Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şamandıra ayarın doğru değilse karbüratörde benzin kalmıyordur devir kesici yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

90 90 18 uyar michelin pilot sporty sanrım
    Michelin pilot street 90*90*18 lastik. Kesin uyar değil mi ? Sipariş vericem Bu arada o konudada ben sizi aydınlatayım. Apache'de devir kesici var arkadaslar. Dipgaz gittiğinizde keser. Benim motordada ne zaman 143'ü görsem kesiyor cünkü ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin pilot street 90*90*18 lastik. Kesin uyar değil mi ? Sipariş vericem Bu arada o konudada ben sizi aydınlatayım. Apache'de devir kesici var arkadaslar. Dipgaz gittiğinizde keser. Benim motordada ne zaman 143'ü görsem kesiyor cünkü ;)
    uyar ben bir ara kullandım keşke 110 yada 100 tabanlılar pahallı olmasada alabilsek

devir kesici işi ayrı vınvınvın yapar bir birmotorun gidebileceği max.devir vardır servis manuelinde devirkesici diye bir tanım yokhatta hindular röle ile devir kesici yapmışlar internette vardı 2 3 sene önce

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hakan nkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.slm dalbay. Bendede aynı sorun var galiba. Forumlarda araştırdım biraz ama cevap bulamadım. Apachemi yeni aldım ve rodajı bitirdim. biraz gaz açtım yüksek devirde sanki motor boğuluyor gibi tekleme yapıyor. Servise gidince anlatmayı düşünüyorum.
    5 b.n km de bu sorun bendede vardı....karburator ayarı,bujı.hyava fıltre ne yaptısam olmamıstı.subap ayarını yaptırınca sorunum duzeldı.motorun karburator ayarlarıyla oynamadan subaplarınız sıkımı gevsekmı bı baktırın

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 b.n km de bu sorun bendede vardı....karburator ayarı,bujı.hyava fıltre ne yaptısam olmamıstı.subap ayarını yaptırınca sorunum duzeldı.motorun karburator ayarlarıyla oynamadan subaplarınız sıkımı gevsekmı bı baktırın
    Teşekkürler. Söylediklerini dikkate alıcam. inş. Düzelir

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Bencede subap ayarindan olabilir. Kesici olsada alakası yok öksürerek gidiyor çünkü.

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Hayır anlamadığım şey şu. 1-2 cm lastik büyüyünce neden fiyat 3 kat fark ediyor ? Adamlar resmen soyguncu yaw. Kocaman Hayabusa lastiğiyle 110luk lastik aynı fiyat hemen hemen ne saçma birşey...
    Peki M.Balibey bu lastik iyimidir ve güvenilir mi ? Birde cok mu ince durur bizim motorda ? Bu konularada bi değinirsen sevinirim. Benim düsüncem yinede michelin oldugu icin piyasadaki diğer tüm lastiklerden iyidir. Ama yinede sen kullanmış biri olarak beni aydınlatırsan sevinirim ? Özellikle suda ve sıcak asfaltta orginal lastikler dansöz gibi oynuyor iki kez yan yattım lastiklerin yüzünden. Bu michelin 90*90*18i takarsak bu dertten kurtulur muyuz ?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm elimde 1 hafta kullanılıp sökülmüş tvs apache orjinal zinciri ve ön dişli pulu ve vidası var. ihtiyacı olan arkadaş bana msj atsın uyğun fiyata göndereceğim. ikiside orjinal fabrika çıkışı
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    BNM MOTORDA 8 BİN DEVİRDEN SONRA ÖZELLİKLE 4.5 VİTESLERDE ANLIK GAZ KESME YANI BI ANLIK TEKLEME OLUYORDU SUBAPTAN OLUYOR ARKADASLAR EMME 7 EGZOS 12 OLACAK

Beyler araba önümdeyken sellektör atıyorum arabalar görmüyor bile! Ne yapmak lazım far ı yukarıya mı kaldırtmak lazım biraz?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler araba önümdeyken sellektör atıyorum arabalar görmüyor bile! Ne yapmak lazım far ı yukarıya mı kaldırtmak lazım biraz?

FARI YUKARI KALDIRMAN YETMEZ ARAÇLARIN SENI GÖRMLERİ İÇİN PROJEKTÖR TAKMAN LAZIM...HANGİ ARAÇ MOTOSIKLETI GORMUSKI BEN COK KAVGA EDİYORUM TRAFIKTE MOTOSİKLETİ SİKİNE TAKAN OLMUYOKI KARDEŞİM.İYİ Bİ KORNA TAKMAN LAZIM BENCE.

Arkadaşta xenon var eşşek gibi aydınlatıyor herkes görüyor. Sonuçta sellektör attık mı orta aynaya gitmesi lazım farı o sebeple yukarı kaldırsammı diye düşünüyordum

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dat korna tak. 2 adet seger marka dat korna tak titreşim rölesinide tak. da dadada dat yaptığında seni farketmemesi için sağır olması lazım
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır anlamadığım şey şu. 1-2 cm lastik büyüyünce neden fiyat 3 kat fark ediyor ? Adamlar resmen soyguncu yaw. Kocaman Hayabusa lastiğiyle 110luk lastik aynı fiyat hemen hemen ne saçma birşey...
    Peki M.Balibey bu lastik iyimidir ve güvenilir mi ? Birde cok mu ince durur bizim motorda ? Bu konularada bi değinirsen sevinirim. Benim düsüncem yinede michelin oldugu icin piyasadaki diğer tüm lastiklerden iyidir. Ama yinede sen kullanmış biri olarak beni aydınlatırsan sevinirim ? Özellikle suda ve sıcak asfaltta orginal lastikler dansöz gibi oynuyor iki kez yan yattım lastiklerin yüzünden. Bu michelin 90*90*18i takarsak bu dertten kurtulur muyuz ?
    şimdi abi iki hamurlu işi falan işin içine girince fiyat ucuyor ben bu ocak ayında kış lastiği aldım arabama brigestone 4 tanesi 560 tlye geldi 4 tanede jant aldım saç olanlardan bu fiyata dahil motosiklet var diye adamlar herkesi zengin zannettiklerinden hemen düdükleme işinine giriyorlar benim kullandığım pilot sortydi bir sorun yaşamadım 90 90 olduğundan arkadan bakınca birazda taban profili sivri bisiklet lastiği gibi durur buna hazırlan veön lastik değişmeyeceğinden soru yine devam edecektir ama eski gibi değil benim lastiği servis iç etmeseydi arka lastiğe çivi battı yine kullanırım ama adamlar lastikleri değiştiriken kayboldu ayağına başkasına sattılar sanırım

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    valla doğru diyonuz bi arka lastik alalım dedik 435 lira pırellı bende gidip sava almıştım bı ksç sy önce ..

iyi akşamlar arkadaşlar ben xenon far takmak istiyorum 2012 apache ama uyarmı uymazmı patlar yada yuvayı eritir diye korkuyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi ve fiyatını söyliye bilirmi teşekkürler

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bugün yeni kasa apache' nin üstüne çıkma fırsatım oldu ama hayal kırıklığı yaşadım boyum 1.86 kilom 90 a yakın ama arkadaşlar bu motor benim altımda bildiğiniz bisiklet gibi kaldı :( Ayaklarım yere tam bastı dizlerim kırıldı acaba aylardır bu boyla apache hayali kurmakla hata mı ettim acaba

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla doğru diyonuz bi arka lastik alalım dedik 435 lira pırellı bende gidip sava almıştım bı ksç sy önce ..
    yurtışından getirtmek lazım aslında en güzeli ben bir ara pirelli sport demon modelini kafaya takmıştım sonradan hevesim geçti

içinizde muayeneye giren var mı benim zamanı geldi motosikletle ilk defa gideceğim için neler yapıyorlar merak ediyorum

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtışından getirtmek lazım aslında en güzeli ben bir ara pirelli sport demon modelini kafaya takmıştım sonradan hevesim geçti

içinizde muayeneye giren var mı benim zamanı geldi motosikletle ilk defa gideceğim için neler yapıyorlar merak ediyorum
    ben eski motorumu nisan ayında muayeneye soktum. genel olarak motor ve şase no kontrolü, ön-arka far çalışıp çalışmadığı, ön farı bi cihaza tutuyorlar (benim ki biraz aşağı bakıyordu hafif kusurlu olarak geçirdiler) fren lambası-sinyaller-korna çalışıp çalışmadığı , ana bağlantı noktalarında boşluk olup olmadığı misal tekerlek göbekleri, direksiyon göbeği falan, lastiklerin diş kalınlığının ölçümü, son olarak da frenlerin kontrolü (belli bi mesafede hızlanıp ani fren yaparak güvenli bi şekilde durup durmadığı)
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı suatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eski motorumu nisan ayında muayeneye soktum. genel olarak motor ve şase no kontrolü, ön-arka far çalışıp çalışmadığı, ön farı bi cihaza tutuyorlar (benim ki biraz aşağı bakıyordu hafif kusurlu olarak geçirdiler) fren lambası-sinyaller-korna çalışıp çalışmadığı , ana bağlantı noktalarında boşluk olup olmadığı misal tekerlek göbekleri, direksiyon göbeği falan, lastiklerin diş kalınlığının ölçümü, son olarak da frenlerin kontrolü (belli bi mesafede hızlanıp ani fren yaparak güvenli bi şekilde durup durmadığı)
    fren testini onlar mı yapıyor biz mi birde neden makinede yapmıyorlar ki

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yeni kasa apache' nin üstüne çıkma fırsatım oldu ama hayal kırıklığı yaşadım boyum 1.86 kilom 90 a yakın ama arkadaşlar bu motor benim altımda bildiğiniz bisiklet gibi kaldı :( Ayaklarım yere tam bastı dizlerim kırıldı acaba aylardır bu boyla apache hayali kurmakla hata mı ettim acaba
    benim boyum 1,95 kilom 80 2011 apache gayet normal duruyor altımda hatta fotolarda far atabilirm ama yeni modelleri bilmiyorum dahamı kısa yapmışlar acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler