Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramço kardeşim güle güle git hallet şu işi gel hayırlısıyla inş..

mtorum 550km ye geldi hala servis ışığı yanmadı..yarın salgın motordayım ilk bakım için.eğer dişli değişimi garantiyi delmiyorsa arka dişliyi iki diş küçültücem önle oynamıycam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

SLM BEYLER BEN YENİ MOTOR ALACAĞIM SİZCE APACHE NİN HANGİ

MODELİNİ ALAYIM 2012 Mİ 2011 Mİ

BİDE APACHE 180 ABS TÜRKİYEYE GELECEKMİ

Motosikleti
    Yamaha
    Beyler kusuruma bakmayın. Belki bu forumla alakası olmayabilir ama belki bu konu hakkında bilgili olan görmüş, duymuş olan birini bulma umuduyla sorucam bu sorularımı. Lütfen kızmayın. Buradan hariç 1-2 foruma daha soracağım bu soruyu. Özellikle 2. resimdeki sorum hakkında inşallah bilgili birilerini bulabilirim.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz. İlk defa resim ekliyorum. Yanlışım olduysa kusuruma bakmayın.

Arkadaşlar bu direksiyonu bu hale nasıl getiriyorlar? Direksiyon M direksiyon o tamam ama uzun demirler çıkmış o nasıl oluyor? Direksiyonu aşağımı kaydırıyorlar? Yapıcak değilim sadece merakımdan soruyorum. Bu direksiyonla zaten ne trafikte gezilir ne boş arazide.

Ama bu jantlara bayıldım. Bu jantlardan nerden bulabilirim. Nikelaj olup olmaması önemli değil. Sadece bu jantların aynısından yada daha sık telli olanından. Keçe ile nikelaj işi halledilir. Lastiklerin duruşu bile bir hoş

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bilmek istemiyorum
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Apache'mle yollarımı ayırdım.. Güzel, keyifli ve yine bu sınıfta makine alsam yine apache alırım dedirten bir motordu.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

arkadaslar merhabalar, izmirden 2011 apache buldum almak ıstıyorum fakat ilk motorum olacagı ıcın motordan pek anlamıyorum. İzmirdeki apache kullanan arkadaşlarımdan yardım istiyorum bugun motoru gordum ufak tefek cızıklerden baska bı sıkıntı yok gıbı gorunuyor... yag olarak repsol kullanmıs sahıbı. rodajını sordum 4 5 yıldır kullandıgım ıcın sıkıntısız gectı dedı. cumartesi gunune evet ya da hayır dıcem, lütfen yardımcı olun, simdiden tesekkürler...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90651101/detay

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    merhaba arklar bu haftalarda apache almayı düsünüyordum. 2 gün önce arkadaşım bi motor gösterdi bana biraz da araştırdım deneme fırsatımda oldu yani kısacası kafam baya bi karışık. bahsettiği motor mondial 150 MCX Roadracer. tvsyle karsılastırırken ilk olarak hakaret olarak gördüm bende. bi tarafta mondial bi tarafta tvs diyerek. ama motor hakikaten mondial sınıfında bi farklı. çevremdede gitgide artmaya başladı. kuryeci birisiyle konusma fırsatım oldu ve uzun bi muhabbet ettik sonuç olarak bana önerdi bu motoru. baya bi önyargıyla yaklaşıyordum ilk zamanlar fakat suan kafam karısık. yorumunuz ?

Motosikleti
    Honda CBR 125 İnş
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Apache'mle yollarımı ayırdım.. Güzel, keyifli ve yine bu sınıfta makine alsam yine apache alırım dedirten bir motordu.
    Kardeş hayırlı olsun. Bende CBR 125 olmassa senin apacheye göz dikmiştim Kısmet değilmiş. Ayrıca rengi çok tatlı duruyordu.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağını kontrollü şekilde değiştiysen sıkıntısı yoktur kolay kolay harcayamassın onu
    Yağını bakımdan bakıma değiştiriyorum 6000 bakımına 5500de falan gitmiştim kmde kapının önüne gelirken daha yeni 8500 oldu yani salı falan gidicektim bakıma da kısmet.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa geçmiş olsun umarım sorun yoktur bende pzt gidicem gidince bilgi alırım detaylı pm atarım triger zincirinde sorun olmasın
    Eyv. sağol geldi adam yükledik 2 saat önce kapatınca gelebildi. yoğunmuş p.tesi bakıcakmış zaten benm motorada akşamına haber beklicem bakalım.

Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim. İlk kez bu tarz bir sorun ile karşılaşılıyor, o açıdan kötü. Bozma moralini herşeyin bi çözümü vardır yeter ki istensin. Gelişmeleri paylaşırsan sevinirim çok merak ettim gerçekten.
    Eyv sağolasın vallahi bende şaştım kaldım ama tahminim o 2 3 arkadaşta tıkırtı var diyolar ya bende de vardı daha ilk aldığımdan beri motoru 500 1500 3000 6000 bakımlarına götürdüm 2 tanesinde bıraktım 1 gün ayrıca sadece o ses için bıraktım yine aynı devam ediyor bir şey yok deyip sallıyorlar en sonunda kalayladım cıktım ordan bisikletçiye verirsen servisliği böyle oluyor şimdiki servis yeni almış büyük motorlara falan bakıyormuş sağlam bir yere benziyor bakalım p.tesi akşamına doğru alıcaz haberimizi paylaşırım o zaman inşallah ciddi bir şey olmaz.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    bu motorların bazılarında egzantrik sorunu var.benim usta zararı yok dedi ses gelse de biniyorum artık.umarım sıkıntı olmaz.garantiden yaptırmaya kalkınca motor 2 3 hafta kalıyo serviste.hiç uğraşamıcam.usta iyi niyetli biri. zararı yok dedi sadece ses yapar,kafana takmazsan bin takarsan halledelim dedi.2 3 hafta gözüm yemedi ve biniyorum artık.

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    ya o değilde bendede bir apache var 2008 kırmızı yılann

sorum şu ozellikle ramço reyize gelsin bu sorum .

simdi bizim motorlarda arka tekerdeki saplamalar varya o kırıldı bende kaplin lastiğine oturan dalga umarım anlatabilmişimdir . ustaya gösterdim ybr nin kiyle aynı gibi duruyor dedi ama forumdaki tvs ile ilgili herseyi okudum boyle bi soruna veya böyle bi bilgiye denk gelmedim ne kadar doğrudur bilen varmı veya parçayı siparis etsem ne kadar sürede gelir kocaelideyim .daha yeni aldım motoru 1 hafta olmadı böyle bisey olması üzdü beni ( cok kafaya kalkmamdan oluyor herhalde ) . herneyse bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı bilgi olarak olsun parça olarak olsun ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

bir de motoru aldığımda 15 40 yağ koydum ama sert oldu galiba vites geçişlerinde ve kalkışlarda çok ses yapıyor yav ne yapmalıyım bu konuyada açıklık getirirseniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88337514/detay

http://www.suratmotor.com/detay.asp?...undetay&id=288

bu parçalar galiba arka dişli flanşı diye geçiyor. kaplin lastiğine oturan parça ama neden süratmotorda 65 tl iken sahibindende 15 tl onu anlayamadım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

http://www.motoay.com/default.asp?say=9&urun=549
    bir de bunu buldum ... hangisi en uyumlu olur acaba ?

Forumdan Uzaklaştırıldı

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kusuruma bakmayın. Belki bu forumla alakası olmayabilir ama belki bu konu hakkında bilgili olan görmüş, duymuş olan birini bulma umuduyla sorucam bu sorularımı. Lütfen kızmayın. Buradan hariç 1-2 foruma daha soracağım bu soruyu. Özellikle 2. resimdeki sorum hakkında inşallah bilgili birilerini bulabilirim.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz. İlk defa resim ekliyorum. Yanlışım olduysa kusuruma bakmayın.
    http://img24.resimup.net/dm/265K.jpg
    Arkadaşlar bu direksiyonu bu hale nasıl getiriyorlar? Direksiyon M direksiyon o tamam ama uzun demirler çıkmış o nasıl oluyor? Direksiyonu aşağımı kaydırıyorlar? Yapıcak değilim sadece merakımdan soruyorum. Bu direksiyonla zaten ne trafikte gezilir ne boş arazide.

http://img63.resimup.net/dm/JJNX.jpg
    Ama bu jantlara bayıldım. Bu jantlardan nerden bulabilirim. Nikelaj olup olmaması önemli değil. Sadece bu jantların aynısından yada daha sık telli olanından. Keçe ile nikelaj işi halledilir. Lastiklerin duruşu bile bir hoş
    1. Resimdeki ybr nin amasörleri salınmış yani motor çökertilmiş. yapması çok basit amasörü sıkan 2 tane vida var gidonun bağlantı yerinde, onları gevşetip motoru bastırıyorsun amasör demirleri yukarı kalkıyor motor çamurluğa dayanıyor esneme payı kalmıyor yani. Alanyadaki hemen hemen bütün motorlar böyle todaylar bile

2. Resimdeki cant ı honda servislerinde bulabilirsin honda cg jant'ı. ilk çıkan ybr lerinkide telli janttı oda olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorların bazılarında egzantrik sorunu var.benim usta zararı yok dedi ses gelse de biniyorum artık.umarım sıkıntı olmaz.garantiden yaptırmaya kalkınca motor 2 3 hafta kalıyo serviste.hiç uğraşamıcam.usta iyi niyetli biri. zararı yok dedi sadece ses yapar,kafana takmazsan bin takarsan halledelim dedi.2 3 hafta gözüm yemedi ve biniyorum artık.
    egzantrik sesimi yapıyor? ben bakımlarını yapıyorum aksatmıyorum ama motoru gazlıyorumda. 2 saat boyunce hep dipgaz sürdüm ama banamısın demedi valla tık ses çıkmadı. Ben memnunum motorumdan. Egzantrik sesi yapmaz inşallah yapsada servise götürmem bişeyden anladıkları yok

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam arkadaşlar nasılsınız denizlideyim şuan...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    slm arkadaşlar herkese mrb sonunda apachemi aldım cok şükür.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız denizlideyim şuan...
    aleyküm selam ramço iyidir senden naber?

aloo beyler yokmu cevap verebilecek bi şahıs

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ne sordun ki
    www.erkakurye.com

SLM BEYLER BEN YENİ MOTOR ALACAĞIM SİZCE APACHE NİN HANGİ

MODELİNİ ALAYIM 2012 Mİ 2011 Mİ

BİDE APACHE 180 ABS TÜRKİYEYE GELECEKMİ

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    2011 12 aynı kasa zaten 180 i unut gitsin gelmez
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler