Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAFTASONU GEZİLERİ

Mrb.İstanbul anadolu yakasi beykoz tarafindayim hafta sonlari toplanip gezebilecegimiz bir topluluk olusturmayi planliyorum.*İlgilenen arkadaslarin cevaplarini bekliyorum
    bu hafata senin oralardan sahil köye gittik face https://www.facebook.com/groups/haremgaraj/ den buraya katılırsan arkadaşlarla tanışabilirsin gezilerden haberdar olursun.
    blackarca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafata senin oralardan sahil köye gittik face https://www.facebook.com/groups/haremgaraj/ den buraya katılırsan arkadaşlarla tanışabilirsin gezilerden haberdar olursun.
    Sagol takip ederim. .
    Trafige cikacak kadar biraz tecrubeleneyim seni de ziyarete gelecegim hala su aksesuar isini hala halledemedim cunku

İyi akşamlar arkadaşlar. gv 250 kullanıcısı idim sattım. şimdi gv 650 yolundayım yalnız karbüratörlü mü enjeksiyonlu mu diye gidip geliyorum bana yardımcı olursanız aralarındaki artı eksiler nelerdir. bazıları enjeksiyonlu modellerde kronik sorunlar çözüldü demiş doğru mu.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Karbüratörlü modeller daha randimanli ve tamiri bakimi daha kolaydir.Enjeksiyonlu modeller ariza yapincaya kadar guzel yapinca zor ve pahali tamiri

kronik sorunlara ne diyorsunuz bide aralarındaki yakıt farkı

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı alfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kronik sorunlara ne diyorsunuz bide aralarındaki yakıt farkı
    Kulübümüzde 2 adet enjeksiyonlu model var grup sürüşlerinde alınan yakıt miktarı aynı..teknik verilerde 100 km de 0.5 daha ekonomik densede bu farkı göremedik..enjeksiyonlular 80 beygir karbüratörlüler 72 beygir arada gaz açtığımızda bir fark varmı dersen gözle görülür ciddi bir fark yok..kronik sorunlara gelince önceki yeni tip konjektörler eskisinin iki katı büyüklüğünde dolayısıyla soğutma daha kolay ve randımanlı bir çok kişi eskisini yeni tipkonjektörle ile değiştirerek rahat etti..2012 model öncesi enjeksiyonlu modellerde 3000-3500 arası senkron bozuyordu..2012 model yeni kasalarda ise öyle bir sorun yok..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ferhatmns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAFTASONU GEZİLERİ

Mrb.İstanbul anadolu yakasi beykoz tarafindayim hafta sonlari toplanip gezebilecegimiz bir topluluk olusturmayi planliyorum.*İlgilenen arkadaslarin cevaplarini bekliyorum
    Merhaba biz hemen hemen her hafta bir etkinlik düzenliyoruz genellikle Şile beykoz pendik taraflarina katılmak isterseniz bekleriz biz bir aileyiz aile olmak herkese de kapimiz acik
    ISTANBULLSRIDERS & ISTANBULLSCHOPPERS

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı ferhatmns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba biz hemen hemen her hafta bir etkinlik düzenliyoruz genellikle Şile beykoz pendik taraflarina katılmak isterseniz bekleriz biz bir aileyiz aile olmak herkese de kapimiz acik
    ISTANBULLSRIDERS & ISTANBULLSCHOPPERS
    ben de bu hafta sonu yine anadolu fenerine gitmeyi planlıyordum
    gelen olmazsa size katılabılırım ya da sız buyurun kavacık -akbaba - poyraz -fener.. dönüştede sahilden döneriz diye bir güzergah cizmiştim
    sizin program nasıl ?
    ferhatmns bunu beğendi.

ben de bu hafta sonu yine anadolu fenerine gitmeyi planlıyordum
    gelen olmazsa size katılabılırım ya da sız buyurun kavacık -akbaba - poyraz -fener.. dönüştede sahilden döneriz diye bir güzergah cizmiştim
    sizin program nasıl ?
    Merhaba bize uyar hocam bizim icin onemli olan yol yapmak size uyariz hatta sizin belirlediğiniz uygun bi noktada mangalda yapabiliriz bizimle beraber bir tanede araba geliyor arkamizdan benim tel:0506 265 97 21 bana mesaj atarsaniz ayrintilari konusuruz.
    blackarca bunu beğendi.

golife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG AQUILA, GV 650
    Herkese merhaba,

Ankara'da GV 650 yı iyi bilen tanıdığınız ya da iletişim bilgilerini verebileceğiniz bir usta var mı?

İyi akşamlar.

Motosikleti
    hyosung GV650
    arkadaşlar hyosung gv 650 motosikletimi satıyorum. araba alacağım. honda civic lerle takas olabilir. motorum kronik sorunlardan arındırılmıştır. üzerinde özel amerikadan getirtilmiş drag egzozu mevcuttur. daha birçok aksesuarı vardır. ilanda görebilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sadece-aksesuar-3000-tl-132156733/detay/

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı MurataruM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hyosung gv 650 motosikletimi satıyorum. araba alacağım. honda civic lerle takas olabilir. motorum kronik sorunlardan arındırılmıştır. üzerinde özel amerikadan getirtilmiş drag egzozu mevcuttur. daha birçok aksesuarı vardır. ilanda görebilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2156733/detay/
    Levent in nun eski motoru..hayırlı olsun..ancak Lastikler konusunda ilanda düzeltme yaparsan iyi olur zira lastikler ömrünü tamamladı..alacak olan bunu bilerek alsın..fiatı makul..bu parayı hak ediyor bana göre..

okanerenler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese iyi günler üyeliğim çok eski olsada aranıza yeni katıldım. GV 650 yi ilk gördüğüm anda vuruldum resmen. bütçem çok yok ne yazıkki max 10bin civarı bir bütçem sözkonusu. Motor bilgim ve sürüş deneyimim çok yok ama Adanada özel bir eğitim merkezinde motorsiklet konusunda profesyonel eğitim almayı düşünüyorum (merkezde 125 cc den 1000 cc üstüne kadar tüm cc, motor ve modellerde eğitim alıcam kısmetse) kendimi hazır hissettiğim zamanda gv 650 almak istiyorum. Hız seven bir insan değilim. Ağırlık olarak şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Yazında mersin bol bol ) sahibinden.comda bir takım ilanlar mevcut ama işte dediğim gibi bilgi sahibi olamayınca insan acabamı diyor. Forumun yaklaşık tamamına yakınını okudum nerdeyse 268 sayfa az değil :D burda yazılanlar hakkında ufak tefek bilgim var bu motor hakkında. Bana bu konuda ne tür bilgiler verebilirsiniz. Başlangıç motorum olucak bu ama dediğim gibi hızı seven biri olmadım hiçbir zaman. otobanda bile 100 ü anca görürürm gibi geliyor )
    ilan sayfası burada

http://www.sahibinden.com/vasita?query_text=gv+650

şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı okanerenler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese iyi günler üyeliğim çok eski olsada aranıza yeni katıldım. GV 650 yi ilk gördüğüm anda vuruldum resmen. bütçem çok yok ne yazıkki max 10bin civarı bir bütçem sözkonusu. Motor bilgim ve sürüş deneyimim çok yok ama Adanada özel bir eğitim merkezinde motorsiklet konusunda profesyonel eğitim almayı düşünüyorum (merkezde 125 cc den 1000 cc üstüne kadar tüm cc, motor ve modellerde eğitim alıcam kısmetse) kendimi hazır hissettiğim zamanda gv 650 almak istiyorum. Hız seven bir insan değilim. Ağırlık olarak şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Yazında mersin bol bol ) sahibinden.comda bir takım ilanlar mevcut ama işte dediğim gibi bilgi sahibi olamayınca insan acabamı diyor. Forumun yaklaşık tamamına yakınını okudum nerdeyse 268 sayfa az değil :D burda yazılanlar hakkında ufak tefek bilgim var bu motor hakkında. Bana bu konuda ne tür bilgiler verebilirsiniz. Başlangıç motorum olucak bu ama dediğim gibi hızı seven biri olmadım hiçbir zaman. otobanda bile 100 ü anca görürürm gibi geliyor )
    ilan sayfası burada

Okan hoş geldin aramıza gv650 başlangıç motoru olarak kullanmanı pek tavsiye etmem hızlı ve agır makinadır biraz tercübe olsa daha emniyetli olur.gv250 ile başlamanı öneririm.
    bir sene 250 kullanırsan terbüben artmış olur daha sonra gv650 ye geçiş yaparsın.
    hakkında hayırlısı.

Motosikleti
    hyosung GV650
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent in nun eski motoru..hayırlı olsun..ancak Lastikler konusunda ilanda düzeltme yaparsan iyi olur zira lastikler ömrünü tamamladı..alacak olan bunu bilerek alsın..fiatı makul..bu parayı hak ediyor bana göre..
    doğru. teoride ömrünü tamamladı. yol tutuşu ve frenlemesi gayet iyi. işini çok iyi yapıyor. ayrıca bundan önceki motorumda 11 yıllık IRC lastikler vardı.(ŞAŞIRTICI) çok iyi değildi. çatlaklar vardı. Fakat bu lastiklerde en ufak çatlak yok. hamuru ilk günkü gibi olamaz tabi ki ama işimi iyi görüyor. kafam rahat en azından

yorumların için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    ilan sayfası burada

Bu motorun ara hızlanması ve son sürati 1100 cc ye kadar olan klasik chopper-Cruıserlara göre çok daha iyi..100 km ye agresif kullanımda zaten 2.vitesin başında ulaşıyorsun..eğer sakin ve yavaş gitmeyi seviyorsun bence başka bir marka düşün zira bu motor seni kışkırtır..GV 250 bence seni başlangıç olarak tatmin eder..paranında önemli bir kısmı cebinde kalır..

ilan sayfası burada

Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğitim bilgi kazandırır zaman tecrübe bu ikisi bir arada olmadan bu motora binmen oldukça riskli. Performans olarak bu cc lerde emsali yok ama doğru kullanılmazsa çok tehlikeli. Sana tavsiyem biraz daha sabırlı olman istedikten sonra er geç alabilirsin Gv 650yi ama biraz zaman tanı kendine.

Motosikleti
    HYOSUNG AQUILA, GV 650
    @ okanerenler

Merhaba Okan, hoşgeldin. Motor seçiminle ilgili tecrübeli arkadaşların da dediği gibi GV 650 kesinlikle başlangıç motoru değil. Bence 100 ü geçip geçmeme gibi önyargılara çok takılma eğer araç kullanmadaki öğrenme ve deneyim kabiliyetine güveniyorsan ve eğitimde alabilirim diyosan kesinlikle GV 250 ile başlayabilirsin. 250 lik olarak Kymco venox u da öneririm.

Fakat daha önce uzun süre hiç motorsiklet sahibi olmadıysan ya da en az 6 ay süreli motorsiklet kullanmadıysan cruiser-chopper tarzı motorların manevra kabiliyetinin düşük olmasından dolayı başlangıçta şehir içinde kullancıyı commuter ya da maxi scooter a göre daha fazla zorlayan bir tür. GV 250 yi sakın küçümseme bu arada, çok iyi motor ve başlangıçta çok yeterli. Kullanım pratiği ve Adana'daki teknik servis kalite bilgisine sahip olmadığım için karbiratörlü almanı öneririm. Enjeksiyonlu ile sorun yaşarsan "sorun giderme süresinden dolayı" alışma evrende motordan soğuyabilirsin.

Bunların hepsi bir yana ben illa da GV 650 alma şansımı zorlıcam siz beni tanımıyorsunuz, "ormanda 5 kaplan gücündeyimdir diyosan " şu andaki sahibinden.com daki nerdeyse bütün GV 650 ilanları hakkında bire bir bilgim var. Özel mesaj ile ilgilendiğin motoru sorarsan özel bir kaç bilgi verebilirim.

iyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Merhaba dostlar,

Motor alırken bir çok sitede aramama rağmen net olarak bulmadığım devir ücreti ve trafik sigortası ile ilgili bilgi vermek istedim. İşlem bugün yapılmıştır.

2010 Model Hysoung GV 650
    2013 Noter devir ücreti (Plaka değişmezse) : 97 TL
    Trafik sigortası: Ruhsat sahibi yaş:40+ Plaka:Ankara Allianz sigorta: 140,16 TL

Şu an motosikletteki en makul trafik sigortası Allianz ve Halk sigorta. Fakat Halk sigrota acentesi bulmak çok zor Halk Bank'da ise uzun sürüyor.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Giray yeni makinana sonunda kavuştun hayırla kullan sıkıntısız kazasız keyfla kullanasın hemde mavi buldun tadından yenmez.

Motosikleti
    HYOSUNG AQUILA, GV 650
    Eksik olma Kaya abi. Herkesin yolu açık olsun tekeri düz bassın, kaza cümlemizden uzak olsun. Mavi 650 candır
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler