Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzos slip on şeklinde oldu orjinal boruyu ellemedim.

Bu arada benim 250R maceram çok kısa sürdü.Çok temiz bi 600F vardı tanıdıkta o satıp yeni kasa almayı düşünüyormuş.

Onunla anlaştık yarın notere gideceğiz.Takasa vericem ufaklığı

Videoda ses çok yüksek gibi çıkmış ama öyle değil aslında tam kıvamında

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Bu arada bu motoru alan arkadaşımda satacak beyaz cbr250 bakan varsa mesaj atabilir.

Veya sıfır almayı düşünen varsa boşuna 11bin vermeyin derim hiçbişeyi yok 6bin km de alet
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Felon adamsın ciddiyim adam çorap değiştirir gibi motor değiştiriyor :D haydi hayırlısı diyelim

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu alıp satma olayını nasıl beceriyorsunuz hayret ediyorum. Ben motora bindim & indim bir baktım iki buçuk sene aynı motora binmişim
    motokovic, fearlesboyy ve soycan bunu beğendiler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu alıp satma olayını nasıl beceriyorsunuz hayret ediyorum. Ben motora bindim & indim bir baktım iki buçuk sene aynı motora binmişim
    sadece 4 ay gibi kısa sürede 4 tane motor alıp satmısım 1 hyosung 3 tanede yenı kasa cbr 125 ( ikisi 2011 diğeri 2013 )
    buberk bunu beğendi.

arkadaşlar bizim motor 15-20 cm yüksekliğinde bir akarsudan karşıdan karşıya geçebilir. bugün denedim oradan biliyorum öyle bir yağmur yağdı ki sel değil bildiğin ırmak akıyor yollarda.

yedek ayakkabı çorap almıştım ama pantolonun su geçireceğini tahmin edemedim. pantolonum biraz ıslandı onun haricinde full ekipman ile bu yağmurda bile sorun olmadı. otobüsle gelenler daha çok ıslanmış

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos slip on şeklinde oldu orjinal boruyu ellemedim.

Bu arada benim 250R maceram çok kısa sürdü.Çok temiz bi 600F vardı tanıdıkta o satıp yeni kasa almayı düşünüyormuş.

Onunla anlaştık yarın notere gideceğiz.Takasa vericem ufaklığı

Videoda ses çok yüksek gibi çıkmış ama öyle değil aslında tam kıvamında

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Bu arada bu motoru alan arkadaşımda satacak beyaz cbr250 bakan varsa mesaj atabilir.

Veya sıfır almayı düşünen varsa boşuna 11bin vermeyin derim hiçbişeyi yok 6bin km de alet

peki felon egsozun lınkı varmı aldıgın yerın ben bır kac tane baktım o dedıgın 80 tl olanlara am sankı onların tüpü cok kısa gibi sendeki tam ideal

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece 4 ay gibi kısa sürede 4 tane motor alıp satmısım 1 hyosung 3 tanede yenı kasa cbr 125 ( ikisi 2011 diğeri 2013 )
    Zarar oluyor mu önemli olan soru bu
    fearlesboyy bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zarar oluyor mu önemli olan soru bu
    ASLA TAM TERSİ en az 500-1000 tl karım oldu hyosungda 1500 tl karım oldu....gercı ben tıcaret ıcın yapmıyorum 2013 model beyaz 250 km cbr 5650 tl ye aldım 4000 km bındım 6300 e sattım ....avatarımdakı kırmızı beyaz cbr125 aldıgım fıyatı yazmıyorum....kimse inanmaz ama aldıgım fıyata eskı kasa satıyorlar(motor asla kazalı vs de değil servis kontrolünde alıyorum ) .bu yüzden asla sıfır mal almam ve kimsenin boğazına çöküpde motor almam satıcı satar alıcıda kendisine uyan rakamı verir...yani sıfır cbr 125 7300+ plaka vs ile 8000 bine bineceğime 5500-6000 2, el alırım

efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    arkadaşlar 2.motorum olarak cbr 250r düşünüyorum ama aklımda bi soru var :D motorun kırmızı rengi var mı ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı efesafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2.motorum olarak cbr 250r düşünüyorum ama aklımda bi soru var :D motorun kırmızı rengi var mı ?
    125R olarak kırmızı rengi var.

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Cbr250'de xenon kullanan varmı? 60-55 watt olanlardan mı kullanıyorsunuz? Her hangi bir zararı oldu mu şimdiye kadar? Mümkünse kullanan kişiler kullandıkları xenon markasını ve kaç kelvin xenon kullandığını aydınlatmasından memnun olup olmadığını da belirtirse sevinirim.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar jant kaplatmak isteyenler plasti dip diye bir kaplama türü var onu kullanabilirler ben uygulatmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-servis-bakimli-sifirdan-farksiz-garantili-145194554/detay/

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar jant kaplatmak isteyenler plasti dip diye bir kaplama türü var onu kullanabilirler ben uygulatmayı düşünüyorum.

ya jant boyama dusunuyordum bende altın rengı ama bu kaplama nedır onu hıc duymadım ben

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bu palsti dip uygulanışı.
    http://www.youtube.com/watch?v=yR14nrlJxZc

Burda yapılışı ve nasıl söküldüğü var.
    http://www.youtube.com/watch?v=vvkq-qyY9aY

Buda ist'da yapılan seat leon.
    http://www.youtube.com/watch?v=5nH-BJfN7yI

cykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda CBR Her zaman tek derim. SuperSport'da başka motor da tanımam. Honda CBR Kulübüne beklerim... www.cbrclub.net

Motosikleti
    Varadero
    plasti dip bende çok araştırmıştım ama jant için uygun bir yol olmığına karar verdim. Plastik olduğundan üzerine sürekli toz toplayan bir şey ve en ufak taş vb darbede zedelenir sonucuna vardım. Uygulayan varsa ilk ağızdan tecrübelerini dinlemek lazım.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaşlar Mugla/Bodrum Tarafında Olanlardan Yardım İsiyorum. Motosite dükkanından Malzeme aldım. Fakat kargo gönderdım dıyor fakat kargoda ürün yok. Kargo Numarasınıda Alamadım arıyorum telefonu açmıyor. Bugun dek sıkıntı yaşamamıstım ama sıkıntı yaşıyorum. O tarafta olan arkadaslar bana yardımcı olursa cok sevınırım.

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mugla/Bodrum Tarafında Olanlardan Yardım İsiyorum. Motosite dükkanından Malzeme aldım. Fakat kargo gönderdım dıyor fakat kargoda ürün yok. Kargo Numarasınıda Alamadım arıyorum telefonu açmıyor. Bugun dek sıkıntı yaşamamıstım ama sıkıntı yaşıyorum. O tarafta olan arkadaslar bana yardımcı olursa cok sevınırım.
    Get ilanı ile aldıysanız sanıyorum alış verişi iptal edebilirsiniz.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    tabi cbr tekdir çünkü tek silindirli supersport u anca honda yapar.ninja 250 nin yanınızdan şimşek misali aynanızı sıyırıp geçerken neydi bu dersiniz cbr , tek silindirli 26 bg lik motoruyla , 33 bg lik çift silindirli ninjayı geçmesi hayal olur.cbr kullananlar fazla hayal kurmayın

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi cbr tekdir çünkü tek silindirli supersport u anca honda yapar.ninja 250 nin yanınızdan şimşek misali aynanızı sıyırıp geçerken neydi bu dersiniz cbr , tek silindirli 26 bg lik motoruyla , 33 bg lik çift silindirli ninjayı geçmesi hayal olur.cbr kullananlar fazla hayal kurmayın
    Şimşek mi kedidir o kedi :D
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler