Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok enteresan ama ya, 2011 den beri hiçmi kurye bu motoru kullanmamış, hiçmi 2011 den beri benim gibi düzenli işine gidip gelen olmamış, hiç mi 2011 den beri 50 000 km yi geçen olmamış hayret ya.
    Abi ben bendekini satarken 33.000 gibiydi. Bakımlarına tarihi tarihine uyulmuş bi CBR250.

Satmadan en fazla bir ay önce, egzoz ölçümlerini, 30.000 km de motor basınç kaybını, buji elektriği, şarj kaybı vs komple bakıma verdim

subap ateşleme zamanlama gibi bişey haricinde hiçbir yıpranma söz konusu değildi, servis manueldeki tüm veriler halen ilk günki gibiydi.

O zamanlama zımbırtısıda egzantrik gergisinden olduğu çok geçmeden patlak verdi, 24 veya 28.000 de kontrol edilmesi gereken gergi

motor açılmasın cart curt ayağına serviste bilinçli atlandığı için bir gece ansızın perte çıktı. Cezası 46 lira mı neydi, CBR ı seviyorum

Sonrasındaki ölçümlerde herşey kusursuzdu, ilk gün neyse 33.000 de de o, yeter ki kullanıcısı olarak sende bişey atlama, herşeyi servise bırakma

Makkaj anlamında atlatmadığı badire yok, ayağıma kramp girmesin diye yana bırakırdım cezası 96 lira mı neydi

Ama gel gelelim hayatıma giren üç kuruşa sıfır görünümüne kavuşabilen tek motosiklettir kendisi, ki yürürü saat gibi olunca makkajı pek önemsemem normalde

Sonuç olarak bakımlı, zorlansada insani zorlanmış bi CBR kaç bin km de motor ister inan kestiremiyorum bile okadar uzak geliyor
    agrasiwe bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    yeni kasa çok güzel para biriktirmeye başlamam lazım.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok enteresan ama ya, 2011 den beri hiçmi kurye bu motoru kullanmamış hiçmi 2011 den beri benim gibi düzenli işine gidip gelen olmamış, hiç mi 2011 den beri 50000 km yi geçen olmamış hayret ya.
    Benim motor da 2011 model, ama 10.000 km olmadı daha
    Bazı özel sebeplerden pek kullanamıyorum Satacağım zaman da milleti nasıl inandıracağım bilmiyorum
    agrasiwe bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben bendekini satarken 33.000 gibiydi. Bakımlarına tarihi tarihine uyulmuş bi CBR250.

Satmadan en fazla bir ay önce, egzoz ölçümlerini, 30.000 km de motor basınç kaybını, buji elektriği, şarj kaybı vs komple bakıma verdim

subap ateşleme zamanlama gibi bişey haricinde hiçbir yıpranma söz konusu değildi, servis manueldeki tüm veriler halen ilk günki gibiydi.

O zamanlama zımbırtısıda egzantrik gergisinden olduğu çok geçmeden patlak verdi, 24 veya 28.000 de kontrol edilmesi gereken gergi

motor açılmasın cart curt ayağına serviste bilinçli atlandığı için bir gece ansızın perte çıktı. Cezası 46 lira mı neydi, CBR ı seviyorum

Sonrasındaki ölçümlerde herşey kusursuzdu, ilk gün neyse 33.000 de de o, yeter ki kullanıcısı olarak sende bişey atlama, herşeyi servise bırakma

Makkaj anlamında atlatmadığı badire yok, ayağıma kramp girmesin diye yana bırakırdım cezası 96 lira mı neydi

Ama gel gelelim hayatıma giren üç kuruşa sıfır görünümüne kavuşabilen tek motosiklettir kendisi, ki yürürü saat gibi olunca makkajı pek önemsemem normalde

Sonuç olarak bakımlı, zorlansada insani zorlanmış bi CBR kaç bin km de motor ister inan kestiremiyorum bile okadar uzak geliyor

valla kardeşim, onu bunu bilmem piyasada 50.000 kmde cbr 250r görmedim 50.000 ve üstü :D

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    50.000 km de cbr bir sürü nasıl denl gelmedi
    agrasiwe bunu beğendi.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Bizi de bugün aradılar...bir tane çift far kırmızı gelmiş sırada biz varmışız akşama kadar haber vereceğimizi söyledim.13 binmiş fiyatı da...
    soycan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50.000 km de cbr bir sürü nasıl denl gelmedi
    varsa ver kardeşte göreyim, bakayım :D o kadar arattım internette de bulamadım.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kullanim kilavuzunu simdi elime aldim. Turkiye'deki adi Cbr 250RA olan ABS'li secenegi varmis.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    varsa ver kardeşte göreyim, bakayım :D o kadar arattım internette de bulamadım.
    hemennnnn =)

nasıl resim yüklen,yor bilmoyorum ama faceden yaz hocam ben resım atayım = )

ufk tay kullanıcı adım
    agrasiwe bunu beğendi.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    şuan otoseverden geliyorum. Motoru bakıma götürdüğümde bende yeni gelen modelleri inceledim. 3 Tane getirmişler 1 kırmızı 1 tricolour 1 tanede repsol... Tek repsol kalmış ikisi satılmış :D yetişen alır dedi

Didem17, forza46, avcagatay ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan otoseverden geliyorum. Motoru bakıma götürdüğümde bende yeni gelen modelleri inceledim. 3 Tane getirmişler 1 kırmızı 1 tricolour 1 tanede repsol... Tek repsol kalmış ikisi satılmış :D yetişen alır dedi

http://i.imgur.com/uIiTpCt.jpg

http://i.imgur.com/SffK51p.jpg
    hee alırız deseydin az daha beklesin alırız töbe milleti iyice enayi sandılar

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    plakasız peşin fiyatı 13000 plakayla 13550 Telecik...
    agrasiwe bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK

http://i.imgur.com/uIiTpCt.jpg

http://i.imgur.com/SffK51p.jpg
    bu zevk meselesi ama ben olsam repsol'ü tercih ederdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

sahıbındene ılan koydum arayan herkezın ılk sorusu bu akdar ucuza satmanın sebebı ney dıyor. kardesım 2011 model motosıklet 16,000 km de bunun neresı ucuz. ılla fıyatı mı sısıreyım anlamadım gıttı.
    agrasiwe, deep_far ve fearlesboyy bunu beğendiler.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni kasa gerçekten güzelmiş, daha yakışıklı olmuş. Repsol bence on numara
    Yeni kasadan habersiz cbr250'imi bugün satmış bulunuyorum, muhakkak ikinci el piyasasını az da olsa etkiler bi kaç ay içinde.
    10-11 bin tl etmeyecek motosikletlerin sahipleri daha gerçekçi ilanlar vermek zorunda kalacak
    fearlesboyy bunu beğendi.

rgnkr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün arka frene basınca stop lambasının yanmadığını fark ettim. Köküne kadar da bassam yanmıyor. Ön fren gayet normal, basınca stop lambam yanıyor.

Bir kablosu falan var mıdır kontrol edilecek veya başka bir şey? Yoksa servise mi gitmem gerek?

İyi akşamlar.

Repsolda aynı fiyatmıymış ?
    Tek beğenmediğim o soba borusu egsoz oldu.
    Ne vardı az da incelik esteteik kataydı japon kardeş.
    Velhasıl kelam 10 üzerinde 9. zaten dün de benim motoru sattım.( Alan güle güle binsin ) gönlüm buna kaymadı değil.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı rgnkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün arka frene basınca stop lambasının yanmadığını fark ettim. Köküne kadar da bassam yanmıyor. Ön fren gayet normal, basınca stop lambam yanıyor.

Bir kablosu falan var mıdır kontrol edilecek veya başka bir şey? Yoksa servise mi gitmem gerek?

İyi akşamlar.
    Dostum onu kendinde yapabilirsin. Arka fren pedalinin bagli olduğu yay gibi zimbirti var. Onum tam ucunda ki somun gibi şeyi çevirerek ayarlayabilirsin...

Motosikleti
    Alıntı rgnkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

İyi akşamlar.
    aynı sorun bendede var bende bugun farkettım yarın bende duzeltecegım. bırde yenı cbr lerın eksozuda daha guzel olmus. eskısı cok dandık duruyordu.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bende tam tersine yeni egsozu begenmedim :/ bide bana nedendir bilmem ama yeni cbr daha cılız geldi... sanki eski cbr daha iri duruyo.
    agrasiwe ve Dezinho bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bende tam tersine yeni egsozu begenmedim :/ bide bana nedendir bilmem ama yeni cbr daha cılız geldi... sanki eski cbr daha iri duruyo.
    kafa grenajından kaynaklanıyo olabılır.
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler