Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    selam arkadaşlar tvs apachede tekere kalkan varmı aranızda varsa püf noktasını yazarsanız sevinirim. eski motorum kanuni windy s de çok kolay tekere kalkıyodum ama apachede bi kaç kez denemede bulundum kaldıramadım. yapanlar varsa teorik olarak anlatırsa sevinirim... trafik ışıklarından kalkarken teker yaparak milleti kendine baktırmanın değeri paha biçilemez

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=YRX_EzGjfLc

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

apache yi ellerinde oynatıyor adamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    apache yada başka motor fark etmez her türlü teker yapılır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache yada başka motor fark etmez her türlü teker yapılır...
    ben yapılmaz demedimki yapanlar püf noktasını söylerse sevinirim dedim eski motorumda kolay yapılıyodu bunda bi kaç kez denedim kaldıramadım

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Antalyada ki Rtr kullanan arkadaslar pazar günü gezi yapılacaktır. Katılmak isteyenler MT Antalya bölümüne baksın benimle irtibata geçsin.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyada ki Rtr kullanan arkadaslar pazar günü gezi yapılacaktır. Katılmak isteyenler MT Antalya bölümüne baksın benimle irtibata geçsin.
    bu gezilerin iskenderun ayağı yokmu ya?

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar tvs apachede tekere kalkan varmı aranızda varsa püf noktasını yazarsanız sevinirim. eski motorum kanuni windy s de çok kolay tekere kalkıyodum ama apachede bi kaç kez denemede bulundum kaldıramadım. yapanlar varsa teorik olarak anlatırsa sevinirim... trafik ışıklarından kalkarken teker yaparak milleti kendine baktırmanın değeri paha biçilemez

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=YRX_EzGjfLc

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

apache yi ellerinde oynatıyor adamlar
    2.5 yıl kadar ybr de teker yaptım ybr apache den daha uzun şasili olduğu için geri gelme riski apache ye göre daha az.2 hafta önce 0 apache aldım tabi başladım teker calışmalarına zor olsada 1 günde söktüm işi.apache de tekerde uzun gitmek istiyorsan motoru bayağı diklemen gerek tabi bide ayağın arka fren de olcak yok sa geri gelirsin...bide apache tekere kalkarken pati cekiyor )
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.5 yıl kadar ybr de teker yaptım ybr apache den daha uzun şasili olduğu için geri gelme riski apache ye göre daha az.2 hafta önce 0 apache aldım tabi başladım teker calışmalarına zor olsada 1 günde söktüm işi.apache de tekerde uzun gitmek istiyorsan motoru bayağı diklemen gerek tabi bide ayağın arka fren de olcak yok sa geri gelirsin...bide apache tekere kalkarken pati cekiyor )
    erdi hatırlıyormusun güzeldereye geldiğimde senin motorun tekere gelmesine bakmıştım..debraj sız tekere geliyordu çekmeye gerek kalmadan ... kazaadan sonra farklı gidon uygulamşıtın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdi hatırlıyormusun güzeldereye geldiğimde senin motorun tekere gelmesine bakmıştım..debraj sız tekere geliyordu çekmeye gerek kalmadan ... kazaadan sonra farklı gidon uygulamşıtın...
    evet abi hatırlıyorum o günü.o zamanlar tekerin t sini bilmiyordum.o zamanlar ybr nin durumu iyiydi.sonra bi krank bilyalarını dağıttı,iyi usta olmayan bi motorcuya yaptırdık motorun içine etti resmen...
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    ARKADAŞLAR MOTORUM YAN YATTIĞI İÇİN SAĞ AYAK TOPUZU KIRILDI ARKA FRENE BASMAK İÇİN AYAĞIMI KOYDUĞUM YER.. ELİNDE OLAN WARSA SATIN ALABİLİRİM.. YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM
    elit motogaraj

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Engin. O kadar. Demir var motor da yinede kırabildinya bi parçasını helal diyorum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    street triple rs
    BANA ÇARPAN TAKSİ SANA ÇARPSAYDI ACABA BU SÖYLEDİKLERİNİ SÖYLEYEBİLİRMİYDİN GENE ?? MERAK EDİYORUM

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

SONUÇTA KIRILDI KArdeşim :D napabiliriz ?
    elit motogaraj

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Kızma canım tamam şampiyon :-)
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Merhaba arkdaşlar aranıza biraz önce katıldım. tvs scooty pep kullanıcısyım yani scooter bu yaz motoru büyütmeyi düşünüyorum. gene tercihimi tvs den apache olarak kullanmayı düşünüyorum. fakat kafamda büyüttüğüm bi sorun var. kütahyada yaşıyorum burada ne servisi ne bayisi var en yakın servis afyon sandklı orasıda buraya yaklaşık 140 150 km. dün tvsturkiyeye mail attım bugün telefonla dönüş yaptılar. garanti kapsamında tutmak istiyorum motoru fakat garanti kapsamında tutmam için servise gitmem gerekiyor bakımları için. her bakım içinde o kadar yolu cekmek istemiyorum. ne yapmalıyım onu düşnüyorum. bakımları kaç km de bir oluyo incelediğim kadarıyla 500 ve 2500 oldugunu görebildim geri kalanları göremedim. tüm bakım zamanlarını bilen arklar bana yardımcı olabilirse cok sevinicem. bide ne yapmalıyım sizce

Motosikleti
    street triple rs
    estafurullah kardeşim :D
    elit motogaraj

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta demirini kaç aldınız arkadaşa arıyoruz bizde sürat 75 tl dedi
    Orjinal değil ama sağlamlık açısından iyidir.40tlye aldı bizim usta.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Benim çanta ve demiri isteyene vereblirim kappa çanta ve yana çanta koyulan demirden alıcam satarsam 130 a veririm. Kargolayıp led var çantada ikisini 160 a aldım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    street triple rs
    EROL NAPICAM BU AYAKLIK İŞİNİ Bİ YARDIMCI L KARDEŞİNE NERDEN BULABİLİRİZ.. SÜRAT MOTOR BAYA Bİ FİYAT ÇEKTİ BANA BUGÜN
    elit motogaraj

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EROL NAPICAM BU AYAKLIK İŞİNİ Bİ YARDIMCI L KARDEŞİNE NERDEN BULABİLİRİZ.. SÜRAT MOTOR BAYA Bİ FİYAT ÇEKTİ BANA BUGÜN
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3304990/detay/

burayla irtibata geç varsa ellerinde alırsın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    street triple rs
    RAMAZAN USTA SEN DAHA İYİ BİLİRSİN BU YEDEK PARÇA OLAYINI.. SENCE NEREDEN ALMALIYIM ? EN UYGUN FİYATA.. HA BİDE GECENLERDE Bİ ARKADAŞ SATIYORDU RESİMİNE EKLEMİŞTİİ. O PARÇALARI KİM ALDI ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

SEZER KARDEŞ SAOLASIN.. AMA BENM APACHE YENİ KASA UYARMI ACABA ??
    elit motogaraj

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yaşar motor işini düzgün yapan biyer gebzede fazilet motor var herseyi pahalı söylüyor çene açılır ls2 yi 280 dedi sana 240 olur dedi ama zaten heryede 200 tl söyledim ama kızarmadı bile neyse sen yaşar motor u bul netten adresini ara fiyat al varsa elinde gider alırsın geçmiş olsun çok dıkkatli kullanıyodun ama kaza işte
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler