Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    motoru full depo kış uykusuna yatırdığımızda depodaki benzinin oktan seviyesinde düşme oluyormuş yanıcı madde uçuyormuş bu süre ne kadar bilen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru full depo kış uykusuna yatırdığımızda depodaki benzinin oktan seviyesinde düşme oluyormuş yanıcı madde uçuyormuş bu süre ne kadar bilen var mı ?

6 aydan fazla kalırsa o problem ortaya çıkıyormuş sanırsam

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    brandayı xl almalısın egzoz acıkta kalır arka lastık kapanmaz vs vs benımkı xl kıtı kıtına yetıyor branda

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    dolabı karıstırırken bunları buldum.
    var mı olmayan

soycan bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı Rseen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 aydan fazla kalırsa o problem ortaya çıkıyormuş sanırsam
    o kadar yatırmayız biz de :D
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar yatırmayız biz de :D
    Kardeşim Motoru Full depo değilde Yarım depo cekebilirsin. 4-5 ay süresi var diye biliyorum. Örnek verelim CBR 125R motormla kaza yaptığımda (Mayıs ayında)depoda 8 litre benzin vardı(10 LİTRE DEPOSU) Kasım ayında Aküyü bağladım ve bi basısta motor çalıştı. Gaz yemesi yürümesi filan sıkıntısızdı.
    buberk bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    yahu o değil de şu hgs kartıyla olan problemimi bir türlü çözemedim hgs yi kart olarak aldım sormayın niye etiket değil diye düştük bir şekil kart aldık kartında elinde okusan tutar dediler elde tuttuk olmadı ön camla gidon arasındaki boşluğa sıkıştırdım olmadı yapışkanlı kartlık aldım oda ön camdaki kaviste sorun çıkardı demeyin plakadan ücret normal şekilde düşer düşmüyor her seferinde en uzak mesafe düşüyor mail atıp düzelttirmek zorunda kalıyorum motoru otobanda binmeye aldım otobana çıkamaz oldum. en sonunda garanti çözüme girip plakayı kapatıp geçecem o olacak... bilen kullanan varsa bi akıl versin rica ediyorum.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu o değil de şu hgs kartıyla olan problemimi bir türlü çözemedim hgs yi kart olarak aldım sormayın niye etiket değil diye düştük bir şekil kart aldık kartında elinde okusan tutar dediler elde tuttuk olmadı ön camla gidon arasındaki boşluğa sıkıştırdım olmadı yapışkanlı kartlık aldım oda ön camdaki kaviste sorun çıkardı demeyin plakadan ücret normal şekilde düşer düşmüyor her seferinde en uzak mesafe düşüyor mail atıp düzelttirmek zorunda kalıyorum motoru otobanda binmeye aldım otobana çıkamaz oldum. en sonunda garanti çözüme girip plakayı kapatıp geçecem o olacak... bilen kullanan varsa bi akıl versin rica ediyorum.
    daha öncede söylemiştim bende kart kullanıyorum..hatta etiketi karta cevirttirdim pvc kaplatıp
    dosya tutucu ile kartı ön cama sıkıştırın ve geçin gayet güzel okuyo..

http://www.avansas.com/evrak-mandallari.htm
    linkteki üründen..
    kart ile ön camı sıkıştırım bukdar

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    ah o etiketi almayan kafam sağolsun. tamam o dediğini benimde aklıma geldi hani en son çare artık olmazsa onu deneyecem ama ne bileyim hem korkuyorum düşer falan diye sonuçta otobanda gidiyoruz ya her giriş çıkışta durup tak çıkar yapacaksın yada Allaha'a emanet yol alacaksın ki hem o şekilde motorun ruhuna ters gibi geldi bana evrak mandalıyla hgs tutturmak motorun tüm karizmasını çizdiririz gibi geliyor.

aslında bir arkadaş bahsetmişti hgs kartını bu ehliyetlere takılan kırılmaz kartlıklara çift taraflı bant ile yapıştırdığından bahsetmişti o biraz daha yakın gibi geldi bana ama onda da yapışkan izi ön camda kalırmı diye tereddüt yaşıyorum.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ptt ye git..ben kapattırmak istiyorum de kapattır..,tekrar al etiket olarak..
    veya taşıma yaptırın etiket üzerine...,
    birde bu kadar karizma düşünmeyin..
    ben onu 1 yıldır kullanıyorum uçma falan olmadı hiç..
    etiket diyosunda o etiket yapışan yerden çok zor çıkıo ilerde çıkarma durumu olur çıkaramazsın..benim motorumda var mesala ilk sahibi yapıştırmış bende çıkarmak istedim olmadı kötü bi görüntü

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3m'in çift taraflı bantıyla kaska yapıştır, daha otobana çıkmadan okur valla

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaslar elımdekıler satılıktır 531-266-23-39 uygun fiyata vericem motorumu sattım

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

prohonda bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Motoru Full depo değilde Yarım depo cekebilirsin. 4-5 ay süresi var diye biliyorum. Örnek verelim CBR 125R motormla kaza yaptığımda (Mayıs ayında)depoda 8 litre benzin vardı(10 LİTRE DEPOSU) Kasım ayında Aküyü bağladım ve bi basısta motor çalıştı. Gaz yemesi yürümesi filan sıkıntısızdı.
    plastikte sorun olmaz metal depoda full bırakmazsan depoyu oksitlenme mi ne öyle bişey yapıyormuş ya full bırakacaksın ya da tamamen boşaltacaksın ;))
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Yakın zamanda trafik sigortası yaptıran var mı? (İstanbul)
    Fiyatlar nedir?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Evet arkadaşlar yarın Rumeli Fenerine bir gezi yapalım dedik. Gidip mangal yapıcaz ve muhabbetin belini kırıcaz. Gelmek isteyenler katıla bilir. Aramızda cc ayrıma yok onu belirtmek isterim 125cc'den 600cc'ye kadar motorlar var içimizde. Şuanda 13 motor varız, artçı olarak gelmek isteyenlerde olucaktır elbet kişi sayısı değişebilir. Gelmek isteyen herkesi bekleriz.

Bilgi almak için;
    https://www.facebook.com/cannn22?ref=tn_tnmn

https://www.facebook.com/groups/7888...=group_comment

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda trafik sigortası yaptıran var mı? (İstanbul)
    Fiyatlar nedir?
    2013 model / axa oyak / 148 tl

egemen5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX636R Special Edt.
    Merhaba arkadaşlar.

CBR 250r ile ilk motorumu aldım ve bu camiaya girmiş bulunmaktayım :D Ben tekerleri değiştirmek istiyorum çünkü üzerindeki lastiklerin iyi olmadığını duydum ki çok acayip kayıyor zaten. Çok araştırdım fakat bir türlü karar veremedim. Ben şu viraj tutuşunun falanda iyi olmasını istiyorum, Pirelli Rosso II ve Michelin arasındayım fakat Michelin'den hangisi benim istediğim şekilde bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz sizce neyi almalıyım ?

Teşekkürler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı egemen5454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

CBR 250r ile ilk motorumu aldım ve bu camiaya girmiş bulunmaktayım :D Ben tekerleri değiştirmek istiyorum çünkü üzerindeki lastiklerin iyi olmadığını duydum ki çok acayip kayıyor zaten. Çok araştırdım fakat bir türlü karar veremedim. Ben şu viraj tutuşunun falanda iyi olmasını istiyorum, Pirelli Rosso II ve Michelin arasındayım fakat Michelin'den hangisi benim istediğim şekilde bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz sizce neyi almalıyım ?

Teşekkürler.

Beni yanlış anlamayın ama kızdığım konu biri lastikler kötü diyor sonra herkes kötü demeye başlıyor. Ybr kullanıyorum. Ybr'nin orj lastiklerini yapanı bulsalar forumlarda komalık edicekler. Ama Allah'a şükür ben bir sıkıntı yaşamadım. Tamam lastikte önemli ama kaza yapıyor millet suç lastiklerde oluyor. Klasik türk insanı. Asla kendisi hata yapmaz hep başkaları suçludur. Ben ybr'nin orj lastikleriyle dizlerimi virajlarda yere sürtücek kadar yatıyordum ama o zamanlar dizlik yoktu dizimde. Yoksa eritip eritip fotoğraf çekip koyardım buralara. Sonra michelin lastik aldım tamam fark etti ama bu kadar da büyütmeyin bence. Efendi efendi kullandıkta sonra, hız da yapsanız öndeki araçla hızınıza orantılı olarak bir mesafe bırakıyorsanız sıkıntı yaşamazsınız. Ben şahsen yaşamadım şimdiye kadar. Hiç yoksa bence 5.000 km felan kullanın lastiklerinizi sonrasında değiştirirsiniz.
    buberk bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler