Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI

4 bn kilometre oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    Herhangi bi sorun yaşadın mı? bende windy düşünüyorum kısmetse 2 hafta sonra...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

hyr hç bir sorun yasamadım yasamamda moturunu bakımını düzenli yaptır

Motosikleti
    My Kawa..
    ya işin aslı bakarsan bağ bakmassan dağ.. Bu böyledir, millet diyo ya dandik kardeşim git yamaha al honda al.. ulen o parayı bulsam zaten alırım kimseye sormam.. windy ile ybr arasındaki fiyat farkı ile 15.000 km yol yapılıyor... boru mu..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

ewet arkdsm katılıyorum sana bn bu motor 3500 vrsem tmm ybr ile kıyaslatırım ama bn bna nkdr vrnmişim saten kalkıp ybr ile kıyaslıyorlar ....

kartal83_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YBR 125
    biraz ybr yi taklit etmeye çalişmişlar bence

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı kartal83_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz ybr yi taklit etmeye çalişmişlar bence
    piyasada birbirinden TAMAMEN farklı kaç marka var? Genel olarak zaten hepsi birbirine benzemiyor mu? Tarz olarak Commiter olan motorlar zaten hep birbirine benziyor...

ilk aldımda hrkz ybr die bakıodu fakat üstünde kanuni yazısnı grünce gelip incelemeye basldılar

ewet bu tpte çok motor var ... ilk aldımda herkz ybr dei bakıodu kanuni yazısını grnce gelip inceliyorlardı...isterseniz bi foto kybilirm

Motosikleti
    My Kawa..
    Bence başlangıç için ideal.. hem ucuz hem parçası bol.. güzel bakarsan ömrüde uzun olur...

resm nasl koyuluyodu arklar

Motosikleti
    My Kawa..
    Araya Resim ekle diye bi buton var ya... ona bas açılan pencereye linki yaz

arklar sorunuz var ise cvplım

Wındy S ile ilgili sorumuz olacak olmasına da.....Şu yazılanlar bi ön izlemeye tabi tutulup ,okunduktan sonra gönderilse çok daha iyi olacak.1-Gerçekten titreşim yokmu? 2-ibresi diger markalar ile aynı mı(yani doğru gösteriyormu) ve ortalama son sürati nedir,tabiki düz yolda.Çok tartışıldı bu konular ama tekrarlanırsa yeridir.Sonuçta bu da madein cayna.Diğerleri ile aynıysa aynı kasaya daha az para verir alırız.Kolay gelsin.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar motorunuzun:
    -konforu çekişi tüketimi nasıldır?
    -ben oturdum gidon ufak geldi kullanımda rahatsızlık yaratıyor mu?
    -Gösterge zemini beyaz mı siyah mı? sahibindende beyaz kanuni sitesinde siyah gorunuyor?
    -rampada bayılma yapıyor mu? tek ve 2 kişi için ayrı ayrı değerlendirir misiniz?
    -tek kişi uzun yolda koruyabileceği hız nedir?
    Uzun yol pek yapmayacağım ve hep 2 kişi bineceğim. Hafif in çıklarda sürekli 90la gider mi yoksa freedom mu alayım?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

titreşim yok deneck kadar az hsstmiyrsn arkadsm grcktn bu sfr kanuni ypmıs ypıcanı 2. arkdsta ymha ybr var ibreleriyle dgruluk testi yptık ve ibrler yhbr ile aynı ..sn süartim 125 oldu cok zrldımda 130 geectm bn şimdi ark dişliyi deiştirim2 diş azaltmayı düşünüyüorm çnkü cok kly ön kalkıo gercktn çok seri bi motr arkdslar ...2 kşi 120 koruyor....bnm motorm siyh ibrelerin içi beyaz...rampalarda bayılma ypmdı suana kadr 4. viteste 2 kişi cıkıyorum...fredomda hç kullanmadım ama bnm gnlmde racer var racer alcm fakat recer alıp pişman oluckmısım gbi gelio o yuzden satmcm ...bnden size tvsiye bn hc br sorun yasmdım arklar 2009 model ybr alcma bunu alırım

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    saol burrock bilgiler için
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Galiba bunda vites göstergeside var dimi.Fotoğrafta öyle gördüm eğer öyleyse bu çok şahane devir saatide var 3ü bi arada cbf150dede ybrde'de yok bu.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya bu motor yüzünden gecen gün adam dövüyodum ya benim dayımın oğlu bana motor al dedi tmm dedim ucuza 1,5 ytl ye 4000km de motor buldum 6 aylık fln dedi adam gittim almaya ula motora bi baktım her yanı pas sanki 6 senelik ön tekeri aynı bisiklet tekeri kadar neyse ben adamı kafaladım taksitle aldık ya baktım dayı oğlu başladı ben bu dandik motoru istemiyorum abi niye ne gzl motor dedim al bin gör dedi bindim varya eski bisiklete bindiğim günler aklıma geldi zincirden durmadan ses geliyo gergin olmasına ragmen vites göstergesi sapıtık 2 yazıyo boşa geçiyo ya gaza yükleniyorum sanki gitmiyo hiç beygiri güçlü degil ister istemez benim motorla kıyasladım sispansiyon fln kalas kanuni işte ya ybr le kıyaslanmaz demişler ya harbi kıyaslanmaz! abi al o motoru ömrü 1 yıl her yanı paslanıyo devriyajını unuttum pardon sanki 600 lük gibi devriyajı sert 50 km git parmakların kopuyo 2-3 modele baktım hepsi aynımı diye hepsi aynı aman bırakın ya başka motormu yok

Belkide adam hor kullanmıştır canım burada motorundan memnun olan çok arkadaş var.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belkide adam hor kullanmıştır canım burada motorundan memnun olan çok arkadaş var.
    motoru olanlarla lafım yok almış bi kere ama ybr fln alabiliyosan modeli düşük olsun temiz bulup alsınlar ya böle tenekelere para vermesinler ya bak ne diyorum ben 500 ytl ye bu motorun sıfır gibisini aldım 4 gün sonra geri verdim bedava verse almam ya az biraz dünya görmüş insan anlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler