Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    150cc de bırakın demek istedim olay 150 lik makinalar için son noktadır. apacheeee...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı enzo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc de bırakın demek istedim olay 150 lik makinalar için son noktadır. apacheeee...

https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı alonso_51196 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader peki borular yamulunca naaptın tornaya mı götürdün yoqsa değiştrttin mi? merak ettimde benim sol taraftaki de yamuldu...
    80 liraya yenisini aldım. Geçi tornacıda sıfır hata ile düzeltirde usta hazır işini yapıyorken "değişitir" dedim 5 dk da bitti. Keçe yağ kaçırıyosa değiştir. Tornacıya gideceksen sen kendin sökmeye kalkma öle lastik söküp takmak gibi basit bişey değil. ben sökerken izledim, içinden bi sürü parça çıkıyor. Ama bana sorarsan hiç uğraşma tornacı falan git yenisini al. hem uğraştırmaz hemde sağlam.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    son zamanlarda bizim topic reklam tabelası gibi oldu ha

yok şunu alın yok bunu alın,bunu alana şu bedava
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sorma ya coşkun abi sattiracaklar bana ybr yi gidip an125 alcam yada apache

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    çanta dan be MZ aldım,kask ve mont koymayı unut,

her kask ta olmuyor içine,kırılmaya karşı biraz mukavemetli okadar
    Tamam ya ikisini geçtim sadece mont sığsın,o da mı sığmaz

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi ben şahsen rahatsız olmaya başladım. herkes kendi motoruyla ilgilensin lütfen arkadaşlar. herkesin zevki ve mali durumu farklıdır isteyen istediğini alır biner. dedim ya herkes kendi motoruyla ilgilensin. ybr kullanıcısı olmayan arkadaşlar mümkünse başka motorlarla ybr'yi kıyaslama yapmasın buraya da abuk subuk şeylerle başlığı şişirmesin işine baksın herkes !!!

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma ya coşkun abi sattiracaklar bana ybr yi gidip an125 alcam yada apache
    boşver bee elalem ne der-se de-sin

Motosikleti
    Comet
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ya ikisini geçtim sadece mont sığsın,o da mı sığmaz
    ikisinden birini alacak kapasitesi var.

anahtarsız kapanabiliyor benim hoşuma gitti,yalnız biraz yumuşak plastik çok yamuluyor fakat kırılmıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Sağol Coşkun abi
    Şimdi kaskı motora kitliyorum ama mont elimde kalınca böyle bi durum oluyoo ;

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben şahsen rahatsız olmaya başladım. herkes kendi motoruyla ilgilensin lütfen arkadaşlar. herkesin zevki ve mali durumu farklıdır isteyen istediğini alır biner. dedim ya herkes kendi motoruyla ilgilensin. ybr kullanıcısı olmayan arkadaşlar mümkünse başka motorlarla ybr'yi kıyaslama yapmasın buraya da abuk subuk şeylerle başlığı şişirmesin işine baksın herkes !!!

boşver bee elalem ne der-se de-sin
    Ya birincisi bu "zevk ve mali durum" olarak bakarsan bu forumlarda birşeyler paylaşmanın imkanıda yok,manasıda. Senin dediğin için YBR 125 in altına 500-1000YTL arası geliri olan kullanıcılar,1001-1500YTL arası geliri olan kullanıcılar diye saçma başlıklar açılmalı ki bu gereksiz başlık olmaktan çıkıp,görüntü kirliliği,fazla yer işgali,hatta ve hatta bankaların call centerlarını aradığında çekilen eziyetten farksız olur. Herkes fikrini söylerse zaten soranlar cevaplarını bulmuş olur. İkincisi bu forumlar insanların sorunlarını,dertlerini,memnuyetlerini vs. anlatmak için var. Polimik yaratmaya gerek yok yani isteyen yazsın istediğini bilgisi ve ilgisi olan zaten cevabı veriyor.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Aynen PIERzig in durumundayımYakın zamanda İzmir'e gidebilirim.Orda Kappa topcase bulabileceğim bi yerin google earth koordinatlarını arıyorum.
    Verebilecek olan varmı?

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen PIERzig in durumundayımYakın zamanda İzmir'e gidebilirim.Orda Kappa topcase bulabileceğim bi yerin google earth koordinatlarını arıyorum.
    Verebilecek olan varmı?
    Sen gel gugılla falan ugraşma Gelirsen haberim olsun

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Bende ybr'ci Oldum çok mutluyum.
    [B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

Motosikleti
    Comet
    Alıntı kemal17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

pişman olmayacaksın

Motosikleti
    YBR 125
    arkadaşlar bu sabah artçımla birlikte iş dönüşünde fren yaptıgımda acaip bişi hissettim. sanki fren balatasının oldugu yer yamulmuş gibi yani fen esneme gibi bişe yaptı bi tutuyo bi bırakıodu pedaldaki ayağıma o hissi veriyodu esneme gibi bişe. acaba dedim iki kişiyiz ondanmı oluyo ama anlamadım bi türlü sonra artçım indiğinde kendim tekrar tekrar denedim hatta orta sehpaya aldım frene hafif bastım bi elimle dier elimlede tekeri çevirdim bi yere gelince boşlukmu oluyo die hiç bişe yok.ama acaip tedirgin oldum dedim bu ya kopucak şimdi yada göbek dağılıo.sonra tek başıma o kadar denememe ragmen hiç bişi hissedemedim. inş. anlamışsınızdır ne demek istediğimi.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    1 ay sonra uzun yol yapmayı planlıyorum, lastiklerim hala sakura, metzeller düşünüyorum ama İstanbul'da net bulabileceğim bi yer var mıdır, ön arka mı değiştirsek yoksa arka yeterli olur mu , birde araziye fazla giriyorum motorumla inşallah uyumlu olur bu lastikler ; tanıdık bi motorcu abim duro ve Irc satıyor acaba Metzeller i bırakıp onları mı taktırsam Metzeller ile aralarında aman aman bi fark olurmu ki ; kafam karışık 1 hafta iznim olacak acaba ege turu mu yapsam yoksa memlekete Malatya ya mı gitsem,yoksa otur oturduğun yerde mi desem içinizden diyosunuzdur ne kafası karışık, kararsız bi adam diye... yanıma yedek buji,zincir yağı alsam ve lastikleride tubeles yaptırsam yeterli mi , bunun dışında nelere dikkat edilir uzun yola cıkarken...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı cell-im adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski adı ırmak pazarıı

http://www.rialli.com/ara/?ara=ybr

fiyatlar nasıl? ve burdan parça alan varmı?..
    dün itibariyle bu siteden siparişini vermiş oldugun ön ve arka balata bu gün saat 17:50 sularinda kargo ile elime ulaşmiştir ilk başta aklima ya parayi alip göndermezlerse diye bi tedriginlik geldi ama ne olursa olsun dedim bu günde balatalar gelince tedirginligimin yersiz oldugunu anladimbundan sonra ybr parcasi alirken hep ordan sipariş etcem güveniyorum artik içinde şüpe duyan arkadaşlar falan varsa hiç duymasinlar hemen alsinlar tabi önce parayi havale etmeniz gerekiyor.....şimdi balatalari takacak bi çift marifetli el ariyorum

Motosikleti
    YBR 125
    Kargo ne kadar tuttu?......
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo ne kadar tuttu?......
    3 ytl 2525252525252552

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya birincisi bu "zevk ve mali durum" olarak bakarsan bu forumlarda birşeyler paylaşmanın imkanıda yok,manasıda. Senin dediğin için YBR 125 in altına 500-1000YTL arası geliri olan kullanıcılar,1001-1500YTL arası geliri olan kullanıcılar diye saçma başlıklar açılmalı ki bu gereksiz başlık olmaktan çıkıp,görüntü kirliliği,fazla yer işgali,hatta ve hatta bankaların call centerlarını aradığında çekilen eziyetten farksız olur. Herkes fikrini söylerse zaten soranlar cevaplarını bulmuş olur. İkincisi bu forumlar insanların sorunlarını,dertlerini,memnuyetlerini vs. anlatmak için var. Polimik yaratmaya gerek yok yani isteyen yazsın istediğini bilgisi ve ilgisi olan zaten cevabı veriyor.
    o zaman "git ybr alcağına git an 125 ya da git titan al hatta ve hatta innova al" bile demesinler. biraz eski sayfalara baktığında görürsün ne demek istediğimi. tamam paylaşıma eyvallah herkes fikrini sölemeli ama gelipte Yamaha Ybr 125 Bilgi Paylaşım Konusu'na balıklama dalıp başka marka motosiklet yazıldığı zaman ben kafayı yemek üzereydim.daha sert şeyler de yazabilirdim ama kendimi tuttum açıkcası. ben burda aynı türden motosiklet sahipleriyle teknik bilgi paylaşmak istiyorum adam gelmiş git bilmem ne al. ayıp yani yapılan forum saygı çerçevesine uymaz bence.

Alıntı kemal17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kemal kardeş

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün itibariyle bu siteden siparişini vermiş oldugun ön ve arka balata bu gün saat 17:50 sularinda kargo ile elime ulaşmiştir ilk başta aklima ya parayi alip göndermezlerse diye bi tedriginlik geldi ama ne olursa olsun dedim bu günde balatalar gelince tedirginligimin yersiz oldugunu anladimbundan sonra ybr parcasi alirken hep ordan sipariş etcem güveniyorum artik içinde şüpe duyan arkadaşlar falan varsa hiç duymasinlar hemen alsinlar tabi önce parayi havale etmeniz gerekiyor.....şimdi balatalari takacak bi çift marifetli el ariyorum
    dün ben de inceledim baya sedat. hatta arka çamurluk almayı düşünüyorum. 2 kez artçım sol sinyali kırdı 5ytl'lik karışım yapıştırıcı yerine çamurluğu komple almyı düşünüyorum. ben de dbriyaj balatasını almayı düşünüyorum.

söktüğünün yerini unutmazsan geri toplayabiliyosun da unuttuğun anda elince fazladan civata kalıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler