Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _engin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    Alıntı tayfunyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar arkadaşlar. Garaj hakkında bilgisi olan birisi bana ulaşabilrmi lütfen. Ya da Kaya abiyi tanıyan - Engini tanıyan.
    Selam Tayfun abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı _engin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Tayfun abi
    A.s Engin
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

_engin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    günaydın uzay kardeşim Tayfun abi garaj yanında ki okulda öğretmen dün garajımızı zıyaret ettı tanıstık sizlerle de tanıştırmak isterim asya pars 250 motoru var ve 4 aydır kullanıyor en kısa zamanda hep beraber olup tanıştırmak dileğiyle ;)
    tayfunyuce ve _Uzay_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Merhaba arkadaşlar. Bu akşam ki garaj toplantısı için hepinize teşekkür etmek istedim. Benim açımdam keyifli bir gece idi. Umarım sizler açısından da öyledir.
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Dostlar neylersiniz görüşmeyeli Halidun abi geçmiş olsun, vertigo filan bunlar ecnebi hastalığı. Çok tutanamaz sende merak etme ;)

Haftaya cumartesi fuara gidelim mi beraber? Bir de bilet bulabilen olursa bana bir tane ayırsın lütfen
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Merhabalar
    Çok uzun zamandır hayalini kurduğum, bir yandan bilinç altında motorun tehlikeleri vardır diye sebepsiz uzak kaldığım ama artık bundan sonra ne olursa olsun alacağım dediğim noktadayım.
    Neredeyse tek bir modele odaklandım, bende birçok arkadaş gibi 2. el 10bin TL civarı bakınıyorum. Fakat benim başka bir sıkıntılı huyum genelde birşeyi hep sıfır almak, bu sebeple ilk sorum.
    Bu motor Kanuni olduktan sonra üzerindeki marka yazısından başka değişen birşeyleri oldumu.
    Bundan önce sadece scooter tecrübesi olan birisinin bu motor ile başetmesi mümkünmü?
    Burada bahsedilen kronik depo vb sorunlar yeni modellerde hala devam etmektemi?
    Olaki 16bin TL paran var şu motorlarada bak istersen diyeceğiniz neler olabilir, fikir kıyas açısından?

Kolay gelsin...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Çok uzun zamandır hayalini kurduğum, bir yandan bilinç altında motorun tehlikeleri vardır diye sebepsiz uzak kaldığım ama artık bundan sonra ne olursa olsun alacağım dediğim noktadayım.
    Neredeyse tek bir modele odaklandım, bende birçok arkadaş gibi 2. el 10bin TL civarı bakınıyorum. Fakat benim başka bir sıkıntılı huyum genelde birşeyi hep sıfır almak, bu sebeple ilk sorum.
    Bu motor Kanuni olduktan sonra üzerindeki marka yazısından başka değişen birşeyleri oldumu.
    Bundan önce sadece scooter tecrübesi olan birisinin bu motor ile başetmesi mümkünmü?
    Burada bahsedilen kronik depo vb sorunlar yeni modellerde hala devam etmektemi?
    Olaki 16bin TL paran var şu motorlarada bak istersen diyeceğiniz neler olabilir, fikir kıyas açısından?

Kolay gelsin...
    kardeşim az bir tercübe ile kullanılacak bir motor değil kanunıye gectikten sonra değişen tek sey fiatı biraz pahalandı kronik sıkıntıları hallediliyor ve çok önemli bir şeyler değil almak istiyorsan alabilirsin hakında hayırlısı

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar neylersiniz görüşmeyeli Halidun abi geçmiş olsun, vertigo filan bunlar ecnebi hastalığı. Çok tutanamaz sende merak etme ;)

Haftaya cumartesi fuara gidelim mi beraber? Bir de bilet bulabilen olursa bana bir tane ayırsın lütfen
    serdar sagol gecti sükür sen gel bilet bukuruz gelince ararsın beni

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Slm MoB bende Ayni duygu ve tecrube ile 2010 sıfır bu motoru aldım , ama oncesi Honda güvenli sürüş egitimine katıldım Halidun abimin de dediği gibi bu makina gercekten hızlı ve ağır , beni zorluyor ama kendimi tutuyorum, galiba 2010 ve sonrası Kanuni yazısı kalkmış sadece farin altında S&T yazıyor , çok fazla kullanamıyorum su an için hiç bir kronik sorunla karşılaşmadım , hersey gönlünde olsun

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum Arkadaslar;
    hyosungsource.com sitesi yakında tamamen kapatılacak lee amcanın yeni sitesi (koreanbikeparts.com) olmus urunleri buraya upload ediyormus bulamadığınız parca varsa mail atılmasını istemiş ayrıca eski musterilerine yeni siteden alış veriş yaparsa ekstra hediye yollayacakmış bana bitane yağ filtresi atmış bilginize. vede yenisite daha güzel ve ayrıntılı beğendim.
    _Uzay_ bunu beğendi.

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    yalnız 1-2 parçanın fiyatını kıyasladım yeni site biraz daha pahalı ya da eskisinde fiyatları güncellememişler.

Örnek dijital gösterge eski sitede 469 TL yenisinde 520 TL.

Bu arada benim konjektör değişiyor, daha doğrusu önceki sahibi başka model takmış zaten (aküyü haşladı), biz de orijinale döneceğiz.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız 1-2 parçanın fiyatını kıyasladım yeni site biraz daha pahalı ya da eskisinde fiyatları güncellememişler.

Örnek dijital gösterge eski sitede 469 TL yenisinde 520 TL.

Bu arada benim konjektör değişiyor, daha doğrusu önceki sahibi başka model takmış zaten (aküyü haşladı), biz de orijinale döneceğiz.
    serdar geçmiş olsun conjoktor işi olunca startörü iyice kontrol edin bende startör ve conjoktör mevcut haberin olsun bu arada yeni sitede fiatlar artmış lee ile garaj olarak anlaşma yaptık ve az da olsa indirimli fiattan malzeme gönderiyor ben de bazı malzemeleri aldım yag ve hava filitreleri .startör conjoktor yag ve su pompaları karter yag kapagı haharet müşiri elimde mevcut bilginize

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Aradaki fazlalıklar kurfarkından kaynaklanıyor arkadaslar, sipariş geçilircek 1 dolar cekiyo hesabınızdan dolar kurunu kontrol edin sonra onay verin ayrıca eski sitede tl ye cevirdiği için kuru düşük tutuyor kuru nerden aldığı bellideğil belli olan bankadan çekerkenki kurdur hyosungsource kapanınca fiyatlar direk yeni sitedeki olacak dolayısıyla yeni fiyatlar ve site hayırlı olsun
    _Uzay_ bunu beğendi.

Tekrardan selamlar an itibariyle güçlü ve iyi bir motor alma konusunda hiç bir sıkıntım kalmamıştır. . Artık sadece yeni evladımı seçmek kaldı bana.http://www.bikez.com/pictures/hyosun...%20Hyosung.jpg
    Ben çoğu kullanıcının aksine daha az süslü ama agresif yapmak istiyorum motorumu aldığım stock gv650 yi bu hale türkiyede getirebilirmiyim?? önceden sorduğum kırmızı siyah boyanın motoru göstermediğini fark ettim ve bu yüzden vazgeçtim. Sanırım arka lastiği genişletmek gerekiyor bu konuda tecrübeli olan abilerimden bir yardım istiyorum.İyi günler
    http://imageshack.us/photo/my-images...07qq9.jpg/sr=1 Bir örnek daha buldum bunada bakarsanız sevinirim.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Kardeşim ben de çok düşündüm arka lastiği biraz genişletmeyi fakat arka salıncağı deşitirmen gerekli şu anki orjinal salıncak 1 numara büyük lastiği bile kabul etmez bilgine, ayrıca lastikten fırlayan ufak çakıllarda seni ansızın ufak tefek acılara maruz bırakır ve ciddi anlamda mühendis desteğide alman lazım şu anki lastikle yoldaki kabarıkların üzerinden geçince motoru 10 cm 20 cm duruma göre sağa sola zorluyor önlastiğide ona göre güçlendirmen gerekli ve öncatal üzerindeki sürüş ayarının sonderece hassas bişekilde yapman gerekli bu işler elinden geliyorsa veya deneyimli insanları tanıyosan bu işe gir laf arasında ben motoru alınca şöyle yapıcam böyle yapıcam dedim ama şimdi motora atlayıp gezmekten baska bişey aklımdan geçmiyor tabi istanbul gibi büyük biryerde yaşıyorsan ona göre imkanların çok artıyor bu düşüncelerim didime göre yorumluyorum yanlış anlama ve türkiyede bizim motora yapılan modifikasyonlardan sadece bunu beğeniyorum egzozlarmüemmel olmuş bu arkadaşı taktir etmek gerekir .

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben de çok düşündüm arka lastiği biraz genişletmeyi fakat arka salıncağı deşitirmen gerekli şu anki orjinal salıncak 1 numara büyük lastiği bile kabul etmez bilgine, ayrıca lastikten fırlayan ufak çakıllarda seni ansızın ufak tefek acılara maruz bırakır ve ciddi anlamda mühendis desteğide alman lazım şu anki lastikle yoldaki kabarıkların üzerinden geçince motoru 10 cm 20 cm duruma göre sağa sola zorluyor önlastiğide ona göre güçlendirmen gerekli ve öncatal üzerindeki sürüş ayarının sonderece hassas bişekilde yapman gerekli bu işler elinden geliyorsa veya deneyimli insanları tanıyosan bu işe gir laf arasında ben motoru alınca şöyle yapıcam böyle yapıcam dedim ama şimdi motora atlayıp gezmekten baska bişey aklımdan geçmiyor tabi istanbul gibi büyük biryerde yaşıyorsan ona göre imkanların çok artıyor bu düşüncelerim didime göre yorumluyorum yanlış anlama ve türkiyede bizim motora yapılan modifikasyonlardan sadece bunu beğeniyorum egzozlarmüemmel olmuş bu arkadaşı taktir etmek gerekir . http://img187.imageshack.us/img187/2...foto016vs9.jpg
    Bir önceki motorum Bunun deposunun üstünde çok harika bir air brush da vardı.
    Motorun adı Yaratık ;)
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Arkadaşlar bugün fuara gittim ve GV650 ile ilgili oradan biriyle görüştüm
    Fuar için 16 bin dedi ve söylediğine göre fazla motor yokmuş, buna pek inanmadım gerçi ama fiyat nasıl ilk olarak iyimi?
    birde turkuaz mavi var elimde dedi bu renk nasıldır acaba ?
    Gerçi fuar çok çok iyi değil di ama bazı makinalar insanın aklını başından alıyor doğrusu.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Ya Arkadaslar fuara gidip resim çeken arkadaslarım varsa burada paylasabilirmi, giden var gidemeyen var cook makbüle gecer

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Arkadaslar fuara gidip resim çeken arkadaslarım varsa burada paylasabilirmi, giden var gidemeyen var cook makbüle gecer
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...tograflar.html burda bütün motor fotoları var erdinç

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün fuara gittim ve GV650 ile ilgili oradan biriyle görüştüm
    Fuar için 16 bin dedi ve söylediğine göre fazla motor yokmuş, buna pek inanmadım gerçi ama fiyat nasıl ilk olarak iyimi?
    birde turkuaz mavi var elimde dedi bu renk nasıldır acaba ?
    Gerçi fuar çok çok iyi değil di ama bazı makinalar insanın aklını başından alıyor doğrusu.
    16.000 TL sıfır için bana göre çok iyi bir fiyat.Sahibindeki ilanlarda bu renk teki GV 65o yi görebilirsin..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Ayrıca yeni kuyruğu kısa modelin arkadan görünüşü (Led stopların tasarımı) tam v-rod muscle gibi olmuş. ben bayıldım açıkçası..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler