Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı geceler arkadaşlar Fatih çantaların yapım aşamasını dört gözle bekliyorum belki bende yaparım ucuz yollu olursa bu arada bizim ıslama köfte alacağımız duruyomu hala daha bayram sonu tahsil edebiliriz belki piyanist irfanla beraber
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titanı temizleyip rafa kaldırayım. Başka motor alayım. Zamanı gelince çıkartır binerim. Jawa ya benzin dayanmaz. Ozamana benzin kalırsa tabi.

Motosikleti
    Adem Senle biz yaşlanınca birer scoter alalım şöle en maxisisinden çete kuralım adıda Dedeler çetesi olsun verelim uzun yollara kendimizi oğlanlar benzin parası yollasın bize biz gezelim durmadan
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı geceler arkadaşlar Fatih çantaların yapım aşamasını dört gözle bekliyorum belki bende yaparım ucuz yollu olursa bu arada bizim ıslama köfte alacağımız duruyomu hala daha bayram sonu tahsil edebiliriz belki piyanist irfanla beraber
    abi gel be yaw istediğin köfte olsun yanlız ıslama köfteler durmuşa özel size kuru köfte
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi benim scotere alerjim var. Binemem ben o tip motorlara. Ama yaşlılar çetesi her daim kurarız ilerde.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gel be yaw istediğin köfte olsun yanlız ıslama köfteler durmuşa özel size kuru köfte
    Eh bakalım nasip hele bi gelelimde kuru muru idare ederiz artıkın eskiden olsa her türlü ıslatırız o köfteleri derdim ama ahhhh biz eskideeeennn eskideeeennnn anladın sen

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim scotere alerjim var. Binemem ben o tip motorlara. Ama yaşlılar çetesi her daim kurarız ilerde.
    Niye len sen o yaşa gelip moruklayınca debriyaj sıkacak vites atacak takat kalcak mı sanıyon bizde alalım scomuzu tıs tıs gazlayam işte

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len topitop durmuş 8000 k zenon lazım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şu tip alabilirim abi. Fatihe önerdiğim model varya, kymco aglity city. Öyle bişey olabilir.

Motosikleti
    Olur fark etmez yeterki şu şekilde bi gülümseme olsun yüzümüzde o yaşa gelince

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur fark etmez yeterki şu şekilde bi gülümseme olsun yüzümüzde o yaşa gelince

http://<a href="http://imageshack.us...lu.jpg</a></a>
    İnşallah abim inşallah.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    10 litre benzin ile 280 km.

durmuş abi bana Ankaradaki ustanın adresini gönderebilir misin?

0532 796 31 73 ve ya 0506 204 20 68.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 litre benzin ile 280 km.

durmuş abi bana Ankaradaki ustanın adresini gönderebilir misin?

0532 796 31 73 ve ya 0506 204 20 68.
    maxi senin motorda bir gariplik var nedense bir türlü yakıt düşmüyor sen benim dediğimi yaptın mı gerçekten ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem amca naber
    Hıııı,biri amca mı dedi???Heyt bree,biz ne güne duruyoz üleynn!
    Arkadaşlar,beden ne kadar ihtiyarlarsa ihtiyarlasın yeterki gönül kocamasın.Her şey gönlünüzce olsun.
    Fatih,çanta denemeni merakla bekliyorum.
    Selam ve sevgiler.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    adem8 geçmiş yazıları okudum ybrinin krankı 150 cc yi kaldırmıyor demişsin şuan burda 3-4 tane 150 cc ybr var bunlar krank mı değiştiriyor. Birde avrupaya satılan ybrelerde 2011 den sonrakilerde enjeksiyon var yani şuan ki modeller enjeksiyonlu türkiyede hala öyle birşey yok

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi senin motorda bir gariplik var nedense bir türlü yakıt düşmüyor sen benim dediğimi yaptın mı gerçekten ?
    usta valla motordan bıktım yemin ederim. elimi sürmek istemiyorum artık. gidon topuzu aldım onu bile takmadım daha. gösterge üstüne kapak yapacağım, çantalara boya atacağım bunları bile yapmak içimden gelmiyor.

elazığ malatya arasında vitesi 3e çekiyorum. 60 km hıza iniyorum ya.

yemin ederim 150 zcnin ilk çalışması bundan iyiydi. o motor 4.5 ay kış vakti yattı ve tek marşta aldı. bu motoru 10 dakika bıraksam marş yemiyor.

7500 devirden sonra sanki biri tutup arkadan çekip çekip duruyor. geçi bu zincirden de olabilir.

motor 80i geçemiyor.

bana Ankara'da sağlam yamaha ustası lazım. Gaziantep olsa da olur ama işimi şansa bırakmak istemiyourm.

şeytan sat şunu diyor!

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    maxi segman piston gömlekte sorun var gibi gözüküyor. Ya rektefe yada yeni silindir at. Gömlekte çizik yada segmanların kaynamış,bitmiş gibi. Motorun gerçekten gitmiyor ve daha hızlı gitmek için zorluyosun. Bunun için çok yakıyor. Ya rektefe yada yeni gömlek, segman piston. Bunları yapmazsan bi çözüm üretemezsin. Bunları yap, ondan sonra benim motor çok yakıyor diyemezsin artık. Güçlenecek. 8 bin devirde 3 le gittiğin yolu, 6 bin devirde 4 le gideceksin. Böylece daha az devir, daha az yakıt yakacak ve eskisinden güçlü olacak.

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Ya arkadaşlar,benim karakaçan bazen 3'ten 4'e çıkarken sanki öne kısa bi yığılma yapıyor sonra da adeta şaha kalkıyor.Neden olabilir acaba?
    Zincirini muntazaman temizleyip yağlıyorum,yaklaşık birbuçuk ay önce de genel bir bakım yaptırdım(Buji kontrolü,motor yağı değişimi vs.).
    Son bir hafta içinde yapmaya başladı.İlk marşata,rölantide falan sorun yok.Yüklenince elektrik kesiyor desek göstergelerde sorun yok.Anlamadım yaw.

Motosikleti
    maxi segman piston gömlekte sorun var gibi gözüküyor. Ya rektefe yada yeni silindir at. Gömlekte çizik yada segmanların kaynamış,bitmiş gibi. Motorun gerçekten gitmiyor ve daha hızlı gitmek için zorluyosun. Bunun için çok yakıyor. Ya rektefe yada yeni gömlek, segman piston. Bunları yapmazsan bi çözüm üretemezsin. Bunları yap, ondan sonra benim motor çok yakıyor diyemezsin artık. Güçlenecek. 8 bin devirde 3 le gittiğin yolu, 6 bin devirde 4 le gideceksin. Böylece daha az devir, daha az yakıt yakacak ve eskisinden güçlü olacak.
    usta 9 000 kmde aldım bunu ocak ayında. bendeyken 14.750 şu an.

ybrden bahsediyoruz 14 750 kmde rektifiye piston sekman istiyorsa ben neden 15.500 kmdeki mondial 150 ZCmi sattım ki o zaman? şimdi mondialin en berbat scooteri olarak bilinen 150 ZCsi ybrden daha mı iyi?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta valla motordan bıktım yemin ederim. elimi sürmek istemiyorum artık. gidon topuzu aldım onu bile takmadım daha. gösterge üstüne kapak yapacağım, çantalara boya atacağım bunları bile yapmak içimden gelmiyor.

elazığ malatya arasında vitesi 3e çekiyorum. 60 km hıza iniyorum ya.

yemin ederim 150 zcnin ilk çalışması bundan iyiydi. o motor 4.5 ay kış vakti yattı ve tek marşta aldı. bu motoru 10 dakika bıraksam marş yemiyor.

7500 devirden sonra sanki biri tutup arkadan çekip çekip duruyor. geçi bu zincirden de olabilir.

motor 80i geçemiyor.

bana Ankara'da sağlam yamaha ustası lazım. Gaziantep olsa da olur ama işimi şansa bırakmak istemiyourm.

şeytan sat şunu diyor!
    maxi kardeş bence sinirlenme sana dediğim şeyi yap motorun düzelecektir eminim çünkü senin durumunda arkadaşım vardı ıspartadan oda 80 i zor geçiyordu son devirlerde boğuluyor gibi tekliyor gaz yemiyor deli gibide yakıyordu karbüratörüne ayar çektik düzeldi yapacağın 2 şey var karbüratörün iğnesini 1 diş uzat ve hava ayarını 3 tur civarı yap bir dene bak memnun kalacaksın inş.

abi ybrden bahsediyoruz öğle kısa sürede piston sekman isteseydi oooo ybrnin adımı kalırdı piyasada

Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar,benim karakaçan bazen 3'ten 4'e çıkarken sanki öne kısa bi yığılma yapıyor sonra da adeta şaha kalkıyor.Neden olabilir acaba?
    Zincirini muntazaman temizleyip yağlıyorum,yaklaşık birbuçuk ay önce de genel bir bakım yaptırdım(Buji kontrolü,motor yağı değişimi vs.).
    Son bir hafta içinde yapmaya başladı.İlk marşata,rölantide falan sorun yok.Yüklenince elektrik kesiyor desek göstergelerde sorun yok.Anlamadım yaw.
    elektrikle alakalı değil abi o karbüratörden olabilir ufakta olsa ama bence zincirden gibi geldi zincirin bolluğu nasıl ?
    maxi97 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Herkese selamlar arkadaşlar bende 2005 model ybr 125 var motorun arka takoz lastikleri bitik neredeyse yarım daire boşluk var debriyaj balataları desen bitmiş durumda şuan gaza dokunduğum her an çat diye ses geliyor kalkışlarda titreme desen ayrı birşey biraz forumu araştırmakla ve etrafımdakilerin tavsiyeleriye 4lü takoz lastik,debriyaj balatası ve sacı ve debriyaj kapak contası alacağım sizce bunlar yeterlimidir? inş daha büyük sorun çıkmaz kısaca balata ve takoz değiştireceğim ve bunlarıda motolizden almayı düşünüyorum orjinal başka bulamadım hepsi toplam kargo dahil 85tl yapıyor ama Debriyaj Balatası 4lü Set pahalı gibi geldi bana sitedeki fiyatı 44tl conta da 13tl ama mecbur alacağım orjinal olması için sizin tavsiyeniz varmıdır yan sanayi pek istemiyorum motor parçası olduğu için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler