Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    hocam yahu bu işi kavramak lazım böyle bir motora binince kullanan istemesede motor '' hadi yapalım'' diyor şahsen benim nefsim buna ''hayır'' diyemiyor ama başarılıda olamıyorr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yahu bu işi kavramak lazım böyle bir motora binince kullanan istemesede motor '' hadi yapalım'' diyor şahsen benim nefsim buna ''hayır'' diyemiyor ama başarılıda olamıyorr
    Gel avcılara çalışalım birlikte burda çok güzel sakin ve trafiğe kapalı alan var ben orda çalışıyorum.aslında kazalı bi rr bulsam alıcam bu işe baya heves ettim çalışınca oluyo ,ben kendi kendime öğrendim ama ufak tefek tiyolar alsam 2x hızlı kavrar motoru daha az yorardım oda bi gerçek
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba foruma yeni katıldım . Daha almadım ama alacağım bu motoru.
    CBR 250 R nin 2012 modeli Türkiye'ye şubat ortasında gelecek ve 2011 modeliyle arasında hiç bir fark olmayacak renk seçenekleri dahil aynı olacak.
    ABS versiyonununda Türkiye'ye gelmesi söz konusu değil. Aynen devam yani ama olsun bu da gayet iyi

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    sıfır bi motosikletle tek teker felan yapmaya çalışmak istemiyorum açıkcası zaten öyle bi hevesimde yok :D ama tamamen denge ve çalışmak istiyo birazda tecrübe yoksa sıfır motorun tek teker denemelerinden sonraki halini düşünemiyorum

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tabi ki bu model satılıyorken abslisi gelmez. bu motor uzun süre bu şekilde gelecek. daha sonra belki 3-5 seneye yeni renk ve abs gelecektir. cbf 600 gibi yani
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel avcılara çalışalım birlikte burda çok güzel sakin ve trafiğe kapalı alan var ben orda çalışıyorum.aslında kazalı bi rr bulsam alıcam bu işe baya heves ettim çalışınca oluyo ,ben kendi kendime öğrendim ama ufak tefek tiyolar alsam 2x hızlı kavrar motoru daha az yorardım oda bi gerçek
    tel no: gönder konuşuruz oluumu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

engin-ozan@hotmail.com mailim ekler4seniz konuşuruz

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Tek teker için önce bol bol gidona dokunmadan sürüş çalışmanız lazım. Tek teker kadar olmasa da yine de tehlikeli bu şekilde sürmek hatırlatayım dedim. Trafiğe kapalı yerde deneyin. İki eliniz gidonda olmadan sürmeyi mükemmelleştirmeden tek teker yapmayın. Aslında en iyisi bisiklette öğrenmektir bu işi

Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba foruma yeni katıldım . Daha almadım ama alacağım bu motoru.
    CBR 250 R nin 2012 modeli Türkiye'ye şubat ortasında gelecek ve 2011 modeliyle arasında hiç bir fark olmayacak renk seçenekleri dahil aynı olacak.
    ABS versiyonununda Türkiye'ye gelmesi söz konusu değil. Aynen devam yani ama olsun bu da gayet iyi
    Kötü haber, zira kırmızısını bekliyordum. Kaynak nedir bu arada
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    yaa arkadaşlar yok mu bu işi iyi bilen
    az evvel bi denedimfakat pek olmadı gibi kalktı ama yeterince değil yahu adamlar cbf 150 ile patır patır gidiyorlar hırs yaptım yahu
    yardım lütfen

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Kaynak; Ankara Honda Efe Plaza.
    Don't ride faster than your angels can fly

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaynak; Ankara Honda Efe Plaza.
    kaynak??

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Daha nasıl bir kaynak istiyorsunuz??? Adamlar bu işin sipariş ve satış işini yapıyor yetkili satıcının dediği şey bu. Sonuçta bu motoru o adam satıcak.
    Don't ride faster than your angels can fly

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    çok güzel motor darısa bana inşallah ya hastasıyım cbr 250 nin dehşet makina bırde kırmızı veya gümüşü gelse

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar bu motorun fiyatı niye bu kadar oynuyor bayiilerde?
    8.950 ile 9.600 arası oynuyor anahtar teslim fiyatı.
    Ben çözemedim vallaha bu işi, bir bilen varsa anlatabilirmi?
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    şehir içi ve dışı kibar kullanımla yakıt tüketimini litre olarak ölçen oldu mu hiç?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    bir depoyla kibar kullanımda ş.içi kullanımda 320 km yapılabiliyor

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Selam sevgili gençler ben izmirde CBR 250 R yi ilk alan kişiyim şu ana kadar yapmış olduğum ege bölgesini kapsayan kısa turumun fotoğraflarını gezi ve etkinlikler sayfasında sizlerle paylaşmıştım.( google de görseller den motokurt) yazınca direkt olarakta çıkar. uzun zamandır planladığım karadeniz gezimi sevgili kabataşlı arkadaşım beni satışa getirdiği için tek başıma gerçekleştirmek zorunda kaldım aslında fenada olmadı kendime özgüvenim bir kat daha arttı daha iş geçmemiş bizden fotoğrafları yakında yayınlıyacağım kısa bilgi vercek olursam 3350 km yol yaptım 522 tl yakıt yaktım km de 156 krş sabah 06 da izmirden çıktım akşam 16,30 da yozgatta idim ertesi gün 08 de yozgattan çıktım 16 sularında Gümüşhanedeydim kısacası bu motor bu parayı fazlasıyla hak ediyor ayrıntılı yorumlar daha sonra şimdilik hoşçaklın gençler
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam lamba yanana kadar dimi?

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Selam sevgili gençler ben izmirde CBR 250 R yi ilk alan kişiyim şu ana kadar yapmış olduğum ege bölgesini kapsayan kısa turumun fotoğraflarını gezi ve etkinlikler sayfasında sizlerle paylaşmıştım.( google de görseller den motokurt) yazınca direkt olarakta çıkar. uzun zamandır planladığım karadeniz gezimi sevgili kabataşlı arkadaşım beni satışa getirdiği için tek başıma gerçekleştirmek zorunda kaldım aslında fenada olmadı kendime özgüvenim bir kat daha arttı daha iş geçmemiş bizden fotoğrafları yakında yayınlıyacağım kısa bilgi vercek olursam 3350 km yol yaptım 522 tl yakıt yaktım km de 156 krş sabah 06 da izmirden çıktım akşam 16,30 da yozgatta idim ertesi gün 08 de yozgattan çıktım 16 sularında Gümüşhanedeydim kısacası bu motor bu parayı fazlasıyla hak ediyor ayrıntılı yorumlar daha sonra şimdilik hoşçaklın gençler

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

çocuklar bu sıfır motorlarlar denemeyin bir düşerseniz bırakın maddi külfetini granajlarını tedarik etmek bile belkide çok zor olur
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt güzel de hocam o kadar yol yapmışsınız ben uzun yol felan yapmadım daha şunu sormak istiyorum uzun yolda çok yordumu motor sizi oturuş pozisyonu olarak bunu merak ettim nefessiz kaldımı motor

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    yedeğe geçmeden mi? öyleyse eğer süper...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler