Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayırlısıyla bugün motorumun satışını vermiş bulunmaktayım.
    Artık altımda takasdan gelen siyah bir GT250R var. 3 sene önceki eski sevgiliye geri dönüş yaptık yani biraz zorunlu olarak. Olsun buna da şükür.
    Sattığım arkadaş da kıymetini bilecek düzgün bir insan, umarım hayrını görür.
    Motoru satsam da aranızdayım.
    Hayirlisi olsun Emre, güle güle kullan
    HONDA Hayat ONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolun arkadaşlar, 600F'den sonra yorucu geldi motor, eğilmek angarya geliyor artık, totomuz rahata alışmış 3 senedir

Bir de ilk bindiğimde bozuk mu dedim bu motor, niye gitmiyor. Hala biraz böyle hissediyorum.

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Emre hayırlı olsun hakkında.bende bugün sahibinden.com da fark ettim motoru sattığını.Aradım seni ama ulaşamadım.Bende dün bi arkadaşımın kardeşine sattım gibi birşey motoru.İlk motoru olacağı için pekte memnun olmadım ama bakıcam önümüzdeki hafta.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar hayırlısıyla bugün motorumun satışını vermiş bulunmaktayım.
    Artık altımda takasdan gelen siyah bir GT250R var. 3 sene önceki eski sevgiliye geri dönüş yaptık yani biraz zorunlu olarak. Olsun buna da şükür.
    Sattığım arkadaş da kıymetini bilecek düzgün bir insan, umarım hayrını görür.
    Motoru satsam da aranızdayım.
    İş nedeniyle pek forumu ziyaret edemiyorum kusura bakma geçte olsa Emre yeni motorun hayırlı olsun.
    Siyah GT250 R bence renk olarakta çok güzel kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Saygılarımla...

static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8
    Motosikletimle dört ayda 5000km yapmışım. Dün K&N hava filtresi ve K&N yağ filtresi aldım. Filtreyle birlikte yağını da değiştirdim tabi.
    5000 devirde motordan hışırtılı bir ses geliyordu... egzantrik zinciri ve gergisini değiştirmem gerekiyormuş. İşi bilene bırakıp ustasına götürüyorum ama onlar her zaman ne kadar para kazanabileceklerini düşünüyorlar. Sonra da "Büyük motorun derdi büyük olur" deyip kandırıyorlar (sanırım orijinali "Büyük başın derdi büyük olur" şeklindeydi ) Şimdiye kadar gerekli gereksiz bir sürü ayrıntıya servis ücreti ödedim. Benzin fiyatları ayrı bir dert! Motosikleti aldıktan sonra cebimde para göremez oldum. Kış gelince durulurum diyorum ama ne olur bilemem artık
    korkuyorsan sorun yok... çünkü korkmalısın... SUZUKI GSX-R1000

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre hayırlı olsun hakkında.bende bugün sahibinden.com da fark ettim motoru sattığını.Aradım seni ama ulaşamadım.Bende dün bi arkadaşımın kardeşine sattım gibi birşey motoru.İlk motoru olacağı için pekte memnun olmadım ama bakıcam önümüzdeki hafta.
    Sağolasın Kemal, hayırlısı olsun senin için de. Bari eğitime filan gitse alacak arkadaş.

Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş nedeniyle pek forumu ziyaret edemiyorum kusura bakma geçte olsa Emre yeni motorun hayırlı olsun.
    Siyah GT250 R bence renk olarakta çok güzel kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Sağolasın Hamit teşekkür ederim.

Alıntı static adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletimle dört ayda 5000km yapmışım. Dün K&N hava filtresi ve K&N yağ filtresi aldım. Filtreyle birlikte yağını da değiştirdim tabi.
    5000 devirde motordan hışırtılı bir ses geliyordu... egzantrik zinciri ve gergisini değiştirmem gerekiyormuş. İşi bilene bırakıp ustasına götürüyorum ama onlar her zaman ne kadar para kazanabileceklerini düşünüyorlar. Sonra da "Büyük motorun derdi büyük olur" deyip kandırıyorlar (sanırım orijinali "Büyük başın derdi büyük olur" şeklindeydi ) Şimdiye kadar gerekli gereksiz bir sürü ayrıntıya servis ücreti ödedim. Benzin fiyatları ayrı bir dert! Motosikleti aldıktan sonra cebimde para göremez oldum. Kış gelince durulurum diyorum ama ne olur bilemem artık
    Biraz az geziver paran cebine kalsın. Şaka bir yana, biniyorsak bu merete katlanmak zorundayız bu giderlere.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kendi makineni sattınmı yoksa caner...

gel benim canavarı satim sana
    temel abi haberleşelim bi bakalım snn motora ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Arkadaşlar Metzeller sportec taktırdım ben ama iyimi ettim kötümü bilmiyorum :(
    baskentli

static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8
    Alıntı baskentli1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M1, M3, M5...? Hangisinden aldın bilmiyorum ama iyi etmişsin. Sanırım pirelli bünyesinde olan ve sadece motosiklet lastiği üreten bir firma. Metzeler iyidir. Üretim yılı nedir? 2009-2010 ise korkmana gerek yok. Hayırlı olsun
    korkuyorsan sorun yok... çünkü korkmalısın... SUZUKI GSX-R1000

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı baskentli1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende lastik değiştiricem, kullanım sonrası görüşlerini alabilirmiyim? Kayma varmı v.s.
    Ayrıca hangi modelini aldın? m3 modeli nasıldır?
    Teşekkürler.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    Alıntı auditer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende lastik değiştiricem, kullanım sonrası görüşlerini alabilirmiyim? Kayma varmı v.s.
    Ayrıca hangi modelini aldın? m3 modeli nasıldır?
    Teşekkürler.
    ben temmuz ayında metzeler M5 modeli aldım almanyadan bir arkadaşım vasıtasıyla getirttim lastik çok iyi ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim lastiği her şartta kullandım (virajda,yağmurda,yüksek süratte) bana istediğim performansı verdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

bu arada emre yeni motosikletin hayırlı olsun sakıncası yoksa kaça verdin motosikletini konuyu ne zamandır okuyamadım kusura bakma
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Lastik M1 di 2009 sonu bakalim bende deneyip burdan paylasirim izlenimlerimi.
    Virajda yatma konusunda onyargimi yenmeliyim once :(
    baskentli

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    [QUOTE=erdalım;2158918]ben temmuz ayında metzeler M5 modeli aldım almanyadan bir arkadaşım vasıtasıyla getirttim lastik çok iyi ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim lastiği her şartta kullandım (virajda,yağmurda,yüksek süratte) bana istediğim performansı verdi[COLOR="Silver"]

Ayıptır sorması Almanyadan getirtmeye değermi, fiyat nedir acaba çok fark ediyor ise olmazsa bizde öyle yapacağız..

Alıntı erdalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben temmuz ayında metzeler M5 modeli aldım almanyadan bir arkadaşım vasıtasıyla getirttim lastik çok iyi ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim lastiği her şartta kullandım (virajda,yağmurda,yüksek süratte) bana istediğim performansı verdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

bu arada emre yeni motosikletin hayırlı olsun sakıncası yoksa kaça verdin motosikletini konuyu ne zamandır okuyamadım kusura bakma
    Sağolasın, benim makinayı 11,500'e bıraktım.

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Sağolasın, benim makinayı 11,500'e bıraktım.
    Hayırlısı olsun
    Drift Religion

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    [QUOTE=auditer;2158962]
    ben temmuz ayında metzeler M5 modeli aldım almanyadan bir arkadaşım vasıtasıyla getirttim lastik çok iyi ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim lastiği her şartta kullandım (virajda,yağmurda,yüksek süratte) bana istediğim performansı verdi[COLOR="Silver"]

Ayıptır sorması Almanyadan getirtmeye değermi, fiyat nedir acaba çok fark ediyor ise olmazsa bizde öyle yapacağız..
    Türkiyede metzeler m5 lastiğin fiyatı takım olarak 850-950 arasında değişiyor ben almanyadan türkiyeye 578 tl gibi bir fiyata getirttim bence aradaki fark için değer ama bana lastiği getiren çok samimi bir arkadaşımdı internetten tanımadığın kişilerden alma bana gelen lastiğin imalat tarihi mayıs 2010
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    [QUOTE=erdalım;2159170]
    Alıntı auditer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Türkiyede metzeler m5 lastiğin fiyatı takım olarak 850-950 arasında değişiyor ben almanyadan türkiyeye 578 tl gibi bir fiyata getirttim bence aradaki fark için değer ama bana lastiği getiren çok samimi bir arkadaşımdı internetten tanımadığın kişilerden alma bana gelen lastiğin imalat tarihi mayıs 2010

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Sağolasın.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    [QUOTE=auditer;2159228]

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Sağolasın.
    benim için bir zevkti rica ederim kazasız belasız sürüşler

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Merhabalar arkadaşlar,

bende yeni bir 600f kullacısıyım.Forum sayfanızı mümkün mertebe okumaya calışıyorum ama çok uzun(bence daha fazla okumamalıyım)
    1 ay oldu alalı ama yeni motor almış sevdasıyla bi hayli geziyorum..

motorum 2007 model ve 21000 e yaklaştı.

bir konuda sizden bilgi almak istiyorum.
    Gazı açınca (özellikle 1. vites 2 de daha karşılaşmadım) yüksek devirlerde alet sanki ya teker sarıyor yada debriyaj kacırıyor gibi devir saati yükselip geri iniyor.örn. 7000 devirden bi anda 9 bin yapıp geri iniyor.Lastiklerim daha yeni 2010 tarihli metzeler m5.
    daha önce bunu yaşamış bi arkadaşımız varsa cevap verir diye düşündüm ama en doğrusu servise gittiğim zamn olacaktır herhal.
    3000 km sonra bakım zmanı bu süre zarfında bi sorun yaşamayız umarım

tşk.
    Old machines
    PGO Star-50,Yamaha FLY-ONE 150,Peugeot Vivacity-100,Piaggio TPH125XR,Daelim S2-250 FreeWing Lc,Honda CBR600F,Honda NT700V Deauville,Yamaha XVS1100 DragStar Classic..

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matagp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar,

bende yeni bir 600f kullacısıyım.Forum sayfanızı mümkün mertebe okumaya calışıyorum ama çok uzun(bence daha fazla okumamalıyım)
    1 ay oldu alalı ama yeni motor almış sevdasıyla bi hayli geziyorum..

motorum 2007 model ve 21000 e yaklaştı.

bir konuda sizden bilgi almak istiyorum.
    Gazı açınca (özellikle 1. vites 2 de daha karşılaşmadım) yüksek devirlerde alet sanki ya teker sarıyor yada debriyaj kacırıyor gibi devir saati yükselip geri iniyor.örn. 7000 devirden bi anda 9 bin yapıp geri iniyor.Lastiklerim daha yeni 2010 tarihli metzeler m5.
    daha önce bunu yaşamış bi arkadaşımız varsa cevap verir diye düşündüm ama en doğrusu servise gittiğim zamn olacaktır herhal.
    3000 km sonra bakım zmanı bu süre zarfında bi sorun yaşamayız umarım

tşk.
    Debriyaj balatasi,baski balata,tas yaylari,tas,prizdirek,baski rulmani,catal baktir bunlara.
    Dusuk bi ihtimal lastik bilyalarina baktir km dusuk debriyaj biraz garip geldi.
    Yagini aksatma.

DreamdarkEmre abi hayirli olsun.Bunada sissy bar takican mi?
    We are many...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler