Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    yan çanta uygulaması yapan var mı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Bir şeyi söylemek işin hakkını vermek lazım... kötüyü nasıl eleştiriyor yeriyorsak iyiyi de övmek gerekir ne demiş atalarımız marifet iltifata tabidir iltifata tabii olmayan marifet zayiidir.. Ekrem Ata bey bu siteye üye olup gerek Pulsar ve gerek diğer modeller olsun ürünleriyle ilgili sabırla çalışıyor, insanları potansiyel müşterileri bilgilendiriyor üslup güzel, konuya hakimiyet iyi, böyle bir siteye üye olup müşteri ile karşı karşıya gelmek ciddi bir cesaret işi... tebrik etmek gerekir... umarım Bajaj motorları kullanılıp iyi veya kötü geri dönüşler geldikçe dostluğumuz ve Ekrem Bey'in bu olumlu tavrı devam eder... bu tavır müşteri-işletme ilişkisinden çıkıp motosiklet dostluğuna döner... güzel örnekler bunlar inşallah diğer markalara da örnek olur
    centil40, Yurdukoru, gelebek ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Ben de dun itibariyle bay-moto'da ki test surusu neticesinde pulsar almaya karar verdim.kaporayi verip haziranin 6'sinda gelecek partiden bir tane siyah siparis verdim.bay-moto'ya ilgi alakasindan dolayi tesekkur ederim.gercekten isini severek ve karsisindakine deger vererek yapiyorlar.bu zamanda zor bulunan tarzda ticarethanelerden.basimiza bir haller gelmezse bajaj pulsar 400cs modelini de buradan almak istiyorum.

Motosiklet beklentilerimden daha iyi cikti diyebilirim.ilk 4 vites epey dolu gazi actiginizda nazlanmiyor.soylendi ama bende soyleyeyim, ybr cbf ile alakasi bile yok.ac gazi gitsin.arka tekerlek kilitlenmek icin firsat kolluyor gibi geldi bana.benim motora acemiligimin olma olasiligi da var.on fren muazzam.zamk gibi yapisiyor bu iyi.viraj kabiliyetini de begendim.sesini begenmedim ama tatmin edici gelmedi bana.gorunus guzel.yakisikli yapmislar.altsakal yaptirmak kesinlikle sart.motorun eksik yerlerinden birisi bana gore.gorunumu tamamlamak gerek.titresim ben hissetmedim cok fazla.hani var ama belli belirsiz.verdigi eglenceye tolere edilebilir bir miktarda.boyu posu bana gore yeterli geldi.kucuk motosiklet havasinda degil.boyum 167cm kilo 67.tek ayagim havada oburu parmaklarimin ucunda bindim motosiklete ama sorun olmadi hafif motor zaten.koltuk sert.fazerden inip buna binince sikinti oluyor tabi sele rahatligi.uzun seyahetlerle alakali cozum uretmek lazim.sehirici kivrakligina bayildim.yuksek sele, dik oturus ve hafiflik birlesince guzel sonuc ortaya cikmis.trafikte motosikletin sesi cikmadigi icin saygi gormuyorsunuz.epey cambazlik yapmak zorunda kaldim.0 dan 100 e epey hizli cikiyor.125 civari bir son hiz gordum ama yol bitmisti.130-140 gorecek gibiydi.110-120 km/h ile stabil yol alacak gibi duruyor.

Sonuc:benim bu motosikleti almamda 2 tane cok onemli etken vardi.1.emsallerine gore ekonomik olmasi.2.ekrem ata'nin samimiyeti .motosiklete epey ara vermis bir kisi olarak soylediklerimin referans alinmamasini rica ederim.kendimi sifirdan motosiklete basliyormus gibi hissettim.istanbul trafigi de hafiften gozumu korkuttu.hondadan bir guvenli surus 2 egitimi almak sart olmus.

Ayrica bugun ekipmanlari da aldim.ekipmanlarla alakali yorumlarinizi da merak ediyorum.

Kask-shark speed-r sauer siyah
    Eldiven-ixs
    Ceket-revit gt-air beyaz
    Pantolon-tech90
    Ayakkabi-yds diablo 11 gtx

Merak ettiginiz birsey varsa elimden gelecek sekilde yardimci olmak isterim.
    rebel_punto, centil40, reverse ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/kr6L19.jpg
    http://i.hizliresim.com/p4n8mn.jpg
    http://i.hizliresim.com/38zj1p.jpg

cantayı hallettım cok sukur arkadaslarım sag olsun ozellkıle ramazan ve sedat adgu dıger yapılanlar bıze kalsın ama sırada öncam var
    Ön cam şart. Ben isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:39 ----------

Alıntı K.Batuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde öyle diyorlar ama bu pulsarıda senin gibi kullananlara soruyorum ondan özel msj attım .. Pulsar a bütçem yetiyor ama ikna olmam gerekiyor çünkü ilk motorum olacak daha once kullandım ama sahsıma ait ilk defa bir motor alcağım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Genelde öyle diyorlar ama bu pulsarıda senin gibi kullananlara soruyorum ondan özel msj attım .. Pulsar a bütçem yetiyor ama ikna olmam gerekiyor çünkü ilk motorum olacak daha once kullandım ama sahsıma ait ilk defa bir motor alcağım ..

http://www.motosiklet.net/forum/test...astirmali.html
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor gercekten cok guzel. yurt disinda yasiyorum tr ye donunce tatilde dondugumde gezebilmek icin bir tane almaya karar verdim. ancak gercekten renk skalasinin artmasi gerekiyor. internetten baktim da gercekten cok guzel renkler var. motor yeni fiyati uygun tipi ve kalitesi guzel. renk skalasininin genislemesi urun satisini illaki olumlu yonde etkiler gibi geliyor. kimi insan cok takiyor bu konulara begendigi renk olmayinca motordan bile cayabiliyor. ayrica bu 400 ns gelirse sayet turkiyeye. o tip ile birlikte kaliteli bir urun gelirse japon markalar bile nal toplar o segmentte o kadar guzel yahu.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak gercekten renk skalasinin artmasi gerekiyor. internetten baktim da gercekten cok guzel renkler var.
    İnternetten gördüğüm bazı düz renkler bu motora gerçekten çok yakışıyor. Ancak renk konusuna fazla takılmamak lazım bence. Fotoğrafta görünen ile gerçek görüntüsü çok farklı. Pulsar fotoğraflarda bana daha sıradan görünüyordu. Gerçeği daha karizmatik ve kaliteli görünüyor.

İlerde mat siyah kaplatmayı düşündüğüm için ben düz siyahı tercih ettim. Ancak mavi-siyah rengini ben çok beğendim ve düz siyaha göre motoru daha büyük gösteriyor.
    yasin822 bunu beğendi.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı yazici10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelikle belirtmek isterim ki ustanın çırağı asla aracı alıp teste çıkmaz bütün bajaj bayi ve servisleri araçlar mağazalara gönderilmeden kuralkan holding de uzman kişilerce eğitim aldıktan sonra araçlar mağazalara teslim edilmiştir biz bajaj bayileri ve servisleri olarak çok ciddiyiz teşekkürler
    Arkadaşlar bugün gözümün onunde sevis akuyu takti ve motor 3 km deydi.yani 3 ten sonrasına bakın

forumda ne kadar çok ödemişli var şaşırdım doğrusu madem bu kadar ödemişli var ben de üye olayım dedim
    motosikletini alan arkadaşlara hayırlı olsun tekrardan

Motosikleti
    :(
    selam arkadaşlar motoru dün aldım zaten yorumlarımıda yazmıştım bugün yine turladım çok zevkli motor virajları çok tatlı sürdükçe daha güzelleşiyo alışıyosun bu arada bende motoru aldığımda 3 kmdeydi benzin çok azdı ekledik yani sıkıntı yok fotolarıda atıyorum yavaş yavaş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Benim Apache, dün akşam memleketten abisi gelince çok sevindi. Yerinde duramıyordu.
    Bu gün beraber kırlarda bayırlarda gezdiler, hasret giderdiler. Güzel bir gündü.

Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Herkese iyi günler .

Pulsar şimdi sigortası , plaka işlemleri ve ruhsatı ile ne kadara mal oluyor .

Ortalama bir fiyat mı var yoksa değişkenlik gösteriyor mu .

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı K.Batuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Mersinden yazıyorum.Burada bir bayıde Sıfırı 7,371 tl almayı düşünüyorum...Bir de megelli 250R seçeneğim var ikisinin arasında kaldım...Tarzları farklı ama ne yapacağımı bu noktada fazla bilmiyorum ...Bajajın şekli semalıde kötü değil bana biraz yardımcı olursanız çok mutlu olacağım ...Son tavsiyeler önemli benim için ...Kalkışı falan tatmin edici mi mesela ... Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
    hocam pulsar fiyatıyla kalitesiyle performansıyla her şekilde şu anda rakipsiz.aksini söyleyen varsa çıksın ,sözümün arkasındayım...
    Yurdukoru, K.Batuu, meki 60 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler .

Pulsar şimdi sigortası , plaka işlemleri ve ruhsatı ile ne kadara mal oluyor .

Ortalama bir fiyat mı var yoksa değişkenlik gösteriyor mu .
    8 binlira civarı 7371 lira motor 600 lira civarı sigorta vs.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dün artçılı olarak tekrar test ettim ve bu sefer titreşimden hem ben hem de artçı rahatsız olduk. Gidişi duruşu yine güzeldi ama titreşim hoşuma gitmedi. Özellikle artçı olan eşim 6 bin devirden sonra çok rahatsız olduğunu söyledi.
    arslan26 bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün artçılı olarak tekrar test ettim ve bu sefer titreşimden hem ben hem de artçı rahatsız olduk. Gidişi duruşu yine güzeldi ama titreşim hoşuma gitmedi. Özellikle artçı olan eşim 6 bin devirden sonra çok rahatsız olduğunu söyledi.
    Çinli motorlar kadar titriyor mu bu alet?

Motosikleti
    :(
    halla halla ben dün konya dan ılgına kadar eşimle geldim 90 km..bugün şehir içi şehir dışı gene gezdim artçıda vardı ben bu kadar titreşim hissetmedim garip...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @rebel_punto;

Bunlar hep senin başının altından çıktı, sen işkillendirdin milleti.

2-3 bin km gezin, sonra vidaları tekrar ayarınca sıktırın. Rahatsızlık verecek bir titreşim olmamalı. Çok zorlayınca hissedersin ama

apache bir günde 900 km gidip titreşimi tınlamayan adamım ben. Takmayın fazla.
    centil40 ve rebel_punto bunu beğendiler.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    honda yamaha da titreşim hiçbir zaman yoktur ama ortaya dengeleri değitirecek bi makina çıktığı vakit titreşim konusu hortlar,hatta önde titreşim olmasa bile artçı ile titreşim hissedilene kadar gezilir ve itina ile titreşim var damgası yapıştırılır...
    trcn, biyeybaraküs ve fearlesboyy bunu beğendiler.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    şu titreşim olmasa ahh süper olucak ama var, hintlilerde forumda en çok dert ettikleri konu bu,bunun bir çaresi yokmuya engellenemezmi, pcx'imi satıp uzun yola çıkmak için pulsar alayım diyorum ama,şu titreşim beni kıllandırıyor,yoksa süper makine,arkadaşlar biri video çeke bilirmi titreşim için, şu ejnevi videolarında izlediğimiz gibi, bir bardak suyu depo üzerine koyup, orta ayakta rolantide çalıştıp sonra hafif gazlasanız bir sudaki titreşimi görsek,biri var diyor,biri yoki,biri hafif var diyor,bu konuyu netleştirelim arkadaşlar,tam olarak ne kadar titreşim var görelim saygılar kazasız keyifli sürüşler..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu titreşim olmasa ahh süper olucak ama var, hintlilerde forumda en çok dert ettikleri konu bu,bunun bir çaresi yokmuya engellenemezmi, pcx'imi satıp uzun yola çıkmak için pulsar alayım diyorum ama,şu titreşim beni kıllandırıyor,yoksa süper makine,arkadaşlar biri video çeke bilirmi titreşim için, şu ejnevi videolarında izlediğimiz gibi, bir bardak suyu depo üzerine koyup, orta ayakta rolantide çalıştıp sonra hafif gazlasanız bir sudaki titreşimi görsek,biri var diyor,biri yoki,biri hafif var diyor,bu konuyu netleştirelim arkadaşlar,tam olarak ne kadar titreşim var görelim saygılar kazasız keyifli sürüşler..
    Ybr 125 - cbr 250 deki titreşim gibi. Tek fark selesi sert olduğundan bir tık daha belirğin. Kesinlikle çin malı motorlardaki gibi veya yeni kasa apaçi deki gibi değil. Yeni kasa dememdeki amaç eski kasasını çok kısa sürdüm ama yeni kasasını bol bol kullanma fırsatım oldu. Titreşim konusunu dert edip pulsar almamak olmaz. Kafanızda yine de soru işareti varsa test edin.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Merhabalar. Bende araniza yeni katildim uzun suredir takip ettiğim pulsari bugün bay moto da test etme imkanim oldu ve sizinlede dusuncelerimi paylaşmak istedim. Tabi bir cbf kullanicisi olarak onunla karsilastirabilirim. Öncelikle bana kotu gelen yanlarini paylasayim.
    Titreşim var evet ama öyle abartacak kadar değil bence sözünü etmeye bile değmez.
    Aynalar gerçekten cok kotu muhakkak değiştirilmesi gerekli.
    Sele biraz sert ama oda çok büyütülecek birşey degil ayrica sanirim ben alisik olmadigim için rahatsiz oldum biraz daha geri oturmak istediğimde sele cikintisi buna engel oldu.
    Birde arka fren konusu beni cok rahatsiz etti vede korkuttu acikcasi. Bu iyimi köyümü bilmiyorum ama arka frene bastigim anda lastik kaymaya başladı yani hemen teker kilitlendi bunun bir ayari varmidir bilmiyorum ama sirf bu yüzden bu motordan vazgecebilirim.
    Son olarak ta kullandigim motorun debriyaj kolu cok sertti motordan indiğimde bileğim agriyordu ama buda ayarlanabilir sanirim.
    Simdi gelelim iyi yönlerine.
    Öncelikle bay moto calisanlarina cok teşekkürler cok ilgiliydiler.
    Motor resimlerden daha kalipli 179 boy 85 kilo biri olarak tam benim kalibima gore. Topuklarim yere deymesede
    On fren mükemmel kayma yok ve olduğu yere cakiliyor resmen. Ama arka fren konusu tam bir kabus.
    Hizlanmasi ve torku cok iyi kesinlikle beklentimin uzerinde.
    Fiyatina göre cok güzel ve kaliteli bir motor bence. arka fren olayini cozersem cbf yi satip insallah bende alicam bir tane.
    Bayiyle fiyat konusunu konuştuğumda 7370 TL dediler ve bitanede kask hediye ettiklerini söylediler. Forumda 7000 tlden bahsedildiğini söylediğimde imkansiz olduğu su kadar su kadar kar payi varken asla o fiyata satilamaz dediler. Kredi kartina taksit yaptiklarini ancak vade farki koyduklarini söylediler birde bankadan bizim adimiza kredi çikarabildiklerini söylediler tabi o zamanda faiz isin içine giriyor.
    Benim söyleyebileceklerim bu kadar alan arkadaşlara hayirli olsun herkesin tekeri düz bassin inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)