Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şu linki bi inceleyinde kamp nasıl yapılırmış tatil nasıl yapılırmış görün darısı bizimde başımıza http://www.motosiklet.net/forum/etki...at-2012-a.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bu gün iş yerinden 3.5 saat geç çıktım müdürün müsafirleri vardı işin yoksa kal şu mangal işini hallet yemeğine ye git dedi bende hayhay dedim kar altında mangal offf offf anlatamam aldığım lezzet i ve tat ı denemek gerek hep beraber
    kartepe sanada banada yakın hazır karda varken allah allah zormu yani...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgardandir hocam..115 zaten yapılacak son surat bu motorda..fazla da zorlama 100ün üzerine çıkarıcam motoru diye
    bugün gelirken 9700 devirde 117 gördüm ama yokuş aşağı. düzde rüzgarın durumuna göre 85-95 arası hızım değişiyor. rüzgar beni çok etkiliyor. sürekli vadiler arasında gidiyorum ondan herhalde...

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte belli keyfine bindiği için motoru sağır açmış olabilir yada şunu sorayım ilk aldığındada böylemiydi yoksa sonradan böylemi oldu eeğer sonradansa sorun var demektir yok aldığında böyle ise yapacak bişey yok enson yapacak şey piston sekman değişip yeniden açmak motoru oda hem masraflı hemde riskli bi olay
    abi motor çok yatmış. 1 saat önce 117 gördüm yokuş aşağı da olsa. rüzgar olmayan yerde rahat 90 üstüne çıkıyordu. çok rüzgar var. hatta bazen motor kafa sallıyor... bence yattığından karbüratöründe pislik birikmiş olabilir. karbüratörü bi temizleyip subap ayarı yaparsam motor açılır iyice. 15 dişliyi de düşünüyorum; gittiğim yol sürekli şehirdışı sayılır.

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ledlere sürekli doğru akım gelmesi lazım..sonrasında rengi değişir ve kısa bir süre sonra patlar.. senin bi adet beyin alman lazım ledlerin arkasına

---------- Post added at 07:40 ---------- Previous post was at 07:38 ----------

sen şenol abiye bakma ,onun ön dişli 16
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi şenol abinin ön dişli 16 seninki 14 ondan devir farkı var motordan değil yani yanılma :D
    ondan o zaman. gerçi bana da lazım; sürekli şehirdışı yoldayım. 15 iyi olur. en kötü yokuşta 5. vites 70-75 yapıyor. 4e ceksem hızlanıyor. böylece yokuşa gelince 4e atar normal devam ederim.

koray abi istediğin video:

http://www.facebook.com/permalink.ph...50601025441382

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Arkadaşlar benim sis farını getirecek olan arkadaş biraz savsaklıyor heralde..
    Geçen gün yine aradım , teknik öğretmen olduğu için zaman bulamıyor benide burada bekletiyor..
    o yüzden arayışa girdim yeniden... sizinde bildiğiniz sis farı var mı .. kaç watt olduğu halejen olması önemli değil..
    bana mercekli oluşu ve küçük oluşu su almaması önemli..

şurada buldum bi tane http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50330957/detay

abi kaç kere söyledim, adama boş yere para vereceksin. bak benim canavara;

1 tane 8000k beyazla 3 tane normal gün ışığı var. adet maliyteti 8-10 lira.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    dostum fikrimce hiç motoru açayim subap ayarı yapayım deme..bu motorun zaten canı ne ki.. 100 km hızı geçmek hem motor için zararlı hem senin için..en fazla karbüratörü temizleyebilirsin ama yakıtından memnunsan bence onu da hiç yapma durduk yere hava ayarını kurcuklama..istediğin kadar uğraşsan da 130 yapmaz bu motor..sen de düzgün çalışıyorsa fazla oynama motorunla..hem koray illa seksi sis farı alacak motora koymuş kafaya para pul gözünde değil 1200 gs yapacak motoru : ) di mi korayım : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:17 ----------

maxi kardeşim motorun üstünde olmayan ağırlık yok rüzgara karşı gidiyorsan son süratin gayet normal yani

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Ybr kolay kolay süpap ayari istemez arkadaşlar..bi kere ayari bozdun mu orj. haline getiremen pişman olun korkma..süpaplar ayar isterse zaten anlaşilir..seslerden..subap ayarini motor soğukken hatta çok soğukken yaptırmaya özen göstertin...gerekirse sabah motoru servise kadar itin öyle ayarlatin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka kaybolma meselesi şöyle...
    biliyorsun ki navigasyonu yeni aldım.. ayarlar kısmında bu aletin hangi yolları kullanacaksan
    onu seçiyorsun.. bunda da fabrikasyon olarak otoyol dan götürüyor.. ee bende e-5 ten gittim.. buradan kartala kadar navi ..ye hiç bakmadım kartalda bi baktım hayırlı işler.. beni otoyola sokmaya çalışıyor.. şenol abinin verdiği tarifle yola çıktık köfrü kavşağını kaçırınca soluğu haremde aldık
    ama harbiden dediğin doğru, navigasyonla kaybolan ilk insan ünvanı bende

---------- Post added at 14:51 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

yaw durmuş senin şu avatar beni çok güldürüyor
    bende acayip bişey bulayım
    allahtan navigatör var yoksa istanbul yerine bursa ya giderdin sen sonra gelmişsin burada yok navigatör bozuktu falan diyorsun adam bana hangi semt te olduğunu söylesin sadece bi vatandaşa sorarak şenol abinin evi bulmassam kendimi köprüden atarım hemde 1 köprüden...
    sen o navigatöre bok atma o sana doğru yolu göstermiş ama sen gitmek istememişsin

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu linki bi inceleyinde kamp nasıl yapılırmış tatil nasıl yapılırmış görün darısı bizimde başımıza http://www.motosiklet.net/forum/etki...at-2012-a.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

kartepe sanada banada yakın hazır karda varken allah allah zormu yani...
    abi sen geliyorum de oraya da çıkarız balık mangal yaparız olmadı sucuk ekmek te uyar her daim gelebilirsin sadece yollar kuru olsun başka bişey istemem en kralından mangal işleri itina ile yapalır yenir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    crf 1000L + dio

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    gittikçe güzelleşiyor bu ybr

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum fikrimce hiç motoru açayim subap ayarı yapayım deme..bu motorun zaten canı ne ki.. 100 km hızı geçmek hem motor için zararlı hem senin için..en fazla karbüratörü temizleyebilirsin ama yakıtından memnunsan bence onu da hiç yapma durduk yere hava ayarını kurcuklama..istediğin kadar uğraşsan da 130 yapmaz bu motor..sen de düzgün çalışıyorsa fazla oynama motorunla..hem koray illa seksi sis farı alacak motora koymuş kafaya para pul gözünde değil 1200 gs yapacak motoru : ) di mi korayım : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:17 ----------

maxi kardeşim motorun üstünde olmayan ağırlık yok rüzgara karşı gidiyorsan son süratin gayet normal yani
    aynen kanka motorun son işi sis farı ve olay biter.. isteyene bi tur veririm

güzel yapmışlar kanka..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel yapmışlar yapmasına da amma zam ı çakmışlar..
    kanka sakarya da hava mükemmel açık sanki bu gün hiç kar yağmadı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    güzel yapmışlar yapmasına da amma zam ı çakmışlar..
    kanka sakarya da hava mükemmel açık sanki bu gün hiç kar yağmadı
    burası buz gibiydi kanka..istanbuldan gelince motoru yıkadım pislenmesin diye çıkarmıyorum..
    cam işini şenol abi ile konuştun mu ne zaman gidiyoruz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    burası buz gibiydi kanka..istanbuldan gelince motoru yıkadım pislenmesin diye çıkarmıyorum..
    cam işini şenol abi ile konuştun mu ne zaman gidiyoruz
    kanka havalar açsın gideriz sıkıntı yapma kendine

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka havalar açsın gideriz sıkıntı yapma kendine
    aynen kanka gidelim.. yol boyunca kurye cbf ler var tokatlaya tokatlaya gideriz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi ben gaza basarımda sen basarmısın bilmem
    nede olsa 5000 deviri geçmiyorsun...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abisi ben gaza basarımda sen basarmısın bilmem
    nede olsa 5000 deviri geçmiyorsun...
    yok kanka bende basıyorum yahu 110-120 geldim valla... ama bi o kadarda korurum motorumu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yok kanka bende basıyorum yahu 110-120 geldim valla... ama bi o kadarda korurum motorumu
    ya koray ben motora depo kılıfı takacağım mavi hariç bi renk takayım diyorum sence gri mi takayım siyah mı şimdi depo ya boya attırmak istemiyorum kılcal çiziklar gözüme batıyor.... şimdi cila kullansam da olur ama oda boya yı inceltiyor muş bende kullanmak istemiyorum zaten ...orj li bozulmasın istiyorum yani
    birde sen servise gidersen depo kılıfını sorsana kaç tl

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.aleykum arkadaşlar nasılsınız?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ilhan biz iyiyiz sen nasılsın bakalım takılmıyorsun artık buralara

iyiyim abi.girmeye hiç vaktim olmuyo.sadece arada cevrımdısı girip öyle bi bakıp cıkıyorum.sohbet edebılecek kadar duracak vaktım olmadıgı için

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Sonunda Siyah YBR <3

motoru verdım servıse mıchelınları taktırıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler