Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düz'de üzerine yatmadan son kaç yapar ???.....
    Dostum tam net veremem ama ortalama 160-165 arası yapar
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Şuayyip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R 2014
    İki kişi 155km hıza çıkıyor düz yolda dik pozisyonda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki 2013 ile takas edelim kafa kafaya
    Eski kasasını da yeni kasasını seviyorum hastasıyım

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    hazır ön far tipi konuşulurken AEA nın "niye bunu vfr tipli yaptılar bu cbr " sorusunu cevaplamak istiyorum; Honda nın vfr kasası spor gezi şehir kombinasyonlu bi motor. Aynı küçük cc cbr lar gibi. Kullanım amacı vfr nin küçüğü cbr nin değil. O nedenle vfr ye benzettiklerini düşünüyorum. Ha yeni kasa daha güzel oldu ayrı konu

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tam net veremem ama ortalama 160-165 arası yapar
    çok fazla yatmadan 167 yi gördüm bugün izmir yolunda.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    MERHABA YZF R125 TEN SONRA ARANIZA KATILMIŞ BULUNMAKTAYIM

ÖNCELİKLE BU MOTOSİKLETİ DÜŞÜNÜN. BU RENGİ. KENDİSİ BENİM MOTOSİKLETİMİN MODELİ

ŞİMDİ BU MERCEK FARI CBR DE DÜŞÜNÜN. BAKIŞLAR DAHA SERTLEŞİR VE GÜZEL GÖRÜNÜR DEĞİLMİ.. BENCE EVET

BU FARDA GAYET GÜZEL DURUR AMA KIRMIZI DAHA AGRESİF

BEN YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL YAPTIRACAĞIM HAKKINDA Bİ FİKRİM YOK ŞUAN

Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/kjEllr.jpg

ŞİMDİ BU MERCEK FARI CBR DE DÜŞÜNÜN. BAKIŞLAR DAHA SERTLEŞİR VE GÜZEL GÖRÜNÜR DEĞİLMİ.. BENCE EVET
    http://i.hizliresim.com/lkEVVE.jpg

http://i.hizliresim.com/q4ErrQ.jpg

Merhaba,

Bu tür farları profesyonel olarak yapan bir firma var http://tr-tr.facebook.com/motofar,Yeni kasa Cbr 250 kullanıyorum ve magnetlerini değiştirmeye karar verdim, eski kasaya ait magnetler çok fazla fakat yeni kasa için pek bulamadım. Eski kasa için olanlardan alsam uyar mı biraz araştırdım ama pek bilgiye rastlamadım.

Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    14 CBR 250R
    manet sorusunu bana sorduysan hiçbi fikrim yok. bende motoru yeni aldım :D far yapan arkadaşlarda ankarada galiba

manet sorusunu bana sorduysan hiçbi fikrim yok. bende motoru yeni aldım :D far yapan arkadaşlarda ankarada galiba
    Evet dostum Ankara'da ama baya iyiler Türkiye şartlarına göre yaza doğru beraber gideriz üstat istersen )

Şuayyip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R 2014

http://i.hizliresim.com/kjEllr.jpg

http://i.hizliresim.com/lkEVVE.jpg

http://i.hizliresim.com/q4ErrQ.jpg

Fikir çok iyi süper görünür inşallah yaparsın bizimlede paylaşırsın

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Arkadaşlar motor çok temizdir,forumdan tanıyanlar bilir.
    Forumdan bir arkadaşa vermek istiyorum,extra indirim yapabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0685541/detay/

Motosikleti
    14 CBR 250R
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dostum Ankara'da ama baya iyiler Türkiye şartlarına göre yaza doğru beraber gideriz üstat istersen )
    olabilir kardeş neden olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı Şuayyip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir çok iyi süper görünür inşallah yaparsın bizimlede paylaşırsın
    inşallah

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Alıntı forumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam dün ben de aranıza katılmak için ilk adımı attım 2012 model bir cbr için kaporamı verdim. Motoru alana kadar zorunlu trafik sigortası fiyatlarını araştırıyorum ancak fiyatlar 500 - 600 den bahsediliyor. Yakın zamanda sigorta yaptıran var mı önerebileceği acente falan. Düşündüğümden çok pahalı bir ücret çıktı açıkçası. Keyifli sürüşler.
    Merhaba,

Aralık ayı gibi bende 2013 cbr250 aldım. En düşük sigorta 300 liraya axa'dan bulabilmiştim.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Arkadaşlar selam dün ben de aranıza katılmak için ilk adımı attım 2012 model bir cbr için kaporamı verdim. Motoru alana kadar zorunlu trafik sigortası fiyatlarını araştırıyorum ancak fiyatlar 500 - 600 den bahsediliyor. Yakın zamanda sigorta yaptıran var mı önerebileceği acente falan. Düşündüğümden çok pahalı bir ücret çıktı açıkçası. Keyifli sürüşler.

Arkadaşım selam. Bende bu salı 2012 model alıyorum. Ben tavsiyem bilmemne japan varya ona bak bi

4 gün oldu yaptıralı bana bu fiyatları çıkarttılar hatta 1.050 tl bile çıktı.En uygun 305 TL HDI sigorta vardı onu yaptırdım.

Motosikleti
    Mt 07
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım selam. Bende bu salı 2012 model alıyorum. Ben tavsiyem bilmemne japan varya ona bak bi

Inceliyorum teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı furkan_salih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 gün oldu yaptıralı bana bu fiyatları çıkarttılar hatta 1.050 tl bile çıktı.En uygun 305 TL HDI sigorta vardı onu yaptırdım.
    300 TL gözden çıkardık anlaşılan satın aldığım arkadaş 240 TL yaptırmış halk sigorta da yaşı da benden küçük. Bakalım bana kaç çıkacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Aralık ayı gibi bende 2013 cbr250 aldım. En düşük sigorta 300 liraya axa'dan bulabilmiştim.
    Teşekkürler inceleyeceğim bu firmayı da. Ya bunların tamamından teklif alabileceğimiz bir sistem yok mu yoksa tek tek mi arayıp soracağız?

Motosikleti
    Mt 07
    Motosikleti aldım nihayet şansıma İstanbul'da havalar felaket. İlk motosikletim olduğu için bir kaç sorum var arkadaşlar. Motoru çalıştırma ve stop etme işini şöyle yapıyorum.

Çalıştırma (Kontağı aç - stop düğmesini aç - marşa bas)
    Durdurma (Kontağı kapat - stop düğmesi kapat)

Sıralama da bir yanlışlık var mı kitapçıkta yazıldığı kadarıyla böyle anladım.

Bir de garanti belgesine bakım işlemleri işlenmemiş serviste mi kayıtlı oluyor bunlar? Garanti 2 yıl yazıyor benim motor 2015 Mart ayında 2. Yılını dolduruyor. Garanti uzatma gibi bir işlem var mı arabanın uzatılıyordu ücret karşılığı. Iyi sürüşler.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99010948/detay

Arkadaslar motor bizimdir temizdir yabanciya gitmesin diye koyalim dedik

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barbaros'ta çıkarken Yıldız ışıklarda yaya çarptı, motor düştü. Ayna, far sağ grenaj ve bir dünya ıvır zıvır değişti. 2.350 TL tuttu toplam masraf. Servis nasıl olsa kasko ödeyecek diyerekten kılcal çizikleri dahi değiştirdi. Yaya kusurlu olduğu için kaskodan hasarsızlık bozulmadı.
    Hocam yayanın suçlu olduğunu nasıl ispat ettiniz? Tutanak mı tuttunuz orada?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

[QUOTE=mucoist;3544380]Şair sigorta aracılığıyla Aviva sigortaya 1.280 TL'ye yaptırdım. 9 taksit.

Bana 1780TL fiyat çektiler 4-5 ay önce iyi bir fiyata yaptırmışsınız. Plaka 34 mü? Birde ne zaman yaptırdınız kaskoyu?

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yayanın suçlu olduğunu nasıl ispat ettiniz? Tutanak mı tuttunuz orada?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

Şair sigorta aracılığıyla Aviva sigortaya 1.280 TL'ye yaptırdım. 9 taksit.

Bana 1780TL fiyat çektiler 4-5 ay önce iyi bir fiyata yaptırmışsınız. Plaka 34 mü? Birde ne zaman yaptırdınız kaskoyu?

Kaza trafik polisinin önünde gerçekleşti. Yaralamalı kaza olduğu için mecburen tutanak tutuldu. Karakolda müşteki (şikayetçi) sıfatıyla ifademi aldılar. Çarptığım kız da ifadesinde kırmızı ışıkta geçtiğini söylüyor zaten.

Kaskoyu Mayıs ayında yaptırmıştım. Eğitim indirimi ve 30 yaş faktörü fiyatta etkili oldu sanırım. Bir de hiç kaza kaydım yok. Plaka 34

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Motosikleti aldım nihayet şansıma İstanbul'da havalar felaket. İlk motosikletim olduğu için bir kaç sorum var arkadaşlar. Motoru çalıştırma ve stop etme işini şöyle yapıyorum.

Çalıştırma (Kontağı aç - stop düğmesini aç - marşa bas)
    Durdurma (Kontağı kapat - stop düğmesi kapat)

Sıralama da bir yanlışlık var mı kitapçıkta yazıldığı kadarıyla böyle anladım.

Bir de garanti belgesine bakım işlemleri işlenmemiş serviste mi kayıtlı oluyor bunlar? Garanti 2 yıl yazıyor benim motor 2015 Mart ayında 2. Yılını dolduruyor. Garanti uzatma gibi bir işlem var mı arabanın uzatılıyordu ücret karşılığı. Iyi sürüşler.
    Hayırlı olsun yeni motorunuz. Kazasız belasız sürüşler inşallah.

Stop düğmesi dediğin kırmızı komütatörse kapatıp kapatmaman farketmez. Kontağı kapattığın zaman devreyi kesmiş oluyorsun zaten. O düğme, motoru acil kapatman gereken durumlarda anahtarı arayarak vakit kaybetmemen için yapılmış. Başka bir esprisi yok.

Garanti uzatma gibi bir işlem var mı bilmiyorum ama eğer varsa para kaptırma boşuna. Nasıl olsa her kusuru kullanıcıya kitleyecekler.

Motosikleti
    KZGN
    Merhaba arkadaşlar,
    Bir konuda fikrinizi almak istiyorum

Açıklama:
    Ceberrutum ile gezerken Video kaydı yapabilmek icin bir kameram var.

Problem: Titreşim
    Camera cbr üzerindeyken yolun bozukluğu ve
    makinanın kendi salınımı

Montaj
    sağ ayna kolu

Çözüm denemesi 1
    Windows Movie Maker titreşim engelleyici
    --Pek olmadı gibi--

Camera;
    Çin malı içinde linux döndüren bir wide angel su geçirmez action kam

Soru 1 kamera Ceberrutta iken yapılan kayıtta titreşimi alabileceğim 3. Parti bir bilgisayar yazılımı varmıdır?

Soru 2 kamerasını koluna bağlayıp kullanan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler