Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    1. Viteste 48 yapıyor ön. Lastik yere inince ekranda öyle yazıyor
    çelikatlı bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4. vites 116 değilde 106 veya 108 olmasın 116 olması orjinal dişli ile imkansız çünkü 110 de kesicide saymaya başlıyor ve 4 de kesiciye girmesi de zor oluyo veya göstergende hata payı vardır. 1. vites yanlış hatırlamıyorsam 45 di en son.
    yanlış hatırlıyorda olabilirim onun için denicem
    4te 116 yı yaptım ben videoyuda çekerim atarım sadece bujiyi değiştirdim motorun başka hiç ayar yapılmadı daha

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4. vites 116 değilde 106 veya 108 olmasın 116 olması orjinal dişli ile imkansız çünkü 110 de kesicide saymaya başlıyor ve 4 de kesiciye girmesi de zor oluyo veya göstergende hata payı vardır. 1. vites yanlış hatırlamıyorsam 45 di en son.
    yanlış hatırlıyorda olabilirim onun için denicem
    birinci vites bende 49 herkesin farklı sanırım değerler lastiklerde 90/90 17 100/90 18

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    evt kalkış gidiş olarak görüntü olarak çok iyi son hız olarak cbr den 10 km/h yavaş ama onuda arka dişliyi bir numara küçülttüm mü hallediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

eyw kardeşim saolasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

beyler ben arka dişliyi 1 numara küçültmek istiyorum da dişliyi nereden bulabilirim ???

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı mxtik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt kalkış gidiş olarak görüntü olarak çok iyi son hız olarak cbr den 10 km/h yavaş ama onuda arka dişliyi bir numara küçülttüm mü hallediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

eyw kardeşim saolasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

beyler ben arka dişliyi 1 numara küçültmek istiyorum da dişliyi nereden bulabilirim ???
    ybr nin arka dişlisi bizimkinden 1 numara küçük diye biliyorum ben. Bende ön dişliyi 14 yapcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Selamun aleyküm arkadaşlar aranızda MOTUL 15.50 yağ kullanan varmı hiç?
    Ben shell advance ultra alacaktım ama alanyada dolaşmadık petrol, sanayi bırakmadım ama yinede bulamadım. Motul ve repsol yağlarına baktım. Repsol 25 tl motul 30 tl. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum..

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Viteste 48 yapıyor ön. Lastik yere inince ekranda öyle yazıyor
    Erol abi bende tek teker yapıyordum ama korkuttular direksiyon çok uzakta yapma kaza falan yaparsın dediler ama hiç sorun yaşamamıştım doğru mudur sence bana pek mantıklı gelmedi

herkese merhaba yaklaşık 2 senedir sadece okuyucu olarak takip ettiğim tvs sayfasına en sonunda motoru almaya niyetlenipte yazmaya karar verdim nasip olurda alırsam ilk motorum olacak.benim sormak istediğim motoru 0 mı yoksa 2,elmi alayım sonuçta acemiyim birde algı vergi,plaka,muayene uğraşmak istemiyorum.işe gidip gelmek için düşünüyorum yaklaşık 40 km mesafe var bu mesafede ne kadar yakar bu motor.birde sahibi bu sayfanın üyesimidir bilmiyorum ama http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93274632/detay bu motoru almayı düşünüyorum 0 almazsam bu motor hakkında ne dersiniz.cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.kazasız sürüşler.

Alıntı chetyner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba yaklaşık 2 senedir sadece okuyucu olarak takip ettiğim tvs sayfasına en sonunda motoru almaya niyetlenipte yazmaya karar verdim nasip olurda alırsam ilk motorum olacak.benim sormak istediğim motoru 0 mı yoksa 2,elmi alayım sonuçta acemiyim birde algı vergi,plaka,muayene uğraşmak istemiyorum.işe gidip gelmek için düşünüyorum yaklaşık 40 km mesafe var bu mesafede ne kadar yakar bu motor.birde sahibi bu sayfanın üyesimidir bilmiyorum ama http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93274632/detay bu motoru almayı düşünüyorum 0 almazsam bu motor hakkında ne dersiniz.cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.kazasız sürüşler.
    linkteki motorun kmsi fazla ve fiyatta pahallı geldi bana be olsam 0 alırdım 3 yıl muayene yok 2 yılda garantisi var 0ın takipçiye 200 tl verdin mi plka ruhsat sigortayı yaptırıp getiriyorlar sana vergisini bayinin ödemesi lazım örneğin 2012 model bir motorun ocak ve temmuz vegilerini bayinin ödemesi gerekir

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm millet nasılsınıuz.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ramço usta 2 mesaj önceki mesajıma sende yorumda bulunurmusun

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet nasılsınıuz.....
    aleyküm selam ramço iyidir senden naber?

Ben bu shell advance ultrayı bulamadım onun yerine motul 15.50 alsam nasıldır sence

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı chetyner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 2. el almalısın.. ama o motorun ederi bana göre daha aaz... bir depo ile en az 500 km yaparsın.. yani 70 liraya 500 km garanti..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam ramço iyidir senden naber?

Ben bu shell advance ultrayı bulamadım onun yerine motul 15.50 alsam nasıldır sence
    aklımdasın sakın unuttum sanma ama çok yoğun çalışıyorum.. yarın sorabilcem ancak..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erol usta hava filtresini söküp parizyen çorap takmışın faydası varmıki? o çoraptan toz pislik girmezmiki

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklımdasın sakın unuttum sanma ama çok yoğun çalışıyorum.. yarın sorabilcem ancak..
    valla ne yağmış kardeşim ya alanyada dolaşmadık petrol ve yağcı bırakmadım ama yok .s
    Son ümidim sensin valla olmazsa motul deniycm

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    selam arkadaşlar nasılsınız bujiyi değiştireniniz oldumu hiç bu gün bujiyi söküp bi bakayım dedim ucu çift tırnak orjinal bujinin biraz kararma vardı zımparalayıp benzinli bezle silip geri taktım o bile farkettirdi sanki motorun performansını bujiyi değiştirmeyi düşünüyorumda güzel performans verecek bizim motora uyabilecek kaliteli bir buji bileniniz varmı bide hava filitresini performans filitreyle değiştireyim diyorum ama motora zararı olur diye çekiniyorum ...........

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

arkadaşlar birde şu izmirli arkadaşlardan bir ses çıkmıyor yav bir toplaşamadık geziyi meziyi geçtim bir akşam toplaşalım bişeyler içip sohpet muhabbet edelim bari
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    oncelıkle parızyen degıl cocuk corabı dıyelım faydası yok sanırım ama içi pislik dolu fiilitre den daha ıyı oldugu kesın yenısını alıcaktım ama servıs 30 tl dıyınce hassstr dıye cıktım dısarı o fılıtre ye o parayı verırsem vs vs dedım ve almadım bu cozumu buldum gayet saglıklı bana gore cıftkat oldugu ıcın pislık gıremez performans kaybı yok benzın sarfiyatı yok ses de aynı sıkıntı yok 6000 km dir kullanıyorum benden onceki sahibi artık nereye gırdıyse motorla cok pisletmiş alır almaz kontrol ettıgımde gormustum eskı sahıbının yanında fırlattım fılıtreyı
    www.erkakurye.com

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız bujiyi değiştireniniz oldumu hiç bu gün bujiyi söküp bi bakayım dedim ucu çift tırnak orjinal bujinin biraz kararma vardı zımparalayıp benzinli bezle silip geri taktım o bile farkettirdi sanki motorun performansını bujiyi değiştirmeyi düşünüyorumda güzel performans verecek bizim motora uyabilecek kaliteli bir buji bileniniz varmı bide hava filitresini performans filitreyle değiştireyim diyorum ama motora zararı olur diye çekiniyorum ...........

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

arkadaşlar birde şu izmirli arkadaşlardan bir ses çıkmıyor yav bir toplaşamadık geziyi meziyi geçtim bir akşam toplaşalım bişeyler içip sohpet muhabbet edelim bari
    İridyum bujiler var fakat önermiyorlar bujinizin temiz kalması arada 1 çıkarıp temizlemek daha mantıklı.
    Eğer hava ayarı güzel yapılırsa performans filtresinin 1 zararı olmaz, temizlerken yağlamanız lazım tabi filtreyi ki tozu vs tutsun. Bir de filtreye su gelmemesi lazım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-206.html
    Bu konuda 150mc ye takılmış filtre var.
    Bende İzmir'deyim ama tvs yok mondial var olur mu
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    RTR150
    Arkadaslar söylediğiniz devirde vites değişireyim dedim motor çok bağırıyor.Ben çok kasmıyorum 7000-8000 lerde değişiyorum.Ama motor uygun hava şartlarında,tek ve düz yolda120 ye geliyor,yokuş aşağı 138 i gördüm,yol biraz daha uzun olsa ve ben biraz daha cesur olabilseydim(uçuyor gibiydim)145 lere dayanacak gibiydi.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dolphin_star yunus
    iridyum buji takmış ve fark olduğunu söylüyordu, ustamda fark olmaz dedi. ama bende alıcam ngk iridyum buji, markalar kısmında tvs apache yazan bir modeli var ondan alayım diyorum bende.
    hava filtresi bende istiyorum ama çok abartılı parada vermek istemiyorum, ben bu motorun karbüratör ve hava ekipmanlarını ve gaz yemesini hiç beğenmedim zaten, seyir halindeyken bile tekleme var gibi
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler