Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değişince sen mi avatar yapıcan yoksa moruk : )
    yok kanka ben avatarımdan memnunum ...
    gülmekten yazamıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat sen bu paylaşımları mı görmedin galiba bak güzel kardeşim bırak mişlen işlerini gel sana adam gibi pirelli takılım fransızlara para kazandırma
    bırak burada ahkam kesmeyide her akşam tv de izliyoruz lassa şöyle lassa böyle diye yurdum firması motorcuları kaale almıyoda lastik bile üretmiyo ürettide bizmi almadık yapsalarya michellin ayarında bir lastikte bizde alsak taksak elin fransızına muhtaç kalmasak
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim lastiği taktırdığım yamaha sevısden büyük motor alan çoğu insan onlarda bile daha alır almaz lastik değiştiriyorlar.ve bi çoğu brıdgeston çıkışlı olduğu halde.mıchelın taktırıyorlar

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak burada ahkam kesmeyide her akşam tv de izliyoruz lassa şöyle lassa böyle diye yurdum firması motorcuları kaale almıyoda lastik bile üretmiyo ürettide bizmi almadık yapsalarya michellin ayarında bir lastikte bizde alsak taksak elin fransızına muhtaç kalmasak
    ooo hoşgeldin abi..gece motorunu sürdün mü.. far ayarını hangi konumda tutuyorsun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hoşgeldin abi..gece motorunu sürdün mü.. far ayarını hangi konumda tutuyorsun
    yokya gece süremedim daha henüz yağmur yağıyor anca gündüz bu gün kamerayı çıkardım kayıt yaptım onunda kablosu yok evi altüst ettim yok yok yok şeytan aldı götürdü kafayı yedim burada
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ybr cemaati, yeni ybr gelmiş hiç söz etmiyorsunuz bile nasıl olmus güzel mi çirkin mi nedir fikriniz. Bence çinli motorlar gibi olmus ağırlığı gitmiş motorun ne dersiniz?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr cemaati, yeni ybr gelmiş hiç söz etmiyorsunuz bile nasıl olmus güzel mi çirkin mi nedir fikriniz. Bence çinli motorlar gibi olmus ağırlığı gitmiş motorun ne dersiniz?
    yeni model yapacam diye 2 yerin rengini değiştirip üst model diye kakala ayni bizm gibi onlarda bizdede öncden Kartal vardi sonra Kartal L çikti farkne cam otomatik... wuuuuu özelliğe bak sanirsin turbo var
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    siyah renk zayıf gösterir, motor zaten zayıf, iyice cılız olmuş : ) di mi koray : ) hem gülmek iyidir moruk boşver avatar kalsın böyle : )
    K o r @ y bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi türk malı olanlar var aslında çoğu arkadaş kullanıyor genelde kurye ler daha uzun ömürlü diyorlar ama markasını unuttum

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

bence hiç güzel değil en iyi 2009 kasalar ondan sonra olanlar diğer modellere göre cılız güçsüz tipsiz millet nasıl alır yeni model anlamam ki
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi türk malı olanlar var aslında çoğu arkadaş kullanıyor genelde kurye ler daha uzun ömürlü diyorlar ama markasını unuttum

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

bence hiç güzel değil en iyi 2009 kasalar ondan sonra olanlar diğer modellere göre cılız güçsüz tipsiz millet nasıl alır yeni model anlamam ki
    ırc dostum..hem hakkını yeme yeni kasa daha keskin hatli o yüzden daha spor duruşu var

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese hayırlı geceler görüşürüz inşallah

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ırc dostum
    hay aklınla bin yaşa kullanım ömrü gayet uzun diyor kuryeler onlar uzun ömürden memnun sa demekki biz kolay kolay eskitemeyiz bu lastiklari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hay aklınla bin yaşa kullanım ömrü gayet uzun diyor kuryeler onlar uzun ömürden memnun sa demekki biz kolay kolay eskitemeyiz bu lastiklari
    çok çok çok kaliteli bi lastik değil bi michelin kadar değil kalitesi ama cstye 30 basar ve epey uzun süre lastik bitmiyor anca çivi deliklerinin sayısı artınca sen rahatsiz olup kendin değiştiriyorsun lastik bittiğinden değil ama

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    haklısın 1-2- değişiklik var ön amortisör siyah,benizindeposu granajı beğenmedim ,bide yan kapak şekli değişmiş başka bişey dikkatimi çekmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

siyah renk zayıf gösterir, motor zaten zayıf, iyice cılız olmuş : ) di mi koray : ) hem gülmek iyidir moruk boşver avatar kalsın böyle : )
    senin yüzünden yanaklarım kırışacak her gördüğümde gülüyorum hayır bir avatarına bakıyorum sonrada bi yazdıklarına bakıyorum puhahahahahahahaahahahaahahahaahahaahaaa
    dürümdöner bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ahanda bu bizim dandik lastik bu da ırc çifti 125 lira

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok çok çok kaliteli bi lastik değil bi michelin kadar değil kalitesi ama cstye 30 basar ve epey uzun süre lastik bitmiyor anca çivi deliklerinin sayısı artınca sen rahatsiz olup kendin değiştiriyorsun lastik bittiğinden değil ama
    ben orj lastik ne kadar dandik bilirim adam bana cst ye 90 tl dedi bende aaaaaaaa baya ucuz muş elinizde varmı dedim yok dedi sipariş etsek kaç güne gelir dedim 3 günde gelir dedi tamm ben sizi ararım dedim dandik lastik satmaya keriz çok piyasa da hele adam netten falan araştırıp almıyor sa vay haline satıcı istediği fiyata satıyor yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    gülün millet gülmek gibisi mi var yahu : )

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    iyi geceler arkadaşlar yeni ybrnin fotosunu nereden bulabiliriz ? ben googledan baktım ama orda şuanki ybr esd modeli çıkıyor. yamahanın sitesindede esd var. nasıl bulabilirm bilen var mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben orj lastik ne kadar dandik bilirim adam bana cst ye 90 tl dedi bende aaaaaaaa baya ucuz muş elinizde varmı dedim yok dedi sipariş etsek kaç güne gelir dedim 3 günde gelir dedi tamm ben sizi ararım dedim dandik lastik satmaya keriz çok piyasa da hele adam netten falan araştırıp almıyor sa vay haline satıcı istediği fiyata satıyor yani
    50 liralik lastiği geçirirler mazallah azıcık ayık olmak lazım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet yeni ybr burda..
    evet durmuş azcık açık gözlü olmak lazım yoksa cakarlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler