Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha xt600 e nin regülatörü yerine yamaha xv1100 ün regülatörünü takabilir miyim? Zira faz falan aynı. Şekil aynı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

xt 600 bende aldım ama aldıgımdan bu tarafa sıkıntı yaşamaktayım makina biraz rolantide calışınca gaz acınca birşey yok ama gazı bırakınca arkadan mavi duman yapıyor aslankoyla görüştüm sibob lastikleri oldugunu söyledi fakat motorun tamamıyla inmesi gerekiyormuş tabi bu da ayrı bi maliyet olsada yapsak bu söylenenler dogrumudur arkadaşlar makina yag mı yakıyor yoksa sibob kecelerinden mi yardımlarınızı bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:01 ----------

arkadaşlar özel mesaj yazmak istedigimde 50 mesaj yazmalısın diyor bu nasıl bi şey nasıl yazacaz bu 50 mesajı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

xt 600 yakıt sarfiyatını net olarak deneyen var mı bazı arkadaşlar 3.8 diyor bazı arkadaşlar ise 6 lt buluyor diyor acaba hangisi dogru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

aynı hatayı ben yaptım xt 600 cin malı konjektör taktım beyni yaktı haberin olsun deneme sakın

Teknik moto'dan brezilya / portekiz malı sanırım bir konjektör aldım. Daha yolda deneyemedim ama durduğu yerde çalışan makine ile hemen şarj etmeyi başardı. Sanırım başarılı bir makine. Sahibinden'de mevcut, çok ilgili kendisi. 78 TL fiyatı var cihazın. Tavsiye ederim.

sa arkadaşlar bende yeni bi xt ci olarak bazı takıldıgım konular var durur vaziyette rolantide calışırken gazı acıp bıraktıgımda mavi duman yapıyor gaz cekince degil bırakınca bazıları yag yakıyor dedi bazı arkadaşlarda sibop keceleri dedi sizce hangisi olabilir yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:54 ----------

sa arkadaşlar 97 modek xt motorumun rolantide calışırken gaz acıp bırakınca mavi duman yapıyor gaza asılınca degil ama bırakınca mavi duman yaaoıyor bazı arkadaşlar yag yaktıgını söyledi bazı arkadaşlar ise sibop kecesinden dediler başına gelen varmı acaba hangisi dogru yardımcı olursanız sevinirim

Geçen arkadaşımla gezerken arka fren pompam havlu attı. Bunun için bana önerebileceğiniz bir çözüm var mı arkadaşlar ?

Bir de vites kolu ve manet olarak muadil çin / japon vb. önerisi olan olursa sevinirim.

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    artık bir üst sınıfa geçme zamanı geldi
    motorumu satıp r1150gs almaya karar verdim,eğer düşünen olursa dosta gider,sorunsuz kullanır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2630612/detay/
    ::tutkuy::

Hayrına bana ön ve arka teker rulmanlarının numaralarını ve varsa marka tavsiyesinde bulunabilecek biri var mı?

Bir de, XT600 Arka bilyasını değiştireceğim. Ancak şöyle bir sorum var. Bu 2 bilya arasında kalan bir boru var. Bu borunun bilyalara TAM olarak basması mı gerekir? Yoksa lastik sıkıldığında mı tam basar? Benimkinde bilyalar takılı olduğunda ara boru oynayabiliyor. Hiç mi oynamaması gerekir? Yoksa bunun bir oranı falan var mıdır? Ya da mümkünse bu arka demirin boyutlarına ihtiyacım olacak ki yenisini yaptırabileyim.

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    ustalar yardımcı olucaktır,ben hiç değiştirmedim.

ilanın linki yenilendi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2630612/detay/
    ::tutkuy::

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayrına bana ön ve arka teker rulmanlarının numaralarını ve varsa marka tavsiyesinde bulunabilecek biri var mı?

Bir de, XT600 Arka bilyasını değiştireceğim. Ancak şöyle bir sorum var. Bu 2 bilya arasında kalan bir boru var. Bu borunun bilyalara TAM olarak basması mı gerekir? Yoksa lastik sıkıldığında mı tam basar? Benimkinde bilyalar takılı olduğunda ara boru oynayabiliyor. Hiç mi oynamaması gerekir? Yoksa bunun bir oranı falan var mıdır? Ya da mümkünse bu arka demirin boyutlarına ihtiyacım olacak ki yenisini yaptırabileyim.
    motoaslanko diye googleda arat sitesinde numarası olacak ordan ulaşıp sorabilirsin bence kendisi çok yardımsevermiş duyduğum kadarıyla onuda söyler gibi.
    ANGARAJ

SKF 6203 rulman aldım ve taktım. Gayet güzel ve ucuz (bence) Tanesini 8 TL ye aldım bayisinden. İtalyan malı.

Bu arada vites kolunun geçtiği mili debriyaj kapağını sökerek öbür taraftan çıkarmam mümkün mü arkadaşlar? Milim bozuldu ve vites kolum tutmuyor ne yazık ki :( Daha önce de kaynatmıştım ama kaynak bile bir yere kadar dayanıyor (ucundan kaynatılabildiği için).

bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    Arkadaşlar 93 model uygun fiyata bir xt buldum.Eğer bu motoru almaya karar verirsem nelere dikkat etmeliyim? çünkü tamirci tamirci sürünmek istemiyorum! yaşı nedeniyle kararsızım.
    Kontrolsüz hız,hız değildir

Motosikleti
    Keeway speed 150
    Alıntı bang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 93 model uygun fiyata bir xt buldum.Eğer bu motoru almaya karar verirsem nelere dikkat etmeliyim? çünkü tamirci tamirci sürünmek istemiyorum! yaşı nedeniyle kararsızım.
    Motorun aynı gün satılması sebebi ile sorumu geri alıyorum ilginçtir bu ara sahibinden.com da hangi motora alıcı gözle tıklasam satılıyor.Varsa motoru olan link atsın tıkliyim,albenisi varsa kesin satılır hatta öyle ki birine daha bakarken sayfa yenilendi ve hop! o da ne!? motor satılmış

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Bugün itibari ile bende bir xt600 sahibiyim , konuyu bulmak zor oldu 5 . sayfaya kadar düşmüş .

98 Model 41.000 km de motorum , umuyorum uzun bir süre sorun çıkarmıyacak bana . Çıkartacak olursada burdan yardımlarınızı isteriz ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    mt de xt600 topacı çok cansızdır bilgine hocam birde fotoraf atsaydında şenlenseydi biraz
    ANGARAJ

XT600 arka dişlinin bağlandığı göbeğe ihtiyacım var. Elinde olan var mı acaba? :( (Benimkini ÖKÜZ BİR KAYNAKÇI ortadan ikiye böldü de rulman çakayım derken ....)

suan kullandıgım xt 600 satıyorum 94 model ama sıfır motor var ustunde ısteyen olursa 05546520319 numaradan ulasbılır tekrar yazıyorum hıcbı sıkıntısı olmayan temiz xt 600

Motosikleti
    Keeway speed 150
    Alıntı ayk85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan kullandıgım xt 600 satıyorum 94 model ama sıfır motor var ustunde ısteyen olursa 05546520319 numaradan ulasbılır tekrar yazıyorum hıcbı sıkıntısı olmayan temiz xt 600
    Fiyatı ne kadar dostum?

Bu arada 93-96 model xt'lerin fiyat aralığı nedir beyler? Alırsak sorun yaşarmıyız?

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    15 sayfayı baştan sona okudum.Klavyesine üşenmeyip açıklamalarda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim...Elinize sağlık..
    Ama bilgi paylaştıkça çoğalıp dahada değer kazanıyor.Deneyimlerinizi benim gibi daha sahibi olmayan ama takipte olan xt 600 hayranlarından esirgemeyin.
    XT 600 bencede bir efsane motor.660 serisi belki dahada torklu ve teknolojisiyle birçok insanı cezbetsede benim gibi klasik tutkunlarını xt 600 fazlasıyla tatmin edicektir...
    Kazasız sürüşler...

Motosikleti
    bmw r 1100gs veya xrv 750 afrika twin
    merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum şun anlık kusurlarımı affedin ama benim bir sorunum var motorumla bende xt 6oo e var motoru ilk çalışdırmada jikleyi çekiyorum motor çalışmıyor jikleyi kapattığım zamanda biraj zor çalışıyor karbüratörü söküp temizliyorum bir seferliğine çalısıyor ondan sonra yine aynı daha önce jikleyle tek marşda çalışırdı sorunu bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    YAMAHA XTE 600
    aslında ben değiştirdim bi 2 ay önce ustanın başındaydım ama hıç farkında değilim.2 tane aldım 35 tl ye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

bende değiştiriyorum biraz zor olacak ama vaz geçemiyorum benim canavardan.xte600 2003 dl650 almayı düşünüyorum yada 660r xt ler gerçekden ömürlük motor arkadaşlar.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler