Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Gerçekten cbr ye beyaz ışık taktırmak istiyoruz ne taktırnalıyız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    malum cbr lerde orta sehpa yok zincir yaglamak eziyet..
    geeçen bi videoda görmüştüm arka çitaya demir koyup kaldırıyolardı denedim gerçekten rahatlık oldu
    örnek resim
    buberk bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum cbr lerde orta sehpa yok zincir yaglamak eziyet..
    geeçen bi videoda görmüştüm arka çitaya demir koyup kaldırıyolardı denedim gerçekten rahatlık oldu
    örnek resim
    http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v1vq7.jpg

Çok işime yarayacak , teşekkürler.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motoru yan ayaklıktayken ayaklık tarafına geçip kendinize dogru yatırıp motorun tekerini yerden kesin
    ve ona uygun uzunluktakı takta vs koyun o şekilde kalır..

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bende egsozun altına kütük koyarak kaldırıyorum arkayı.

filatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Merhaba arkadaşlar bugün motorumu teslim aldım kullanma fırsatı buldum hayelime kavuştum :D Şimdi ön farlar sarı ışık hiç sevmem arabamdaki bütün sarı ışıkları beyaz ampullerle değiştirdim sizden isteğim bu motorun devamlı yanan sarı ışıklarını beyaz yapmak istiyorum ön fardakiler aradım böyle bir konu bulamadım bana yardımcı olur musun bu farlar H kaçlık kısa uzun bana yardımcı olur musunuz bu ön farı nasıl çıkartacağız teşekkürler

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı filatron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün motorumu teslim aldım kullanma fırsatı buldum hayelime kavuştum :D Şimdi ön farlar sarı ışık hiç sevmem arabamdaki bütün sarı ışıkları beyaz ampullerle değiştirdim sizden isteğim bu motorun devamlı yanan sarı ışıklarını beyaz yapmak istiyorum ön fardakiler aradım böyle bir konu bulamadım bana yardımcı olur musun bu farlar H kaçlık kısa uzun bana yardımcı olur musunuz bu ön farı nasıl çıkartacağız teşekkürler
    Merhaba filatron. Bende dün motorumu almak için ilk admı attım fakat plaka işlemleri falan hafta içinde halledecekler.

Aklıma takılan bir kaç şey var. Motorun plaka işlemleri bitince 2013 için ikinci yarı yıl vergisi ödeyeceğim sanırım. Yada bu herşey dahil ödediğim ücretin içindeydi honda halledecek bu konuda tecrübesi olan var mıdır?
    İkinci konu ise siyah istediğimi belirttim ama yarın arayıp fikrimi değiştirdim beyaz istiyorum da diyebilirim. Bu konuda acaba kullanan arkadaşların bir fikri var mıdır? Siyah çabuk mu kir gösterir acaba

Not: Umarım herkes hayal ettiği motosiklete kavuşur..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba filatron. Bende dün motorumu almak için ilk admı attım fakat plaka işlemleri falan hafta içinde halledecekler.

Aklıma takılan bir kaç şey var. Motorun plaka işlemleri bitince 2013 için ikinci yarı yıl vergisi ödeyeceğim sanırım. Yada bu herşey dahil ödediğim ücretin içindeydi honda halledecek bu konuda tecrübesi olan var mıdır?
    İkinci konu ise siyah istediğimi belirttim ama yarın arayıp fikrimi değiştirdim beyaz istiyorum da diyebilirim. Bu konuda acaba kullanan arkadaşların bir fikri var mıdır? Siyah çabuk mu kir gösterir acaba

Buğra siyah çok hoş durur ancak aldıktan sonra hemen boya koruma yaptırmanı tavsiye ederim. (Şeffaf kaplama vs.)

Çünkü bakımı çok zor. Çizikleri çabuk belli ediyor ve gezilerde filan dinlendiğin zaman güneş altında kalırsa çok fazla güneş çekiyor.

Beyaz alırsan boya bakımı konusunda rahat edersin. Tabi görsellik biraz daha düşüyor.
    buberk bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    arka sehpa için özen motora gidebilirsiniz.Ben oradan aldım gayet kullanışlı.70 tl her yerde 3 haneli fiyatları varken bu fiyatı duyunca hemen aldım.Yanda ayar kollarıda var.Biz İnazuma ve benim cbr de rahatlıkla kullanıyoruz

birde buraya nasıl resim atacağım?? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Tardigrat bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu Yıkanmamıs Pis halı Çok Pis olmasada bence cok pis

Buda temiz Hali

buberk, avcagatay, erays ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

erays bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kara Kobra Her Zaman Asaletlidir

ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    Sehpasız uğraşırdık

Ve kolaylık )))

İnazuma
    buberk, erays ve cykilic bunu beğendiler.

Arkadaşlar motorum 1 haftaya kadar geliyor ve sizden birkaç öneri isteyeceğim apartmanda oturuyoruz malum motoru koyacak yerim yok en yakın kapalı otopark 1 2 km uzakta yürüyüş mesafesi 20 dakika apartmanın önünde kameralar var çok kötü bir mahallede oturmuyorum orta halli motorumu kapı önüne koymak istiyorum kafamdakiler alarmlı disk kilidi birde branda almak yeterli olur mu sizce kimse kesinliğini veremez ama şunu da yapsan daha iyi olur alarmlı disk kilidi önerisi marka önerisi gibi yorumlar alabilirsem çok mutlu olurum iyi forumlar herkese.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alarmlı disk kilitlerinin bir çoğu çabuk bozuluyor, malum; soğuk, sıcak, yağmur, kar.. oksitleniyor. İyi bir disk kilidi ve alttan bağlamalı bir branda işini görür,bir de kimse oynamasın diye gözlerden uzak bir yere koyma. bahçede uluorta bir yerde kalsın, senin göremediğin zamanlarda bile motorunu gören pencereler hırsızları bir nebze uzaklaştırır.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı harykont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 1 haftaya kadar geliyor ve sizden birkaç öneri isteyeceğim apartmanda oturuyoruz malum motoru koyacak yerim yok en yakın kapalı otopark 1 2 km uzakta yürüyüş mesafesi 20 dakika apartmanın önünde kameralar var çok kötü bir mahallede oturmuyorum orta halli motorumu kapı önüne koymak istiyorum kafamdakiler alarmlı disk kilidi birde branda almak yeterli olur mu sizce kimse kesinliğini veremez ama şunu da yapsan daha iyi olur alarmlı disk kilidi önerisi marka önerisi gibi yorumlar alabilirsem çok mutlu olurum iyi forumlar herkese.
    içim rahat etsin diyorsan bir tane halat kilit arka lastiğe geçir bir tane disk kilidi de öne tak. Alarmlı disk kilidi bozuluyor diye biliyorum bende. Normal alarm taktırabilirsin.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    ön-arka sehpa için ulaşabilrsiniz bana hocam.

ANKOV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arka sehpaların maliyetleri ne kadar oluyor bilgi verebilecek olan varmı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    150 tl civarı demir doğramacılarada yaptırabilirsin

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 tl civarı demir doğramacılarada yaptırabilirsin
    abi naptın biz 80'e satıyoruz zaten
    buberk, soycan ve fearlesboyy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler