Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    lastik ırc mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar merhaba,yazdıklarınızı okudum ancak bir konu da yardım isteyecektim.

Apartmanımızda oturan genç bir kardeşimiz bu modeli istiyor,bayiye gidip sipariş mi vermemiz gerekiyor yoksa zaten gelince hepsi gelecek mi ? Yarın bayiyi aramadan sizlere sormak istedim,teşekkürler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Koray su motorun gelsede gorsem siyahta guzelmis gri jant seridi bide benim gri topcase i taktimmi tamamdirguzel makina

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,yazdıklarınızı okudum ancak bir konu da yardım isteyecektim.

Apartmanımızda oturan genç bir kardeşimiz bu modeli istiyor,bayiye gidip sipariş mi vermemiz gerekiyor yoksa zaten gelince hepsi gelecek mi ? Yarın bayiyi aramadan sizlere sormak istedim,teşekkürler.
    Ben İstanbul bayilerinde bu motor için gelecek olan ilk partide motor bulamamıştım ,bana ikinci gelecek olan parti için sıra yazalım dediler fiyat garantisi vermedikleri için kabul etmedim.Bunun üzerine İzmir bayisini aradım orada sadece ilk partiiçin kırmızı renk kaldığını söylediler bende kabul ettim. Küçük bir kapora göndererek sözleşme yaptım.İzmir suziki bayisi satış mümessili Tolga beyle görüşebilirsiniz.Gerekirse Satış mümessilinin cep numarasını size verebilirim.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben İstanbul bayilerinde bu motor için gelecek olan ilk partide motor bulamamıştım ,bana ikinci gelecek olan parti için sıra yazalım dediler fiyat garantisi vermedikleri için kabul etmedim.Bunun üzerine İzmir bayisini aradım orada sadece ilk partiiçin kırmızı renk kaldığını söylediler bende kabul ettim. Küçük bir kapora göndererek sözleşme yaptım.İzmir suziki bayisi satış mümessili Tolga beyle görüşebilirsiniz.Gerekirse Satış mümessilinin cep numarasını size verebilirim.
    Öncelikle teşekkürler,o derece yoğun bir süreç yani.Siyah almak istiyoruz ama cep telefonunu verebilirseniz çok sevinirim.Belki şansımıza bir şeyler çıkar,sağolun.

Motosikleti
    cbf 500
    İstanbul bayileri bana öyle söylemişlerdi ,isterseniz siz de görüşün " yetişen alır " staratejisi ve pazarlama taktiği de yapıyor olabilirler

Tolga Beyin cep telefonunu özelden gönderiyorum. Cep numarasını Yalova' dan benden aldığınızı söylerseniz ilgilenecektir.

oguzhancık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW1200 GT
    Eee Zaten Fuarda Varmış Ya Bu Yakında Gelir 1 Ay bile sürmez Hatta Gelmiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88123128/detay

10.000Tl Diyebiliriz
    1.) CBF-150 2.)HYOSUNG 250-GT
    3.)CBR250 4.)HYOSUNG 650-NAKED
    5.)KAWASAKİ Z-750 6.)HONDA 600F 7.)BMW1200 GT...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı oguzhancık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee Zaten Fuarda Varmış Ya Bu Yakında Gelir 1 Ay bile sürmez Hatta Gelmiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88123128/detay

10.000Tl Diyebiliriz
    Orta sehpası, çantası 10.500-11 bin seviyelerine yaklaşabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik ırc mi
    Lastikler iş yapar aslında, duro falan olsaydı hemen değiştirin derdim ama, ırc ise bence ömrü bitenekadar kullanılabilir. Ondan sonra ne istenilirse takılır.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Koskoca suzuki irc ilemi çalışıyor..Aslında burda küçümsenecek bişey yok demekki irc kendini kanıtladı beğendirdiki..İsmi taaa oralara kadar gitti..Helal olsun diyorum İRC lastiklerine
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    irc çokta dandik değil...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    bu sene gelirmi inazuma 250, ayip ya milleti bekleyiyorsunuz
    YAMAHA

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray su motorun gelsede gorsem siyahta guzelmis gri jant seridi bide benim gri topcase i taktimmi tamamdirguzel makina
    görsen ne olur vermem ki

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta sehpası, çantası 10.500-11 bin seviyelerine yaklaşabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Lastikler iş yapar aslında, duro falan olsaydı hemen değiştirin derdim ama, ırc ise bence ömrü bitenekadar kullanılabilir. Ondan sonra ne istenilirse takılır.
    full aksesuarlı olarak çıkaracağım ethem abi.. dün görüştüm suzuki ile.. istediğim malzemeleri yazdım pazartesi fiyat bilgisi gelecek..

orta sehpa
    gösterge vizörü
    depo fuları
    koruma demiri
    topcase
    bide gidona takılan ınazuma yapıştırması var.. bunları takıp alacağım..
    yoksa taksite bağladık mı işimiz zor

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Fuara gidip görelim bakalım şu bebişi
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görsen ne olur vermem ki

full aksesuarlı olarak çıkaracağım ethem abi.. dün görüştüm suzuki ile.. istediğim malzemeleri yazdım pazartesi fiyat bilgisi gelecek..

orta sehpa
    gösterge vizörü
    depo fuları
    koruma demiri
    topcase
    bide gidona takılan ınazuma yapıştırması var.. bunları takıp alacağım..
    yoksa taksite bağladık mı işimiz zor
    Waw Canavar olur, ama 3-5 sene kullanmadan satarsan küllüyen zarar olur sana. Motorun hakkını vermeli en az 40-50 binleri görmeden satmamalısın. Devamlı motor yenilerken sıfır alan bi kullanıcı için bence böyle olmalı. Bu arada senin motor o aksesuarlarla 12 bin tl yi bulabilir, suzukinin aksesuarları oldukça kalitelidir fakat pahalıdır, kardeşimin dl-650 den bildiğim kadarıyla mesela bi orta sehpası bile 300 liramı 500 liramı öyle bişeylerdi. Karter korumaları, koruma demirleri tam mevla hatırlamasamda ciddi paralardı. Ama tabi şimdi senin önünde düğün var hayırlısı ile, para var huzur var olacak motoru teslim alırken Elbette peşin para imkanın olacak, imkanını değerlendir. Peşin imkanın varken onca taksit altına girmek mantıklı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Ya bi deneriz ne olacak, bakalım tüm viteslerde redline kaça çıkıyor Dermişim

Motosikleti
    koray senin motor a insan binmeye kıyamaz....

Motosikleti
    cbf 500
    Suzuki facebook sayfasından Tüyap'taki fuar görüntüleri :

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Ön kafaya ön cam vizörü gerekli bu haliyle gözüme hoş gelmiyor

Motosikleti
    rüzgar çook tokatlar böyle.. gerekli...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Waw Canavar olur, ama 3-5 sene kullanmadan satarsan küllüyen zarar olur sana. Motorun hakkını vermeli en az 40-50 binleri görmeden satmamalısın. Devamlı motor yenilerken sıfır alan bi kullanıcı için bence böyle olmalı. Bu arada senin motor o aksesuarlarla 12 bin tl yi bulabilir, suzukinin aksesuarları oldukça kalitelidir fakat pahalıdır, kardeşimin dl-650 den bildiğim kadarıyla mesela bi orta sehpası bile 300 liramı 500 liramı öyle bişeylerdi. Karter korumaları, koruma demirleri tam mevla hatırlamasamda ciddi paralardı. Ama tabi şimdi senin önünde düğün var hayırlısı ile, para var huzur var olacak motoru teslim alırken Elbette peşin para imkanın olacak, imkanını değerlendir. Peşin imkanın varken onca taksit altına girmek mantıklı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Ya bi deneriz ne olacak, bakalım tüm viteslerde redline kaça çıkıyor Dermişim
    bakalım abi bi gelsinde fiyatlar..
    eğer öyle afaki rakamlar oynarsa en önemliden ,önemsize doğru liste yaparız.. koruma demiri, orta sehpa şimdi gelir.. diğerleri sonra

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray senin motor a insan binmeye kıyamaz....
    hayırlısı ile kanka uzun kmler üstünden inmeyi düşünmüyorum, gerçi benim sağım solum belli olmaz.. acayip bi er6 n hastasıyım

---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki facebook sayfasından Tüyap'taki fuar görüntüleri :

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Ön kafaya ön cam vizörü gerekli bu haliyle gözüme hoş gelmiyor
    suzuki inazuma için görüntü ağırlıklı gösterge vizörü yapmış.. yani gösterge rüzgara maruz kalmasın diye.. bizi düşünen yok.. resimdede zaten vizör takılı abi..

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara gidip görelim bakalım şu bebişi
    bol foto ve detaylı inceleme şansınız olursa harika olur.. olumlu veya olumsuzluklara,motoru teslim alırken hazırlıklı olalım..
    Evet biliyorduk zaten diyelim

Motosikleti
    bu aralar bende fazer hastası oıldum yeniden.. ama yinede aklımı kurcalıyan çok motor var.. aslında hepsinden birer tane alıp koymak lazım bahçeye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)