Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Arkadaslar; Ben bu bizim motor ların yakıtına akıl erdiremiyorum Sanki yüksek hızda daha az yakıyor; ya da benimkinde bişey var...

130-150 arası 85 km gittim; yakıt aldığımda; 21 TL aldı.. hadi 100 km ye tamamlasak, 23 TL diyelim ; 23 TL / 4.21 = 5.4 LT / 1oo KM yapar...
    Bir kaç kez denedim, hatta İLKAY ile, msn de de konustuk ; en ideal yakıt sanırım 130 - 160 arasında olusuyor ?
    yolun sürekli olarak düz olduğunu var sayarsak ve motoru sıkıştırmadan gaz verdiğini düşünürsen evet bu şekilde yakıyor motor
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu O kadar arastırmama rağmen 6 litre altında yaktığını söyleyen bir dreamdark vardı artık ben de varım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Yahu O kadar arastırmama rağmen 6 litre altında yaktığını söyleyen bir dreamdark vardı artık ben de varım
    düzgün kullanırsan yakıyor bende 25 kuruş yakmıştım km'de en son ortalama aynı değerler ( üstünden 2 benzin zamı geçti tabi veya 3 )

bu arada arka lastiğimi değiştirdim bu gün buyrun fotoğrafları

By ilkyy at 2011-05-15

By ilkyy at 2011-05-15

2010'un 37. haftasında üretilmiş bir lastik

motorumla ilk uzun yolumu yaptım benzin konusu acılmısken benzin isareti varken depoyu dordumdum 55 tllik aldı onunla 260 km yol yaptım ısık tekrar yandı 211 kurus yaktı birde motorla mıcıra girmeyin kayıyor motoru yatırdım ,arkadslar mola icin durmuslar bende tabi onları uzaktan gördum hızımı azalttım yoldan cıktın dinlenme alanına dogru oda ne mıcır hertaraf motor hız kesmedi bi türlü ,yol bitmek üzere önümde yesil tarla isnanın aklından bin bir türlü sey geciyor tarlayamı ucsan yatırsam mı falan gerisine hatıramıyorum motoru yatırmısım nasıl yatırdım onuda bilmiyorum en son hatıladıgım yerde oturdgum alrkadslarımı iyim demek istedigim aman arkadslar kesinlikle dizlik ve eldiveni ihmal etmyin dizlik ve eldiven cizik dolu onlar olmasa o hasar bende olacaktı allha sukur cizik yok(birde yola cıkarken yol sadaksı vermeyi onutmayın ) gelelim motora sol sinyal yok yerinde sol kafda cizkler ve ve granajdaki stikırda bya bi cizik var kafa pasta cile yapılacakta o sitikırlar satılıyormu arkadslar nasi yaptırayım motoru

Motosikleti
    Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumla ilk uzun yolumu yaptım benzin konusu acılmısken benzin isareti varken depoyu dordumdum 55 tllik aldı onunla 260 km yol yaptım ısık tekrar yandı 211 kurus yaktı birde motorla mıcıra girmeyin kayıyor motoru yatırdım ,arkadslar mola icin durmuslar bende tabi onları uzaktan gördum hızımı azalttım yoldan cıktın dinlenme alanına dogru oda ne mıcır hertaraf motor hız kesmedi bi türlü ,yol bitmek üzere önümde yesil tarla isnanın aklından bin bir türlü sey geciyor tarlayamı ucsan yatırsam mı falan gerisine hatıramıyorum motoru yatırmısım nasıl yatırdım onuda bilmiyorum en son hatıladıgım yerde oturdgum alrkadslarımı iyim demek istedigim aman arkadslar kesinlikle dizlik ve eldiveni ihmal etmyin dizlik ve eldiven cizik dolu onlar olmasa o hasar bende olacaktı allha sukur cizik yok(birde yola cıkarken yol sadaksı vermeyi onutmayın ) gelelim motora sol sinyal yok yerinde sol kafda cizkler ve ve granajdaki stikırda bya bi cizik var kafa pasta cile yapılacakta o sitikırlar satılıyormu arkadslar nasi yaptırayım motoru
    öncelikle geçmiş olsun

sonrasında forumda mıcırlı yolda sürüş ile ilgili bir paylaşım vardır aşağıdaki linki okumanı tavsiye ederim.
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...kullanimi.html

umarım işini görür

okuyaymda.birdaha.mlclrln yanlndan gecmem bile.

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    bide ben varım .... 100 km de ortalama 4.67(ortalama 110-120 km hız 120 üstüne hiç çıkmadım) lt yakıt harcamıştım ilk uzun yol tecrübemde... Tabi daha sonra yanına bile yaklaşamadım ama olsun...
    Bu arada izmirde kendi adıma motoru garajdan yarın çıkarıyorum... İzmir de olan varsa görüşelim.....

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzgün kullanırsan yakıyor bende 25 kuruş yakmıştım km'de en son ortalama aynı değerler ( üstünden 2 benzin zamı geçti tabi veya 3 )

bu arada arka lastiğimi değiştirdim bu gün buyrun fotoğrafları

2010'un 37. haftasında üretilmiş bir lastik
    hayırlı olsun. sadece arka mı değişti ? ön iyi miydi ? nedense bizde hep arka lastik önemseniyor ama virajda ön sanki daha önem taşıyor.
    model ne ??

Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. stickerları orjinal almak pahalı olur gerek yok, bu işi çok düzgün yapan reklamcılar var. onlardan daha uygun fiyatlı bastırılabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

Alıntı hakan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen gün motorumun gidonun altındaki plastikleri karbona kaplamak için söktüm.
    Sağ tarafı sökerken Vidanın tuttuğu Somun aşağıya düştü fakat bulamadım...yerede düşmedi.
    yan granajları depoyu söktüm yine bulamadım kasisli bi yere girince sesi geliyo...2-3 gün oldu hala
    düşmedi umarım bi zarar vermez motora çok tedirginim sizce bi sorun olurmu ! yardımcı olursanız
    sevinirim....
    peki o panzotları kaplayabildin mi ? nasıl oldu ? hangi malzemeyi kullandın ? fotoğraf paylaşabilir misin ??
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    nasıl motor kullanıyosunuz arkadas yaa bu aksam çakoylada konurken sarıdım :D bız ıkı fazer ızımıte gıttık ( 110 km re ) bı depeo benzın bıttı :D ama 200 asagı dusmedık 10 bındevırden asagı pek ınmedı makınalar ;P

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. sadece arka mı değişti ? ön iyi miydi ? nedense bizde hep arka lastik önemseniyor ama virajda ön sanki daha önem taşıyor.
    model ne ??
    bendeki lastikler 2005 üretimi (eski lastikler) ön lastiğe güvenmiyorum dolayısı ile ona göre sürüyorum
    bu ayki maddi durumdan dolayı ve lastiğin fiyatında bana söylenmiş olmasına rağmen birden normal fiyatından aşağı inmeyince mecbur sadece arka tarafı takdırdım.

olan tabi hoş olmadı onca yolu boşuna gidip benzin harcamış oldum yetkili serviste bana aynı fiyattan %10 indirimli veriyordu zaten hiç bir farkı yoktu ki inadına yetkili servisten alacaktım uyuz olduğum için ama lastiğin ipleri çıkmamış olsaydı..

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    model ne ??

geçmiş olsun. stickerları orjinal almak pahalı olur gerek yok, bu işi çok düzgün yapan reklamcılar var. onlardan daha uygun fiyatlı bastırılabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

peki o panzotları kaplayabildin mi ? nasıl oldu ? hangi malzemeyi kullandın ? fotoğraf paylaşabilir misin ??
    o panzotları kapladım fakat ön sağdaki içeri çok çökük bi yer var ordan attı biraz 3M karbon kullandım ben fotoğrafları atarım....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:46 ----------

[COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    hakan daha yakından fotoğrafları varmı ?

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    600F ve 100km de 6lt mi ??????

Gidip motoruma sarılacağım , canım K1200RS im benim hiç görmedi o kadar yakıtı bir arada :p :p :p

Not: İtina ile yara kaşınır , damara basılır.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F ve 100km de 6lt mi ??????

Gidip motoruma sarılacağım , canım K1200RS im benim hiç görmedi o kadar yakıtı bir arada :p :p :p

Not: İtina ile yara kaşınır , damara basılır.

sabah sabah iyi güldüm

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    5.4 Litre 6 değil
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    5.4 Litre 6 değil
    6 olsun feda olsun

dünden görüntü olsun buda

kalanlarını ilkan koyacak siteye biraz şopta ışık vererek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 ----------

işte kalan fotoğraflar

bunlar başlangıç

sıra geldi can alıcı olanlarına

doğan buda sana fatality olarak gelsin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bunlar da neymiş ; PEH

Kanka sana bi nostalji yapayım da aklın bitsin

Motora ilk dokunduğum dakikalar...

Rize'ye gidiyoruz

iLk gezimizden bir kaç kare...

Kar da da kullandık ; biz bir bütünüz

Önce manetleri değiştirdik ...

sonra elcikleri değiştirdik...

Ve son olarak ; topuzlar ile tamamladık...

Sıra sinyallere gelmişti

Son iki günü de yad edelim bari

ay bu da bugünden

Bunlar elimde olanlar; ilk gezimde seni daha da KÖTÜ HALE Getireceğim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Bunlar elimde olanlar; ilk gezimde seni daha da KÖTÜ HALE Getireceğim
    onu bunu bilmem sadece bunu derim sana

doğan buda sana fatality olarak gelsin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kanka ben burda motor bulamıyorum ; araba ile aynı pozu versem olmaz mı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    hakan daha yakından fotoğrafları varmı ?
    Çekmedim başka kardeşim çekince koyarım buraya mutlaka...
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler