Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    Gezmeye bile giderim bursaya sorun yok.Arayayim bakalim ne diyecekler fiyat ve montaj hakkinda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı efe2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma yaw çok fazla fiyat vermiş,ben 300 tl gibi bir fiyata yaptırmıştım.Orjinal egzostu gönderip onun üstünde oynama yapmıştı yalnız.Siz sıfırdan mı egzost istediniz?Onun için fiyat yüksek olmasın,görüntü olarak orjinal ama ses güzel.
    Evet sıfırdan istemiştim ben belkide ondan dolayı fazla demiştir.AMa yinede fazla gelmişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gercekten iyiymis hemen alayim.peki diger sorunda bir ayar falan yaptirmak gerekecek mi ve yakitta herhangi belirgin bir artis soz konusu oluyor mu.?
    Aldııktan sonra bir ayara gerek yoktur sanırım tam bir bilgim yok ama.Sonuçta eskisini çıkarıp yenisini takıyorsun.

Motosikleti
    Tiger firmasinin bugun internet sitesinde iletisim numarasini bulamadim mail attim bakalim donerler mi.? Hafta sonuna kadar haber bekleyecegim bakalim. Eger numarasini biliyorsaniz iletirseniz sevinirim.

efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Müjdeeee
    motoru satmaktan vazgeçtim.
    Bu sezona da aslanımla giricez inşaAllah.İlk etapda turing cam,sele modifiyesi ve gidon yükseltme düşünüyorum.
    Cam ve sele yi hallettim gibi.Gidon yükseltme için tavsiyeniz var mı?Bir de kendim montajlayabilirim herhalde dimi?
    Öyle ince ayar derdi filan yoktur herhalde.

Motosikleti
    Efe bey siz istanbulun neresindesiniz.Yakinsak bir ara gorusuruz.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Tiger firmasinin bugun internet sitesinde iletisim numarasini bulamadim mail attim bakalim donerler mi.? Hafta sonuna kadar haber bekleyecegim bakalim. Eger numarasini biliyorsaniz iletirseniz sevinirim.
    Özel mesaj ile TigerExhaust iletişim bilgisini gönderdim hocam.

Motosikleti
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel mesaj ile TigerExhaust iletişim bilgisini gönderdim hocam.
    Coktesekkur ederim yarin ararim.

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Arkadaşlar Fazer ın yağını değişicem motul 5100 mü 7100 mü hangisi öneriniz?

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu sezona da aslanımla giricez inşaAllah.İlk etapda turing cam,sele modifiyesi ve gidon yükseltme düşünüyorum.
    Cam ve sele yi hallettim gibi.Gidon yükseltme için tavsiyeniz var mı?Bir de kendim montajlayabilirim herhalde dimi?
    Öyle ince ayar derdi filan yoktur herhalde.
    Rox Pivot Risers denen aparatlardan öneririm. Kullaniyorum menunum hem yukari hem one dogru uzatiyor gidonu.

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Efe bey siz istanbulun neresindesiniz.Yakinsak bir ara gorusuruz.
    İstanbul beylikdüzü,fakat şu aralar iş için hafta içi sürekli İzmir deyim.Bazen hafta sonları bile olamıyorum İstanbul da.
    Fırsat olursa Fazer buluşması filan gibi mutlaka katılmak isterim

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rox Pivot Risers denen aparatlardan öneririm. Kullaniyorum menunum hem yukari hem one dogru uzatiyor gidonu.

http://www.altrider.com/images/thumb...-handlebar.jpg
    Araştıracam Fazıl teşekkür ederim.Bu aparatı takınca fren,debriyaj veya gaz tellerinde değişiklik yapmak ister mi?

Motosikleti
    Bende anadolu yakasi kartaldayim.���� iki uc nokta sehirlerarasi gibi

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Araştıracam Fazıl teşekkür ederim.Bu aparatı takınca fren,debriyaj veya gaz tellerinde değişiklik yapmak ister mi?
    Hic gerek yok.

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Bende anadolu yakasi kartaldayim.���� iki uc nokta sehirlerarasi gibi
    Arabayla senin yanına geleceğim zamanda,millet İzmir den hakikatten şehirlerarası yolculuk yapıyor
    Kuşadası,Bodrum,Selçuk,Ayvalık,Edremit,Akçay gerisini sen düşün artık

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic gerek yok.
    Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba depoyu fulledim 100 km yol yaptım 75 km full sehir ici 25 km de neredeyse hepsi 9 14 000 devir aralıgı totalde 7.8 litre üstüne yakıt aldı bu da kaba tabirle 32 krs a tekabul ediyor. Normal midir ? Simdi motorsikletim çok yakıyor takıntım yok ancak genel forumları okudugumda bu rakam biraz yüksek gibi sadece derdim motorsikletimde problem var mı yok mu onu bulmaya çalışlıyorum ona gore önlem almam gereken birşey varsa alacağım

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı sciende adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba depoyu fulledim 100 km yol yaptım 75 km full sehir ici 25 km de neredeyse hepsi 9 14 000 devir aralıgı totalde 7.8 litre üstüne yakıt aldı bu da kaba tabirle 32 krs a tekabul ediyor. Normal midir ? Simdi motorsikletim çok yakıyor takıntım yok ancak genel forumları okudugumda bu rakam biraz yüksek gibi sadece derdim motorsikletimde problem var mı yok mu onu bulmaya çalışlıyorum ona gore önlem almam gereken birşey varsa alacağım
    Ben daha önce Bursa-Eskişehir yolculuk yaparken ölçmüştüm. Karışık kullanımda, zaman zaman ani hızlanmalarla ve hızım 120-180 arası seyrederek 32 kuruş yakmıştım. Fakat benim hesapladığım zaman sanırım benzin 4.5 civarındaydı. Ama bana senin yaktığın yakıt gayet normal geldi. Tabi bu kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Bana normal olan diğer arkadaşlara göre anormal olabilir. Bende senin gibi diğer arkadaşların yorumlarını merak ediyorum..

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı sciende adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt normal şöyle devir yüksek olduğu için 30-35 kuruş yakmsı normal ben uzun yolda o kadar sıkıştırmam yerine göre şu anki yakıtım 100 km de 4,5 litre tabi bakım önemli ben bujiyi hava filtresi ve yağ filtresini komple değiştirdikten sonra ölçtüğüm bu şekilde.Herşey etki ediyor yakıta. Ama yüksek devirde normal ideal devir 8-9 bin devir uzun yolda

Motosikleti
    xv250 / fz6
    100km'de sehirici 6-7lt, sehirdisi 4.5-5lt civarinda yakiyor benim motor. Kn filtre ve Akrapovic egzozla birlikte. Cok devirli kullanmiyorum.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    selamın aleyküm beyler elimde bi pulsar var satıp cc büyütücem fakat kararsızım . 18-19 verip nx 700x mi alsam 15-16 verip fazermi alsam akrar veremedim . sizce ne yapsak nc ye daha cok apra vermemim nedeni yılı yuksek ve yakıtı az .

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Merhaba
    Aynı hesabı zamanında bende yapmıştım... 2012 yılında cbf600 kullanırken sıfır nc700x alacaktım. yılda 10 bin km yol yapsan, fazer 6 lt yaksa nc700x 4 lt yaksa fazladan ödeyeceğin mtv sayesinde 500 tl fark ediyor... 500 tl benim için çok iyi para dersen ayrı... Ben 3 yıldır fazer s2 kullanıyorum, yakıtını hiç dert etmedim.Basarsan yakıyor 10 lt bile gördüm, basmazsan 90-100 gidersen 4,1 lt de gördüm...
    Senin tercihine kalmış artık...10bin km yapsan 500 tl fark ediyor o kadar
    antilop_skul bunu beğendi.
    hayat bir günden ibarettir ve ben hergün motoruma bindiğimde ilk günki gibi mutlu oluyorum...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    2007 model 48500 km deki fazerimin direksiyonun boşluk hissettim önce sıktım olmadı sonra wd 40 ile yağladım bu sefer ses yapmaya başladı, kardeşler motora.servise götürüdüm 300 tl rulman 150 tl işçilik istedi.
    Gittim dışardan 150 tl ye set aldım kendim değiştirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler