Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar selam serdar ben düzce kaynaşlıdan ama işte istanbulda gurbetteyiz.buluşma işi aslında iyi olurda yaw hep karşıdasınız be kardeşim ya hiç yokmu avrupa yakasından zealsuncu aytekin kardeş vardı oda uzun zamandan beri görünmüyor.serdar senin motorun durumu nasıl şimdi.galiba bu sorunlar bayagı bir soğuttu sizi.bak ben kız gibi bakıyorum motora hanım acayip kıskanıyor. eve kuma getirsem bukadar kıskanmazdı belkide.depoyu nasıl deldin sen ya galiba birde yeni depo alacaksın şimdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    ....Arkadaşlarım.....

Sonunda büyük sabrımın sonucu ; küçük bütçemle bir Zealsun ZS 200 GS sahibi oldum ; hem de ilk motorum (vitesli olarak yani)

2006 model 5700 km de ama motor fena değil...Aldığım arkadaş çok temiz bakmış saolsun...

İlk acemiliği atamadım hala ; hiç vitesli motor kullanmadım şimdiye kadar ama arabadan farkı yok sanırım...

10-15 km gezdim şimdi geldim eve...

Allah kaza bela vermesin ; hepimizi korusun...

Mutluluğumu hemen sizinle paylaşmak istedim....

Saygı ve sevgilerimle...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar arladaşlar;

Uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan foruma katılamıyorum, tabi asıl katılamama sebebim motor üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyor olmam :D

Bu motoru alıp da memnun olan yok mu gibisinden yorumlar okudum önceki sayfalarda ve ister istemez üzüldüm. Memnun olanların başında ben varım ki hala da ziyadesiyle memnunum.

[/B]eczacı101[/B] ve onun haricinde de yeni motor almış arkadaşlara tekrar tekrar hayırlı olsun, allah tekerinizi düz bastırsın.

Umarım yakında daha fazla vakit bulurda daha güzel işlçilikleri paylaşırız, grenaj falan konuşuluyordu bir aralar, halen beklemekteyim.

Hepinize iyi sürüşler...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....Arkadaşlarım.....

Sonunda büyük sabrımın sonucu ; küçük bütçemle bir Zealsun ZS 200 GS sahibi oldum ; hem de ilk motorum (vitesli olarak yani)

2006 model 5700 km de ama motor fena değil...Aldığım arkadaş çok temiz bakmış saolsun...

İlk acemiliği atamadım hala ; hiç vitesli motor kullanmadım şimdiye kadar ama arabadan farkı yok sanırım...

Saygı ve sevgilerimle...
    hakan bey hayırlı uğurlu olsun. özelden zaten epey bi şey yazdım görüşmek üzere güle güle kullanın

Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arladaşlar;

Uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan foruma katılamıyorum, tabi asıl katılamama sebebim motor üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyor olmam :D

Bu motoru alıp da memnun olan yok mu gibisinden yorumlar okudum önceki sayfalarda ve ister istemez üzüldüm. Memnun olanların başında ben varım ki hala da ziyadesiyle memnunum.

[/B]eczacı101[/B] ve onun haricinde de yeni motor almış arkadaşlara tekrar tekrar hayırlı olsun, allah tekerinizi düz bastırsın.

Umarım yakında daha fazla vakit bulurda daha güzel işlçilikleri paylaşırız, grenaj falan konuşuluyordu bir aralar, halen beklemekteyim.

Hepinize iyi sürüşler...
    aytekin seni tekrar gördüğümüze sevindim. epeydir merakla bekliyodum yeni bi kuyruk tasarımı ya da bi sürpriz yapıp grenajla karşımıza çıkacaksın diye.

bu arada acaba kuyruk kesmeyle alakalı biraz bilgi verebilirmisin ? sinyalleri falan ne yapmak lazım böyle bi operasyon yapsak ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    ....Arkadaşlarım.....

Saygı ve sevgilerimle...
    hayırlı ugurlu olsun kardes gule gule kullan
    O BİR HAYATTIR

Motosikleti
    henüz yok ki..
    hayırlı ossun.. ne kadara aldın??
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    [QUOTE=zonta;738246]selam arkadaşlar selam serdar ben düzce kaynaşlıdan ama işte istanbulda gurbetteyiz.buluşma işi aslında iyi olurda yaw hep karşıdasınız be kardeşim ya hiç yokmu avrupa yakasından zealsuncu aytekin kardeş vardı oda uzun zamandan beri görünmüyor.serdar senin motorun durumu nasıl şimdi.galiba bu sorunlar bayagı bir soğuttu sizi.bak ben kız gibi bakıyorum motora hanım acayip kıskanıyor. eve kuma getirsem bukadar kıskanmazdı belkide.depoyu nasıl deldin sen ya galiba birde yeni depo alacaksın şimdi.

AYNI BEN GİBİSİN YAWWW GURBET FALAN AMA SEN EVLİSİN GALİBA ALLAH MESUT BAHTİYAR ETSİN...DURUMUNU ANLIYA BİLİYORUM DEGİL HAYAT ARKADAŞIN YANİ EŞİNİZ İŞ ARKADAŞLARIN BİLE KISKANIYOR MOTORLA İLGİLENDİGİM ZAMAN BENİM ŞAHSEN BOYLE OLUYOR... BULUŞMA İŞİNE GELİNCE BAKSANA SENLE BENDEN BAŞKA GİMSEDEN SES CIKMIYOR ARKADAŞLAR BENZİNLERİDE BİZ ALIRIZ SİZLER GELİN DEPOM DELİK DÜNYA BENZİNİ HAVAYA SALIYOR BENİM MOTOR SİZE VERMİŞİM COKMU BEN KAZA YAPTIGIMDA OLMUŞ VE O GUN BUGUNDUR NBENDE NEDEN FAZLA BENZİN YAKIYOR DİYE YAKINIYORDUM AMA DURUMU DÜN MOTORCUDA ANLADIK COK UFAK BİR SIZINTI VAR DELİK FALAN GORUNMUYOR KAYNAK DİBİ ATTI GALİBA NEYSE UMARIM ARKADAŞLAR BİR GUN GORUŞURUZ SANAL ORTAM FAZLASI BOZAR ADAMI YAWWW

Motosikleti
    GT 250RR
    serdar inşallah motorla gezerken sigara içmiyorsundur sonra motorla beraber havaya uçmak var yani zaten bir bu gelmedi galiba başına:mrgreen:dedigin gibi iş arkadaşlarımda kızmaya başladı öglen yemek aralarına kahveye kaçıp bir parti pişti atıyorduk şimdi motora atlayıp sahil kenarına gidiyorum bir çayi içip geliyorum.arkadaşlar beni kızdırmak için biri egzosa kagıt tıkıyor biri aynayı yamultuyor,birilastigin havasını indiriyor delirttiler beni ya.:pr:ha bu arada arkadaşlar maslakda grenaj yapan bir yer varmış www.grenaj.com acayip grenajlar dökmüş adamlar tabii hepsi japonlar için sipariş üzerinede bizimkilerede yaparlar sanırım.aytekin kardeş seni tekrar görmek negüzel valla bu motor için beni aşka getiren sensin senin resimleri yaptıgın modifiyeleri gördükten sonra içim kabardı gidip bende aldım.2000km yaptım şu anakadar sorun sayılacak bişey yaşamadım.eczacı 101 arkadaş motorun hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin .tabi sende bütün sorumlulugu allaha bırakma şöyle ilk birkaç hafta aman azami dikkat yavaş yavaş sindire sindire burda arkadaşlar var mobiletten scotoor e gecince kendilerini ROSSİ sanıyorlar sen onlara uyma kamyonlardan belediye otobüslerinden hatlı minibüslerden mümkün oldugu kadar uzak dur :mrgreen: geriye nekaldı dedigini duyar gibi oldum tekrar hayırlı olsun diyorum görüşmek üzere

Motosikleti
    Sağolun Can Dostlar....

Ne kadar elit bir ortamdayım ve ne kadar şanslıyım diye düşünüyorum...

Bu güzel dilekleriniz ve önerilerinizle o kadar mutlu oluyorum ki....

Sizlerle olmak çok güzel ; yalnızlığımı da paylaşıyorum sizinle...

Motorum çocukluk hevesimdi neredeyse...

Kısa sürede ekipte de yer alacağım İnşallah kısmetse...

"Forumlardaki tüm teknik bilgileri okuyorum gece gündüz demeden..."

Bence yeni başlayan -veya kıdemli herkesin fıoruma girdiğinde günde en az yarım saatini ayırabileceği kadar güzel bilgiler bulunuyor...

Saygılarımla....
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ya beyler motorla aşinalığım artsın diye işe de motorla gidip gelmeye başladım ama oturma pozisyonuna hala alışamadım sanki. race tarzıne heves ettik cruiserı bıraktık ama ya alışamazsam diye korkuyorum.
    motorumu seviyorum ama ne biliym dik durunca aynalara falan hakim değilim gibi geliyo. 800 km cruiser kullanıp gs200 e geçtim. yine bu kadarcık az kilometreyle tarz değiştirmek de istemiyorum ama göz ucuyla da naked ve endurolara da bakıyorum.
    hayırlısı bakalım ne olacak artık ???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    GT 250RR
    dostum selenin sonuna dogru otur dizlerinle depoyu hafifce sık dirsekler hafif kırık kollar çok sert olmasın hepsinden önemlisi devamlı sırıt sen boş ver naked i enduroyu bizim motorun havası başka

Motosikleti
    Ben de duruma alışmaya çalışıyorum ;

baston yutmuş gibiyim galiba motor üstünde...

Kaç km sonra öğrenebilirim acep ?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum selenin sonuna dogru otur dizlerinle depoyu hafifce sık dirsekler hafif kırık kollar çok sert olmasın hepsinden önemlisi devamlı sırıt sen boş ver naked i enduroyu bizim motorun havası başka
    tavsiyene bayıldım kardeşim sırıtma olayını deniycem yarın sabah bakalım motorun havası bambaşka o konuda haklısın vazgeçmeye gönlüm razı olmuyo o yüzden zaten.

Ben de duruma alışmaya çalışıyorum ;

baston yutmuş gibiyim galiba motor üstünde...

Kaç km sonra öğrenebilirim acep ?

Hakan bey gelin biz beraber öğrenelim bu race sürüş pozisyonunu en iyisi. vallahi ben 600 km dir öğrenemedim de ümitliyim ama 1000 km sınırını geçince bişeyler olacak sanki. bu hafta sonu 1000 km ye ulaşmaya çalışıcam epey gezmeyi planlıyorum. ama önce kilometre saatını tamir ettirmem lazım yoksa kaç km gittiığimde meçhul kalacak.

isterseniz hafta sonu bi yerde toplanalım motorlarla hasbahal ederiz.

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    GÜNAYDINLAR MİLLET NE O OTURMA POZİSYONUNA TAKMIŞ GORUNUYONUZ BOŞVERİN YAWWW NASIL RAHAT EDİYORSANIZ OYLE OTURUN FARZ EDİN Kİ ALTINIZDA 1000RR VAR YADA 200 GS NE FARK EDER BU ZEVKİ TATAMAYANLARDA VAR ONLARI DÜŞÜNZÜN BİDE NEYSE BAKIN SONKEZ DİYORUM OLDU OLDU OLMADI BEN CIKAR ARANIZDAN MEVSİM BİTECEK YAWWW BİRGÜN KARARLAŞTIRALIM VEEE ARTIK BULUŞALIM HADİ HEPİNİZE İYİ SURUŞLER...

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırde hayırlı habrım var adanada arkadas var yan garanajları bulomus resım cek dedım depodaymıs resım cekememıs cıftı 200 tyl orjınamış bu motorun sevındım ama dedımya motordan sogudugum ıcın bılmıyorum alırmıymıs.

200 ytl almak ısteyen arkadaslar varsa bana soylesın orjınal kızmızı beyazmıs tamamen kapatıormus bende sadece bunu bılıyorum resım elede edersem eklarım
    kemal kardes su grenaj ısını kovala bi resim falan alabilirsen arkından bir görürsek alabiliriz sonucta bıcogumuz grenaj ıstıyoruz orj olursa dahada ıyı olur.

bu arada yenı gs sahibi olan arkadaslar hepınız motoru hayırlı olsun allah kaza bela ermesı
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    grenajı ben de merakla bekliyorum hadi bakalım

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

4 günülük bir tatılden sonra merhabalar ve sunu anladım motor arızaşlı ıken bır cok sey tasarlanıp yapılabılıyor benımkı hala arızalşaı ve sagıyla soluyla ugrasıyorum yarın ılk işim o granajı sormak ve sparıs vermek resım yok sanırım ben alimde resım cekım gonderım bvarı ya ınanın aklımdan gecenlerı yaptım yapğtim egerki motor tamir olursa kalır ınsanın motor saglamken khevesı gelmıyor parcalı hallde onünde olması lazım.

ve derımkı su resım koyma işini anlatin size iskeletini gösterım emınımkı bu kadar parcalamamişsinizdir
    cok cıplal gecelerı ustunu ortıyorum usuyor kızım
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kemal57 arkadaşım, resim yüklemek için imageshack. us adresine gir orda browse düğmesine bas ve bilgisayarındaki fotoyu seç. biraz bekle sonra sayfa güncellenince en altta direct link to image gibi bi yazı ve sonunda bi url adresi göreceksin. o adresi seç ve sağ tıklayıp kopyala.

sonra buraya mesaj yazarken mesaj yazdığın kutunun üst ortasındaki manzara resmi gibi küçük kutuya tıkla çıkan penceredeki adres satırına sağ tıklayıp yapıştır de resim mesajına gelsin.
    hadi ama hemen yap bekliyorum...

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zonta gerçekten dediğin gibi yaptım bu gün ve çok farklı hissettim. hem aynalardan istifade ettim hem de sanki motoru vücut hareketlerimle çok daha rahat kontrol ettim. tşk.

Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar kemal 57 kardeş kolay gelsin biran önce yollara dönmeni diliyorum bu grenaj işinde tüm gözler üzerinde haberin olsun.chopperrider ben çogu zaman rogar kapaklarından kurtulmak için basenleri kullanıyorum dizler ve basenlerle o koca motoru kontrol edebilirsin. ha birde sırıtmayı unutma bu en önemlisi neden çünkü motora mutlu olmak için biniyoruz degilmi.yol vermeyen ,sagımıza girenlere kırmızıda geçenlere yada sinyal vermeden geçenlere kızıp küfür etmeye başlayınca bir süre sonra bende onlar gibi oluyorum.sonra başlıyorum dagbaşını duman almış marşını söylemeye hemde bagıra bagıra rahatlıyorum.yaw varya bu istanbulun minibüs şöförlerinin yarını sopadan geçirdim yok yav bunlar adam olmayacaklar.unutmadan buradan tüm islam aleminin ve siz ikitercilerin mübarek regaip kandilini kutluyorum .görüşmek üzere

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sana katılıyorum zonta, stres seviyesi arttıkça insan kendini devamlı tehdit altında hissetmeye sonrasında da bir an önce varış noktasına ulaşmaktan başka bi şey düşünmez oluyo o zaman da keyfide zevkide yalan oluyo motosikletinb

bu arada eczacı arkadaşımızdan haberi olan yok mu ? hiç sesi soluğu çıkmıyor motoru da yeni almıştı halbuki.
    şimdi baktım da online gözüküyo belki gelir topiğe.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler