Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Garfieldemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ordan alma gibi bi imkanımız yokmu ben izmirliyim gelip ordan almam mümkün değil evet beyaz yansa daha ii olurdu ama olsun buda güzel gözüküyo ücreti ne kadar peki onun ???
    daha önceleri 25 yt diyordu,

ogün bana 20 ytl ye verdi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceleri 25 yt diyordu,

ogün bana 20 ytl ye verdi
    5 10 milyon sorun değil ya ben 25 vermeye razıyım peki bana oranın telefon numarasını falan verebilirmisin valla bi iyilik yaparsan sewinirim en azından kargoyla göndertirim istiosan msn adresimi veriyim ordan konuşabilirmiyiz daha iyi olur ????

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Güzel olmuş babaçi farlar. İki gündür uzaklardan giremedim pek foruma. (: Pazar günüde direksiyon sınavını tek 100 ile geçen öğrenci oldum. (: Neyse benim iki sorum olucak.
    1-)Dişliyi 14 ten 15 e çıkartınca motorun son hızı ve hızlanması artıyor mu bunu deneyerek söylerseniz sevinirim.

2-)Ben komple farı değiştirmek yerine ortaki ampülü değiştirerek beyaz ışık ve biraz daha güçlü bi ampül takamazmıyım? Öyle bir ampul nerede vardır?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Garfieldemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 10 milyon sorun değil ya ben 25 vermeye razıyım peki bana oranın telefon numarasını falan verebilirmisin valla bi iyilik yaparsan sewinirim en azından kargoyla göndertirim istiosan msn adresimi veriyim ordan konuşabilirmiyiz daha iyi olur ????
    msn adresimi özelden yolluyorum
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş babaçi farlar. İki gündür uzaklardan giremedim pek foruma. (: Pazar günüde direksiyon sınavını tek 100 ile geçen öğrenci oldum. (: Neyse benim iki sorum olucak.
    1-)Dişliyi 14 ten 15 e çıkartınca motorun son hızı ve hızlanması artıyor mu bunu deneyerek söylerseniz sevinirim.

2-)Ben komple farı değiştirmek yerine ortaki ampülü değiştirerek beyaz ışık ve biraz daha güçlü bi ampül takamazmıyım? Öyle bir ampul nerede vardır?
    1. soruna cevap veremeyeceğim dişlilerle oynamadım

2.ampülü değiştirmek sorun değil,istediğin ampülü takarsın fakat mesele şu ki ybr nin far içi yeteri kadar derin değil dolayısıyla orjinal olan top ampülün yerine daha uzun olan h4 takılınca odaklama sorunu çıkıyor ortaya.

kısa hüzme farlarda farkı anlayanıyorsunuz fakat uzunlar hemen hemen hiç göstermiyor,çünkü uzun hüzmeler ampülün ucunda bulunuyor ve far içiyle alakası olmuyor ışık dağılıyor.

bu yüzden komple değiştirmek fikri doğdu bende
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    2.ampülü değiştirmek sorun değil,istediğin ampülü takarsın fakat mesele şu ki ybr nin far içi yeteri kadar derin değil dolayısıyla orjinal olan top ampülün yerine daha uzun olan h4 takılınca odaklama sorunu çıkıyor ortaya.

kısa hüzme farlarda farkı anlayanıyorsunuz fakat uzunlar hemen hemen hiç göstermiyor,çünkü uzun hüzmeler ampülün ucunda bulunuyor ve far içiyle alakası olmuyor ışık dağılıyor.

bu yüzden komple değiştirmek fikri doğdu bende
    Yani top şeklinde daha çok aydınlatan ve beyaz ışıklı tek ampül bulamam? (:

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

burda dişlilerle oynamiş adam varken babaçiye sorulur mu ben kullaniyorum cok faydali F16 tokatladim geçen E5 te
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

arkadaşlar ybr nin arka bagaj fiyatından haberi olan varmı

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sancak1935 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmamıı
    Kappa 35 lt 120 ytl
    markasını bilmedigim 32 LT'ik bir şey 42 ytl idi
    Br de shad 32 lik 100 ytl civarında bi şey

Motosikleti
    2000 ford
    arka bagaj söyle söyliyim 40 lirayada bulunur... kaliteli bişey ararsan 30 litre hacimli bi 100 ytl yi gözden çikart derim

Motosikleti
    Comet
    Yani top şeklinde daha çok aydınlatan ve beyaz ışıklı tek ampül bulamam? (:
    top şeklinde değilde duy kısmı top ampüle benzeyen ampüller var 35wattlık 5 ytl civarına satılıyor.Sakın alma 3 günlük ömürleri var.

kalitelileri çift olarak 20 ytl civarı fakat ne kadar verimli olur bilemiyorum

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda dişlilerle oynamiş adam varken babaçiye sorulur mu ben kullaniyorum cok faydali F16 tokatladim geçen E5 te
    bende diyom bu uçak sesi değil de başka bişey sesi

kappa K35 85 euro

top şeklinde değilde duy kısmı top ampüle benzeyen ampüller var 35wattlık 5 ytl civarına satılıyor.Sakın alma 3 günlük ömürleri var.

kalitelileri çift olarak 20 ytl civarı fakat ne kadar verimli olur bilemiyorum
    coşkun abi, senin taktığın bu fardanmı? benziyo burdan bakınca da . olmazsa bende sipariş vercem bundan 26ytl baksana abi..

Motosikleti
    2000 ford
    hacı senin makina kaç bindeydi ya benim lastikten daha fazla aşinmiş gibi gördüm ben 16 bindeyim resmini eklerdim ama bilmiyom nasil eklendigini ögrenmekte istemiyorum

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI

istanbul-izmir

Arkadaşlar bu pazar günü yenikapıdan yola çıkıyoruz iki kişi tek motor.İstikamet izmir.1 haftalık bir gezi planladık.Yollarda görürseniz el edin kaş göz edin ,motive edin de bizi yollarda kalmayalım.
    Daha önce bu yolu yapmış arkadaşlardan tüyolar istiyorum 1 günde gidebilir miyim?yada nerde konaklamalıyım vs.

Motosikleti
    Comet
    coşkun abi, senin taktığın bu fardanmı? benziyo burdan bakınca da . olmazsa bende sipariş vercem bundan 26ytl baksana abi..

[/QUOTE]

yok bundan değil dikkat edersen içindeki ampül h4 değil,

arkadaşlar iyisimi ben çarşamba günü gidiim far ın çıplak halini satın aldığım yerden çekiim buraya ekleyeyim.

daha iyi fikir sahibi olursunuz

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Arkadaslar YBRmi sattim sayilir. Yarin sabah yeni sahibine teslim edecegim.

Motor 2007 model 5800 km.deydi biliyorsunuz. YBR surmek cok keyifli idi benim icin. Bakalim, yeni motor kismet...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı senin makina kaç bindeydi ya benim lastikten daha fazla aşinmiş gibi gördüm ben 16 bindeyim resmini eklerdim ama bilmiyom nasil eklendigini ögrenmekte istemiyorum
    REDLINE SEDAT pardon dilim sürştü sedat hacı, bugün 14600'ü geçtik. lastik alcaz bakalım. çalışıyoz mesaiye kalıyoz lastik parası çıkcak inşallah ama motoru bağırta bağırta bi hal oldum. ekzantrik zincir sesi geliyo tam 11000 devirde o anda atıyorum vites aha diyom şuanda bi fırlasa kapak depoyu delermi diye sıkarken tırsmıyo da değilim hava filtresini yeniledim hissedilir bi tork var. 2 de debriyajı daha çabuk bırakınca teker zıplıyo hissediyorum

yok bundan değil dikkat edersen içindeki ampül h4 değil,

arkadaşlar iyisimi ben çarşamba günü gidiim far ın çıplak halini satın aldığım yerden çekiim buraya ekleyeyim.

daha iyi fikir sahibi olursunuz
    iyi olur abi. beğenirsek sen yardımcı ol bize para no porblem

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar YBRmi sattim sayilir. Yarin sabah yeni sahibine teslim edecegim.

Motor 2007 model 5800 km.deydi biliyorsunuz. YBR surmek cok keyifli idi benim icin. Bakalim, yeni motor kismet...
    vay bee. bi devir senle ybr'm, geçti sensiz nasıl geçer bilmem ybr'm hayırlı olsun abisi. yeni motor alınca bize uğra arada

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Digican
    160 ytl ye geliyor senin kappa cok pahalı almışsın ya

http://www.motogiyim.com/main/produc...=0&cat_ID=106#
    Ben bi yerde 120 'ye görmüştüm ama bulamadım yukarıda 140 ytlo

Bu arada LAstik alacagız bugun ırc arka 6o ytl'ye sorduk ama ben bi araştırayım dedim
    http://www.motogiyim.com/main/produc...D=91&cat_ID=21
    Yukardaki metzeller me22 74 ytl'ymiş
    Ya sanki daha ucuz olması lazım
    Metzeller me22 arka lastik fiyatını bilen var mı acaba

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Lastik alırken ön arka çift olarak almanızı öneririm. IRC ön arka 95 -100 YTL arası. Ön farklı arka farklı ben pek tavsip etmiyorum ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Aslında haklısın ama ön bizim lastik de gayet iyi durumda ,bi de ön lastik almak savrukluk gibi geliyor bana . Irc arka 6o demişti ama 55 50 ye bırakır heralde me22 ön lastik de 40'a buldum :S

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ya sedat kardeşim sana özelden msn imi atıyorum eklede ordan konuşalım. (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler