Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 151RS
    Alıntı manyaq151rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bişey sorcam ön farı boyadınmı ,isledinmi ? bn dede aynısı var yakışmış bn de yapıcam solersen eyer
    Siyah film çektirdim...cam filmi değil yanlız.far ve stoplara çekilen ayrı bi transparan folyo bu aksesuarcularda ve reklamcılarda kesin bulunur
    [img]http://img124.imageshack.us/img124/7861/adszoo1.png[/img]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

saol bilgilerin için kaça? patlar bu işlem bana

arkadaşlar 151 rs mi yoksa 150 hs yi mi önerirsiniz HER YÖNÜYLE bilgi verirseniz sevinirim
    saygılar.

Motosikleti
    151 rs olacak inş.
    bana göre 151 rs daha iyi 150 hs 151 rsdeki sorunların çözülmüş hali diyolar ama bence doğru değil 151 rs nin bir farkı arka frenin disk olması 151 rs daha sade bir motor bide silindir hacimlerinde ufak tefek farklılıklar var bunlar o kadar önemli değil 151 rs alırdım ben olsam...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı y_karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 151 rs mi yoksa 150 hs yi mi önerirsiniz HER YÖNÜYLE bilgi verirseniz sevinirim
    saygılar.
    rs hs aynı motor dış görünüşleri farklı rs daha sportif görünüşlü arka fren disk artık avantajmı dezavantajmı belli değil benim arka frenim daha sorun çıkartmadı ...
    bikaç işte göstergelerinde farklılıklar var bunların dışında bi fark yok sen karar ver hs hiç kullanmadım...

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sade ssenin dediğin servis pahalı olsa hepsi aynı şerefsizlerinn
    servisler bu takım konuşmaları hak ettiklerini düşünmüyorum. Motorlarınız çin malı bi usta bu motorlara ne kadar ustalık yaparsa yapsın emeğinin karşılığını alamaz ve müşteriye hep ters düşer 151 rs malzeme kalitesi olarak çok iyi deil hızlı kasise girince bile cant patlıyo arka disk firen problemli daha bi çok şey sorunlu uzun lafın kısası bu paraya bu kadar motor.Bu yüzden motosiklet servisleri hakkında bu tip konuşmalar yanlış.Ben 8 ay hoda 50 cc today kullandım yağ ve benzinden başka hiç masraf yapmadım harika bi motordu diyeceğim şu 151 rs ile 50 lik today bi fiatına bakın.
    [COLOR="Blue"][B][I]GÜNEŞİN BATTIĞI YERDE::gleam::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    151 rs olacak inş.
    herkesin motorunu nasıl kullandığını bilemeyiz değilmi benim arkadaşım 5 6 ay oldu motoru alalı daha bir şey olmamış cokda temiz kullanıyo üstelik cokda geziyo ama görün bakın 5 6 rs 151 kullanıcıları disk kırıldı orası burası kırıldı felan diyolar bunlar hemen olcak iş değil arkadaşlar ister 151 rs olsun ister 150 hs olsun bütün motorlarda sorun cıkabiir ama sen motora iyi bakmassan o sana ne yapsın bide gürsüs kardeşim senin km kaçda motorundan memnun musun

bn cede 151 rs derim bn çokk memnunum bi egzoz taktım dahada memnun oldum şimdi motor süper

Motosikleti
    151 rs olacak inş.
    hayırlı olsun kardeşim resimlerini koyarsan seviniriz

Motosikleti
    mondial 151rs
    fotograflar bolumune ılk motorum dıye konu acmıştım rs cı kardeşlerım ıstersenız bi göz atın

motorumun resimleri::

içkısmı eksozun

Motosikleti
    151 rs olacak inş.
    güzelmiş kardeş motorun temiz kullanıyosun görünüşe göre kazasız belasız sürüşler

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    motorumun resimleri::

içkısmı eksozun
    çok şık bir egzoz motorda öyle biraz bilgi verirmisin egzoz hakkında ..

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam...

Arka tekerlek hava kaçırıyordu.Jantın çatlak olduğunu farkettim.Değiştirdim.Değiştiriken çivi girdiğini farkettik ve fitil yaptık.İki tane fitil var tekerlekte..

Zorlamamama rağmen hava kaçırıyor 1 haftada iniyor.Lastik mi değişmeli yoksa jantla alakalı başka bir durum söz konusu olabilir mi?
    sen iyi bi lastikçi bul kendine baktır bence bu şekilde anlayamassın, ama ben bu işten anlarım diyosan lastiği kontrol et lastikte yoksa sibop tan kaçıyo olabilir. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Mondial 151RS
    Nedense kalitesiz çıktı

[img]http://img124.imageshack.us/img124/7861/adszoo1.png[/img]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    lastiğe fitil sokturursan öle olur söksene lastiği götür lastikçiye yaptır fitil sokturursan yeni lastik almak zoruunda kalıyorsun böle durumlardan buda sana ders olsun fitil lastiğin ömrünü bitiriyor
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    speedyy 26 Bos Laf Anlatma Bana Motorlara Nie Mana Buluyorsun Adama Tamir Edesin Die Veriyorsun Kırılacakmıs Dağılacakmıs Hiç Tınlamıyor Bile Adama Diyorsun Buna Ne Oldu Geldiğinde Kırıktı Hele Bide Utanmadan Ustalık Parası Alıyorlar Hak Ediyormusun Bu Parayı Bu Yaptığına Karşılık şerefsiz Biz Buna Para Veriyoruz Sana Dağıtasın Diyemi Veriyoruz Haksıymıyım Haksızsam Söle ?
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şık bir egzoz motorda öyle biraz bilgi verirmisin egzoz hakkında ..
    süper ses cıkarıoo öncelikle, sora görünüşü süper kromajlı ,sora performası özellikle kalıkışta çok etkisi oldu: egzoz arabalardaki performans egzoslarına bnziyor (içinin yapısı) ama ekstıradan bi parça var içinde oo sesi tok laştırıyor ve süper yani

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Arkadaslar bu motorun ön camını nerde bulabiliriz ?

Motosikleti
    asya 150t1
    süper ses cıkarıoo öncelikle, sora görünüşü süper kromajlı ,sora performası özellikle kalıkışta çok etkisi oldu: egzoz arabalardaki performans egzoslarına bnziyor (içinin yapısı) ama ekstıradan bi parça var içinde oo sesi tok laştırıyor ve süper yani
    bende devar krom yapılı 175 ytl yaptırmıştım sesı voww voww şeklınde çıkaıyor kalkışta ve suratte çok etısı yok sadece rampada dıger çinlilerı apaladıyo okadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler