Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi cbr tekdir çünkü tek silindirli supersport u anca honda yapar.ninja 250 nin yanınızdan şimşek misali aynanızı sıyırıp geçerken neydi bu dersiniz cbr , tek silindirli 26 bg lik motoruyla , 33 bg lik çift silindirli ninjayı geçmesi hayal olur.cbr kullananlar fazla hayal kurmayın
    Adam haklı beyler dağılalım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    tabi cbr tekdir çünkü tek silindirli supersport u anca honda yapar.ninja 250 nin yanınızdan şimşek misali aynanızı sıyırıp geçerken neydi bu dersiniz cbr , tek silindirli 26 bg lik motoruyla , 33 bg lik çift silindirli ninjayı geçmesi hayal olur.cbr kullananlar fazla hayal kurmayın
    Gene mi sen la. sende benzinlikte zaman harcarken ben yola devam ederim
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bu adam insanı deli eder. Ben foruma arada bir girdiğim halde ben bile kıl oldum bu adama siz nasıl dayanıyorsunuz bilmiyorum. Sırf bu adamı delirtmek için alıcam bir cbr oynicam sağıyla soluyla, sanayide zaman geçiricem biraz sen sonra yolda gör makarayı etrafında sıfır çizicen durucan. Ama bu ona da katlanamaz bir tekme atar canımıza kasıt eder. Ben böyle bir psikoloji içinde olan insandan o tür bir davranışı beklerim.

Burda kimse cbr ninja'yı geçer gibi bir ibarede bulunmadı, kimse ninja'ya laf söylemedi. Gelmiş polemik yaratıyor. Ya ben bu adamı çözemedim ya da amacı farklı anlayamadım.

Kendi haline bırakın desek, kendi halinde ama çenesi yine kapanmıyor hep bir laf sokma çabası, ilgilensek, güzel konuşsak olmuyor. Kaç kere ban'landı bu adam yine çözüme ulaşılmadı. Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum ben.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    motorumun manet ve elçiklerini değiştirmeyi düşünüyorum uygun fiyata önerebileceğiniz bir şeyler var mı ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun manet ve elçiklerini değiştirmeyi düşünüyorum uygun fiyata önerebileceğiniz bir şeyler var mı ?
    ebaydan getirtebilirseniz iyi olur 26 $ a ücretsiz kargo olanlardan alabilirsiniz. 15 günde filan gelir.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Arkadaşlar sinyallerim elime ulaştı. Kendi başıma takabilirmiyim ? yoksa profesyonel yardım almak gerekir mi? Birde hazır karenajları açmakla uğraşmışken depo yanındaki plastik kısımları karbon folyo ile kaplayacağım.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende ebaydan kırmızı getırmeyı düşünüyorum...orda 26 dolar burda 150 tl den ucuzu yok anlamadım gitti gelmesinin beklerim 20 gün sorun değil..26 dolara manet alır birde angel ve xenon alırım...hatta ben deneme amaclı kamera istedim...7 dolara

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sinyallerim elime ulaştı. Kendi başıma takabilirmiyim ? yoksa profesyonel yardım almak gerekir mi? Birde hazır karenajları açmakla uğraşmışken depo yanındaki plastik kısımları karbon folyo ile kaplayacağım.
    tavsiye etmem profosyenel yapılmazsa görüntü çirkin olabilir.büküm yerleri kenarlar falan ama elinizden bu iş geliyorsa sorun yok

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    The Power of The Dreams.

el işi konusunda başarılıyımdır beni korkutan şey sinyaller.

Motor sadece hız değil rahatlık ,çekiş gücü,yakıt,kalite ve seriliktir cbr nin hızlanışı kawa 250 ye göre 1 sn daha hızlıdır. Hani burda 33bg ? Çekiş gücü rahatlık konfor... Hepsi cbr da sen o kadar motorun üstüne yatarak rahat gidebiliyormusun şimdi defol!!
    cx571 bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    el işi konusunda başarılıyımdır beni korkutan şey sinyaller.
    Elinde fazladan folyo bulunsun. Bu işlere ilk defa giriyorsan başlangıçta biraz malzeme zayiat olur. Bence kendin uğraş ama kalitesiz olanlardan alma. Oval kıvrımlarda sıkıntı yaşarsın. Isı tabancası yerine fön makinası nispeten idare eder
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Elimde o kadar çok fazladan varki kendimi bile kaplayabilirim :D
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar aranızda hiç yarış direksiyonu takmayı düşünen oldum mu? Orj direksiyona nazaran daha yatık bir pozisyonda sürüş sağlar. Ben kendi ybr'mde direksiyonu düşürdüm, viraja girmesi çıkması çok değişti. İnanmayan varsa gelsin gözünün önünde dizliklerimi eritirim Cbr250 alma düşüncem var ve alırsam baya bir kafa patlatacağım çünkü cbr uzun soluklu kalıcı bir motor olucak benim için. Şimdilik aklımda olanlar; K&N Açık hava filitresi, yağ filitresi, iridyum buji + buji kablosu, leo,akrep,yoshi duruma göre bu egzozlardan biri. Maddi olarak sıkıntıda olmaz ise baya kafa yoracağım bu işe

http://a248.e.akamai.net/origin-cdn....s/DCL048-2.jpg

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda hiç yarış direksiyonu takmayı düşünen oldum mu? Orj direksiyona nazaran daha yatık bir pozisyonda sürüş sağlar. Ben kendi ybr'mde direksiyonu düşürdüm, viraja girmesi çıkması çok değişti. İnanmayan varsa gelsin gözünün önünde dizliklerimi eritirim Cbr250 alma düşüncem var ve alırsam baya bir kafa patlatacağım çünkü cbr uzun soluklu kalıcı bir motor olucak benim için. Şimdilik aklımda olanlar; K&N Açık hava filitresi, yağ filitresi, iridyum buji + buji kablosu, leo,akrep,yoshi duruma göre bu egzozlardan biri. Maddi olarak sıkıntıda olmaz ise baya kafa yoracağım bu işe

http://a248.e.akamai.net/origin-cdn....s/DCL048-2.jpg
    Bu forum niye bu kadar cansız
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Ben yokum ondan
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yokum ondan
    Aynen abi yaa nerdesin sen Yarın için planlar var özelden konuşalım bir ara
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

bütün günümü motora harcadım arkadaşlar.

avcagatay ve erays bunu beğendiler.

selselas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 250
    on numara olmus kardeşim sürmek kadar mutlu eder insanı bu uğraaşlarda
    visamlord bunu beğendi.

filatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Merhaba arkadaşlar bugün motorumu teslim aldım kullanma fırsatı buldum hayelime kavuştum :D Şimdi ön farlar sarı ışık hiç sevmem arabamdaki bütün sarı ışıkları beyaz ampullerle değiştirdim sizden isteğim bu motorun devamlı yanan sarı ışıklarını beyaz yapmak istiyorum ön fardakiler aradım böyle bir konu bulamadım bana yardımcı olur musun bu farlar H kaçlık kısa uzun bana yardımcı olur musunuz bu ön farı nasıl çıkartacağız teşekkürler

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam insanı deli eder. Ben foruma arada bir girdiğim halde ben bile kıl oldum bu adama siz nasıl dayanıyorsunuz bilmiyorum. Sırf bu adamı delirtmek için alıcam bir cbr oynicam sağıyla soluyla, sanayide zaman geçiricem biraz sen sonra yolda gör makarayı etrafında sıfır çizicen durucan. Ama bu ona da katlanamaz bir tekme atar canımıza kasıt eder. Ben böyle bir psikoloji içinde olan insandan o tür bir davranışı beklerim.

Burda kimse cbr ninja'yı geçer gibi bir ibarede bulunmadı, kimse ninja'ya laf söylemedi. Gelmiş polemik yaratıyor. Ya ben bu adamı çözemedim ya da amacı farklı anlayamadım.

Kendi haline bırakın desek, kendi halinde ama çenesi yine kapanmıyor hep bir laf sokma çabası, ilgilensek, güzel konuşsak olmuyor. Kaç kere ban'landı bu adam yine çözüme ulaşılmadı. Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum ben.

bence küçükken topu inşaata kaçmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler