Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam rahmetullahu ve berakatuhu
    kardeşim zırıltılar ayaklıklardanmı geliyor? Ayaklıktansa çözmesi basit. Ben ayaklıktaki pimlerin ucunda çelik tel var onlar ses yapıyordu o teli söküp yerine ince vida taktım ses gitti. şuan 9000 devir ve üzerinde bile ses yok. dişli olayın kafamı kurcaladı ama nasıl geçmiyor değiştirdiğin halde 115 i .s
    yok ön taraftan geliyor tmm 6000 devirle 7000 devir arası zarrrrr yapıyor kardeşim hız meseleside motor rodajdayken subap civatası düştü subaplar gevsedi servise verdim gevsek bi sekilde bana tekrar verdi öyle kullan oturur subaplar dedi bende 500 kadar öyle kullandım sonra sıktılar ama adam gibi yapamadılar herhalde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ön taraftan geliyor tmm 6000 devirle 7000 devir arası zarrrrr yapıyor kardeşim hız meseleside motor rodajdayken subap civatası düştü subaplar gevsedi servise verdim gevsek bi sekilde bana tekrar verdi öyle kullan oturur subaplar dedi bende 500 kadar öyle kullandım sonra sıktılar ama adam gibi yapamadılar herhalde
    anladım dostumya kötü olmuş .s rodaj civatası nasıl düştü be kardeşim? ozaman senin ses kafa grenajından geliyor. Farı komple sök vidalarını bi sık. Bazı bölgelere kendin plastik somun koyabilirsin sesi keser

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Koruma demirini kontrol et genelde catlar kirilir ve ses yapar
    www.erkakurye.com

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle sesin yani sızlamaların nereden geldiğini araştırdım dostum gaz verdiğimde yada giderken vites düşürdüğümde geliyordu. Neyse uzatmayayım şimdi sesin geldiği noktalar belli artçının ayak basma yeri, ve şöförün ayak basma yeri. Ayak basma yerlerindeki pimlerin ucuna çelik tel geçirip bükmüşler çıkmasın diye ama oda boşluk yapıyor bu yüzden her gaz vermede sızlıyor. Bende çelik teli çıkardım ve demir pimin deliğini büyüttüm. O deliıe göre sanayiden ince civata pul ve somun aldım. Pimi yerıne oturttum ordaki deliğe çelik tel yerine önce pulu koydum üzerinede almış olduğum ince civatayı taktım, somunuda takıp güzelce sıktım. Aynı işlemi 4 ayaklık içinde uyğuladım şuan ne kadar bağrındırsamda motoru tık ses yok
    maliyet: 5 civata aldım 1 tanesi hata payım olur diye. 4 pul ve 4 somun aldım. 60 kuruş verdim
    cıvata ve somunları kaç numara aldın foto koyabilir misin tam anlayamadım da

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar şuanda apache kullanan herkez memnun mu motorundan. Çok ciddi ve samimiyim bu konuda. En ufak iyne ucu kadar rahatsız olduğunuz bir durum varsa yazın lütfen.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Var lasikleri dandik on amortisor cok yumusak koruma demiri dandik kırılıyor depo kapagı sabit olsa daha kullanıslı olurdu lastikler samdrelli dublex yaptım bide 140 dan yukarı cıkmıyor satma nedeni olabilir titresim yavas kullanımda hissedilmez ikinci apachem 3. apachemi almamam icin bi neden goremiyorum inzuma icime sinmesse 2015 senesinde yine tvs tercih edecegim
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    ( yok mlsf : (
    Arkadaşlar sizinki bmw ile anlaşma yapıyomuş iyisiniz

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayirlisi dandik bir markayi neden kaale alip masaya oturdular acaba
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuanda apache kullanan herkez memnun mu motorundan. Çok ciddi ve samimiyim bu konuda. En ufak iyne ucu kadar rahatsız olduğunuz bir durum varsa yazın lütfen.
    VAY ARKADAŞ NE PİMPİRİKLİ ÇIKTIN YAW
    SEN DüşüNEDUR MiLLET APACHENiN KEYFiNi SüRüYOR BENDE DAHiL

NE DEMiş KENAN DOĞULU İÇMEDEN BİLEMEZSiN AL KENDiN DENE
    BiNMEDEN BiLEMEZSiN AL KENDiN DENE ;)

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var lasikleri dandik on amortisor cok yumusak koruma demiri dandik kırılıyor depo kapagı sabit olsa daha kullanıslı olurdu lastikler samdrelli dublex yaptım bide 140 dan yukarı cıkmıyor satma nedeni olabilir titresim yavas kullanımda hissedilmez ikinci apachem 3. apachemi almamam icin bi neden goremiyorum inzuma icime sinmesse 2015 senesinde yine tvs tercih edecegim
    Teşekkür ederim.

VAY ARKADAŞ NE PİMPİRİKLİ ÇIKTIN YAW
    SEN DüşüNEDUR MiLLET APACHENiN KEYFiNi SüRüYOR BENDE DAHiL

NE DEMiş KENAN DOĞULU İÇMEDEN BİLEMEZSiN AL KENDiN DENE
    BiNMEDEN BiLEMEZSiN AL KENDiN DENE ;)
    Kısmet bakalım 2.el apache'leri araştırıp duruyorum. Sarı renk istiyorum ama bulunmaz hint kumaşı gibi oda.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıvata ve somunları kaç numara aldın foto koyabilir misin tam anlayamadım da

kardeşim bak şimdi onu boşver, benim kafa sonradan çalıştı daha kolay bi yolu var aslında

bahsettiğim pimi biliyorsun degilmi? Ayaklıgın tam ortasından geçen ucunda celık tel olan pım.

Sanayıye gıt o pımın kalınlıgında ve uzunlugunda somun ve cıvata al. Guzelce sıkınca ses fılan kalmaz. Ben işi uzatmısım bugun aklıma geldı bu daha mantıklı. Yalnız on pımler yanı ayak bastıgın pım 1 numara daha kalın arkadakınden. Araya pul koymayıda unutma
    hadi kal sağlıcakla

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Teşekkür ederim.

Kısmet bakalım 2.el apache'leri araştırıp duruyorum. Sarı renk istiyorum ama bulunmaz hint kumaşı gibi oda.
    bulursun inşAllah ama renkten önce motorun temizliğini ön planda tut derim ben.

Nakit param olsa sıfır almazdım okadar temiz motorlar varki satılık sıfırdan farksız. Ama tabi sıfırında zevki başka

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hic bi farki yok 2000 3000 kmde cok temizmakinalara raslamdim fiyat coktu en son satmaya niyeti olup km yi yanlis yazdigi icin sahibinden den ilginc teklifler alanbiriyle gorustuk 237000 km yazmis 2370 aslinda parasini odeyemeyince satmak istiyor yapistik 3200 e ama o fiyata bulmak imkansız blilyorum kısmet ustune 8000 km yaptim sikinti yok Su an 9500 civarı hala sıfır gibi
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    schmarık sormuş memnun olmadığınız bişeyi varmı diye bende en önemli eksisini söyliyim. ön arka jant ebadını farklı tutmuşlar lastik değiştiricem kendi lastikleri çok tırt. ama lastik bulamıyorum arkadaş michelin alıcam kafaya koydum arka oluyor ön olmuyor başka markaya bakıyosun bu sefer ön oluyor arka olmuyor arkayı anya önü konya taksak oda olmuyor hangi lastiği takıcam şaşırdım valla iki haftadır lastik bakıyorum ama bulamıyorum uyumlu ve güven veren bi lastik. galiba önü başka arkayı başka model marka ve desen takıcaz.

lastik tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar
    schmarık ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar mat gri ve siyah tvs apache'si olanlar varsa fotoğraf paylaşabilir mi?

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    es-selamun aleykum!!! arkadaşlar birkaç sayfa öncesini okuyordum da ya canım öle bir sıkıldı ki hiç sormayın... resmen 600 sayfa öncesine gidilmiş ya. sizce de sıkıcı değil mi? Biz burada birbirimizi eleştirmek, birbirimizin moralini bozmak için mi toplandık ya...

kardeşim bak şimdi onu boşver, benim kafa sonradan çalıştı daha kolay bi yolu var aslında

bahsettiğim pimi biliyorsun degilmi? Ayaklıgın tam ortasından geçen ucunda celık tel olan pım.

Sanayıye gıt o pımın kalınlıgında ve uzunlugunda somun ve cıvata al. Guzelce sıkınca ses fılan kalmaz. Ben işi uzatmısım bugun aklıma geldı bu daha mantıklı. Yalnız on pımler yanı ayak bastıgın pım 1 numara daha kalın arkadakınden. Araya pul koymayıda unutma
    hadi kal sağlıcakla
    yazdıktan sıra inip baktım aşağıya ben somunlu sanıyordum değilmiş yarın gidicem sanayiye bakalım mantıklı geldi birde kafa grenajına bakıcam geçen kafayı kaldırdım ama tam sıkmadım galiba ses yapıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schmarık sormuş memnun olmadığınız bişeyi varmı diye bende en önemli eksisini söyliyim. ön arka jant ebadını farklı tutmuşlar lastik değiştiricem kendi lastikleri çok tırt. ama lastik bulamıyorum arkadaş michelin alıcam kafaya koydum arka oluyor ön olmuyor başka markaya bakıyosun bu sefer ön oluyor arka olmuyor arkayı anya önü konya taksak oda olmuyor hangi lastiği takıcam şaşırdım valla iki haftadır lastik bakıyorum ama bulamıyorum uyumlu ve güven veren bi lastik. galiba önü başka arkayı başka model marka ve desen takıcaz.

lastik tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar
    irc olabilir 90/90 17 100 90 18 michelindede buz motora sordunuz mu 80/90 17 ön 9090 18 arka vardı bir ara

---------- Mesajlar birleştirildi 13-07-2012 - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12-07-2012 23:58 ----------

ben çok memnunum ön amortisörlerinde yağını 20 w ipone yapıcam sonra değme keyfine

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arklar eskişehirde apache satılıyor demişti bi arkadaş o arkadaş ortaya cıkabilirmi çok acil lazım. kütahyada yaşıyorum gidip alıcam satılıyorsa. tvsnin sitede yazmıyor eskişehir.

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    herkese keyifli sürüşler
    bugün bir arkadaşın tvs apachesini sirdüm 2012 model
    güçle ve gaza hemen cevap veren bir makine beğendim.
    yalnız akşam olmasına rağmen ısındı bacaklarım bayaa 30km falan surdum piştim.

ışıklarının otomatik olamaması ve ayaklığı açık unutsan da sürebiliyor olmak negatif geldi.
    ama kesinlikle güçlü : )

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sen bide Mz sur
    www.erkakurye.com

Alıntı emreu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arklar eskişehirde apache satılıyor demişti bi arkadaş o arkadaş ortaya cıkabilirmi çok acil lazım. kütahyada yaşıyorum gidip alıcam satılıyorsa. tvsnin sitede yazmıyor eskişehir.
    sitede yoksa bayiliği iptal olmuştur bursadakine bakın birde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler