Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 sene ninja 250r kullandım (20bin km) sattım ve elimdeki paraya göre sıfıra yakın bir cbr 250r düşünüyorum sizce attan inip eşşeğe binmiş gibi olurmuyum ? ayrıca boyum 1,82 kilom 86 altımda küçük kalırmı şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Selamlar
    Benim boyum 185, kilom 82 bence sırıtmıyor, resimleri istersen akşam gönderirim...
    deep_far ve fearlesboyy bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika olur metci bekliyorum..

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyum 185, kilom 82 bence sırıtmıyor, resimleri istersen akşam gönderirim...
    bizim bi arkdaşa düşünüyoruz aynı ebattasınız bi görebilirmiyiz resimleri aceba
    fearlesboyy bunu beğendi.

ya ninja okadar sönük kalmıyordu birazda motordan iri olmayı seviyorum ben yakıt konusunda ninja hiç üzmedi honda zaten üzmez ama uzun rampalarda falan bayılırsa sıkıştırıldıgımda gaza bastımmı kaçamıcaksam biraz sıkıntı olabilir açıkcası.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi öyle bayılacağını falan zannetmiyorum, zaten atiklik konusunda ninjadan aşağa kalır bi yanı yok hatta ilk 100 de çoğu testte takıyor, viraj kabiliyetindede takıyor, yakıttada takıyor... ... ...

He birde mesela daha bu sabah seramik gibi taş döşenmiş bi sokağa girdim, sağlı sollu ortaya eğim verilmiş tam ortayada su oluğu yapılmış aynı malzemeden...

Baktım ilerde dayı dükkanın önünü yıkamış sakata gelmeyelim kesin kayarız diye düşünüp kendimi sağa atarken su oluğu arka lastiğimi ıslaklığında etkisiyle bir çekti motosiklet sanki birden raya girdi ve ben yerden seyrediyorum tabi sonra tık diye sağa yattı... aynayı düzelttim devam ettim hepsi bu, sağ grenaj komple patlasaydıda koymazdı 100 lira bişey bu yüzden kontrol bile etmedim. Kawa da aynı senarjo yaşansa yerden kalkamazdım Bence buda çok büyük bir CBR sebebi

Sonuç olarak 100 madde yazsan 90 maddede CBR öndedir, %90 daha bi paranın karşılığını alıyor olmak standart motosiklet seçimidir, 27000 liraya vespa sukuter almak lükstür, yani herzaman söylendiği gibi beklenti ile alakalı.

Ayrıca ben 1.90 civarı epey kullanıcısını gördüm CBR' ın benim gözümde hiç sırıtmadı, he sırıtan arkadaşlarda vardı ama 86 kg değillerdi hangi motosiklete binseler dönüp bakarsın yani.

Buda forumdan bir arkadaşımızın fotoğrafı, boy 1.83 yanlış hatırlamıyorsam kilo 95 ti, bence kesinlikle sırıtmıyor.

erays bunu beğendi.

cevap için öncelikle teşekkür ederim dediğin gibi bir senaryo olsaydı bir granaj (karenaj) 950 tl cikk oldugu için büyük sıkıntı olurdu ama cbr da değil hatta alırsam ninjaya inat olsun diye takım granaj takımı alıp eve koycam :D fotoda gayet iyi arkadaş cok sırıtmamış gayet istediğim gibi olmuş biraz motor küçük olucak zannımca

Motosikleti
    CBR 250R
    Bana yardımcı olacak kimse yok mu beyler CBR 250 ilk motorsikleti olan onda öğrenen yok mu ? Kullanımı kolay mı zor mu ? Scooter deneyimim var. Bu motorla başlayabilir miyim? 125 alsam zaten yaşım 17 her gün bineceğim 2 aya sıkılıcam sadece hafta sonu binmicem ki okula dershaneye gidicem arada uzun yol yapıcam öğrenme ilk motor olayları sıkıntı olmasa direk bunu alırım da işte 125 ile başla diyorlar. CBR 125 ile CBR 250 arasında öğrenme kabiliyet rahatlık farkı çok mu?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana yardımcı olacak kimse yok mu beyler CBR 250 ilk motorsikleti olan onda öğrenen yok mu ? Kullanımı kolay mı zor mu ? Scooter deneyimim var. Bu motorla başlayabilir miyim? 125 alsam zaten yaşım 17 her gün bineceğim 2 aya sıkılıcam sadece hafta sonu binmicem ki okula dershaneye gidicem arada uzun yol yapıcam öğrenme ilk motor olayları sıkıntı olmasa direk bunu alırım da işte 125 ile başla diyorlar. CBR 125 ile CBR 250 arasında öğrenme kabiliyet rahatlık farkı çok mu?
    genel tavsiye 125 ile başlanması ama sen zaten scooter kullanmışsın ben direk 350lik java ile başladım sonra 250lik cbr'e geçtim bir sıkıntı olmadı
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    CBR 250R
    Teşekkürler . Ama yine de yanlış olur diyorsanız eğer motoru almadan önce honda güvenli sürüş okulunun 1. Seviyesini alırım. Galiba ondan sonra 250 sorun oluşturmaz en azından 125 ile uğraşmam haklı değil miyim beyler ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika olur metci bekliyorum..
    Biraz geciktim kusura bakmayın;
    Buyrun, 185 boy 81-82 kg bence sırıtmıyor Sırıtıyor diyen de olmadı

Twin, deep_far ve erays bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

metci zahmet oldu teşekkür ederim bence ideal duruyor. sıkıntı olacağını düşünmüyorum kazasız belasız sürüşler dileğiyle

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    yeter ki yetinmeyi bilelim.
    kakare, buberk, deep_far ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar cbr250'nin orj dişli oranları nedir? Cbr250.net'e ecnebilierin sitesinde geziniyordum da performans kısmında dişli değişimi bölümü var. Biri 15-36 dişli ile değişim yapmış ön arkayı çok iyi olduğunu söylüyor. Merak ettim orj dişli oranlarını cbr'ın. Motor çok hantal kalmaz mı 15-36 dişli takımı ile

17T-36 dişli takımı kullanıp memnun olduğunu belirtenler bile var? Nasıl yürüyor bu motor bu dişli oranıyla? Tahminimce 4-5-6. vitesler ölür yani. 4 olmasa bile 5-6 kesin ölür.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    ilgilenen arkadaslara duyrulur ıkısıde sıfır sayılır motorumu sattıgım ıcın satılıktır

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cbr-250-r-cbr-125r-tri-780-cbr-250-2012-gt250r-eksoz-146989009/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-cbr-250-r-cbr-125-r-canta-aparati-kappa-147045544/detay/

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Fotoğrafları koydum ama aynı ebattasınız deyince kendimi koli gibi hissettim
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları koydum ama aynı ebattasınız deyince kendimi koli gibi hissettim
    gördüm şimdi çok teşşkür ederim ü

arkadaşada gösterdi bakalım ne düşünecek

Motosikleti
    CBR 250R
    Bu nasıl forum ya herkes kendi derdin de bir yardımcı olun 2 kere yazdım.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ilk motorum olacak yaşım 17 scooter deneyimim var CBR 250 başlangıç için uygun mudur ? Şehir içi kullanıcam arasıra 100 km uzun yol yaparım.

birebir uygurdur kardeşim benımde o şekildeydi

scoter den 250 r aldım hiç bir sorun yaşamadım 8 ayda 4500 km yol yaptık şükür hiç düşmeden

Motosikleti
    CBR 250R
    birebir uygurdur kardeşim benımde o şekildeydi

scoter den 250 r aldım hiç bir sorun yaşamadım 8 ayda 4500 km yol yaptık şükür hiç düşmeden
    Ama hiç ss tecrübem yok başka vitesle bir motorda sürmedim. Motoru aldığımda yanımda bilen biri ile ne kadar sürede kavrarım kullanımı kolay mı ?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ön kısa farı sürekli yanmaması için araya dügmekoydum..
    kartal gözü led taktım motorda delme işlemi yapmadan monte ettim..
    gündüz ledi olarak kullanıcam gayet güzel oldu.
    sabitledigim yerde grenaj vidası vardı biraz uzununu buldum işim daha basitoldu

buberk ve Twin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler