Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet bakalım 2.el apache'leri araştırıp duruyorum. Sarı renk istiyorum ama bulunmaz hint kumaşı gibi oda.
    Ben geçen ay bi ara Satıyodum Pek bakan olmadı 2600 km de Sarı .. Gerçi birazda öylesine koymuştum tepkiler ne olcak diye :D Şuan 2800 km De Canavar gibi ..

Bu arada Tokatta bulamam diyodum ama Motul 10w40 buldum bi kaç yerde .. Henüz değişeli 300km oldu ama şu castrolden kurtulmak istiyorum , degıstircem sanırım bi kaç güne ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese keyifli sürüşler
    bugün bir arkadaşın tvs apachesini sirdüm 2012 model
    güçle ve gaza hemen cevap veren bir makine beğendim.
    yalnız akşam olmasına rağmen ısındı bacaklarım bayaa 30km falan surdum piştim.

ışıklarının otomatik olamaması ve ayaklığı açık unutsan da sürebiliyor olmak negatif geldi.
    ama kesinlikle güçlü : )
    kendi motorunla kıyaslarmısın lütfen objektif olarak.. sadece performans yönünü baz alarak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

Teşekkür ederim.

Kısmet bakalım 2.el apache'leri araştırıp duruyorum. Sarı renk istiyorum ama bulunmaz hint kumaşı gibi oda.

hehehee sarı bir başa yaau bence kendini en çok gösteren renk..

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Arkadaşlar mat gri ve siyah tvs apache'si olanlar varsa fotoğraf paylaşabilir mi?

Uploaded with ImageShack.us

HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    maşallah,

bende griye hastayım ya. inşallah gri bulabiliriz bir tane.nazar değmesin.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah,

bende griye hastayım ya. inşallah gri bulabiliriz bir tane.nazar değmesin.
    eyw saol
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorunla kıyaslarmısın lütfen objektif olarak.. sadece performans yönünü baz alarak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

hehehee sarı bir başa yaau bence kendini en çok gösteren renk..

Honda cbr 125 var bende ben hızlı gitmek çok sesi çıksın derdi olmayan bir insanım güç olarak TVS ama estetik / 2. el satışı / malzemenin duruşu olarak honda diyeceğim
    benzin konusunda TVS ağır basıyor. 2 side başlangıç için ideal zaten asıl problem 2. motorun ne alacak oksa küçük segment motorlarda çok marka tartışması yersiz : )

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Selamlar arkadaşlar kazasız sürüşler herkeze,

Istanbulda ( yaka farketmez ) tavsiye edebileceğiniz tvs servisi var mıdır? 1 hafta önce apache sıfır motor aldım + üzerine ön arka irc lastik ve xenon taktırdım. Şu an 600 km'de geçen gün ilk bakımına gittim. 1 2 sayfa önce bahsetmiştim. Motorun ön diskin den giderken çıt çıt çıt her turda bir ses geliyordu. Servise söyledim fren diski yamuk dediler değiştirdiler. Şimdide şöyle bir sorun çıktı;

Normal seyir halinde giderken ön frene bastığımda hafif veya sert farketmiyor. Ön taraf zıplamaya başlıyor ve ön fren elciği kendini hafif geri itiyor. Hemen gittim servise söyledim. Bu sefer garantiden jantı değiştircez dediler. Açıkcası pek tatmin olmadığım bir ilgi gördüm. 1 hafta içerisinde jant gelir değiştirip birde öyle test edelim dediler. Eğer jant değişti halde sorun düzelmesse başka servise gösterip tvs türkiyeye mail atacağım. Sonuçta 1 haftalık sıfır motor aldık detaylı test etmeden nasıl teslim edebiliyorlar ?

Yardımlarınız için teşekkürler. Umarım memnun kaldığınız tvs servisi vardır?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı bluevean adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar kazasız sürüşler herkeze,

Istanbulda ( yaka farketmez ) tavsiye edebileceğiniz tvs servisi var mıdır? 1 hafta önce apache sıfır motor aldım + üzerine ön arka irc lastik ve xenon taktırdım. Şu an 600 km'de geçen gün ilk bakımına gittim. 1 2 sayfa önce bahsetmiştim. Motorun ön diskin den giderken çıt çıt çıt her turda bir ses geliyordu. Servise söyledim fren diski yamuk dediler değiştirdiler. Şimdide şöyle bir sorun çıktı;

Normal seyir halinde giderken ön frene bastığımda hafif veya sert farketmiyor. Ön taraf zıplamaya başlıyor ve ön fren elciği kendini hafif geri itiyor. Hemen gittim servise söyledim. Bu sefer garantiden jantı değiştircez dediler. Açıkcası pek tatmin olmadığım bir ilgi gördüm. 1 hafta içerisinde jant gelir değiştirip birde öyle test edelim dediler. Eğer jant değişti halde sorun düzelmesse başka servise gösterip tvs türkiyeye mail atacağım. Sonuçta 1 haftalık sıfır motor aldık detaylı test etmeden nasıl teslim edebiliyorlar ?

Yardımlarınız için teşekkürler. Umarım memnun kaldığınız tvs servisi vardır?
    bende alanyada yaşıyorum aynen bende servisi hiç sevmiyorum. çok şükür motor servise muhtaç etmiyor beni hiç sorun çıkarmadı daha lastik bile patlamadı çok şükür. Birazda şans işi galiba

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Aynen öyle yunus bey benimde tek servis gerektiren şu anki (600 km) izlenimlerim ön takım oldu bakalım neler olacak?

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Aynen öyle yunus bey benimde tek servis gerektiren şu anki (600 km) izlenimlerim ön takım oldu bakalım neler olacak?

motor 2200 km lerde benim, 2500 bakımı için servise gitmem lazım. Ama resmen ayaklarım geri geri gidiyor servise gitmemek için. Motora bile binmez oldum 2500 e gelmesin diye yamaha servisinde arkadaşım var garanti dışı kalmayacağını bilsem ona götüreceğim. Arkadaşın kendisindede var apache gel hertürlü bakımı yapalım diyor. Olmazsa götürcem servise yapacağını yapsın çıkar çıkmaz direk yamaha servisine sokayım motoru değilse içim rahat etmez valla

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Maalesef insanların yarısının ybr veya cbf alma sebepleri servis ve firma geçmişi kalitesi. Tamam apache'nin diğerlerinden artıları çok ama en büyük dezavantajı servis.

Hondada servis ile sıkıntı yaşa ve bunu honda türkiyeye bildir ortalığı ayağa kaldırırsın.
    mücahit_89 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Maalesef insanların yarısının ybr veya cbf alma sebepleri servis ve firma geçmişi kalitesi. Tamam apache'nin diğerlerinden artıları çok ama en büyük dezavantajı servis.

Hondada servis ile sıkıntı yaşa ve bunu honda türkiyeye bildir ortalığı ayağa kaldırırsın.
    birde tvs türkiyeye bak. Servis çok alakasız hiç ilgilenmediler adam bıraktı motoru yapmayı yemek yemeye başladılar dedim bana dediği laf yemek vakitleri gelmiştir ondandır diyor, beni sağa sola parça aldırmaya gönderdi diyorum yeterli eleman yoksa böyle bişey isteyebilir diyor. Adam bana servisi savunuyor ya uyuz oldum
    bluevean ve mesut* bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs apache
    Hacılar motor 2300 km de . Sabah bastım bir iki çaktı çalışmadı sonra baktım akü ışığı yanıyo gösterge falan uçtu. Az bekledim yeniden geldi ama akü ışığı yanıyor. Daha önce hiç kullanmamıştım marş pedalına bi asıldım hemen calıştı. 200 300 metre sonra akü ışığı söndü. İşe gitceğim için su mu olaylarına hiç bakmadım. Akşam iş çıkışında bakalım sıkıntılanırsa servise uğrayacam. Herhalde bu kadar erken bitmez akü .Öğlen bir iki saat güneşte kalıyo Sıcaktan falan mı oldu diye düşünüyom şimdi.

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Alıntı mfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacılar motor 2300 km de . Sabah bastım bir iki çaktı çalışmadı sonra baktım akü ışığı yanıyo gösterge falan uçtu. Az bekledim yeniden geldi ama akü ışığı yanıyor. Daha önce hiç kullanmamıştım marş pedalına bi asıldım hemen calıştı. 200 300 metre sonra akü ışığı söndü. İşe gitceğim için su mu olaylarına hiç bakmadım. Akşam iş çıkışında bakalım sıkıntılanırsa servise uğrayacam. Herhalde bu kadar erken bitmez akü .Öğlen bir iki saat güneşte kalıyo Sıcaktan falan mı oldu diye düşünüyom şimdi.
    Hocam xenon far'ınız var mı? Eğer yok ise motosikletin şarj sistemindede sıkıntı olabilir. Servis baksın bence
    www.mfarkedin.com
    Motosikletleri Farkedin..!

Motosikleti
    tvs apache
    zenon neyim yok ama gündüz farı falan hep açık kullanıyom. Gerçi o aküden beslenmiyor bildiğim kadarıyla. Bende kaçak falan olabilir diye düşüyorum

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    slm millet yarın motorumu 2500 bakımı için sürat motora götürecem ilk defa gidiyorum,bir kaç usta varmış. hangi ustaya baktırsam.oraya gidipte memnun olduğunuz usta ismi verebilirmisiniz.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    arkadaşlar
    akü bitrse marş pedalıyla nasıl çalıştırıyoruz motoru. yardımcı olurmusunuz.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    marş pedalını aşağı doğru iyicene bas çalışması lazım.

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Marş pedalının ayağınla boşluğunu alıp kuvvetlice aşağı doğru ittir. Vites boşta olsun ve jikleyi az yarıma getir. Çok kolay çalışıyor.
    www.mfarkedin.com
    Motosikletleri Farkedin..!

Motosikleti
    apache rtr 150(2012)
    Yunus kardes manavgattaki servis ayni zamanda yamaha servisi ve gayet ilgililer musaitsen denemeni tavsiye ederim benim motorla ilgili sadece alt boynuzda sikinti vardi onuda kisa zamanda cozduler ve ustalarida gayet iyi isi bilen insanlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler