Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı gani_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün ls2 kask almak için honda acentasına gittim. adam apacheye laf atıyor sürekli. bunda parça bulunmaz. kaza yaparsan görürüm seni. tek bi parçasını bile bulamazsın. adı sanı belli değil bu motorun. fren balataları bile bulunmaz filan diyor. sinirimi bozdu yani. öyle birşey yok sanırsam dimi? balata filan gibi temel parçalar için de sıkıntı var mı yani?
    Kurta kuzu sorulurmu kardeşim elbette cbf güzeldir.apache kelektir diyecek.sonuçta honda bayisi bu.için rahat olsun.parça sıkıntısı yok ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurta kuzu sorulurmu kardeşim elbette cbf güzeldir.apache kelektir diyecek.sonuçta honda bayisi bu.için rahat olsun.parça sıkıntısı yok ;)
    valla çok doğru söyledin zaten kendi kaybetti 200 lira dedi ls2 kask a almadan çıktım şimdi internetten 160 tl ye buldum...

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    apache iyidir iyi
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün ls2 kask almak için honda acentasına gittim. adam apacheye laf atıyor sürekli. bunda parça bulunmaz. kaza yaparsan görürüm seni. tek bi parçasını bile bulamazsın. adı sanı belli değil bu motorun. fren balataları bile bulunmaz filan diyor. sinirimi bozdu yani. öyle birşey yok sanırsam dimi? balata filan gibi temel parçalar için de sıkıntı var mı yani?
    Cbfde can cin con isi o nolcak deseydin keske ona mi kalms senin malinikotulemek kask olarakta ls2 yerine daha kaliteli bisey alabilirsin sonucta kafani korucak

Motosikleti
    2008 TVS Apache
    Bu gün aldım motorumu 2008 km düşük gayet güzel =) 1 kez bastım tek kişi direk 140 yaptı düzde =))

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Çok abartmış benim yakın çevremde depo egzoz karbüratör ayna piston segman silindir balata zincir dişli takımı değiştirenler oldu bütün parçalar servisten tedarik edildi benimde sol sele altı yan kapak değişti gerçi benimki biraz uzun zaman aldı ama sonuçta geldi şuan cbf 150 ninde orjınal parçasını istesen beklemek zorunda kalıyorsun bizim motorların parçaları bire bir orjınalıyle değiştirildiği için biraz zaman alıyor yan sanayi ürün olsa hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

Bende LS2 çene açılır güneş vizörlü kask var fuardan almıştım 160 tl şuan piyasada 190 tl civarı düz kapalı modelleri 85 tl manisada geçen hafta eşime aldım gayet memnunuz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok abartmış benim yakın çevremde depo egzoz karbüratör ayna piston segman silindir balata zincir dişli takımı değiştirenler oldu bütün parçalar servisten tedarik edildi benimde sol sele altı yan kapak değişti gerçi benimki biraz uzun zaman aldı ama sonuçta geldi şuan cbf 150 ninde orjınal parçasını istesen beklemek zorunda kalıyorsun bizim motorların parçaları bire bir orjınalıyle değiştirildiği için biraz zaman alıyor yan sanayi ürün olsa hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

Bende LS2 çene açılır güneş vizörlü kask var fuardan almıştım 160 tl şuan piyasada 190 tl civarı düz kapalı modelleri 85 tl manisada geçen hafta eşime aldım gayet memnunuz
    bir tvs sever olarak bu konuda katılamıycam size en azından istabuldaki servislerde yeni 2011 cbf de dahil olmak üzere cbf150 nin tüm parçaları bulunuyor aklına gelebilicek tüm parçalar :D yaşasın tvs 2011 sarı:D bi videoda görmüştüm adam 130luk lastik koymuş bu kadarmı yakışır :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    işine baksın o honda servisi boş boş bilmeden sallamıs rahat ol sen tvs ıyıdır
    www.erkakurye.com

merhaba arkadaşlar bende yakın zamanda tvs apache almayı düşünüyorum. 14 nisanda sınava giricem allahın izniyle kazanırsam alacagım hemen ama her gece yatarken aklıma giriyor ve bir an önce almak istiyorum ama ehliyetti direksiyon sınavıydı en az 2 ayım var ve bu yüzden bir türlü zaman geçmek bilmiyor alacagım motor ilk motorum olacak ve ömürlük olmasını istiyorum apache ömürlük olurmu sizce her gün araştıyorum ve araştırdıkca kafam karısıyor.2. el mi almamı tavsiye edersiniz yoksa 0 km mi yardımcı olursanız sevnirim

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    worldalone35 kardeşim; ben sıfır almanı tavsiye ederim.hem rodajınıda kendin yaparsın için rahat olur.bende senin gibi nisanın 20 sinda TVS APACHE alıyorum sözleşmeyi imzaladım.sıfır alıyorum.1.5 yıllık motor kullanıcısıyım.2 nci elde yürüyen aksan değilde motor bölümüne zor güvenirsin.belki senden önceki rodajı kuralına uygun yapmamıştır.motor senin aldığında arıza verebilir.onun için sıfır almanı tavsiye ederim.gerçi TVS ler sağlam motor kolay kolay arıza vermiyor ama rodaj da önemli tabi.TVS lerin 2012 orjinalleri kendi bayilerinde 3950 tl.yan sanayi bayilerde daha yüksek fiyata unutma.nisan veya mayıs a kadarda zam geleceğini düşünmüyorum.çünkü yeni zam geldi.renk olarak siyah yada griyi tavsiye ederim.onlar biraz daha ağır duruyor.tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.paşa gönlün hangi rengi istiyorsa onu al.teşekkürler.

zafer bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim sizin yine bi motosiklet tecrubenız var ben aksan bakımından motor parcası bakımından hiç bir bilgiye sahip değilim 2. el satan insan da zaten 0 aldıgı icin gereken özeni göstermiştir die düşünyorum yıne kazası olur vs bunları ben anlayam 2. almayı düşündum 3500 tl civarı 3500 tl kredi ceksem 600 tl faiz ödeyecegım yanı 4100 tl ye gelicek ztn motorun 0 ına kredı kartına 12 taksıt yapıolar yanı bana zaraım sadece kalan 100 tl plaka ruhsat işlemlerı rodajı o almamdakı tek korkumda radajın nasıl yapıldıgını kagıt uzerınde bılıorum fakat teorık olarak bı bılgıye sahıp deılım tşkler

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı worldalone35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zafer bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim sizin yine bi motosiklet tecrubenız var ben aksan bakımından motor parcası bakımından hiç bir bilgiye sahip değilim 2. el satan insan da zaten 0 aldıgı icin gereken özeni göstermiştir die düşünyorum yıne kazası olur vs bunları ben anlayam 2. almayı düşündum 3500 tl civarı 3500 tl kredi ceksem 600 tl faiz ödeyecegım yanı 4100 tl ye gelicek ztn motorun 0 ına kredı kartına 12 taksıt yapıolar yanı bana zaraım sadece kalan 100 tl plaka ruhsat işlemlerı rodajı o almamdakı tek korkumda radajın nasıl yapıldıgını kagıt uzerınde bılıorum fakat teorık olarak bı bılgıye sahıp deılım tşkler
    3000 3200. arasi motor bulucan 2011 den asaa olmicak k Kartina Taksit limitin yeterse yani 3700 e gelir bide extra varsa motorda xenon topcase degme keyfine
    www.erkakurye.com

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Arkadaşlar bayi motorun hasarına 980tl lik bir masraf çıkardı.Neredeyse gidonun hemen hemen hepsi değişecekmiş bir darbe de buradan aldım resmen bu halde 2.500 e veriyorum yanında dediğim gibi prosev 4 mevsimlik mont ve eldiven vereceğim kilitlerde cabası tanıdığınız bir motorcu felan varsa bunu baya düşerebilirsiniz 700-800e kadar düşürürsünüz motor size 3100-3200 e gelir ki bayi 800 tl ye felan da hallolabilir dedi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bu kadar Sağnak yağışta kullanmamıştım daha önce motoru .. Güzel bi duyguymuş üst taraf su geçirmiodu ama alt taraf baya bi ıslandı :D Aslında kaskta Silecek olsa iyiymiş :D Ve üstündeki lastikler kuru zemnde kayıor işine gelince ama o yağmurda 90ı gördüm yeri geldi yine banamısn demedı .. biraz dengeli kullanmak gerekiyo agrasif oldukca kayıyo bunu anladm ^^ Ve bu motor nasıl temizlencek onu düşünüyorum .. ^^ sırılsıklam yatıor garibim ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar Sağnak yağışta kullanmamıştım daha önce motoru .. Güzel bi duyguymuş üst taraf su geçirmiodu ama alt taraf baya bi ıslandı :D Aslında kaskta Silecek olsa iyiymiş :D Ve üstündeki lastikler kuru zemnde kayıor işine gelince ama o yağmurda 90ı gördüm yeri geldi yine banamısn demedı .. biraz dengeli kullanmak gerekiyo agrasif oldukca kayıyo bunu anladm ^^ Ve bu motor nasıl temizlencek onu düşünüyorum .. ^^ sırılsıklam yatıor garibim ..
    vahh garibimm vahh reis geçen sene benim de başıma geldi eylül de üst taraf su geçirmez di ama alt taraf ufff motordan inince bastığım yerden ayakkabıdab su çıkıyo du
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

ben kilis te yaşıyorum okuduğum üniversite ile aramda 300km var. geçen yıl ünide mahsur kalmıştım. aralıksız yağmur yüzünden kilis e gidemiyodum. arada da 30 gün tatil var arabayla da dönmek istemiyodum. 1 ay motoru başka şehirde bırakmak istemiyordum. bi gün sinirlendim ve fırtınanın içinde 300km yol geldim. doğru düzgün ekipmanları filan o gün aldım zaten. yağmurluk pantolonlar var içeriye damla su geçirmiyor ve gayet de spor duruyor ceket kask eldiven zaten hepimizde vardır. biraz da kalın giyince yağmurlu havada gitmek daha zevkli aslında

harunbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 2011
    Metal Anahtarlık kullanmayın..
    Ufak bir dikkatsizlik ve sonrası:
    Başa Bela Gelmez Hak Yazmadıkça,
    Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça...

kosoval09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bizlerde egzantrik zinciri yok ya
    apache RTR 150 de eksantrik var kardeş. yanlış bilgilendirme olmasın

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

arkadaşlar benim rtr 150 de eksantrik sorunu var. bariz ses yapıyor, eksantrik değişti ve ses kesilmişti fakat 150-200 km sonra yine başladı. sizce bu ses normalmi? lütfen bilen varsa yardımcı olsun.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Bende Dün akşam feci Şekilde Yağmura yakalandım işden çıktım gece 10 30 da hafif atıstırıyordu dedim böle olsa keske nerdeeee ama 2 km gittim sağnak basladı 5 km sonra tolu ya yakalandım 40 la gidiyorum önümü göremiyorum düşünün artık üst taraf normal ama ayaklar ve malum bölge dondduuuuu ama motorun maşallahı vardı tık demedi 20 km yolu getirdi Lastıkleri değiştirmek şart ama ani frenlemelerde paen yapıyorsun

Arkadaşlar ben yeni başlayacağım 14 nisanda ehliyet sınavım var gecersem motor alıcam fakat honda cb125e ile tvs arasında kararsısızım motor bilgim sıfır uzun yoldada kullanıcam ankara izmir arası gıbı daha önce arkadasımın mondıal 150 z scooterını kullanmıstım ne zman elıme alsam elımde kalıodu masraf cıkartıodu ole yapmasını ıstemıyorum sadece bakımdan bakıma sızce tvs buna uygunmu cvb atarsanız sevınırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler