Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Her ikinizede çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İkinize de çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun, kimseye de yaşatmasın, çok zor bir durum. Can kaybı olmaması tesellisi. Allah acil şifalar versin.
    "CaRPe DieM"

wol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Büyük geçmiş olsun abicim yeni gördüm canın sağolsun fazer bidaha yapılır alınır

Motosikleti
    2008 GSR 600A MAVİ
    nazar değmiş bence bunun başka açıklaması yok. allah beterinden korusun kardeş çok geçmiş olsun. allah bir daha yaşatmasın inşallah sana ve tüm motorculara...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burdaki Fazer'lı arkadaşın kim olduğunu çıkaran var mı
    Kaza yapan arkadaşa benzettim

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Benim.

herkese iyi dilekler için teşekkür ederim. Kasko yaptırma imkanınız varsa mutlaka yaptırın derim.

Parça fiyatları fena arttı, toplaması maliyetli...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim.

herkese iyi dilekler için teşekkür ederim. Kasko yaptırma imkanınız varsa mutlaka yaptırın derim.

Parça fiyatları fena arttı, toplaması maliyetli...
    Geçmiş olsun. Ebay dan avlanmani öneririm, uygun parçalar denk geliyor bazen.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun...fazer beni gücüyle hep korkutmuştur...

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    Vay mete nasilsin beni hatirlarmisin bilmiyorum ama yil 2005 kartalda bulusma vardi.bnm is yeri bahcesinden benim scooteri almaya beraber gitmistik.10 yil once .zaman cabuk gecmis be.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

Tekrar gecmis olsum sizde tiger egzost mu var.bnm orjinal egzostla takas tks akrapovic ile yapilir mi uste ne kadar vermeliyim.goruslerini merak ediyorum.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Olcay abinin kazasındada benim kazamda da anlaşılan şu; kaza sırasında olaylar o kadar ani gelişti ki, ne yazıkki müdahale edecek şans bulamadık.. Dolayısıyla karşıdaki araçların hataları yüzünden motorlarımızdan da olduk. Bunada şükürler olsun, yaptığımız kazalar ufak tefek kazalar değildi. Sağ salim ufak tefek yaralanmalarla atlattık. Allah beterinden saklasın hepimizi, tüm motorcuları. Sanırım bizim tek hatamız, belki daha yavaş olsaydık kaza olmayabilirdi. Ben gerçi 3 şeritli ana yolda 80-90km gibi bi hızda gidiyordum ama yinede hızlıymışım anlaşılan. Dolayısıyla hız yaparken bile dış etkenleri hesap edin. Olmıcak yerlerde zaten hız zaten gereksizce bi hareket. "Kendine fazla güvenmeme. Fazla güven tehlikeler doğurur!" demişti hocam. Bence haklı da.. burada hiç birimiz yarışçı değiliz zaten.. E memleketimizideki trafik, sürücüler ve yol şartları belli zaten. Lütfen dikkatli sürelim. Herkese iyi akşamlar, Kazasız ve güvenli bol sürüşler dilerim
    68charger bunu beğendi.

Motosikleti
    Merhaba herkese motorum icin fark edilmek icin egzost almayi dusunuyorum. Tiger egzostlar nasil tavsiye edermisiniz. fazla para vermeek istemrdigim icin xoruyorum veya baska bir cozum onerir misiniz.

TYvz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25, FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun arkadaşlar

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese motorum icin fark edilmek icin egzost almayi dusunuyorum. Tiger egzostlar nasil tavsiye edermisiniz. fazla para vermeek istemrdigim icin xoruyorum veya baska bir cozum onerir misiniz.
    Tiger parasina göre güzeldir. Yurt dışından alma imkanı varsa leo vince ya da mivv de önerebilirim ben leo vince kullanıyorum.
    Tiger in da rs800 full karbon modeli vardı arkadaşımda güzel bi sesi vardı. Malzeme biraz zayıf ama, karbon kapak biraz sarardı ısıdan bi süre sonra.
    İkinci el alacaksanız sahibinden i takip edin derim

efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Merhaba,ben motoru ilk aldığımda egzost fiyatlarına bakıp baya pahalı olduğunu görmüştüm.Bunun üzerine nette araştırırken
    İzmirli Avcrom Egzost Halil ustaya ulaştım.Orjinal egzostu söküp gönderdim üç gün içinde yapıp yolladı.İrtibata geçmeni tavsiye ederim.

https://www.facebook.com/ukba1?fref=ts

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı efe2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,ben motoru ilk aldığımda egzost fiyatlarına bakıp baya pahalı olduğunu görmüştüm.Bunun üzerine nette araştırırken
    İzmirli Avcrom Egzost Halil ustaya ulaştım.Orjinal egzostu söküp gönderdim üç gün içinde yapıp yolladı.İrtibata geçmeni tavsiye ederim.

https://www.facebook.com/ukba1?fref=ts
    Ben bu usta ile irtibata geçtim ama 850 tl gibi bir fiyat verdi sahibinde 850 tl ye TİGER ın karbon egzozu var şu anda onu düşünebilirsin daha aşşağısıda zor gibi.

Motosikleti
    Evet o ilani bende gordum.ancak tigerin sesi iyi mi gercekten.ben tok ve cok gurultulu olsun istemiyorum.Birinde akropovic buldum ama bnm orjinal egzostlarin uzerine 1100 tl istedi.bende orjinaller lazim olur diye vermek istemiyorum. Peki bu tigeri alsam nerede taktiracagim ve herhangi bir ayar yapilmali mi.

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Evet o ilani bende gordum.ancak tigerin sesi iyi mi gercekten.ben tok ve cok gurultulu olsun istemiyorum.Birinde akropovic buldum ama bnm orjinal egzostlarin uzerine 1100 tl istedi.bende orjinaller lazim olur diye vermek istemiyorum. Peki bu tigeri alsam nerede taktiracagim ve herhangi bir ayar yapilmali mi.
    Olcay abi takmıştı kaza yapmadan önce sesi videodan dinleyebilirsin.İnsanı gaza getirmekten başka birşey yapmıyor Ses güzel tiger ın bence düşünebilirsin akrapoviçe o kadar para verme.Eski egzozu hiç verme

efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı wol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu usta ile irtibata geçtim ama 850 tl gibi bir fiyat verdi sahibinde 850 tl ye TİGER ın karbon egzozu var şu anda onu düşünebilirsin daha aşşağısıda zor gibi.
    Yapma yaw çok fazla fiyat vermiş,ben 300 tl gibi bir fiyata yaptırmıştım.Orjinal egzostu gönderip onun üstünde oynama yapmıştı yalnız.Siz sıfırdan mı egzost istediniz?Onun için fiyat yüksek olmasın,görüntü olarak orjinal ama ses güzel.

Motosikleti
    Evet gercekten iyiymis hemen alayim.peki diger sorunda bir ayar falan yaptirmak gerekecek mi ve yakitta herhangi belirgin bir artis soz konusu oluyor mu.?

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Evet gercekten iyiymis hemen alayim.peki diger sorunda bir ayar falan yaptirmak gerekecek mi ve yakitta herhangi belirgin bir artis soz konusu oluyor mu.?
    Hocam Tiger hesaplı ve fiyatına göre tatmin edici bir egzozdur. Fabrikası Bursa'da. Varsa Bursa'da yaşayan bir akrabanız, yakın dostunuz vs.. parayı ona verin, fabrikadan satın alın. Daha ucuza geliyor. Hatta motorunuz Bursa'da olsaydı montajınıda yapıyolar. Gayet ilgililer. isterseniz önce Tiger fabrikasını arayın, fiyat isteyin (nakit ve elden alışveriş için). Birçok arkadaşım fabrikadan direk satın alarak piyasa fiyatının 250-300 TL gibi aşağısına egzozlar almışlardı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (1 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler