Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    çakooo nazara gelcen olum bak :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tüm alanlarda kullanımının GTR dan daha kolay ve rahat olduğu düşüncesindeyim.
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm alanlarda kullanımının GTR dan daha kolay ve rahat olduğu düşüncesindeyim.
    Dostum kesinlikle dogrudur sonucta honda,benim sormak istedigim bana kolay gelirmi tecrübesi olanlardan ögrenmek isterim 4bin km gt 250r tecrübesinden sonra 600f e geçsem zorluk çekermiyim çok yoksa çabuk alışırmıyım.

Aslında Er6n ile 600f arasındayım 600f in henüz fazla gelebilecegini düşündügüm için er6n i ara motor olarak düşündüm.Fazla zorluk çektirmicegine kanaat getirirsem kesinlikle 600f düşünüyorum.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben GTR dan sonra ER6F ile yoluma devam etmiştim. Düşük viteslerde, daha torklu bir model. sorun yasamamıstım. CBR 600 F te hiç sorun yasamazsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Ben GTR dan sonra ER6F ile yoluma devam etmiştim. Düşük viteslerde, daha torklu bir model. sorun yasamamıstım. CBR 600 F te hiç sorun yasamazsın
    Saolasın dostum bilgiler için.Peki bişey daha sorcam er 6 ile 600f arasında masraf olarak çok fark varmı? illaki benzinde 600f fazladır ama genel olarak bakımlarda vb. çok aşırı masraf farkı var mı?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tabii ki er6 nın bakımı daha ucuza olacaktır. ama parca fiyatı honda dan az daha fazla olabilir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu günki diğer fotoğraflar size

Vay caddebostan sahil filan bulusmalar filan birgün motorunun üstünde not görürsen sasırma bendendır sabit durdugunuz yeri soylesene bana basket sahalarının ordakı cafemı s virajımı sturbucksmı bırgun gecerken bakınırım sana ugrarrım yanına

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardım fonu açıyoruz o zaman sana
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre abı sanada alalım sahıden bı motor (600f hemde gri siyah :D ) olmamı ?
    HerkesLer 2 TL verse ; bir kaç kişiyi motor sahibi yaparız buradan
    Canlarım benim eksik olmayın, açın fonu hemen. Yalnız 600F'e biniyorsunuz, ayıp ulen pintilik etmesenize, çarşaf çarşaf gezi fotosu ekleyene kadar şu fonu 2 TL'den 10 TL'ye çıkarıverin bari de yaş kemale ermeden alalım motorları.

Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Beyler, 600f in saglamlıgı dillere destan ama merak ettigim kullanımı nasıl? ben 1seneye yakındır S&T gt 250 r kullanıyorum gerçi yaptıgım toplam 4bin km falan, aklımda 600f var ama kullanımını merak ediyorum rahat alışabilinen bi motormu? tabiki yetenege göre değişir ama 4bin km 250cc den sonra beni çok zorlar mı?
    Ben de GT250R'dan sonra almıştım 600F'i. Gaz tepkisine alışıp elinin altındaki gücü dizginleyebilirsen, gerek kullanım pozisyonu, gerek amortisörleri, gerekse frenaj ve dengesi GT250R'dan çok daha rahattır.
    Alışma sürecinde tek yapman gereken eline hakim olmak.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay caddebostan sahil filan bulusmalar filan birgün motorunun üstünde not görürsen sasırma bendendır sabit durdugunuz yeri soylesene bana basket sahalarının ordakı cafemı s virajımı sturbucksmı bırgun gecerken bakınırım sana ugrarrım yanına
    benim motoru iş saatleri içerisinde barlar sokağını geçtikten sonra ilk sol sokağa girince sağda görebilirsin köşedeki apartmanın önünde
    veya cadde üzerinde az daha ileride solda bigo restoranın önünde olur nadiren

onun haricinde havalar daha tam ısınmadığı için kimsecikler yok pek hafta sonu bulursam 2 3 kişi çıkıyoruz öyle işte fenerbahçe caddebostan felan o an nereye gitmek istersek artık

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canlarım benim eksik olmayın, açın fonu hemen. Yalnız 600F'e biniyorsunuz, ayıp ulen pintilik etmesenize, çarşaf çarşaf gezi fotosu ekleyene kadar şu fonu 2 TL'den 10 TL'ye çıkarıverin bari de yaş kemale ermeden alalım motorları.
    caanım benim müdür'den izin varmı (=
    baş harfi Y
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne izni ulem, beni biriyle karıştırdın galiba?

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne izni ulem, beni biriyle karıştırdın galiba?
    akşam kendisine danışalım bi bakalım ne deyecek

static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K8
    dör gün önce talihsiz bir kaza geçirdim. Aç bir şekilde motosiklet sürerken kendimi kaybettim (tansiyon vey kan şekeri. emin değilim) virajda motoru yatırmışım hiç bir şey hatırlamıyorum! Sol granaj, kafa granajı, alternatör kapağı ayna ayaklık kırıldı. Bugün yurt dışından yeni komple granaj siparişi verdim. sahibinden.com'dan alternatör kapağı ayna ayanlık geliyor. Eskisinden yakışıklı olacak inşallah. Motora aç binmeyin, dikkatinizi yola verin ve her zaman yolda kalın. Saygılar.
    korkuyorsan sorun yok... çünkü korkmalısın... SUZUKI GSX-R1000

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı static adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dör gün önce talihsiz bir kaza geçirdim. Aç bir şekilde motosiklet sürerken kendimi kaybettim (tansiyon vey kan şekeri. emin değilim) virajda motoru yatırmışım hiç bir şey hatırlamıyorum! Sol granaj, kafa granajı, alternatör kapağı ayna ayaklık kırıldı. Bugün yurt dışından yeni komple granaj siparişi verdim. sahibinden.com'dan alternatör kapağı ayna ayanlık geliyor. Eskisinden yakışıklı olacak inşallah. Motora aç binmeyin, dikkatinizi yola verin ve her zaman yolda kalın. Saygılar.
    gecmis olsun .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    cok gecmıs olsun aynen dedıgın gıbı cok ayık olmak lazım ne aman nerden ne cıkıcagı ne olucagı bellı olmuyor

Motosikleti
    CBR 600 F 2006
    selam arkadaşlar
    2006 model 600f im var ve F1 hatası veriyor
    bende kullanım kılavuzu olmadıgı için bakamıyorum hatanın ne olduguna. kullanım kılavuzu olan bi arkadaş varsa bir bakabilirmi acaba yada hatanın ne oldugunu bilen biri varmı ? 2 defa F1 yanıp sönüyor anlamı nedir bunun?

motoru normalde ısınmaya bırakırken 1000 devirin üstünde ısınıyordu. şimdi ise en başta 1000 devirin altında ısınmaya çalışıyor ilk bi kaç saniye. daha sonra normale döndüğü zaman ise F1 hatası veriyor. umarım anlatabılmişimdir.

videoyada çektim bu da linki
    /watch?v=UUvDdxeZghg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 ----------

http://youtu.be/UUvDdxeZghg

Motosikleti
    Alıntı bubblinboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    2006 model 600f im var ve F1 hatası veriyor
    bende kullanım kılavuzu olmadıgı için bakamıyorum hatanın ne olduguna. kullanım kılavuzu olan bi arkadaş varsa bir bakabilirmi acaba yada hatanın ne oldugunu bilen biri varmı ? 2 defa F1 yanıp sönüyor anlamı nedir bunun?

motoru normalde ısınmaya bırakırken 1000 devirin üstünde ısınıyordu. şimdi ise en başta 1000 devirin altında ısınmaya çalışıyor ilk bi kaç saniye. daha sonra normale döndüğü zaman ise F1 hatası veriyor. umarım anlatabılmişimdir.

videoyada çektim bu da linki
    /watch?v=UUvDdxeZghg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 ----------

http://youtu.be/UUvDdxeZghg
    üşenmedim servisi aradım
    dedikleri şu şekilde oldu

"yakıt pompasında da sorun olabilir enjeksiyon sisteminde de bir sorun olabilir herşeyde sorun olabilir bakmamız gerekir tam sorun için"

olarak sözlü bilgi aldım
    umarım işini görür

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı static adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman geçmiş olsun. komple grenaj derken orjinal renklerden mi ? yoksa farklı mı ? çin malı grenaj mı ? linki nedir ?fiyatı nedir? bilgi verebilirsen sevinirim.

bu arada arkadaşlar. kısmetse akşam iş çıkışı gideceğim ve two-bro'yu takacağız. orjinal egzosumun ara borusunu kesmeye kıyamadım onu komple söküp kenara koyacağız. çıkma bi 600f egzosunun ara borusunu kesip yeni aldığım tüpe ekleyip kullanacağım. böylece ara borunun orjinal ebatlarında ve eğiminde olmaması ve motorun ayarlarına olumsuz etki etme ihtimali de kalmayacak.

bu arada sele döşemesini sökmeye karar verdim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman geçmiş olsun. komple grenaj derken orjinal renklerden mi ? yoksa farklı mı ? çin malı grenaj mı ? linki nedir ?fiyatı nedir? bilgi verebilirsen sevinirim.

bu arada arkadaşlar. kısmetse akşam iş çıkışı gideceğim ve two-bro'yu takacağız. orjinal egzosumun ara borusunu kesmeye kıyamadım onu komple söküp kenara koyacağız. çıkma bi 600f egzosunun ara borusunu kesip yeni aldığım tüpe ekleyip kullanacağım. böylece ara borunun orjinal ebatlarında ve eğiminde olmaması ve motorun ayarlarına olumsuz etki etme ihtimali de kalmayacak.

bu arada sele döşemesini sökmeye karar verdim
    şu sele döşeme olayında başka birşey kaplamayı düşünürsen bendeki seleyi sana göndereyim bare orj derisi köpek tarafından yırtılmış üzerinde başka desenli deri var yaptırmaktansa senle takas ederiz

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    İlkay bi müddet başka bişey kaplamayı düşünmüyorum seleye. yoğun istek üzerine orjinal kullanıcam.
    haaa aman zannetmeyin ki motosiklet.net üyeleri beğenmedi diye değiştiriyorum bi kaç bayan arkadaşın görüşü fikrimi değiştirdi
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

alpera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f
    slm arkadaşlar
    1000 ar ar da bulamazsanız motorumu degıstırmeye karar verdım
    2006 kırmızı sıyah 22 bın de
    ılgılenen arkadaslar la gorusuruz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler