Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radyatorun amacı sogutma yapmak.pekı o kadar az hava kanalı yeterlı olacak mı? hayır
    radyatore kadar cıkmayanı işe yarardı ama..yağmurda çok çamur oluyor motorun içi..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı rapcib adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi modelini ?? Nisan ayında alıcam Motorsikleti... :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Lütfen ilgili üyeler yazabilir mii :/
    Sonbahar sonu ve kış aylarında sıfır ve ikinci el fiyatları ucuz kalır, havalar ısınıp "motosiklet sezonu" başlayınca yine fiyata zam yaparlar, o yüzden aynı fiyata satarsın demişler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

cumartesıye 2 kala cok heyecanlıyım

ustayla konustuk bugun.fena oldu dıyor kuyruk felan.kare kucuk plaka felan da yapmıs.lutfının dedıgı metal dalgaları nasıl hallettı bılmıuyorum ama yaptım dedı umarım cakma cukma olmamıstır
    Motoru bugün teslim aldım. Yaptığım kaza sonrası sinyale para vermemek için gömme sinyal almıştım ebayden. Hotbodies'inkiler, ama hiç beklediğim gibi yapamadılar . Baya içeride duruyor ve önden çok az gözüküyor. Gerçi şimdi elimdeki aletlerle çıkan hasarlı sinyalleri düzelttim, bana bunlar düzelmez demişlerdi . Geri taktıracağım yarın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Bir de söylemeyi unuttum, daha hızlı yanıp sönmeye başlıyor sadece ön sinyal bunları değiştirince.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığım kaza sonrası sinyale para vermemek için gömme sinyal almıştım ebayden. Hotbodies'inkiler, ama hiç beklediğim gibi yapamadılar . Baya içeride duruyor ve önden çok az gözüküyor. Gerçi şimdi elimdeki aletlerle çıkan hasarlı sinyalleri düzelttim, bana bunlar düzelmez demişlerdi . Geri taktıracağım yarın.
    alt parcaları var beyaz.spacer gıbı dısarıda kalması ıcın.onları kullanmadılar mı acaba? valla yarın gorcez ıste ak .ot kara .otu

*bu arada orjınal parcaları ısteyen vardı bıkac kısı. hala ısteyen olursa mesajla ulasabılır bana

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radyatore kadar cıkmayanı işe yarardı ama..yağmurda çok çamur oluyor motorun içi..
    evet olabılır.dedıgın gıbı alt kısımlar camur oluyor.ben yagmurda hıc cıkmadım-su bırıkıntılerındn bıle yavas gecıyorum.bu psıkopatlıga ragmen alt kısımları sılmek zorunda kalıyorum

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu arada dikkatimi çeken bir şey var arkadaşlar;
    Piyasaya yeni çıkmasına rağmen çok fazla 2. el satışı var, sizce nedendir?Geçici bir heves mi, teknik sıkıntılar mı?

Motosikleti
    pani / 3colore
    [/COLOR]Bir de söylemeyi unuttum, daha hızlı yanıp sönmeye başlıyor sadece ön sinyal bunları değiştirince.
    bu yuzden araya parca alacagını soyledı verır vermez.role mıdır ne halttır voltaj farkından dolayı oluyor dedıgın sey.bunu cozuyorlar ;)

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:14 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya yeni çıkmasına rağmen çok fazla 2. el satışı var, sizce nedendir?Geçici bir heves mi, teknik sıkıntılar mı?
    dıger tum fırmaların toplamı kadar sattıgı ıcındır.. hehe

bu yuzden araya parca alacagını soyledı verır vermez.role mıdır ne halttır voltaj farkından dolayı oluyor dedıgın sey.bunu cozuyorlar ;)
    Bütün çıkan parçaları taktım dedi ama doğrudur, yapamamış olma ihtimali daha yüksek , çünkü resimlerde falan grenajlarla aynı hizada duruyor, şu anki haliyle 7-8 mm içeride.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Anlaşılan Hindistan'da peynir ekmek bu motorlar Facebook grubundan alınmış olabilir radyatörü kapalı fotoğraf

Beşeri ve demografik faktörler neticesinde aynı motorlarda farklı aksesuar kullanımları doğuyor olmalı. Bana sorarsanız hararet konusunda sıkıntı yaşatmaz bulunduğu iklimle de ilintili olarak. Demek ki ülkede yollar o kadar pis ki böyle bir çözüm üretmeye çalışmış arkadaş.

Bir de benim sorum olacak, 21 Haziran 2012'de motorumla(ilk motorum) trafiğe çıktım, 3900 küsür km'deyim.

Motorsikletin radyatör kısmından, hani şu ön maşanın o taraflar, stall konuma geçtiğimde çok net biçimde hissettiğim bir çıngırtı gelmekte, ses iki metal titreşerek birbirine sürtüyormuşçasına geliyor. Zincirin sesi değil, sürekli yağlarım, zincirin kendi doğal sesini seçebiliyorum. Motor devri ile de bir alakası yok.

Bu sesi duyan, yaşayan var mı acaba?

kindar_martı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym adx 125
    tarih : 20-09-2012
    motorsiklet : honda cbr 250R
    model : 2012
    km : 2463

alınan benzin : 38,17 TL
    alınan miktar : 8.540 LT
    benzin fiyatı : 4,47 TL (shell)
    gidilen mesafe : 183 km

ortalama yakıt tüketimi : 0,2086 krş

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:56 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motorlarda sıkıntı yok.rahat ol. mesela seneye bende satacam yada takas edecem.çünkü 600f alabilmek için.

Alıntı kindar_martı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

100 km'de 4.66 lt, baya yüksek çıkmış. Sürekli üst devir kullansam bile en yüksek 4 - 4.1 lt / 100 km yaktım ben, en düşük 2.68 lt / 100 km.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:56 ----------

motorlarda sıkıntı yok.rahat ol. mesela seneye bende satacam yada takas edecem.çünkü 600f alabilmek için.
    Tuzla'da nerde oturuyosun hocam ? eczanelerin ordaki kahvehane nin yanında bi ara bi cbr 250 görmüştüm tri color

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    dünkü benzin indiriminden sonra bugun gidip doldurayım depoyu dedim..saat 13:00 gibi girdim opete bir baktım benzın 4.74!! dedim hanı ındırım? 1 saat önce zam geldi dediler..o an yıkıldım..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    100 km'de 4.66 lt, baya yüksek çıkmış. Sürekli üst devir kullansam bile en yüksek 4 - 4.1 lt / 100 km yaktım ben, en düşük 2.68 lt / 100 km.
    4.66lt gerçekten yüksek.Nerdeyse benim araba kadar!!Hani bu aletler az yakıyordu?

Cbr ını satan birkaç arkadaşım var. Bende 1 Aylık Cbr kullanıcısıyım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım henüz. Satanlarda büyütmek için satıyor. Hem
    Raceng tadı var hem uzun yolda yolmuyor. Bende 600 f alayı düşünüyorum ama en az 1 sene vitesli motorda tecrübe edinmek istiyorum.
    Cbr 250 ihtiyaçlarımı tam anlamıyla karşılıyor.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bende bugün 2-3 hafta önce aldığım cbr'mi ehliyet almayı, beklemeye dayanamayıp gidip aldım.hem ehliyetsiz hemde pek tecrübem olmadığı için pikap'ın arkaya yükledik getirdik.sokakta git gel dur kalk dön hareketleri yaparak alışmaya çalışıyorum ehliyeti alıncada hemen bocalamayayım diye güzelmiş valla çok beğendim forumdaki herkes güzel derdi bu kadarını beklemiyordum açıkçası.Ama sadece sokakta dönüp durduğum için midir bilmem hızımda azdı zaten avuç içlerim ağrı yapmaya başladı hafif hafif ama heves ya ağrı sızı vız geliyor hala devamm
    (bazı abilerde sorun olmuştu fan çalışmıyor mu bir kontrol ettir arızalı mıdır felan demişlerdi bugün yavaş sürdüğüm için fanıda açtı ama sorun çıkmadı ondanda ayrıca bir mutluyum )

gokhan87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "2008 Honda CBR600RR & Pcx
    Arkadaşlar herkese merhaba;
    Bende 4-5 aylık Cbr250R kullanıcısıyım bu motordan çok memmunum ninja250r alıcaktım son anda vazgeçip bunu aldım iyikide almışım.
    Birşey soracağım bu 2013 model repsol rengi Türkiye'ye gelicekmi acaba nette gördüm çok süper duruyor gelmezse çok kötü olur

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün 2-3 hafta önce aldığım cbr'mi ehliyet almayı, beklemeye dayanamayıp gidip aldım.hem ehliyetsiz hemde pek tecrübem olmadığı için pikap'ın arkaya yükledik getirdik.sokakta git gel dur kalk dön hareketleri yaparak alışmaya çalışıyorum ehliyeti alıncada hemen bocalamayayım diye güzelmiş valla çok beğendim forumdaki herkes güzel derdi bu kadarını beklemiyordum açıkçası.Ama sadece sokakta dönüp durduğum için midir bilmem hızımda azdı zaten avuç içlerim ağrı yapmaya başladı hafif hafif ama heves ya ağrı sızı vız geliyor hala devamm
    (bazı abilerde sorun olmuştu fan çalışmıyor mu bir kontrol ettir arızalı mıdır felan demişlerdi bugün yavaş sürdüğüm için fanıda açtı ama sorun çıkmadı ondanda ayrıca bir mutluyum )
    Hayirli olsun. Baslarda avuc ici, kol, omuz agrilari normal. Devamli yavas kullanip donup durup elcikleri istemsiz cok sıktığın icin agrimistir. Kisa zamanda alisirsin agri sizinin yerini keyif alir

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

ortalama yakıt tüketimi : 0,2086 krş[COLOR="Silver"]
    Bu kadar yakmasi normal degil. Motosiklete devamli full yakit aliyorum. En son fulledikten sonra 300kilometre yaptim tekrar fulledim 43lira aldi. Ustelik 160lastiklerim var.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar geçenki buluşmada bahsettiğimiz gezi detayları belli oldu.
    Gecenin karanlığında sırt üstü ılık suda yatarken yıldızları izleme imkanı, Sıcak havuzun içinde çay keyfi, Köfteci Yusufta Köfteler ve müthiş kadayıf kaymak tatlısı...
    Bu keyfi yaşamak üzere kimler bizimle...?

http://www.motojektif.com/etkinlik/7...Keramet-gezisi

Dilerseniz diğer guruplar ve arkadaşlarınıza da duyurabilirsiniz.
    wolrath, DALGIC_800 ve avcagatay bunu beğendiler.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    pani / 3colore
    son foto benı benden aldı heheha

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlarım , abilerim sonunda korktuğum başıma geldi.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2814654

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cok yazık yaw o cezaya...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler