acı biber süreceğim onun,sana da yarım kg pirzola borcum olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı wk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ödemesini yapmış ancak vazgeçen biri fuarda cihazı inceliyordu. tamamen kısmet ! başıma bunları o açtı sayılır ...
    yazılar arasında 2 motor var diye birşey okuduğumu hatırlıyorum. gerçekten şuan kalmamış mı ?

Keşke sadece küçük bir kapora ödeseydiniz,martta teslim yaparken fiyat farkı falan koymazlar umarım. Ben zaten o tarihleri göze aldım ama fiyat hususunda anlaşma yaptım.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    motorda fiyat farkı olmayacak, kasım teslim dediler.

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    çıkmadan efsane oldu arkadaş, alıp binmeye başlayan varmı
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

celilcetiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2012 & 2014
    Buraya yazmak doğru olur mu ? Bilmiyorum ancak drz 400 sm modelini neden getirmiyorlar anlamış değilim.
    Born to ride, Ride to born

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bu akşam bende fuara gittim motoru inceledim. Malzeme kalitesi iyi mekanik kısımdan kalite akıyor tasarım göstergeler çok iyi fren debriyaj manetleri iyi aynalar fena değil. Burada çok konultuk kalıp konusunu ben biraz daha hacimli olacağını sanmıştım ancak cbf 150 ile arasında aman aman bir fark yok üzülerek kalıp arayanlara duyrulur. Benim için kalıp önemli olmadığından sorun değil hatta ufak motorları daha çok seviyorum neyse. Beğenmediğim rahatsız eden koltuk kısmı bunu üzülerek söylesemde cbf150 nin sürücü koltuğu daha geniş ve konforlu bunda depoya dokunuyosunuz yani nasıl denir dalga depoya deyiyor tabi çalışır halde olmadığından titreşime ve rahatsızlık düzeyine bakamadım. Birde tuhafıma giden cbf150 de ön taraf birleşik olduğundan yani far kafa grenajı bütün olduğundan inazumada ayrı olduğundan önce tuhaf geldi ybr gibi. Binince zaten korayın ybr sine binmiş gibi oldum koltuk ve ön taraf ybrin çok az hacimlisi diyebilirim. Bu motorun en kötü kısmı benim için koltuk oldu keşke biraz daha geniş olsaymış bu arada ben 74kiloyum yani şişman biri değilim bana bile dar geldiyse uzun yolda rahatsız edebilir. artık koray motoru alınca denerim birde ön cam kesinlikle şart ön far felaket çok ufak duruyor zaten ön çamurluk yarıya kadar iniyor bi tuhaf oluyor ikisi. Siyah olanı vardı zaten kırmızı yok bence siyahtaki gri detaylar iyi durmuş kappa değilde siyah-gri çanta takılırsa çok hoş duracağına inanıyorum. Motor genel anlamda güzel ancak ekstralarla baya bir külfetli olcağa benziyor çanta demiri ön siperlik topcase orta sehpa koruma demiri vs bunlarda sanırım 1000-1500 arası tutar. Açıkçası gördükten sonra kafam karıştı cbr250 alternatif olabilir benim için ( benim kriterlerime göre ) bakalım hayırlısı diyelim. Alan arkadaşlarda çok kaliteli bir motor aldıklarını söyleye bilirim hayırlı olsun tekerleri düz bassın.
    buberk ve Drayke bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    hayabusa üzerindeki sarışın afet duruyormu...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ne motormuş arkadaş ya forumda olay oldu daha hiç kullanılmadan, koruma demiri orta sehpa arka çanta derken milletin elinde cbf150'ye dönecek bu motor belli ama bu motorun bakım maliyetleri cbf150 kullanıcılarının çoğunun cüzdanını boşaltır benden söylemesi.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Kısmetse cumartesi günü bende gidicem otoshowa. orada yakından inceliyeceğim şu inazumayı. ne zamandır fırtınalar koparıyor forumda. Aklımda comet250,gv250 ve ınazuma var hayırlısı bakalım... gücümüz yetmezse ybr esd...
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    15 marttan önce teslimat olmayacak diyorlar fuarda
    nasıl almış o arkadaş motosikleti?
    # motosikletle.blogspot

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosiklet commuterdir. kimse bunu naked diye aldım demesin egsozları çok güzel olmuş ama aynı şeyi far ve çamurluk için söyleyemeyeceğim. arkadaşın da dediği gibi cbf 150 ye rakip olarak gelmiş valla iyiki sym almışım diyorum sadece şekil açısından diyorum motoruna ve malzeme kalitesine lafım yok. bekleyip göreceğiz.
    Zamanında bu şekilde bir yorum yapmıştım şekil açısından cbf 150 ile kıyaslamıştım ve tepki görmüştüm ( motorlarını karşılaştıracak kadar cahil değilim) şimdi yine karşılaştırma yapılmış. bakalım şimdi ne olacak...............
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında bu şekilde bir yorum yapmıştım şekil açısından cbf 150 ile kıyaslamıştım ve tepki görmüştüm ( motorlarını karşılaştıracak kadar cahil değilim) şimdi yine karşılaştırma yapılmış. bakalım şimdi ne olacak...............
    ya bak yine başladık çok uzatmak istemiyorum adam gidip görmüş öyle yorum yapıyor.
    sen burada bi kaç kulaktan dolma bilgiyle atıp tutuyosun.
    Chemical gidip görmüş yorumunu yapmış bizide aydınlatmış tek bir tepki bile göstermiyorum
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)