Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Merhabalar,
    Yeni gördüm mesajınızı, motorsikletimi halen teslim alamadığım için bikaç gündür bakmıyordum konuya
    Çantanız hoş olmuş, TR'de tek sizde var heralde Ben şimdilik arka çantadan vazgeçtim, sanırım yan çantalar işimi görecek gibi.

Bu arada yakın zamanda sigorta yaptıran oldumu? Arka sayfalarda benle benzer şekilde bir arkadaş 1100 tl civarına yaptırmış sanırım. Bende 1050 Tl'ye yaptırabildim. Motorsiklet şirket adına 34 plaka Mapfre sigortadan yaptırabildim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır plakalık ve sinyalleri nerden aldınız
    Katlanır plakalık tam adresini hatırlamıyorum n11 de aratıp bulmuştum.ön sinyalleri orjinal led aldım motolizden,arkayı bulunduğum yerde bi bayiden aldım ucuz olanlardan ikisini birbirine uymaz hızlı yanıp söner die korkum vardı ama orjinal olanlarda bi aparat var onun sayesinde birbirini dengeledi.
    Dr. Fatih bunu beğendi.

Katlanır plakalık ne işe yarıyor.

Alıntı ERCEYLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır plakalık ne işe yarıyor.
    Daha küçük daha güzel duruyo.basıcağında kapatıyosun radara girmiyosun tabi kapalı bi şekilde polis durdurursa öper ona göre.

Arkadaslar yamaha yzf r25 mat gri bulmak oldukca zor sahibinden de 2.el 700 km de sifirdan farksiz var bi tane ama fiyati 16.000 tl sizce verilir mi bu para ? Ilan adresi bu https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90543963/detay

Arkadaşlar dün itibariyle ben de aranıza mat gri ile katılmış bulunuyorum.motor abimin üzerine(yaş 39) denizlinin bi ilçesinde oturuyoruz sigorta 275 tl mi ne çıkmış en düşük
    şimdi zincir yağı ve bi de bu kapaklara el frenine yıkadıktan sonra sıkılan würth bi sprey (yağ) vardı adını bi türlü hatırlayamıyorum ne alayım.Accık saçma oldu ama nası tarif edeceğimi bilemedim.
    Edit:kasko yaptıran arkadaşlar ne kadara hangi firmaya yaptırdılar acaba?
    Teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı slymn1944 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yamaha yzf r25 mat gri bulmak oldukca zor sahibinden de 2.el 700 km de sifirdan farksiz var bi tane ama fiyati 16.000 tl sizce verilir mi bu para ? Ilan adresi bu https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90543963/detay
    Sıfırı plaka dahil 16 bin lira zaten bi malın ikinci el deger kaybı olur bence alınmaz karar senin ama

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ankarada da aynı fiyat aynı şeyler değişti 10.000 bakımında

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Devir kullandığında ortalama düşmüyor, yükseliyor. Benim ortalama 4.7 tabii bunda Evimin yüksek bi yerde olmasının payı büyük.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Motora binme seviyorsa ve zayıf ise 200 kilometre gidilir.ama rahatsız olduğu doğru. Yani motoru bayaa bi sevmesi ve bayaa bi zayıf olmasi gerekiyo max 55

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Arkadaslar selam bende motorumu aldim 2016 r25 milky white. Yas 35 ilk motorum . Michelin pilot streetleri taktirdim , irc ler sifir. Irc leri satmak istiyorum , benim durumumu yasoyan arkadaslar var mi ? Tecrubelerinizden faydalanmak isterim

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaslar spy 5000 alarm kullanan var mı ? Varsa servis takıyor mu, garanti kapsamı dışına çıkıyormu motor ve herhangi bi sorun yaşayan oldu mu? Gibi bikaç sorum olacak da

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkaraşlar R25'im için arka sehpa ve yan çanta arıyorum nerede bulabilirim acaba?
    Netten bakındım ama alan ve kullanan kişileri neren aldıklarını yazabilirler mi?

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Ulaş Öztaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaraşlar R25'im için arka sehpa ve yan çanta arıyorum nerede bulabilirim acaba?
    Netten bakındım ama alan ve kullanan kişileri neren aldıklarını yazabilirler mi?
    Ben arka sehpa olarak bunu aldım, kuponla 100 lira civarına gelmişti satıcı arkadaş son derece ilgili tavsiye ederim.
    http://urun.n11.com/modifiye-urunler/motosiklet-kaldirma-sehpasi-arka-yamaha-P87871228
    Ulaş Öztaş bunu beğendi.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    herkese merhaba motora rosso2 alacam inş uygun fiyata satan yer bilginiz var mı ve sonundaki harf ne olmalı

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Alıntı 3rd3m35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba motora rosso2 alacam inş uygun fiyata satan yer bilginiz var mı ve sonundaki harf ne olmalı
    burak21 le motolastik.com a bak

Motosikleti
    xmax 250
    merhabalar istanbul ve çevresinde mat gri R25 arıyorum varsa bildiğiniz bir yer desteğinizi beklerim

merhaba arkadaşlar r 25 sparişi vermiş bulunmaktayım. Bu arada park sorununu halletmeye çalışıyorum. Park edeceğim alan ile yol arasında 150cm kot farkı var elle götürerek bu mesafeyi aşmak için gerekli rampa boyu en az kaç olmalıdır altı sürtmemesi için ?

bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2
    Alıntı 3rd3m35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en uygun burada.hala fuar fiyatlarından 690 tl ye satıyorlar.stok takip et. http://www.lastikal.com.tr/pirelli-diablo-rosso-ii-on-110-70r17-54h-arka-140-70r17-66h-takim-fiyat

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Direk motorcuna git al intetnetle ugrasma ben aldim 120 tl

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Manetleri taktırdım, kısa oluşu daha kullanışlı kıldı gerçekten

r48, sparrow07 ve Gorkem.IX bunu beğendiler.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manetleri taktırdım, kısa oluşu daha kullanışlı kıldı gerçekten

http://i.hizliresim.com/A7p9r0.jpg

http://i.hizliresim.com/0nQYJ8.jpg

ne kadara aldın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)