Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emir sen bu motoru alıp satmaktan bıkmıyorsun vallahi.
    Bir de ben senin yerinde olsam o paralara 1100XX araştırırdım.

Mesela :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-xx-1100/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    emir napsa yeridir sahsen zor durumda kalmassam inat ederim 600f imi satmam ınsallah yanına bır transalp yakısır
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Arkadaşlar,

ilan ve motorumun bilgileri aşağıdaki linkte mevcut.
    şuan 23500 km de ağır bakımlarınıda yaptırdım.0cak vergisinide ödedim.
    eşe , dosta gönül rahatlığıyla alınabilecek motordur.
    yabancıya gitmesin.

tşk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37528783/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

[QUOTE=matagp;2233562]Arkadaşlar,

ilan ve motorumun bilgileri aşağıdaki linkte mevcut.
    şuan 23500 km de ağır bakımlarınıda yaptırdım.0cak vergisinide ödedim.
    eşe , dosta gönül rahatlığıyla alınabilecek motordur.
    yabancıya gitmesin.

FIRSATTIR''' SON 12.500 e bırakacağım.Kaçırmayın derim.
    tşk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37528783/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

irtibat tel:533 597 00 89

saygılarımla..
    Old machines
    PGO Star-50,Yamaha FLY-ONE 150,Peugeot Vivacity-100,Piaggio TPH125XR,Daelim S2-250 FreeWing Lc,Honda CBR600F,Honda NT700V Deauville,Yamaha XVS1100 DragStar Classic..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emir sen bu motoru alıp satmaktan bıkmıyorsun vallahi.
    Bir de ben senin yerinde olsam o paralara 1100XX araştırırdım.

Mesela :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-xx-1100/detay
    haklısın Emre. aslında XX benim de sevdiğim ve rakam olarak da çok mantıklı bi makine ama ağırlıklı şehir içinde ve de günlük kullanınca fazla mı büyük olur diye düşünmüyor değilim. Ama XX'in fren performansı bile tercih etmeye yeter. ah az biraz da modern görünümlü olsaydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir napsa yeridir sahsen zor durumda kalmassam inat ederim 600f imi satmam ınsallah yanına bır transalp yakısır
    Erman,
    4 silindire biraz alış, sonra litreliklerle gazlayınca ulen acaba büyütsem mi demeye başlıycaksın emin ol
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    selam herkese....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38364985/detay

DREAMDARK(EMRE) motoru sezonda ucuza sattın, şimdi ocak ayında senin sattığından daha pahalıya ilan koymuşlar...

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın Emre. aslında XX benim de sevdiğim ve rakam olarak da çok mantıklı bi makine ama ağırlıklı şehir içinde ve de günlük kullanınca fazla mı büyük olur diye düşünmüyor değilim. Ama XX'in fren performansı bile tercih etmeye yeter. ah az biraz da modern görünümlü olsaydı
    O zaman dediğin gibi kullanım amacına pek uygun kaçmıyor gerçekten de.
    Bu durumda yeni kasa bir Z750 olsa güzel olur bence. Naked kullanacak olsam alacağım sayılı makinalardan birisidir.

Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38364985/detay

DREAMDARK(EMRE) motoru sezonda ucuza sattın, şimdi ocak ayında senin sattığından daha pahalıya ilan koymuşlar...
    Vayyy be.. İnsan fena oluyor vallahi böyle görünce..
    İlan sahibi motoru sattığım arkadaş değil bu arada, kendisinin gittiği özel servis.
    Sanırım bu nedenle fiyatı biraz daha yüksek yazmışlar.
    Ama param olsa direkt alırdım, huyunu suyunu ciğerine kadar bildiğim makinam.
    Zaten benden sonra sadece 1500 km kullanılmış.

600F arayan arkadaş varsa ben motora kefilim, ciddi düşünen olursa sattığım arkadaşı da ararım, fiyatta indirim sağlarım.
    Yabancıya gitmesin bence.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

slm cbr 600 f Super Sport mu? yoksa Sport Touring mi?
    ikincei el satıs yapan bazı sıtelerde kımı Super Sport yazıyor kımıde Sport Touring, aklım karıstı

600F Supersport'dur, Honda'nın 2003 senesine kadar pistlerde yarışan makinasıdır.
    Ancak bir Sporttouring'e yakın da konfor sunar.

static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8

Benimki evde yatıyor
    korkuyorsan sorun yok... çünkü korkmalısın... SUZUKI GSX-R1000

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı static adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benimki evde yatıyor
    Bayildim valla
    Bizimkide apartmanda konakliyor :(
    baskentli

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Benimki evde yatıyor
    super

http://otomobiller.tripod.com/honda_racing_motors.htm
    şimdi fiyatları keske boyle olsa

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f

Benimki evde yatıyor
    Vallahi helal olsun.Benimki tersanede yanımda druruyor sürekli ama acaba ayıp oluyormu diye düşünüyodum.Üzerinde battaniye ve brandası ile beraber.

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    merhaba 600 f sever dostlar çok uzun zamandır forumu takip ediyorum baştan sona okumuşluğumda var ama yazmak nasip olmadı askerden geleli 2 ay oldu yeterli tecrubem var be bir 600 f almak istiyorum aslında bir tanesinede niyetlendim ciddi olarak alabilirim
    birde siz bakın tanıyan bilen varsa fikir belirtsin ben gittim gördüm motorda ufak tefek çizik falan var ama çok önemli değil ciperi sağlam gibi geldi çalışması normal herhangi bi senkronsuzluk yok devirlenmesi frenlemesi düzgün gerçi balatalar bi sezon anca idare eder gibi ama bakarız duruma göre kendi ufaktan bi tur attım lastikler daha yeni 4 aylık falan pirelli diablo yola sanki sarılıyor çok yüksek hıza çıkmadım ama sahibinin arkasında biraz hız yaptık 1. viteste 120+ üzeri çok rahat gidiyor ve frenlemede aşınmış balatalara rağmen süper fanda bi sorun yok düzgün devreye giriyor şase amortisör de bi yamulma yok gibi geldi tam manasıyla sorunsuz binelecek bir makine gibi opsiyonlu olarak durdurttum sahibine pazartesi kredi durumuna göre kesin olarak ilanı kaldır veya vazgeçtim diycem
    buyrun likte bu hatta isteyen olursa motoru gördüm el sıkmaya giderken yanımda gelebilir en azından bi fikir verir iyi olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4571588/detay/
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 600 f sever dostlar çok uzun zamandır forumu takip ediyorum baştan sona okumuşluğumda var ama yazmak nasip olmadı askerden geleli 2 ay oldu yeterli tecrubem var be bir 600 f almak istiyorum aslında bir tanesinede niyetlendim ciddi olarak alabilirim
    birde siz bakın tanıyan bilen varsa fikir belirtsin ben gittim gördüm motorda ufak tefek çizik falan var ama çok önemli değil ciperi sağlam gibi geldi çalışması normal herhangi bi senkronsuzluk yok devirlenmesi frenlemesi düzgün gerçi balatalar bi sezon anca idare eder gibi ama bakarız duruma göre kendi ufaktan bi tur attım lastikler daha yeni 4 aylık falan pirelli diablo yola sanki sarılıyor çok yüksek hıza çıkmadım ama sahibinin arkasında biraz hız yaptık 1. viteste 120+ üzeri çok rahat gidiyor ve frenlemede aşınmış balatalara rağmen süper fanda bi sorun yok düzgün devreye giriyor şase amortisör de bi yamulma yok gibi geldi tam manasıyla sorunsuz binelecek bir makine gibi opsiyonlu olarak durdurttum sahibine pazartesi kredi durumuna göre kesin olarak ilanı kaldır veya vazgeçtim diycem
    buyrun likte bu hatta isteyen olursa motoru gördüm el sıkmaya giderken yanımda gelebilir en azından bi fikir verir iyi olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4571588/detay/
    Bendekinin hem yaşı hem de kilometresi aynı. Bunun lastikleri daha iyi. Temiz görünüyor. Beğendim. Bu fiyata biraz daha pazarlık yapabilirsen süper olur. Alınır

Motosikleti
    bmw F800S
    Bendekinin hem yaşı hem de kilometresi aynı. Bunun lastikleri daha iyi. Temiz görünüyor. Beğendim. Bu fiyata biraz daha pazarlık yapabilirsen süper olur. Alınır
    biraz daha pazarlık yaptık zaten alıcaz gibi bankaya gidip kredi işini hallettikmi bitmiştir kaporayı verdik bekletiyoruz motoru hayırlısı bakalım inşallah iyi olur

11 500 e indirdi saolsun sahibi ama hakkaten istanbul piyasasında bu paraya olan emsallerinden çok daha iyi durumda olduğunu söyleyebilirim
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Merhaba arkadaşlar,

Güzlim motorumu satmaktan vazgeçmenin mutluğu ve hava şartlarının elverdiği kadarıyla ufak tefek gezmeler , kaçamaklar yapıyorum

Son olarak bu ara kafamı kemiren '' hangi Egzostu takayım? '' sorusunu da aşarak dün Two Brothers sahibi oldum.Performansını bilmem ama ses konusunda beni tahmin edeceğini düşünüyorum.

Ek olarak amortisör koruyucu çamurluk istiyordum.TR de satan bulamadım hep yurt dışında var ama bi arkadaş vasıtasıyla uygun fiyata bu işi yapabilecek biri varmış.Kendi imalatı oluyormuş yakında ona gideceğim.Yaparsa onunda resimlerini ekleyeceğim.
    tahminimce bu parçayı düşünen çok arkadaşımız vardır.

Yakında yeni egzost umun montajlı halini resimleyerek sizlerle paylaşacağım.
    bakalım 600 F' e yakışacak mı

kazasız belasız...
    Old machines
    PGO Star-50,Yamaha FLY-ONE 150,Peugeot Vivacity-100,Piaggio TPH125XR,Daelim S2-250 FreeWing Lc,Honda CBR600F,Honda NT700V Deauville,Yamaha XVS1100 DragStar Classic..

Motosikleti
    bmw F800S
    Alıntı matagp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Güzlim motorumu satmaktan vazgeçmenin mutluğu ve hava şartlarının elverdiği kadarıyla ufak tefek gezmeler , kaçamaklar yapıyorum

Son olarak bu ara kafamı kemiren '' hangi Egzostu takayım? '' sorusunu da aşarak dün Two Brothers sahibi oldum.Performansını bilmem ama ses konusunda beni tahmin edeceğini düşünüyorum.

Ek olarak amortisör koruyucu çamurluk istiyordum.TR de satan bulamadım hep yurt dışında var ama bi arkadaş vasıtasıyla uygun fiyata bu işi yapabilecek biri varmış.Kendi imalatı oluyormuş yakında ona gideceğim.Yaparsa onunda resimlerini ekleyeceğim.
    tahminimce bu parçayı düşünen çok arkadaşımız vardır.

Yakında yeni egzost umun montajlı halini resimleyerek sizlerle paylaşacağım.
    bakalım 600 F' e yakışacak mı

kazasız belasız...
    kazasız belasız işallah benim alacağımda devil var perşembe kesin olarak belli olucak bakalım
    bu ara hugger denen parçadan bahsediyosun sanırım fiyat konusunda bizide bilgilendirirsen sevinirim bende düşünüyorum açıkcası

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8
    Şu çamurluktan ben de alırım
    Bende Akrapovic karbon egsoz var. Diğerlerini bilmem ama ben sesinden çok memnunum. vesselam

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bende Yoshımura var; orjinal Japon...Fakat orjinal cbr egzozu alıp takacağım sanırım...
    Performanslar baş ağırtıyor yahu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Benimki evde yatıyor
    İnş. eve misafir gelmiyordur. Hele birde çocuklu aile geliyorsa vay haline. Makina 1-2 ayda durdugu yerde perte çıkar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler