Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugun yag ve filitre degisimi debraj ayari yapacam video cekiyimi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun yag ve filitre degisimi debraj ayari yapacam video cekiyimi
    Gerek yok

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    bayram öncesi istanbuldan mersine gittim. 950 km civarı. bayramdan sonra bi süre tatil yaptıktan sonra tekrar istanbula döndüm. hiçbir sorun çıkmadı. yakıt tüketimi ortalama 2,7 lt/100km çıktı. hız genelde 100-110. mersin dönüşü altıma silikon yastık koydum. iyiki koymuşum

50 tl ile

Adana Varda Köprüsü

Adana-Tekir Yaylası otoban girişi(Mersin dönüşü)
    kdiner ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram öncesi istanbuldan mersine gittim. 950 km civarı. bayramdan sonra bi süre tatil yaptıktan sonra tekrar istanbula döndüm. hiçbir sorun çıkmadı. yakıt tüketimi ortalama 2,7 lt/100km çıktı. hız genelde 100-110. mersin dönüşü altıma silikon yastık koydum. iyiki koymuşum

http://i.hizliresim.com/yl4A1j.jpg

50 tl ile
    http://i.hizliresim.com/3ao1MM.jpg

Adana Varda Köprüsü
    http://i.hizliresim.com/RV3bNR.jpg
    http://i.hizliresim.com/poPmka.jpg

http://i.hizliresim.com/N4E9NX.jpg

http://i.hizliresim.com/aDEypQ.jpg
    Merhaba, acaba metzeler lastiklerle virajlarda tam yatış pozisyonu aldınız mı, son sınırda kaydırma filan oluyor mu?

Motosikleti
    Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, acaba metzeler lastiklerle virajlarda tam yatış pozisyonu aldınız mı, son sınırda kaydırma filan oluyor mu?
    tam yatış pozisyonunu alacak kadar tecrübeli olduğumu düşünmüyorum. yatmaya çok da meraklı olmadığımdan hiç o kadar denemedim. ama ıslak kuru yolda tutuş gayet iyi. orjinal lastikten çok çok iyi

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    APACHEYİ SATIP PULSAR ALIRMIYIM ALMAM YAKITI DÜŞÜK SELESİ RAHAT DENGE SENSÖRÜ DERDI YOK STOP ETME DERDI YOK 20 KM/H HIZLI GITMEK ICIN ALMAM AGA =))

Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APACHEYİ SATIP PULSAR ALIRMIYIM ALMAM YAKITI DÜŞÜK SELESİ RAHAT DENGE SENSÖRÜ DERDI YOK STOP ETME DERDI YOK 20 KM/H HIZLI GITMEK ICIN ALMAM AGA =))
    tamam sakin ol şampıyon gucunu rakıbıne sakla
    enescanatar ve arizona bunu beğendiler.

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    arizona bilmiyorum pulsara bindin mi ama binip bida yorum yapmanı tavsiye ederim ben de 10bin km apache kullandım allah için hiç üzmedi beni saglamlık konusunda en ufak bi lafım yok.150 lik alcak olsam gözüm kapalı yine apache alırdım. ama pulsarın gidişi heybeti de bi başkaymıs be masallah tabi bn de henüz 600 km deyim bakalım üzcekmi beni ama şuan için konuşmak gerekirse en ufak bir pişmanlığım yok
    AttilaXtreme ve arizona bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sol ayna düz diş sağ ayna ters diş. İkisini de düz diş yapsalar çok mu zordu, istediğimiz aynayı takardık. Ayna yükseltme cıvatası aldım onu bile tek sağ aynaya takabildim, gidip değiştiricem öbürünü düz diş olanıyla yarın.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı omerturkoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arizona bilmiyorum pulsara bindin mi ama binip bida yorum yapmanı tavsiye ederim ben de 10bin km apache kullandım allah için hiç üzmedi beni saglamlık konusunda en ufak bi lafım yok.150 lik alcak olsam gözüm kapalı yine apache alırdım. ama pulsarın gidişi heybeti de bi başkaymıs be masallah tabi bn de henüz 600 km deyim bakalım üzcekmi beni ama şuan için konuşmak gerekirse en ufak bir pişmanlığım yok
    alacak ımkanım yok olsa ....=)=)

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar ne zamandır yazamadım.Hepinize selamlar.Bugün bir fırsat yaratarak servise gidebildim.Ankarada Moto4-44 adlı bir Bajaj servisi var;kendilerine motorumun zaman zaman çalışmadığı göstergenin reset attığı hata kodunu gösterdim.Yine bu konu ile ilgili ayzek arkadaşımızın başına geleni anlattım.Konjektörü ölçmüşler.Bana konjektörün 14V üzeri olduğu ifade edildi.Başka dolu bir akü ile reset sorunun yaşanmadığını söylediler.Bende motora yaz kış durmadan bindiğimi akünün boşalmasını ve şarj olmamasını anlayamadığımı söyledim.Bunun üzerine garantiden bir akü talep edildi.Ben açıkçası bir konjektör arızası bekliyordum.Çünkü akünün bir yılda ömrünü tamamlası için hiç bir şey yapmadım.Şu an fabrikadan bilgi bekliyorlar.Onlar bu talebi olumlu karşılarlarmı karşılamazlarmı bilemiyorum.Biliyorsununz Ayzek arkadaşımızın yaşadığı olaydada gösterge hata kodu veriyor,Bunun üzerine tam dört akü değişimi yapılmıştı.Şimdi bekleyip göreceğiz.Sıfır motorsiklette motor kalitesi kadar servis kalitesi de insanların motor tercihlerini etkilemektedir.Bu arada Ankaradaki arkadaşlarımızla bu konuları toplanıp görüşmek isterim.Tüm arkadaş ve dostlarıma emniyetli sürüşler dilerim.
    ayzek ve AttilaXtreme bunu beğendiler.
    YBR SÜVARİSİ

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700

http://i.hizliresim.com/yl4A1j.jpg

50 tl ile
    http://i.hizliresim.com/3ao1MM.jpg

Adana Varda Köprüsü
    http://i.hizliresim.com/RV3bNR.jpg
    http://i.hizliresim.com/poPmka.jpg

http://i.hizliresim.com/N4E9NX.jpg

http://i.hizliresim.com/aDEypQ.jpg
    Hocam çantanın markası maxem sl 45 mi ?
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne zamandır yazamadım.Hepinize selamlar.Bugün bir fırsat yaratarak servise gidebildim.Ankarada Moto4-44 adlı bir Bajaj servisi var;kendilerine motorumun zaman zaman çalışmadığı göstergenin reset attığı hata kodunu gösterdim.Yine bu konu ile ilgili ayzek arkadaşımızın başına geleni anlattım.Konjektörü ölçmüşler.Bana konjektörün 14V üzeri olduğu ifade edildi.Başka dolu bir akü ile reset sorunun yaşanmadığını söylediler.Bende motora yaz kış durmadan bindiğimi akünün boşalmasını ve şarj olmamasını anlayamadığımı söyledim.Bunun üzerine garantiden bir akü talep edildi.Ben açıkçası bir konjektör arızası bekliyordum.Çünkü akünün bir yılda ömrünü tamamlası için hiç bir şey yapmadım.Şu an fabrikadan bilgi bekliyorlar.Onlar bu talebi olumlu karşılarlarmı karşılamazlarmı bilemiyorum.Biliyorsununz Ayzek arkadaşımızın yaşadığı olaydada gösterge hata kodu veriyor,Bunun üzerine tam dört akü değişimi yapılmıştı.Şimdi bekleyip göreceğiz.Sıfır motorsiklette motor kalitesi kadar servis kalitesi de insanların motor tercihlerini etkilemektedir.Bu arada Ankaradaki arkadaşlarımızla bu konuları toplanıp görüşmek isterim.Tüm arkadaş ve dostlarıma emniyetli sürüşler dilerim.
    ben 4-44 motordakı entel dantel ustalara ayar oluyorum bırısı 60 yasını gecmıs hala kendını tarz sanıyo dıgerıde fılımlerde ınsanlar dunyayı kurtarırken salaklıgı ıle cihazı bozan aptal olurya aynı oyle rpm motorda bı adam var akıllı ısını bılıyo ama bıraz youn oldugu ıcın 1 saatlık ısı 1 haftada yapıyo ama hıc yokdan aklı basında bırı bıde yıba carsının arkasınnda var aman dıyım oraya gıtme motorun motor kıtlesın gıt bısıkletcıye yaptır ama ona gıtme

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı asuvara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gecmis olsun abicim ayni dertten muzdarip olarak seni benden iyi kimse anlamaz heleki yeni motorum bakim sonrasi ayni arzayi yapinca kaynar sular dokuldu basimdan asagi her ne kadar belli etmemeye calissamdan kendimi kasmaktan elim ayagim titredi gene sorun akuden denince dedim bu döngü gene basa sardi cihazla mars yapildiginda 7 amperin aldina dusuyordu akuden once konjektor degistirip denendi bu sefer degerler 9 un altina inmedi ama aku gene degisti daha sorunla karsilasmadim ozamandan bu yana ama iki sey var ya akuler gercekten dandik yada hatali uretim sonucu boyle bir sikinti yapiyor yada arza konjektor insallah sorunun cozulur gecmis olsun abicim
    asuvara ve AttilaXtreme bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    dominar 400
    Doğru söylüyor olabilirsin. Ben de senin yerinde olsam aynı motorla devam ederdim

Motosikleti
    Selesi biraz daha rahat ama uzun kullanimda agri oda yapiyor stop etme derdi yok o konuda sana katilirim ustelik aynalarini cok begendim ama 20 km daha hizli gitmek dedigin gibi olmuyor 2 kisi bindimi cani bitiyor ustelik pulsar kadar torklu ve atak degil frenleri ancak cinlilere gore iyi pulsarla kiyaslanamaz bile lastikler incecik virajlarda hic bana guven vermedi pulsara gore kutuk gibi kullanimi 2013 modelini kullandim fena degil ama sorunsuz pulsarla kiyaslanamaz bile 20 km ole dedigin gibi olmuyo ben 2 kisiyle 100 ciksam apachiyle anca 60 -65 i gorursun o sure zarfinda

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gecmis olsun abicim ayni dertten muzdarip olarak seni benden iyi kimse anlamaz heleki yeni motorum bakim sonrasi ayni arzayi yapinca kaynar sular dokuldu basimdan asagi her ne kadar belli etmemeye calissamdan kendimi kasmaktan elim ayagim titredi gene sorun akuden denince dedim bu döngü gene basa sardi cihazla mars yapildiginda 7 amperin aldina dusuyordu akuden once konjektor degistirip denendi bu sefer degerler 9 un altina inmedi ama aku gene degisti daha sorunla karsilasmadim ozamandan bu yana ama iki sey var ya akuler gercekten dandik yada hatali uretim sonucu boyle bir sikinti yapiyor yada arza konjektor insallah sorunun cozulur gecmis olsun abicim
    abı bozulan bır parca varsa buna sebep veren bısey olmalı kronıkse herkezde olmalı faılı mecul cınayet gıbı cınayet varsa faılıde vardır adamlar aku bozuk dıyo mal gıbıler bunu bozan bı parca var demekkı deyıp konjektore bakmıyo sonra bıdaha aku degısıyo
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı bozulan bır parca varsa buna sebep veren bısey olmalı kronıkse herkezde olmalı faılı mecul cınayet gıbı cınayet varsa faılıde vardır adamlar aku bozuk dıyo mal gıbıler bunu bozan bı parca var demekkı deyıp konjektore bakmıyo sonra bıdaha aku degısıyo
    Cihazla bakiyorlar degerler olsun sorunlu parcalar direk gorunuyor o konuda diger servisleri bilemem ama benim servis baya ilgiliydi ve ustalar cok ugrasti bu olay tuhaf surekli yapmamasi tespit olayinida etkiliyor fabrikada hintli yetkililer le sorunlari paylastigimda hepsi aku dedi ama bu 4 uncu aku dedigimde farkli birsey olabilir demislerdi
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çantanın markası maxem sl 45 mi ?
    Evet kardeşim
    tubejh bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Evet kardeşim
    sağlam mı ? yani menmun musunuz ?
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)