Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sağolun iyiyim arkadaşlar... hayat uğraşıyoruz..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sürat motorda ilk bakımını yaptıracağım. 3 çeşit yağ satıyoruz demişti ama markalarını hatırlamıyorum.ama 10 40 almıcam ince geliyor gibi sanki

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürat motorda ilk bakımını yaptıracağım. 3 çeşit yağ satıyoruz demişti ama markalarını hatırlamıyorum.ama 10 40 almıcam ince geliyor gibi sanki
    15/40-50 veya 20/50-40 dan başka yağ yaz sezonu için bizim motorlara uygun değildir...

bu arada serviste ki ilyas a selam söyle keskin motordan arkadaşın ramço de.. tekteker ramço dedinmi tanır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ataşehirde ikamet ediyorum.. bana en yakın plaka bastırabileceğim yer neresi acaba?

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ataşehirde ikamet ediyorum.. bana en yakın plaka bastırabileceğim yer neresi acaba?
    sen motoru sıfır mı aldın..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motoru sıfır mı aldın..
    evet sıfır aldım Ramço

Motosikleti
    benim motoru siteden birimi aldı acaba.... kim aldı tanımıyorum...

Alıntı mesut* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş pedalını aşağı doğru iyicene bas çalışması lazım.
    Peki bu arada kontak onda ve şu sağ elcikdek i kırmızı düğme açık mı olmalı ? Sonra debriyaja basıyoruz yada boşa alıyoruz ve marş pedalımı ?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu arada kontak onda ve şu sağ elcikdek i kırmızı düğme açık mı olmalı ? Sonra debriyaja basıyoruz yada boşa alıyoruz ve marş pedalımı ?
    evet kardeşim bak şimdi o kırmızı düğme 'on'konumunda olmadan ne elden nede ayak marşından çalışmaz. Kırmızı düğmeyi on a getir vitesi boşa al. Ayak kolçağının boşlugunu al ayagınla ve bas uzerıne. Gaz vermene gerek yok calıstırırken. vitesteyse motor debriyajı sıkmadan çalışmaz ne elden ne ayaktan.

Bide kullanım kitapçığını en az 1 kere baştan sona oku, motoru tanıman için sana çok yardımcı olacak...

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah nasılsınız bakalım nasıl gidiyor
    İyi Allah'a şükür seni sormalı. Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat, gezmeler felan

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 11:02 ----------

Arkadaşlar apache'sine rizoma tarzı elcik takan varmı? Ben sarı apache için sarı ayak peg'leri, sarı rizoma elcikler sarı jant şeridi kırmızı manet düşünüyorum sizce nasıl olur? Renkli peg takan veya elcik takan varsa resmini paylaşmasını isterim. Hem ben bir fikir yürütmüş olurum. Hemde mutlaka motoruyla göze daha çok hitap etmeyi düşünen arkadaşlarımız vardır. Onlar için bir fikir olur.
    Birde motorunda mercekli xenon bulunan kimseler varmı? Yoksa normal xenon da kabul edebilirim O arkadaşlarda resim çekerlerse çok sevinirim. Motorun görünüşü ve yol gösterişi hakkında fikir sahibi olmuş oluruz. Malum geceleri dikkat çekmek biz motorcular için çok önemli.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    katalizör iptali yaparsak ne olur???
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katalizör iptali yaparsak ne olur???
    Yakıt artar, alt devirler ölür, üst devirler canlanır, doğayı kirletirsin
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt artar, alt devirler ölür, üst devirler canlanır, doğayı kirletirsin
    gerek yok o zaman .:D
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar 34 U 7844 bu apache Okmeydanında Deniz Eczanesinin orda duruyor. Forumdan birinin mi? Birde 1 saat öncesine kadar Okmeydanı Örnektepede siyah bir apache gördüm. Plakası: 34 HY 4087 burdanmıdır? Artçı olarak bir bayan vardı yanında.

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

Okmeydanın da bir motosiklet tamircisi var. Ben spor elcik, manet, peg sormak için gittim. Dedim gitmişken birde Tvs Apache'yi sorıyım bakalım ne dicek diye sordum. Dedim abi Tvs Apache mutlaka elinden geçmiştir. Sence nasıl bir motor dedim? Ne için kullanıcaksın dedi. Dedim zevk için, keyfi. Sonra hangi motorla kıyaslıyorsun peki dedi. CBF150 ile dedim. Parçaları çok pahalı dedi. Çok çabuk yıprandığını söyledi. Sıfır alıcaksan yada sıfıra yakın birşey alıcaksan tamam al dedi. Ama yıpranmadan satarsın dedi. Honda adı altında ki hiç bir motor ile kıyas edilemeyeceğini honda'ya her ne olursa olsun parçasının her yerde bulunabildiğini söyledi. Yolun az ilerisi E-5'e bakıyo. Dedi git şuraya köprüden bak. 100 tane motosiklet geçerse 90'ı CBF150 10 tanesi çin malları ve apache'den ibarettir. Böyle diyince birşey diyemedim. Resmen zönk etti bende. Gelde laf söyle ne dersin burda. Ama bir yandan da mantıklı düşününce haklı.

Off arkadaş yaa yemin ediyorum bu motor almak, araştırmak, bilgi sahibi olmak ne kadar zor birşeymiş. Tamam tam Apache derken. Biri orda çıkıyo sonra kafam böyle bulanıyo işte.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
    epeydir giremiyorum foruma 15.30-24.00 çalışıyorum arada gece çalışması oluyor bir gece bir gündüz alık oldum iyice :/ ama tek yapabildiğim işe giderken motordan keyf almak yolum az da olsa daha 1 ay oldu olmadı 1600 km olmuş motor zırt diye 120-125 oluveriyor ama bu aralar didim çok rüzgarlı son 2-3 haftadır daha ilerisi olmuyor ama burlarda tvs pek bilinen bir marka değil millet dönüp dönüp bakıyor motör büyük görünüyor gözlere diye 250cc sanıyorlar sonra okuyunca rtr150 yi afallıyorlar yakıtı ilk günlere nazaran düştü bu 3. depom her yedeğe düştüğümde fulledim ilkinde 72tlye fullediğim depomu şuanda 55tlye fullüyorum şuanda zannedersem km de 12krş fazla gibi geldi ama düşecektir mutlaka 9-10krş civarına ama performansı çok güzel geçen şu sucuların biri işten çıkarken sürüş halinde yanıma yanaştı ara gaz verip duru akşam saatleri kafada kask ben pek tınlamadım bunu altında çinligillerden seyhan mıy ney vardı dedim çok sıktın kafam patlıcak egzost sesinden açıvedim gazı tokatladım vatandaşı ışıklarda yetişti kırmızıda durunca dedi abi bu kaçlık böyle yavaş yavaş gidince ben hantal sandıydım bunu ama yetişemedim yaa kaç yapıyor bu muhabbetlerine geçti hemen bende uzayıverdim hemen )
    ne imzası beaaa

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Cbf al ozaman schmarik cok basit senin yerinde bende olsam farklı bisi dusunmezdim hemen Honda bayine gider fiyat sorup apache Daha guzel len diyip tvs alırdım puhahaha
    çelikatlı bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam ne demiş e5 e çık bak en çok ne görürsen o iyi mi demiş yok böle bişeyyaa yakında arabayı değiştircem ozaman bende e5 e bakarım kesin ya hyundaı ya fıat alıcam

az önce salgın motordaydım arkaya michelin önede swollow mu neydi unuttum o lastikten taktım lastikler daha yeni olduğundan bişey diyemiyorum. apacheler zamlanmış fakat elinde önceki zamsız partiden üç adet motor kalmış onlarıda zamsız verecekmiş almak isteyenlere duyrulur. nakit 4000tl taksitle 4150tl son üç motor siyah ve kırmızı mevcut....
    ERROR88 ve harunbir bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Kac para verdin kısa degisicem gerci ama bilgim olsun
    www.erkakurye.com

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam ne demiş e5 e çık bak en çok ne görürsen o iyi mi demiş yok böle bişeyyaa yakında arabayı değiştircem ozaman bende e5 e bakarım kesin ya hyundaı ya fıat alıcam

az önce salgın motordaydım arkaya michelin önede swollow mu neydi unuttum o lastikten taktım lastikler daha yeni olduğundan bişey diyemiyorum. apacheler zamlanmış fakat elinde önceki zamsız partiden üç adet motor kalmış onlarıda zamsız verecekmiş almak isteyenlere duyrulur. nakit 4000tl taksitle 4150tl son üç motor siyah ve kırmızı mevcut....
    alanya dada heryerde asya var, mantar gibi ürüyorlar resmen ozaman bende satayım motoruda asya alayım ya biz bilememişiz demekki

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100tl arka 80tl ön lastik. demin biraz test ettim lastikleri sanki öndeki daha çok tutunuyo yola ilginç ama gerçek.yada bana öle geldi daha lastiğin mumu üstünde o yüzden tam bişey diyemiyorum.

haa bu arada istanbullu apaçilerden ses çıkmıyor!!! gezelim diyen çıkmadı bi kişi hariç.. banlıyorum sizi protesto ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler